Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Út, 7. 7. 2020 - 15:07)

Já měla respirátor protože ten má vyšší ochranu než rouška když ostatní už roušky nemaji ale je to hrůza,fakt mě tak všichni vytáčí.Na co si hrajou?? Dřív to bylo bezpečnější když je museli mít všichni.Co to komu udělá si to nasadit v uzavřenym prostoru a venku sundat?? Tak jsou v Německu rozumější když jí tam musí ještě nosit. Jako fakt už toho mam dost.

Miluna (Út, 7. 7. 2020 - 14:07)

Byla sem nakoupit a chráněná sem tam byla jediná a někdo se mi začal vysmívat a mě z toho hráblo že je to strašný už!!! Co povolili sundat roušky je to nechutný!! To neměli dělat.Tohle už je na hovno!!! Nic se nevyřešilo ale lidi to jak kryplové sundali do toho jezdí do zahraničí ale roušky nechaji sundat!!!! A když se člověk chrání sám tak se mu ještě budou vysmívat!!!! Umřel na to mladej zdravej americkej herec a na něm se vir pořádně vyřádil ale tady roušky sundaji!!!!!

Návštěvník (Po, 6. 7. 2020 - 17:07)

Utrácí tvoje Miluno? Utratía odjede, protože tady bude málo práce i pro naše lidí. To by musel mít tuplem jisté. Nechť se chodí pořád ptát.

Miluna (Po, 6. 7. 2020 - 21:07)

To ne,utrácí peníze jeho.Na firmě mu řekli že ať se zeptá koncem července tak na to čeká ale bojim se kdyby mu to nevyšlo.

Miluna (Po, 6. 7. 2020 - 16:07)

Sledující ale to sem dala v zimě tu garáž občas s pomocí Céčka a tam šlo hlavně jen o nastydnutí.Ale tenhle vir je zrádnej,nikdo neví jak mu tělo na to zareaguje,může nechat i trvalý následky.Mě se vůbec nechce kvuli němu chodit mezi lidi.Teď jak odložili roušky když neni nic vyřešený teď tuplem se mi nechce.A že se klepu to samo,nějak to neovlivnim,mam strachy uvnitř sebe a sem teď nějaká citlivější.Já pořád doufam že nějak ten vir zmizí.Jeho rodina Sars zmizel,tak já nevim jak to je.Číňani zničili celej svět a teď už se jim tam klubou další dvě jobovky tak to zase můžou roznést.Je to hrozný co tam dělaji že to všechno tyhle sráče leze od nich.A Sergej ty 4 měsíce nějak nedělá nic.Maximálně občas upeče a stará se o bylinky jinak je jen u televize nebo internetu.Dneska od dopoledne koukal na televizi a teď šel na zmrzlinu.No chce se mi brečet zase,vidim jak je to strašný tim odpovídam i tobě Di, žijem jak trosky ale já se někam bojim.Už nechodim ani do těch barů.Je to hrůza takhle jak se vše změnilo.A já Di čekam do srpna jestli nebude v srpnu v tom jasno kam pujde tak ho začnu někam posílat,teď ještě vyčkávam.Ale jak mi to píšete bojim se toho aby se mi nazačal zas nějak hnusit jak se jen válí,kdyby aspoň neutrácel za cigarety a chlast tak mi to tak neprovokuje ale jak za to utrácí tak se mi to taky nelíbí.Jenže jak už sem poznala on si do ničeho mluvit nenechá.Naopak kdybych mu začla víc vyčítat tak ještě by přikoupil víc chlastu nebo přitvrdil by že by mi doma udělal nesnesitelno.Už si na něj dávam pozor.Nikdy nic moje vyčítání nezmohlo.

Návštěvník (Po, 6. 7. 2020 - 21:07)

A kdy ti naposled vymastil pekáč ? Nebo chodíš ke konkurenci ?

Miluna (Po, 6. 7. 2020 - 21:07)

Už jsme spolu neměli nic asi tak týden.Chybí mi to ale jinýho nemam.

di (Po, 6. 7. 2020 - 16:07)

Miluno musíš toho tvého lenocha vyrazit do práce nebo se bude doma válet
do vánoc. Asi se mu to zalíbilo a bude se pořád na něco vymlouvat. Jenže
peníze jsou potřeba a když budete mít nějaké nepředvídané výdaje můžete
skončit pod mostem.

Návštěvník (Po, 6. 7. 2020 - 16:07)

Ale kdepak. Od Vánoc už můžou jít k Oťasovým rodičům. Jsou přeci důchodci, tak tu bandu lemplů uživí.

Miluna (Po, 6. 7. 2020 - 12:07)

9:53 teda to je zajímavá úvaha (myšlenka), takhle by mě nenapadlo vůbec přemýšlet.Ale jak myslíš že sem mu osekala vášeň a temperament? Já sex před pár dny ještě chtěla ale on ne,říkal že jak je horko že moc nemá chuť.A aby jsme byli na sebe hodný jsme se domluvili po té větší krizi a on souhlasil a řekla bych že se snažíme oba.Když třeba ho něco trochu rozlobilo tak bylo vidět jak to řekne ale pořád jako s úsměvem a prostě dál už se v tom nepitval a já taky se vyhýbam čemukoliv co by mohlo spustit konflikt ale jak by to souviselo s vášní? 10:32 no to taky nevim,prostě pořád věří té firmě co mu slíbila tak čeká co mu v srpnu řeknou.Kdyby mu řekli že to neklapne tak doufam že něco bude hledat jinýho.Jak píšu zajištěný finančně jsme tak do ledna.Ale jinak sem pořád připosraná kvuli viru,hrozně to omezuje a ničí život.Uvědomuju si že pro nás dva viry v těle může být průser.Už nic neni jako dřív.A my se Sergejem pořád chodíme v krámu v roušce nebo v respirátoru ale je to hrozný jak jsme tam kolikrát už jen jediný.Hodně lidí ten vir zlehčuje,vůbec to neměli dovolit sundat roušky a nechat je jezdit do zahraničí.Mam nervy až děti vlezou do školy.Včera sem se z toho klepala,takže nevim jak to napětí nejistoty budu zvládat,klepali se mi i ruce a bylo mi špatně z toho.

