Reklama

Hledám ženu, kterou vzrušuje stříhání vlasů

kadera (Čt, 7. 11. 2013 - 14:11)

Nějaká holka, kterou...ahoj lukas...napis mi na [email protected]

Lukas (Út, 5. 11. 2013 - 13:11)

Nějaká holka, kterou vzrušuje stříhaní vlasu a která by se nechala ostříhat nebo ostříhala mě.

Pavel (Út, 15. 10. 2013 - 17:10)

Podholit do půli uší je bezva :)Já být tebou tak do toho rozhodně jdu

dave (Út, 15. 10. 2013 - 15:10)

Mám dlouhé vlasy a chtěla...dany jetli uz ses rozhodla a chces tak se ozvi ja ti to udelam...

Dany (Ne, 13. 10. 2013 - 17:10)

Nejaka holka ktera by mela...Mám dlouhé vlasy a chtěla bych je tak nechat.Jen je podholit do půl uší..možná udělat mašinkou ornament....ještě nevím...poraďte

dave (Po, 23. 9. 2013 - 00:09)

Nejaka holka ktera by mela zajem se nechat ostrihat nakratko nebo dohola? Ozvete se diik.

pixie (St, 18. 9. 2013 - 00:09)

kadera: Tak se ozvi, s tim rad pomuzu :) [email protected]

. (Pá, 13. 9. 2013 - 16:09)

Ahoj Sam tak to muselo bejt...to je zajímavé "Holička sice koukala jak z jara ale nakonec nás obě dvě vzala strojkem na 1mm" mě teda na té fotce připadá že to je mužská a dost chlupatá ruka ???

kadera (Pá, 13. 9. 2013 - 16:09)

AhojA jak tě to vzrušuje...ja mam polodlhe vlasy a chcela som sa ostrihat nakratko napr. ako emma watson...;)

Jirka (So, 24. 8. 2013 - 23:08)

ahoj teď jsem našla tuhle...Ahoj Sam tak to muselo bejt super,na fotky jsem se díval super,mohlas mě ostříhat na 1mm a já tebe škoda

Sam (So, 24. 8. 2013 - 20:08)

ahoj teď jsem našla tuhle stránku tak musím reagovat na diskusi. Měla jsem asi před 14 dni dlouhé vlasy po ramena. A s kamarádkou jsme se bavili jaké by to bylo kdybychom se nechali ostříhat na krátko. Druhý den volala kámoška že se jí to rozleželo v hlavě a že jí láká nechat se ostříhat dohola a jestli bych do toho šla s ní tak jsem jí řekla proč ne a tak jsme šli k holiči. Holička sice koukala jak z jara ale nakonec nás obě dvě vzala strojkem na 1mm. Kámoška řekla holičce jestli by to nešlo vzít ještě ta jí řekla že už ne a pokud to chce všechno oholit tak jedině doma žiletkou. A tak jsme šli ke kámošce dom a při velké srandě jsme si obě dvě navzájem oholili hlavy. Musím říct že je to super takhle hladká hlava doporučuji všem. Už si asi nikdy nenechám narůst vlasy a budu si jenom holit hlavu žiletkou.

Holič (Út, 30. 7. 2013 - 22:07)

Ahoj Jardo. Mail ti nejde odeslat.

Jarda (Čt, 25. 7. 2013 - 09:07)

Jardo napič email na sebe tyAhojTak tady ho máš ... [email protected] Napiš, když budeš chtít :-)

Jirka (St, 24. 7. 2013 - 22:07)

Jardo napič email na sebe ty

Jarda (Po, 22. 7. 2013 - 08:07)

Rád bych našel někoho, kdo...Čau, taky tě to stříhání vlasů hodně vzrušuje jako nás s Jirkou ??

Jarda (Po, 22. 7. 2013 - 08:07)

Jardo vypadáš líp ale skus...Jirko jo to si piš, že to zkusím na 3 nebo 4 mm, protože jak mě to bude mašinkou zkracovat o téměř 2,5 cm tak to bude nepopsatelný zážitek. Ale nechám si to mašinkou udělat až seženu ten plášť no :-)A pak ti dám vědět. Ale mě také hrozně vzrušuje když si na sebe vezmu triko z dlouhým rukávem ( ženské ), elastické a nejlépe ještě s výstřihem ... :-) Co tebe ?? Zkoušel jsi to někdy ?? Je to opravdu taky skvělý zážitek. Jednou jsem s tím byl už i u kadeřnice ... a to právě když jsem chtěl z dlouhých vlasů na ježka ... A bylo to opravdu fascinující. Hele nechceš mi dát na sebe email a občas pokecat víc soukromě ?? :-)

Petr (Po, 22. 7. 2013 - 08:07)

Jardo vypadáš líp ale skus...Rád bych našel někoho, kdo by mě pravidelně stříhal strojkem, vzadu a kolem uší do ztracena, zbytek hodně na krátko a koho to vzrušuje. Když tak mi napište na: [email protected]

Jirka (Ne, 21. 7. 2013 - 22:07)

A Jirko kde bych sehnal...Jardo vypadáš líp ale skus to na 4mm je to super,ten silonový pláš si pořid sice se dá dnes těško sehnad musíš se ptat a zháněddej si izeráty že zhániš silonový pracovní plášt,je to zážitek a fantazie když jsu v holičství sedím v křesle nasobě mám silonový pláš kolem krku sříhací plášt a holička mě stříhá a já si honím to je nepopsatelný zážitek,až si seženeš silonový plášt tak to skus a řekni mě jaky to bylo.

Jarda (Ne, 21. 7. 2013 - 19:07)

A Jirko kde bych sehnal silonový plášť ?? Taky si ho asi pořídím.

Jarda (Ne, 21. 7. 2013 - 19:07)

Jsem rád, že nejsem jediný koho to tak strašně vzrušuje :-)

Reklama

Přidat komentář