Reklama

Hledám ženu, kterou vzrušuje stříhání vlasů

Jarda (So, 13. 7. 2013 - 22:07)

Ahoj, tak jak to dopadlo?AhojTak už jsem na ježka. Ale nevím ... Nemůžu si na to zvyknout. Nejsem moc spokojený :-( Ale tak co ... trval jsem na tom tak to mám no. Koukni se na fotku jak vypadám a prosím napiš co na to říkáš ... :-) Vypadám jak blbec co?http://www.rajce.idnes.cz/ (do vyhledávače zadat jarda07) Promiň, že jsem se neozval dřív neboť jsem byl z toho trochu v šoku.

Holič (Po, 8. 7. 2013 - 18:07)

Ahoj, tak jak to dopadlo?

Holič (So, 29. 6. 2013 - 22:06)

Ahoj, já jsem skutečně holič. Měl bys to už vzít tou mašinkou na ježka. A jestli ještě nemáš odvahu, tak minimálně vzadu ať ti to už mašinkou vybere. Věř mi, jednou zkusíš a už nebudeš chtít jinak :-)

Jarda (Pá, 28. 6. 2013 - 18:06)

to prostě kousek kratší...Až budu na krátko a zdali budu spokojený tak se diskuze v klidu může uzavřít za vyřešenou :-)) Ale jsem rád, že někdo se mnou o tom pokecá :-) Jo dneska jsem si to opravdu nechal jen trochu no :-) Momentálně zítra ráno odjíždím se známými na Moravu na týden do příští Soboty. Takže si se zkracováním vlasů dám pauzu. Ale až přijedu tak už bych to chtěl asi udělat naráz a ne takhle po kousíčkách :-) Co na to říkáš? Zatím se měj a budu rád když se pak po příští sobotě ještě ozveš. Neboli pak v to pondělí už se asi nechám ostříhat :-)

je (Pá, 28. 6. 2013 - 14:06)

Jardo z té pleti si nic...to prostě kousek kratší no,a teď řekni co bude až budeš teda nakrátko,teda ukončí se diskuze tak budeš spokojenej nebo jak

hm (Pá, 28. 6. 2013 - 14:06)

AhojMoc díky za posouzení...Jardo z té pleti si nic nedělej nedávno jsme potkali něj.pána který mšl větší problém ale právě měl tak pěknej sestřih a jinak hezkou tvář že to vůbec nevadilo :-) nebo líp něco s tím udělej ale není to na závadu,no my neradíme mašinku,protože to pak bývá takový stejnoměrný,těmi nůžkami se to dá pěkně prostříhat udělat vlasům šmrnc,ale musí se to taky umět,jdem tě zkouknout

Jarda (Pá, 28. 6. 2013 - 14:06)

ahoj na to rajče jsme se...AhojMoc díky za posouzení ... Já jsem teď přišel od toho holiče. Zase mi to vzala jen nůžkami. Málo ... No já jsem ani moc neměl v plánu, že bych to vzal úplně na hodně krátkého ježka. Měl jsem v plánu, že si to nechám tak na 3 - 4 cm mašinkou neboť z toho se pak přeci už dá taky dělat rozcuch, že? :-) Ale ta 4 fotka na té stránce vypadá opravdu dobře :-)Akorát jak jste psali tak nahoře ještě o trochu kratší :-)) Tak teď opravdu nevím ... Zdali si to vzít tou mašinkou na ty 4 cm nahoře a kolem uší tak na 2 cm s tím, že se bude moct udělat nahoře rozcuch, a nebo jak jste mi radili jen těmi nůžkami na krátko tak s tím rozcuchem. A nebo si to nechat jak to mám. Protože s tím jak jsi napsal, že mám potíže s pokožkou je pravda a asi by to ještě víc bylo vidět hlavně odkrytím čela ... :-( Takže opět nevím :-DA jinak tady jsou zase mí fotky z druhého ostříhání ... Už se mi trochu odkryly uši a čelo nevím jak to vypadá ... posuďte :-)http://www.rajce.idnes.cz/ (do vyhledávače zadat jarda07)

hm (Pá, 28. 6. 2013 - 12:06)

http://whatasave.blogspot.cz/2012/11/men-hair.html nebo spíš zadej jen 2012/11/men-hair.html nám by ses líbil jako 4.fotka odshora sice to není úplně ježek ale i tak by to šlo stejně a ještě trochu ubrat nahoře délku,prostě by to chtělo trošku rozcuch

hm (Pá, 28. 6. 2013 - 12:06)

podle fotky a kvality jemnosti tvých vlasů by to vážně chtělo nůžkama,myslíme že nejsi typ na ůčes typ hlava jak tenisák,navíc máš potíže s pokožkou a to vynikne

hm (Pá, 28. 6. 2013 - 12:06)

Dneska odpoledne jdu k...ahoj na to rajče jsme se konečně dostali,ty delší vlasy ti sluší ale delší už by být neměly,měl bys jít pokud chceš na krátko,ale ne strojkem chtělo by to šikovnou kadeřnici,která ti vytvoří i dost kraťounký sestřih,ale bude to mít stále nějaký tvar, jen to mít strojkem ti neradíme.

