Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

škoda (Ne, 5. 7. 2020 - 09:07)

tady to už zamrzlo

. (Ne, 5. 7. 2020 - 09:07)

Proč myslíš že to zamrzlo? Včera psali.

Andrea (So, 4. 7. 2020 - 13:07)

Milco, já třeba beton nesnáším,jsem pro vše zelené, naše zahrada je plná stromů, všude trávník i dům je že dreva.Ja teď nemám moc času,jsou dovolené,tak hodně zastupuji.Snazim se také zužitkovat vše co mi na zahradě vyrostlo, mě to fakt baví.Manzel teď zase hodně cestuje, píše, dohání čas zavřených hranic.Malou dovču už jsme měli, další bude v srpnu.Jo a dnes k obědu, nové brambory s tvarohem, těstovinový salát a štrůdl z mrazáku, čeká mě ještě pár nočních,tak nemám čas na vyvaření.Mam pocit, že Sergejovi se moc do práce nechce,no a ty si něco shanis?

Miluna (Ne, 5. 7. 2020 - 14:07)

To musíte mít hezký tu zahradu Andy.To bude něco asi jako mam tady u nás v okolí oblíbený domy.Zahrada krásně obklopená stromama a posezení.Jen ta tráva,když je co nejmenší posekaná tak nevadí ale do větší nejdu.A co ti tam všechno roste? Já sem teď skoro pořád venku ale jak nemam svoje soukromí v podobě zahrady a mam jen balkon tak musim chodit jinam.Mam vyhledlí na předměstí starý bytovky a oni kolem maji pěkný okolí a často maji venku lavičky na zápraží a sem vděčná že pár laviček neni v trávě tak chodim tam.Je tam zatim klidno narozdíl od parku kde je plno degešů a socek tak parky mě totálně odradili.A Sergej pořád čeká jestli mu vyjde ta práce jak mu slibovali a kdyby mu nevyšla do září tak bude muset někam jít,tohle už věčně takhle nepujde i když s prachama bysme vydrželi ještě tak do Vánoc ale snad je nechce utratit do mrtě.A já sama ještě nevim kdy kam pujdu.Jinak vážim si teď toho tepla,fakt je to obrovský štěstí to teplo,ani nechci pomyslet na podzim.A já teď poslední dny moc nevařila.Až zase od zítra budu.Dnes jdeme pro jídlo ven.

Je (So, 4. 7. 2020 - 12:07)

tady ještě někdo, kdo nevěří co všechno Kacca dokáže?

TY (So, 4. 7. 2020 - 13:07)

DEJ POKOJ A BĚŽ PRACOVAT

Miluna (So, 4. 7. 2020 - 12:07)

Někdo si tu teď Alešku zasedl na tebe.Tenkrát si tu ukazoval fotku té mladé cikánky a tak nevim proč někdo vymýšlí že máš kluky.Jak si psal o té ženské jak tě polila tak něco podobného se stalo mýmu strejdovi před rokem že ho v autě napadla ženská zfetovaná nebo ožralá.Já se bojim aby Sergej zase něco nebral,on teď denně zase pil a denně flašku,přitom celej květen už nepil nic a co se vrátil od příbuzného tak denně pije.Už sem to předevčírem nevydržela a řekla mu to jako jestli si uvědomuje že pije denně a on se jako tvářil že se stydí a že už to ukončí ale včera jak sem přišla z garáže tak se v bytě párkrát zamotal ale žádnou flašku sem mu nenašla tak nevim.Bojim se aby se nevratil tajně k něčemu.Do práce pořád nechodí,bojim se aby ho tam vzali jak mu to slíbili.Už jednou mu to odložili a v srpnu se má dozvědět víc tak ale kdyby mu to zas měli odložit to už by mě nasralo a už bych jim nevěřila.Ale aspoň sem ráda že mi peče a párkrát i uvařil.A Alešku jak si se ptal tak já teď vážim za poslední roky nejmíň tak nevim jestli mi ta zima neni z toho.Tu zimu už necítim týden ale včera venku mi v šatech byla.Jo beton je skvělej,kdybys věděl jak sem ráda když najdu lavičku která je v betonu a zároveň je kolem příroda.Protože většina laviček je v trávě a jak hodně pršelo tak je kolem ta tráva zarostlá a vim že ty svině klíšťácký tam jsou a já mam pak po posezení takže já si betonu vážim.Kdybys věděl na kolik laviček nemůžu kvuli těm svinskym klíšťatum.Už nemůžu vůbec nic! Do trávy nemůžu kvuli klíšťatum,mezi lidi kvuli Kovidu,sexovat s jinejma kvuli pohl.chorobam.Tak sem pak šťastná za teplej beton.