Sledující (Po, 6. 7. 2020 - 15:07)

Miluno, můžu se zeptat, co vlastně ty poslední 4 měsíce Sergej dělal? Co vlastně dělá třeba dnes? V čem je užitečný? A ješte nechápu jak si představuješ svůj život. Vždyť ten vir nezmizí. Je začátek prázdnin a ty se klepeš, že děti půjdou do školy. Co na to říká psychiatr? Navíc si myslím, že zrovna ty máš imunitu perfektní. Málokdo by vydržel v zimě v nějaké garáži, potom s krimošema v holobytě. Tys to dala bez rýmy, kašle. Tak už zahoď ty svý strachy. Jestli tě má dostat vir, jakýkoliv, tak tě dostane. Hlavně si hledej práci, ať přijdeš mezi lidi a na jiný myšlenky.

Návštěvník (Po, 6. 7. 2020 - 10:07)

Mě zas eudivuje, že ten Sergej přece musí vědět, že nebude práce ani o starousedlíky a přesto si práci nehledá. Čeká na slib od firmy, která už bude jiná nebo žádná. Ale oni jak mají penize tak prostě nedělají

Miluno (Po, 6. 7. 2020 - 09:07)

chceš po Sergejovi sex a zároveň aby byl hodný, když je hodný, tak nic není a Sergej chlastá. Žádné vzrůšo, žádné jiskření, pze Sergej hodný. Chceš aby bylo podle tvého, ale všechno najednou nejde. Když chlapovi osekáš vášeň a temperament, jako bys ho kastrovala. Myslím, že tohle nedomyslíš, ale přesto píšu

Miluna (Ne, 5. 7. 2020 - 22:07)

A co vůbec děláte vy ostatní? Jste zalezlý všichni.

Pils (Po, 6. 7. 2020 - 12:07)

Milu, já vždycky nakouknu a jak na potvoru se trefím do chvíle, kdy někdo na někoho útočí, tak zase vycouvám. Ale mám tolik práce na baráku, že nevím, co dřív, takže na psaní moc času není. A jak tak koukám, nikdo moc nepíše, tak asi dělají na zahradě. Mio, nevíš, jak vymýtit na zahradě kozí nohu? Jinak s tím tvým UK mají návštěvníci pravdu, měl pracovat už dávno a nečekat na něco nejistého. Nemám o nich dobré mínění.

Mia 22 (Po, 6. 7. 2020 - 21:07)

Pils, to jsi mi dala těžkou hádanku. Kozí nohu, svlačec, žebříček a jitrocel - po dešti vyrýpnout, pokud nechceš použít chemii, je to banda. Jo zkus postříkat octem. Já od jara likviduju vedle skalky modřenec, naznal, že zabere celou zahradu. Děsnej boj, litry octa, co uschlo jsem zapálila, ale stejně jsem musela, ač nerada sáhnout pro Rundap a znovu to vypálit a po měsících boje jsem sanad vyhrála.

Miluna (Po, 6. 7. 2020 - 12:07)

No chybíte tu Pils.Jak někdo psal že je to tu zamrzlejší tak měl pravdu.No a tobě to s tim ukrajincem nedopadlo dobře viď ale nevim proč.Nepohodli jste se? Nebo špatně pracoval? Zajímá mi to hodně tak škoda že nemáš moc čas psát.Asi nějak přestavuješ dům co sem pochopila.Tak to máš ještě asi na delší dobu co? Sem ráda že jste se ozvali ty ,Mia,Alešek,Andy ,ještě Kaču nevidim.

Lalla (Po, 6. 7. 2020 - 12:07)

Pils, kozí nohu v trávníku vyhubíš sekáním Na místech kam nevjede sekačka, tak vydlabovat s co nejvíc kořenů do hloubky. V citlivých záhonech, na skalce lze někdy potírat štětečkem roundupem nebo něčím podobným.

! (Ne, 5. 7. 2020 - 18:07)

ten UK už pracovat nebude kdyby chtěl tak už maká ale je líný jako vepř

Miluna (Ne, 5. 7. 2020 - 20:07)

No ale vždyť byl ze začátku tak pracovitý,nechápu co s nim je.On mi říká že nepujde na nějakou blbost třeba na měsíc když má nastoupit tam jak mu slíbili kam chtěl,tak nevim.Já počkam do září a jestli nikam nepujde tak už mu to začnu říkat.Mě vadí jak pořád hulí a pije.Měsíc nepil a už zas pije často což všechno beru za zbytečný vyhazování peněz a zdravotně ještě si škodí víc ale nemá cenu mu to říkat už,už sem to vzdala.Já sem pořád jednou nohou připravená že kdyby něco uteču mu až děti povyrostou i když je na mě teď dva měsíce hodnej tak stejně už si davam pozor se s nim dostávat do konfliktů.Ale bojim se budoucnosti kvuli všemu (nemoci,stárnutí) jako čert kříže jak se říká.

Reklama

Přidat komentář