Reklama

Hledám ženu, kterou vzrušuje stříhání vlasů

Baruska (Út, 25. 6. 2013 - 12:06)

Jo to máš pravdu, že čím...Ježíš Jardo, tak to jsem tak ráda, že i já jsem ti pomohla s tou podporou :-) A koukám, že už jsi konečně rozhodnutý ... Tak to má být. Neohlížet se na ostatní, jenom dělat to co chceš ty! A takže ty k té kadeřnici půjdeš vícekrát jo? No proč ne :-) Aspoň si to víc vychutnáš. Budu moc držet palečky! Stejně jako uživatel ???????. Možná teď už jdeš ke kadeřnici nebo už tam sedíš :-)) A já jsem moc zvědavá na tvé první pocity při první návštěvy u kadeřníka tohoto týdne. Jak moc jsi byl vzrušený ... atd :-))

Jarda (Út, 25. 6. 2013 - 11:06)

Máš pravdu.Byl to docela...Jo to máš pravdu, že čím víckrát půjdu ke kadeřnici tím více zážitků. Takže dám na tebe! :-) Určitě to bude lepší než to shodit najednou. Tenhle týden bude asi teda velké vzrůšo :-)Ale taky pěkně utratím peněž když půjdu třeba tak 5krát ke kadeřnici, ale to mě vůbec nevadí, protože budu mít velké vzrušení a pěkné vzpomínky. A tak to překousnu :-)) Tak POZOR už jsem se rozhodl. Bude to už dneska :-) Hnedka po obědě poběžím ke kadeřnici :-) Už se mrtě těším! Dneska jsem se vyfotil a po návštěvách u kadeřnice se také vyfotím a když budeš chtít pošlu ti pak teda pár fotek na mail. Jaká to bude výrazná změna :-)A hlavně bys mě sdělil jestli nevypadám jak blbec :-D Dneska si dám jenom malé zkrácení vršku, ofiny, a u uší také zkrátit, ale aby ty vlasy pořád ještě trčeli přes uši :-)Takové moderní ... Jak jsi říkal :-) Koukal jsem na Youtube.com. A tam posílají videa, kdy byly třeba i 7krát u kadeřníka aby si to vychutnali a vzrušili :-) A z dlouhých vlasů byly také nakonec v konečné podobě na ježka :-)) A někteří i dohola :-D Ale to zatím opravdu nechci, bude stačit ten ježek v konečné podobě :-) Hele díky moc, že mě takhle podporuješ! A budu rád když to budeš dělat i dál než budu v konečný podobě :-) Pak ti za odměnu aspoň pošlu ty fotečky :-))Hele představ si, že už i moje holčina mě v tom podporuje. A že se prý moc těší až bude moct pozorovat změny na mé hlavě :-) Tak to jsem velmi rád, že už ne jenom kámoši ve škole, ale, že už i moje přítelkyně. Třeba jí pak taky v létě překecám jestli by nechtěla taky na ježoura jako já :-)Totiž hrozně mě to láká i za ní ... :-D Tak teď už jenom aby to překousla má rodina. To asi ještě chvíli bude trvat, jelikož v naší rodině mají skoro všichni dlouhé vlasy, místo mého bratrance. Takže to budou asi chvíli rozdýchávat, ale co se dá dělat ... Chci radikální změnu tak se nebudu ovlivňovat mojí rodinou. To je moje věc. Je vidět, že mně ta podpora opravdu pomáhá :-)) Až přijdu od kadeřnice, určitě sem zase napíšu jaké byly mé pocity, vzrušení ... atd :-))

??????? (Út, 25. 6. 2013 - 09:06)

AhojTak to musel být...Máš pravdu.Byl to docela fajn zážitek.Já být tebou tak do toho jdu postupně.Napřed nějaký sestřih co se teď nosí a líbí se ti.V prvním kole něco delšího...Pak se uvidí.Záleží jak se v tom budeš cítit.Zkracovat se dá vždycky.Čím víc návštěv v kadeřnictví, tím víc zážitků.Ber to tak.Stále držím palce.Jdi do toho.

Jarda (Út, 25. 6. 2013 - 07:06)

Já mám Jardo vlasy tak 20...AhojTak to musel být zážitek a pořádné vzrušení co? Já jsem se už rozhodl, že na to půjdu, ale ještě nevím jaký den. Ještě, že tady ta dizkuze je :-) Jinak bych se asi neodhodlal. Ale čím dál víc a víc se na ten zážitek u kadeřnice těším. Že bych možná šel už dneska :-D Hele a ještě jednu radu bych potřeboval :-) Na kolik to mám shodit ? Na 1 cm, nebo 2 cm, nebo 5 mm či dokonce 3 mm ... fakt vůbec nevím :-) Poraď mi prosím ještě s tímhle :-) Chcete vidět pak fotečku před a po? Jinak fakt všem díky za podporu :-))

??????? (Út, 25. 6. 2013 - 00:06)

Já mám Jardo vlasy tak 20 až 30 cm.Nosím je do culíku.Měl jsem přítelkyni kadeřnici , která potřebovala někoho vlasatého ke zkouškám.Moc se mi do toho nechtělo, ale nakonec jsem do toho šel.Z vlasů po ramena jsem měl najednou tupý sestřih.Vystříhaný krk ,boky nad uši.Nakonec i tou mašinkou vzadu a po stranách do vytracena.Byl to krásný pocit,když mě takto stříhala.Když jsem se viděl v zrcadle, tak velkou proměnu, tak jsem si malou chvilku připadal divně.Ale opravdu jen malou chvilku.Rychle jsem si na to zvyknul.A moje okolí taky.Jdi do toho a neváhej.Budou prázdniny.Držím ti palce.

