Reklama

Je orální sex nevěra ?

Anni (So, 27. 4. 2019 - 23:04)

Je.Je to normální nevěra. Nechat si lízat pipinu a jako že se nic nestalo?

Jirka. (Ne, 28. 4. 2019 - 09:04)

A co na tom je špatného? Když jedeme někam na výlet, tak si kámošova holka a kamarádka moji přítelkyně sednou vedle mě a vykouří mě ho a já je vylížu a nikdo z toho nic nedělá. Takhle se schválně holky prohazují, aby byla trochu zábava. Je potřeba vystoupit ze stereotypu. Na noc se taky někdy prohodíme, proč být pořád vázaný nějakými předpisy a předsudky. Kámoš a ta moje rádi jezdí na tůry a po rozhlednách, mě to nebaví, tak ať si jedou. Já jedu s tou jeho a s kamarádkou moji přítelkyně zase na jiné akce. Na něco zase jedeme společně. A co má být, prostě to neřešíme a užíváme si života a zábavy. A nějaká kuřba, lízání a potom sex, kdo by to nějak řešil. Místo těch nervů se uvolněte a užívejte si života. Sex je jen krásná třešnička na dortu.

Zdeněk N (Ne, 28. 4. 2019 - 16:04)

Moje řeč, je potřeba stále cvičit a zdokonalovat se a to s jednou nedosáhneš. Místo toho prudění o nevěře by měli spíš ocenit novinky a to jestli dosáhly lepšího orgasmu. Vyčítání je ovšem lepší sport.

Zdeněk N (Čt, 18. 4. 2019 - 12:04)

Moje přítelkyně moc ráda kouří a líže, ale bohužel kde komu. Jak to řešit? Přijde kamarád na návštěvu a za chvíli už na něm pracuje a mě ho přejede potom taky. Asi abych nezáviděl. S kamarádkou ať si to klidně dělá. Nechci o ni ovšem přijít, protože je v sexu moc dobrá a i celkový vztah je perfektní. Zkusím schválně zajít dál, co bude, jestli chce trojku nebo o co ji jde.

Dita (Pá, 12. 4. 2019 - 14:04)

Orál jako nevěru neberu, to bych musela být nevěrná snad milionkrát. Hrozně ráda to dělám a ten můj kluk to už pochopil a nechává mě v tom volnost. Když jedeme někam na fesťák, tak tam už jsem vůbec bez zábran. To podržím i jeho kámošům a to nebudu popisovat, kdo to zažil, tak ví.

Návštěvník (So, 13. 4. 2019 - 10:04)

Fesťák, tam to taky rozjedu naplno. Orál, to je jen taková neškodná zábava a kdo chce, tomu ho vykouřím. Byly jsme parta 3 holek a 4 kluků, ale jedna z nás odjela studovat do ciziny, takže se poměr zlepšil :-))) A na fesťáku, když se opijeme, tak nikdo neřešíme kdo s kým a s kterýma to zrovna dělám. Kdo ke mě vleze do spacáku, tak mě to udělá, ať je to můj kluk nebo ne. Pěkný pohled, když můj kluk vedle šuká kamarádku a ta si to náramně užívá. A když jsou kluci dva, to je teprve ta největší extáze. Jednou bude na co vzpomínat.

ach jo (Po, 18. 3. 2019 - 13:03)

to je tu zase fantazií.

Jana Š. (Po, 18. 3. 2019 - 15:03)

Proč fantazie? U někoho možná, ale já to mám ráda a správná parta, když se rozjede, tak je potom jedno kdo s kým a jak a kde. V mládí se musíš vyřádit, když to ke stáří už moc nepůjde. Jen to nechce závist a žárlivost a potom je možné vše. Nějaké kecy o nevěře mě nezajímají a přítel tím nijak netrpí, má volné možnosti a taky je využívá. Trénovat je stále potřeba.

Katka (Po, 18. 3. 2019 - 08:03)

V práci podržím klidně každému, jsme tam jen dvě ženské. Dělám to kdykoliv a kdekoliv. Jestli se někdo dívá je mě jedno. Pánové mají jedinou povinnost, nastříkat to do mě. A nevěra? Když mám potřebu, tak prostě musím.

Návštěvník (Út, 10. 5. 2022 - 23:05)

Já chci taky .

Jana Š. (Po, 18. 3. 2019 - 12:03)

Tak to máš dobře zařízené. Já mám v práci dva stálé a docela mě to stačí ke štěstí. Doma přítel a kupu kamarádek a kamarádů, kteří taky chtějí.

luci (Po, 18. 3. 2019 - 10:03)

Máš pravdu , dokud o to někdo stojí , proč ne . Až budeš stará bába , tak budeš mít na co vzpomínat . Koneckonců za sto let ji neroztrháš a dvě stě tu nebudeš.

Michal (Ne, 17. 3. 2019 - 14:03)

Riziko nakazy kapavkou, syfilis, herpes, HIV atd. behem oralniho sexu je stejne vysoke jako behem sexu vaginalniho. Jakpak by asi manzelka reagovala kdyby ji manzel rekl, ze byl nakazen kdyz lizal cizi zenu, ale ze nebyl neverny.

Návštěvník (Ne, 17. 3. 2019 - 17:03)

Buď máš štěstí nebo ne. A proto šukat hlava nehlava a nějaká nevěra mě nezajímá.

Michal (Ne, 17. 3. 2019 - 18:03)

Dukladny lekarsky vysetreni na zacatku vztahu je asi velmi vzacny, ale jsou takovy pripady a ma to velky vyhody. partneri, kteri se takhle ujisti, pak maji sex bez obav.

luci (Ne, 17. 3. 2019 - 23:03)

Na začátku vztahu vyšetřit ? A za týden ti ji ohne šéf přes stůl . Je to k ničemu , faktem je , že manipulace s pohlavím za účelem sexuálního uspokojení s cizím partnerem bez souhlasu toho svého je nevěra.

Michal (Po, 18. 3. 2019 - 14:03)

Vysetreni neni absolutni zaruka, ale v kombinaci s dalsimi okolnostmi vztahu vetsinou postaci.

Libuše (Ne, 17. 3. 2019 - 03:03)

Je to nevěra, to bych nevydýchala kdyby manžel lízal jinou a já se to dověděla.Konec.Určitě je to intimější než protáhnutí štěrbiny.Každá nevěra je hrozná,ale stane se.To je prostě život

asi (Ne, 17. 3. 2019 - 13:03)

jsi ještě mladá. My starší se už na některé věci díváme s nadhledem, řada ženských už nemá potřebu, řada chlapů už má funkční potíže a jenom ublíženec řeší radikálně to, že už sexuálně nemuže a chtěl by v tom brátnit i partnerovi(partnece. Tady se ukáže kvalita vztahu.

Libuše (Ne, 17. 3. 2019 - 23:03)

Mladá zas tak ne.Ale kdyby manžel dělal orálek jiné ženě, tak to by musel už být teda s ní aby si to náležitě užil. Nechtěla bych ho.nikdy

Reklama

Přidat komentář