Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Eliška (So, 27. 6. 2020 - 13:06)

Já když mám upito, tak se v noci počůrám skoro vždycky, ale spím v plínce a přes den se mi to nestává, tak to neřeším. Nakonec jsem přiznala jak to bylo a dohodli jsme se, že zůstanu pokakaná celé dopoledne a pak už plínku mít nemusím. My si takhle spolu hrajeme, ale dneska je opravdu vedro a až půjdeme ven, tak pod mini sukní tu plenku opravdu neskryju :-) tak krásný letní den všem.

pavel (Pá, 26. 6. 2020 - 21:06)

Je to bezva , jsem podělanej až hrůza , zůstanu v tom až do rána , paráda .

Milan (Pá, 26. 6. 2020 - 16:06)

Tohle bude jasnej fake. Pokud vím, tak Nikola tu psala, že má přítele, takže na tohle bych opravdu nereagoval.

Nikola (Pá, 26. 6. 2020 - 15:06)

Hele kdy máš volno? Rozhodla jsem se s tebou sejít. Zítra a v neděli mohu dojet,buď přímo k tobě nebo mně vyzvedneš v OC ?

Scatter (So, 27. 6. 2020 - 11:06)

Mám volno kdykoli chci, ale prokaž, že nejsi fake :D to už bude horší co? :D

Nikola (So, 27. 6. 2020 - 20:06)

Ten včerejší příspěvek v 15:49 jsem opravdu nepsala já. To se za mně někdo vydával. Poznali jste to dobře.

Scatter (Pá, 26. 6. 2020 - 10:06)

Ano Nikki, budu se moc těšit :) miluju ty vaše prdelky kočičky

Scatter (Pá, 26. 6. 2020 - 07:06)

Holky, vy už ani nekakáte, to je hrůza. Momentálně jsem zamilovaný, mám úžasnou číču, ale světě div se, jak sem do ní zamilovaný tak ani nepotřebuji aby pro mě kakala. Je to zvláštní, ale je to tak, sám se tomu divím, nemyslel jsem si ,že dokážu být šťastný i bez toho, ale kupodivu jsem.

Nikola (Pá, 26. 6. 2020 - 09:06)

No vidíš, že to není středobod vesmíru :-) Já kadím každý ráno, ale ne do kalhot. Holt teď není příležitost. Až budu mít s čím přispět, tak ráda přispěji.

Kačka_j (Ne, 21. 6. 2020 - 16:06)

Rozhodla jsem se už že to vyřeším tím že se nechám nachytat od ségry pokakaná abych to s ní mohla vyřešit. Ale pomohli byste mi prosím jak na to?

pavel (Ne, 21. 6. 2020 - 10:06)

Bože , jak já to miluju , zase pokakanej , počůranej a do toho jsem přidaj i spermie

Maťa (So, 20. 6. 2020 - 20:06)

Prelúskala som to tu i keď mnoho príspevkov som nedokázala dočítať, no tvoje som si rada prečítala a preto niečo o tebe viem. Veď už aj ty o mne. Nie sme na tom úplne rovnako, ale trafené sme približne stejne.

Kikina (So, 20. 6. 2020 - 21:06)

Tak jasně že nejsme v normálu ale to by byla nuda :0) tím spíš že někteří členové naší takzvaně normální společnosti jsou tak normální až se mi z toho dělá špatně. Jinak teda na bruslích jsem se zmasakrovala před tím svým osudným a ostudným pobytem v nemocnici ale z toho jsem se nepokakala. I když to v mém případě nezůstalo bez následků ale tak co už. Tak mám holt levou nohu o tři centimetry kratší než tu pravou. Jsou i horší věci v životě a ani z toho se nepokakam :0)

Kačka_j (Ne, 21. 6. 2020 - 16:06)

Ahoj, nevím jestli už jsi mi nepsala nějaké rady k tý mojí ségře. Nemůžu se dostat na mail. Tady je můj nový [email protected]

Kikina (Ne, 21. 6. 2020 - 17:06)

Ahoj sorry úplně jsem na tebe zapomněla. Měla jsem teď jiný aktivity. Sestřenici se narodilo druhý děcko a já měla narozky takže vesměs samé příjemné starosti. Já ti někdy příští týden napíšu když zase nezapomenu :0)

Maťa (Ne, 21. 6. 2020 - 11:06)

Je fajn, že ťa ten úraz nepoložil, a že to vnímaš takto. Ja jazdím bez chráničov (ako veľká frajerka, alebo blbka, teraz neviem) a jazdím veľa, ale myslím, že na teba často pomyslím a budem jazdiť opatrnejšie i keď zatiaľ som mala len jeden malý úraz, no s veeeľkou krásnou nehodou. :-)

Kikina (Ne, 21. 6. 2020 - 17:06)

Tak já už toho ve svém mladém věku (23 let) mám za sebou už docela dost a zastávám tu známou filozofii že co tě nezabije tě posílí. No a co tě zabije už tě holt neposíli :0)

pavel (So, 20. 6. 2020 - 06:06)

Tak takhle naplněnou plenku jsem už dlouho neměl !!

Scatter (Pá, 19. 6. 2020 - 20:06)

Wow, nádhera!

Maťa (Pá, 19. 6. 2020 - 11:06)

Asi dnes sa mi stane nehoda, asi sa pokakám. Naskytla sa mi pekná príležitosť, ako sa trošku strápniť pred sestrou a mamou. So ségrou sme včera zjedli celú fľašu olív so syrom a chudák sestra dnes hnačkuje, ani do práce nemohla. Ja som v poriadku a práve vyrážam asi 130 km mimo mesta a rozmýšľam, či si nevezmem preháňadlo a načasujem to tak, aby som sa cestou domov pokakala a domov prišla s plnými nohavičkami a fľakom na zadku. Nebolo by to nápadne, mohla by som sa krásne hanbiť a užiť si to. Myslím, že pôjdem do toho, už sa teším.

Reklama

Přidat komentář