Jarda (Po, 24. 6. 2013 - 20:06)

Nebo co myslíte vy? Mám si to dát na 1 cm a nebo na pořádný výbrus 3 mm či 1 mm ??? Poraďte pls :-))

Jarda (Po, 24. 6. 2013 - 20:06)

Ahoj JardoProsím tě co...Ahoj BaruskoDíky moc za opravdu velkou podporu! Něco to možná ve mě hnulo. A že bych možná už zítra došel k holiči? No to ještě musím promyslet. Ale zřejmě to už bude opravdu brzo. Buď zítra a když ne zítra tak do konce týdne už musím :-) Už jsem úplně nadržený na tu radikální změnu jak budu vypadat :-)) A už to nechci prodlužovat. Čím víc na to myslím, tím víc jsem vzrušený. A rodina mě může vlézt na hrb :-D Do 14ti dní si na to zvyknou, tedy doufám ... Ale je vidět jak mě ta podpora od Barusky opravdu pomohla se pohnout dále ... Díky moc! A nakonec jsem se rozhodl, že si to nenechám stříhat postupně ( nejdřív nužkami, a pak po nějakém čase mašinkou ). Udělám to pěkně celý v jeden den! Nejsem srab! Když to udělala i Kamilova přítelkyně která to měla i o hodně delší, tak já to přeci také musím zvládnout :-) Momentálně mám tak 15 - 18 cm dlouhé vlasy a už se neskutečně těším až budu na ježka ... MOC, MOC a MOC! Ale nechám si to asi na 1 cm a ne 3 mm to je moc málo ...

Jarda (Po, 24. 6. 2013 - 19:06)

Moje přítelkyně je teď...Čau KamileA je to příjemný pocit mít přítelkyňi krásně dohola? Hmm taky by mě to asi vzrušovalo, že bych tu mojí zkusil přemluvit :-) Představa, že by byla ona na ježka a já na ježka ... NO to by bylo teprv vzrůšo, že? :-D

Kamil (Po, 24. 6. 2013 - 19:06)

Moje přítelkyně je teď úplně do hola. Předtím měla vlasy až pod lopatky. Moc se mi to líbí a zároveň vzrušuje.

Baruska (Po, 24. 6. 2013 - 18:06)

Podpořte ho taky ne!? Od toho tady jsme. Od toho tady je ta diskuze. Jarda jak jsem četla předchozí jeho příspěvky má opravdu s tím asi velký problém ... Jelikož má zřejmě fobii na to jak bude vypadat, jestli se mu budou smát, pomlouvat ho i v jeho rodině ... atd A prostě když nejde od toho stříhání na ježka odstoupit tak to prostě musí dát! Já s ním soucítím :-) PODPOŘTE HO!

Baruska (Po, 24. 6. 2013 - 18:06)

Ahoj, strašně mě to...Ahoj JardoProsím tě co tady řešíš. Vždyť ty jako chlap to má určitě jednodušší přejít z dlouhých vlasů na ježka než například my ženy. Když o to máš obrovský zájem, vzrušuje tě to a nikdy jsi na ježka ani kratší vlasy nebyl. Tak opravdu není co řešit! Mě se určitě víc líbí lidé na ježka nebo kratší sestřih než nějaké dlouhé vlasy. Ty mají mýt ženy. A na chlapy se dle mě moc nehodí. Takže BĚŽ DO TOHO! Právě tě motivuji tak snad to už dáš. Však to snad není taková dřina sednout do kadeřnického křesla ... párkrát tě objede mašinkou a máš to co ji CHTĚL! Tak šup pryč s tou vrstvou pačesu a zítra ať si u kadeřnice :-) Snad jsem tě aspoň trošku naladila k tomu co chceš ne? :-)

Jarda (Po, 24. 6. 2013 - 17:06)

Ostříhal jsem manželku...AhojJj je to velké vzrušení! U mě i při zastřihávání konečků je to vzrušení. Já bych tak rád se už taky ostříhal na ježka! Ale nemám na to pořád :-(( Závidím vám :-)Potřebuji motivaci :-)) A až to zvládnu tak vám pošlu fotečky před a po ... Abyste porovnali velkou změnu :-) Notak zkuste mě nějak povzbudit nebo nějak naštvat ... abych se už i já konečně na to vrhl :-))Ale u mně to není tak jednoduché :-D Ale zkuste to prosím moc!

Miloš (Po, 24. 6. 2013 - 16:06)

Ostříhal jsem manželku strojkem na 5mm, předtím měla vlasy asi 25-30cm. Oba nás to dost vzrušovalo. Ona je teď s tím ježečkem pro mě hodně sexy. Při prvním milování jsem vytekl hned na začátku.