Pal vocuď hajzle (So, 4. 7. 2020 - 11:07)

https://www.youtube.com/watch?v=4dMpupaGelQ

-Aleš- (So, 4. 7. 2020 - 10:07)

A aby bylo jasno, já do chroustů nepinkám. To psala Miluna, že se po jednom oháněla a trefila ho do oka. Chudák začal bzučet něco ve smyslu jako že -" to si děláš prdel!" a chtěl jí to vrátit, ale v půli cesty mu došly síly a tak se na to vykašlal.

Návštěvník (So, 4. 7. 2020 - 11:07)

Jak odklani tema aby nemusel priznat,kde na tu Katchu vlastne narazil.JEnze to byla kapinek jina pani.Jeste ze sam priznal odkaz.

bianka (So, 4. 7. 2020 - 08:07)

I když tam nějaké leštění nevidím.....ale tak mě napadlo, když už se na Karlovém mostě hodovalo, mohli účastníci hostování vyleštit všechny sochy. Holubi tu krásu znečišťují. Ale jdu do přírody a v žádném případě nebudu uléhat na beton, nebo mezi řádky v poli. Miluno, víš jak voní kvetoucí stromy? Třeba lípa?

-Aleš- (So, 4. 7. 2020 - 08:07)

Na lípě jsou ti hrozní chrousti, do kterých když se pinkne, tak se naserou a pak člověka pronásledují i když zdrhá jako kdyby mu u prdele hořela koudel :-)

no jo (So, 4. 7. 2020 - 10:07)

do chroustů se nepinká. Pro představu - myješ okna na vysoké budově, a z třetího patra do tebe pořád někdo šťouchá smetákem. Taky bys nebyl úplně rád

-Aleš- (So, 4. 7. 2020 - 10:07)

Před třemi dny na mě verbálně zaútočila jedna ožralá ženská když šla přes přechod a já jsem seděl v autě. Když zjistila že jsem sprostější než ona, tak se překvapeně zarazila, ale rychle se vzpamatovala a chrstla po mně pivo z kelímku, který si nesla. Tak to jsem taky zrovna nadšením neskákal. Měla štěstí, že u sebe měla psa, protože jsem měl v plánu ji polít kolou, kterou si vozím v autě. Jenomže mi to její pes překazil tak, že začal po mně skákat. Radši jsem se tedy vrátil do auta a jenom jsem na ni zařval, že si ji najdu. Teď jsem pověsil prádlo z pračky a chystám se do čínské restaurace, kterou jsem předevčírem objevil. Už se těším, mají to tam fakt dobrý.

Návštěvník (So, 4. 7. 2020 - 09:07)

:-) lestic kulek pribehl. Tak co ty stara buzno?

a (So, 4. 7. 2020 - 10:07)

co ty práskači, závidíš Alešovi nebo proč to píšeš? Hele, ať si leští co chce, tady je oblíbený a dobře se čte.

Návštěvník (So, 4. 7. 2020 - 10:07)

Zavidet ze je pedofilni homoklada?Nufky, nufky.

-Aleš- (So, 4. 7. 2020 - 08:07)

Milunko, já pořád nechápu že ti je stále zima. Já chodím už dva měsíce v tričku a kraťasích. Nevím jak u vás, ale tady u nás je ideální letní počasí, možná by se ti na jižní Moravě líbilo a ani bys nemusela do Dubaje. A moc se mi líbí tvoje hláška, že miluješ beton. Nějaká betonářská firma by si to mohla dát jako reklamní slogan. Ale ekologičtí aktivisté tě za ten výrok asi zrovna milovat nebudou :-)

Návštěvník (So, 4. 7. 2020 - 07:07)

A když úplně spisovně - tak skvělé.

-Aleš- (So, 4. 7. 2020 - 07:07)

Jak to myslíš? Buď jsou povídkáři skvělí nebo povídkář skvělý. Ani jedna tvoje možnost nějak nepasuje, asi jsi se právě probudil a ještě ti to úplně nemyslí :-) Mimochodem povídkářů je celá redakce, jeden člověk by tak hodnotné dílo psát nezvládl. A jak se bianka ptala jakže se vlastně leští ptáci, tak tady takhle

https://ct24.ceskatelevize.cz/regiony/1013684-sochy-ptaku-od-gebauera-zase-budou-svitit-do-noci

Reklama

Přidat komentář