Jarda (Pá, 28. 6. 2013 - 06:06)

Dneska odpoledne jdu k holiči. Tak mi držte palce! Ale dneska si to dám vzít ještě jenom nůžkami. A zítra odjíždím na týden pryč. A až přijedu tak už konečně půjdu na toho ježka. To bude extrémní vzrušení. Dneska to taky bude vzrušení :-) Zase tam přidám fotky z mého druhého ostříhání, takže se tam zase můžete kouknout a posoudit :-)http://www.rajce.idnes.cz/ A vpravo nahoře zadej do vyhledávače jarda07 a najde ti to ty mé fotky :-)

Jarda (Čt, 27. 6. 2013 - 17:06)

Ahoj Jardo. Určitě do toho...Ahoj Dneska jsem neměl čas :-(( Ale zítra určitě půjdu :-) Jo tomu věřím, že zažiju vzrušující pocit. Já ho zažívám i při malém stříhání nůžkami. A tak si vůbec neumím představit jaký to bude vzrušující pocit a zážitek tou mašinkou :-) Ale ještě nevím jestli už zítra tou mašinkou a nebo ještě jenom nůžkami ... To fakt nevím no. To je dilema. Viděl jsi mé fotky z prvního stříhání na http://www.rajce.idnes.cz/ ? Pokud ne tak se tam koukni a vpravo nahoře zadej do vyhledávače jarda07 a najde ti to ty mé fotky :-) Zkus si mě představit jak budu vypadat na toho ježka :-) Jestli mě to bude slušet nebo ne? Z toho mám taky docela strach. A ty jsi doopravdy holič?

Holič (Čt, 27. 6. 2013 - 14:06)

Ahoj Jardo. Určitě do toho jdi!!! Nejlíp ještě dnes! A už si to nech vybrat mašinkou. Zažiješ úplně vzrušující pocit! Věř mi, nemá to chybu :-)Tak rychle šup ať už tam seš u holiče!

Holič (Čt, 19. 11. 2015 - 14:11)

Holky s krátkýma vlasama jsou in. Ideálně mašinkou :)

Josef (Po, 16. 11. 2015 - 19:11)

Co ty jsi za idiota!Nejsme...Ty jsi asi mládě, protože tomu nerozumíš, děvčičko...Poslouchej starší a šoupej nohama!!!

Markéta (Po, 16. 11. 2015 - 19:11)

Holky s krátkejma vlasy jsou...Co ty jsi za idiota!Nejsme Arabky,aby jsme si cokoliv zahalovali!Klidně budeme i do hola!Tvůj názor zní,jako názor teplouše!

Josef (Po, 16. 11. 2015 - 17:11)

Holky s krátkejma vlasy jsou kluci...žena má mít krásné dlouhé vlasy, aby si s němi zahalila prsa!

Holič (Po, 16. 11. 2015 - 03:11)

Ahoj Pavlo, poslal jsem ti mail :)

PixieLover (So, 14. 11. 2015 - 16:11)

Ahoj, já si ráda pokecám o...Ahoj, moc rád pokecám, tahle nabídka se tu nevidí moc často a vlasatý pokec už mi docela chybí :D Napsal jsem ti na mail. Pokud se tu najde ještě nějaká slečna, která by chtěla pokecat o vlasech a stříhání anebo chtěla dokonce ostříhat, napište mi na mail: [email protected]. Tenhle vzkaz je i pro tebe, RADKO, kdyby ses náhodou nedostala k mému mailu. Přečetl jsem si to až po půl roce, nepočítal jsem moc s tím, že někdo napíše, tak snad odpovíš a pořádně pokecáme, ten mail od tebe byl milej. Tak pojďme společně zatočit s předsudkama, stříhání vlasů je úplně normální a je to sexy!

Pavla (Po, 26. 10. 2015 - 14:10)

Někdo na pokec o vlasech?...Ahoj, já si ráda pokecám o stříhání vlasů. A nejen pokecám, ale ráda se nechávám stříhat. Nosím super krátké účesy a stříhání ve špičkovém salonu není to, co by mě bavilo. Nelíbí se mě to dohola, ale hodně krátké účesy, klidně strojkem, i hodně krátké účesy mohou být ženské a sexy. Stříhání si ráda užívám :) . Můj mail je: [email protected]. Ráda pokecám ale i realizuji :).

Reklama

Přidat komentář