Jarda (Po, 24. 6. 2013 - 15:06)

Jsem to ale případ, co? :-D Ale už ty dlouhé pačesy nemůžu ani vidět ani cítit. Bude nejlepší se co nejrychleji ostříhat na ježka, ale potřebuji vaší podporu :-) Pomocte pls :-)

Jarda (Po, 24. 6. 2013 - 13:06)

Jardo jdi do toho.Ale...Nebo si nechej vystříhat mašinkou krk a boky...No to mě ani tak moc neláká ... O hodně víc mě prostě láká si ostříhat CELOU hlavu na ježka ... ;-)

Jarda (Po, 24. 6. 2013 - 13:06)

Jardo jdi do toho.Ale...Ahoj, strašně mě to láká, protože už od malinka nosím jen dlouhé vlasy. S tím, že si čas od času zajdu za kadeřnici aby mě zastřihla konečky. A to už jsem psal, že mě hrozně láká a vzrušuje jí říct aby vzala mašinku na 3 mm a šup na ježka. Nikdy jsem to neměl. Takže vůbec nevím jaký to je. Díky za radu s tím postupným stříháním, ale nějak sebrat tu odvahu to je veliký problém! Ale už i kámoši ve škole říkají ať ze sebe shodím tu vrstvu ... vždyť je přeci léto ... Nikdo jiný takovou nemá. A to je dobře, že už kámoši chtějí abych šel také na ježka. Ale řekl jsem to i svým příbuzným a to jsem asi neměl dělat. Ty mě řekli ať to v žádným případě nedělám, že prý budu vypadat jak chlupatý tenisák :-D Tak já ti nevím ... :-( To je podpora co? Potřeboval bych od vás asi nějakou pořádnou motivaci když jí nemám od rodiny. Abych to udělal za jejími zády ... A pak budou čučet, nadávat a pomlouvat. Ale co s tím mám dělat když to nejde ovládnout, ale prostě tu razantní změnu na toho ježka chci(vzrušuje mě ta přestava), ale rodina s tím má velký problém :-( Asi mě nic jiného nezbývá než to, že to udělat za jejími zády jak jíž jsem psal, ale k tomu bych potřeboval pořádně nakopnout a motivovat! :-) Jinak si s tím pořád budu dělat velkou hlavu. A nakonec to neudělám a budu chodit a trpět pořád s tou 15ti cm hřívou :-( A ostříhat se na ježka budu pořád jen oddalovat :-( Tak prosím pomozte mi pls? Jinak bych to určitě udělal tím postupným stříháním, protože to by bylo větší vzrušení :-)) Nevím no je to zvláštní pocit takhle když tě někdo stříhá ... i jenom i ty konečky a neumím si představit jaký to bude při stříhání na ježka. Jakou máš ty délku vlasů? Dlouhou či krátkou ? :-) PS: Oholení hlavy břitvou nechám spíš až by si všichni zvykli na toho ježka třeba po 2 měsících pokud bych vůbec měl ještě takovou potřebu si jí oholit, ale ježek je prostě nutný! :-))

??????? (Po, 24. 6. 2013 - 12:06)

Tak prosím poraďte co s...Jardo jdi do toho.Ale postupně.Napřed jen nůžkama.Po nějakém čase, až si na ta a tvé okolí zvykne mašinkou..a po čase možná i tou břitvou.Nebo si nechej vystříhat mašinkou krk a boky...možností je mnoho..

Jarda (Ne, 23. 6. 2013 - 17:06)

Tak prosím poraďte co s tím mám dělat ??

Jarda (Ne, 23. 6. 2013 - 11:06)

Ale je vidět, že nejsem sám co ho to vzrušuje a to jsem rád :-)) Mám asi 15ti cm vlasy dlouhé ... Co vy na to ? Poraďte ? pls :-))

Jarda (Ne, 23. 6. 2013 - 11:06)

Ahoj už dlouho asi přes 2 roky hledám odvahu se ostříhat na ježka tak na 2 - 3 mm, ale pořád jsem jí nenašel. Mám obavy, že by se mi všichni smáli jak budu vypadat. Ale strašně mě to láká a vzrušuje. Když jdu vždycky ke kadeřnici jenom zastřihnout konečky láká mě říct aby mě vzala na ježka pak namydlila hlavu a žiletkou krásně oholila celou hlavu krásně na hlaďounko :-)) Ale mám strach jak bych vypadal a nikdy jsem to neudělal :-(( A nehorázně mě to vzrušuje. Vždy se mě rozklepájí celé nohy. Když si to představím kdyby mě oholila do hola.Poraďte mi prosím co s tím? Chci na ježka nebo do hola! Ale bojím se jak budu vypadat a co na to okolí ... :-( Strašně mě to láká a vzrušuje si jednou koupit holící mašinku a oholit si celou hlavu dohola. Ale to nejde :-(( Kvůli těm jistým důvodům. pls poraďte někdo co s tím? Je to asi nějaká nemoc nebo no :-((

Reklama

Přidat komentář