Reklama

Je orální sex nevěra ?

ach jo (Po, 18. 3. 2019 - 13:03)

to je tu zase fantazií.

Jana Š. (Po, 18. 3. 2019 - 15:03)

Proč fantazie? U někoho možná, ale já to mám ráda a správná parta, když se rozjede, tak je potom jedno kdo s kým a jak a kde. V mládí se musíš vyřádit, když to ke stáří už moc nepůjde. Jen to nechce závist a žárlivost a potom je možné vše. Nějaké kecy o nevěře mě nezajímají a přítel tím nijak netrpí, má volné možnosti a taky je využívá. Trénovat je stále potřeba.

Katka (Po, 18. 3. 2019 - 08:03)

V práci podržím klidně každému, jsme tam jen dvě ženské. Dělám to kdykoliv a kdekoliv. Jestli se někdo dívá je mě jedno. Pánové mají jedinou povinnost, nastříkat to do mě. A nevěra? Když mám potřebu, tak prostě musím.

Návštěvník (Út, 10. 5. 2022 - 23:05)

Já chci taky .

Jana Š. (Po, 18. 3. 2019 - 12:03)

Tak to máš dobře zařízené. Já mám v práci dva stálé a docela mě to stačí ke štěstí. Doma přítel a kupu kamarádek a kamarádů, kteří taky chtějí.

luci (Po, 18. 3. 2019 - 10:03)

Máš pravdu , dokud o to někdo stojí , proč ne . Až budeš stará bába , tak budeš mít na co vzpomínat . Koneckonců za sto let ji neroztrháš a dvě stě tu nebudeš.

Michal (Ne, 17. 3. 2019 - 14:03)

Riziko nakazy kapavkou, syfilis, herpes, HIV atd. behem oralniho sexu je stejne vysoke jako behem sexu vaginalniho. Jakpak by asi manzelka reagovala kdyby ji manzel rekl, ze byl nakazen kdyz lizal cizi zenu, ale ze nebyl neverny.

Návštěvník (Ne, 17. 3. 2019 - 17:03)

Buď máš štěstí nebo ne. A proto šukat hlava nehlava a nějaká nevěra mě nezajímá.

Michal (Ne, 17. 3. 2019 - 18:03)

Dukladny lekarsky vysetreni na zacatku vztahu je asi velmi vzacny, ale jsou takovy pripady a ma to velky vyhody. partneri, kteri se takhle ujisti, pak maji sex bez obav.

luci (Ne, 17. 3. 2019 - 23:03)

Na začátku vztahu vyšetřit ? A za týden ti ji ohne šéf přes stůl . Je to k ničemu , faktem je , že manipulace s pohlavím za účelem sexuálního uspokojení s cizím partnerem bez souhlasu toho svého je nevěra.

Michal (Po, 18. 3. 2019 - 14:03)

Vysetreni neni absolutni zaruka, ale v kombinaci s dalsimi okolnostmi vztahu vetsinou postaci.

Libuše (Ne, 17. 3. 2019 - 03:03)

Je to nevěra, to bych nevydýchala kdyby manžel lízal jinou a já se to dověděla.Konec.Určitě je to intimější než protáhnutí štěrbiny.Každá nevěra je hrozná,ale stane se.To je prostě život

asi (Ne, 17. 3. 2019 - 13:03)

jsi ještě mladá. My starší se už na některé věci díváme s nadhledem, řada ženských už nemá potřebu, řada chlapů už má funkční potíže a jenom ublíženec řeší radikálně to, že už sexuálně nemuže a chtěl by v tom brátnit i partnerovi(partnece. Tady se ukáže kvalita vztahu.

Libuše (Ne, 17. 3. 2019 - 23:03)

Mladá zas tak ne.Ale kdyby manžel dělal orálek jiné ženě, tak to by musel už být teda s ní aby si to náležitě užil. Nechtěla bych ho.nikdy

Jirka. (Ne, 17. 3. 2019 - 12:03)

Já to beru tak, že se sbírá zkušenost a neuznávám nevěru. Stejně s tím nikdo nic nenadělá a pokud bude chtít ten dotyčný odejít a být s tím druhým, tak se s tím stejně nedá nic dělat. Pokud se vrátí, jen to vztah upevní a je to buď o vracení se do klidného zázemí, kde mu ten druhý posluhuje, což je asi špatně a nebo se mají opravdu rádi a jsou spolu šťastni a tyto výlety za jinou nebo jiným jsou jen takové zpestření.

Jolis (Út, 12. 3. 2019 - 18:03)

Milane,seš chudák co mrdá sestru.Hovado.Fuj

Milan (Út, 12. 3. 2019 - 20:03)

Sestru? Psal jsem o sestře mé holky, co je na tom? Jaký fuj?

Ilona K (Po, 11. 3. 2019 - 12:03)

V 9 třídě jsem chodila s jedním klukem a o velké jsme šli spolu na klučičí záchod a tam jsem mu ho vykouřila a pokud zbyl čas, tak i jeho kámošům. Mému klukovi to nevadilo, spíš se mu to líbilo a nevím, jestli to vadilo holkám těch kluků. Nikdo nic neříkal, tak to asi udrželi v tajnosti. Nevím. Na střední jsem se ale kvůli tomu s jednou žárlivkou poprala. Vůbec se ji to nelíbilo. A protože mě naučili, jak se bránit a prát kluci, tak šla domů s monoklem a rozraženým rtem, protože tahání za vlasy a takové to holčičí praní se nedělám. Dalším třem holkám to nevadilo a přidali se ke mě a o kluka jsme losovali, aby jsme se nehádali a potom dělali kolotoč. Kluci z toho byli v extázi a děsně nadšení. Takhle jsme si užívali až do matury. Takže orální nevěra asi jak kdo to bere. Zásun ale jen s tím mým a s jedním klukem, kdy se přidala ta jeho do čtyřky. Holku to taky dost bavilo a s ní jsem měla první holčičí milování. Další holky to už nechtěli až takhle daleko zajít, klukům by to asi nevadilo. To byly časy. Klidně bych to zase zkusila, ale nevím, jak by to dal ten můj současný přítel.

@ (Čt, 7. 3. 2019 - 22:03)

Kouření od sestry?To určitě!!!Hrozný žvásty.

Milan (Po, 11. 3. 2019 - 14:03)

Hňupe, starej se o sebe.

Reklama

Přidat komentář