Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Maťa (Ne, 28. 6. 2020 - 12:06)

Mám aj túto skúsenosť. Tiež som to urobila na služobke a potrebovala som sa presunúť do susedného mesta, lebo musela som dať auto do servisu a bývala som v susednom meste. Zavolala som si taxík, povedala čo sa mi stalo a chcela som, aby pre mňa prišla taxikárka. Dispečerka najprv neverila, že to nie je sprostý vtip, no nakoniec som ju presvedčila a dohodli sme sa, že vyskúša sa opýtať kolegyne, či to zoberie, a že mi zavolá naspäť. Kolegyňa to zobrala, prišla, so všetkým mi pomohla a pre mňa to bol nezabudnuteľný zážitok.

Linda (Ne, 28. 6. 2020 - 12:06)

Díky, snad to dopadne podobně dobře i u mě.

Ozzy (Ne, 28. 6. 2020 - 13:06)

Linďáku,běž už s tím do prdeli. Tady každý ví že se rád oblékáš do dámského a pak se posereš. I v práci.

Linda (Ne, 28. 6. 2020 - 12:06)

Teda Maťo klobouk dolů. Jinak mám taky takový trochu podobný plán, jen by mě zajímalo, jestli má někdo z vás zkušenosti se zavoláním taxíku, když nejste zrovna v čistém stavu.

Maťa (Ne, 28. 6. 2020 - 11:06)

Už dávno som počula, ako váš moderátor rádia Kiss Jižní Čechy, v rámci relácie Bonzák, volal na informácie do jedného obchoďáku, že je na WC u nich v obchoďáku a potreboval by, aby mu niekto zo zamestnancov oddelenia odevov, doniesol nohavice, že ich tam zaplatí, že ich súrene potrebuje, a že ich o to prosí. Nakoniec mu ich chcela doniesť priamo tá pracovníčka informácii, ktorej sa dovolal. On ich nepotreboval, len skúšal pracovníkov informácii, lebo počul, že sú veľmi neochotní, no táto bola veľmi milá a ústretová, určite by mu tie nohavice doniesla. Dnes som sa rozhodla, že to vyskúšam. Bude to iste vzrušujúce, tak som zvedavá ako dopadnem.

Milan (Ne, 28. 6. 2020 - 08:06)

Pozor, dorazil ten s "patentem na pravdu". No já jsem věděl, proč jsem sem včera radši nic nepsal o svý včerejší akci. Kiki má pravdu, na hovno.sk se dá normálně pokecat. Tam aspoň nejsou idioti s předsudky. Vidím, že Jitka se zase odmlčela, tak s kým bych se tu ještě bavil... Pakuju se, Adios.

Filip (Ne, 28. 6. 2020 - 18:06)

Už se nedivím, že tady odsuď lidi odchází, když se tady nějaký blbec a kazí to tady.

Scatter (Ne, 28. 6. 2020 - 07:06)

Mě zajímají jen HOLKY! HOLKY!! HOLKY!!!

Scatter (Ne, 28. 6. 2020 - 07:06)

zase to tu začíná být jak u buzerantů :(

Filip (So, 27. 6. 2020 - 21:06)

Zdravím vás Pokakandy. Obdivuji vás, co už máte všechno zasebou. Hlavně Kikinu, ta je úžasná. Jak překonávate ten strach z ostudy a že se ani nebojíte, že vás někdo uvidí?
Jsem tady nový mám i tak obavy něco napsat o sobě, protože mám strach aby tady nebyl někdo známí. Tak jen zkráceně. Jsem 26 letý mladík a právě jsem se přestěhoval od rodičů a začínám bydlet sám. Pokakávaní a plánky mě vždycky přitahovalo. Jenže jsem neměl moc odvahu to zkusit. Když jsem byl mladší, tak si vzpomínám, že jsem se i párkrát poslal, někdy úmyslně. Ale to už je nějaká doba a jelikož jsem byl doteďka u rodičů, tak tomu nebyla příležitost. Poslední dobou mě to láká zkusit, jak do plenky, tak i do kalhot. Jen z toho mám strach a hlavně, aby mě někdo neviděl a neudělal jsi hnedka ze začátku ostudu u sousedů.
Snad to někdy překonán a zkusím to.

Maťa (So, 27. 6. 2020 - 22:06)

Veď tá hanba je na tom najvzrušujúcejšia, ale máš pravdu, že pred susedmi, by to nebolo práve príjemné. Urobila som to už kdekade, ale pred susedmi radšej nie.

Filip (So, 27. 6. 2020 - 22:06)

Rozumím, ale já to spíš myslel tak, že když bych se vracel domů pokakaný, tak bych měl strach, abych nepotkal nějakého souseda.

pavel (So, 27. 6. 2020 - 21:06)

Taky bydlím sám , bude 22.00 a nasazuju si plenku , a vydržím v ní do rána , počúranou a pokakanou

Filip (So, 27. 6. 2020 - 22:06)

To se nebojíš, že se oprudíš? Jak dloho se dá vydržet v pokakané plence?

pavel (Ne, 28. 6. 2020 - 01:06)

Ne nebojím , na mě se tyhle věci nechytaj , plenku nosím prakicky non stop .

Filip (So, 27. 6. 2020 - 21:06)

Zdravím vás Pokakandy. Obdivuji vás, co už máte všechno zasebou. Hlavně Kikinu, ta je úžasná. Jak překonávate ten strach z ostudy a že se ani nebojíte, že vás někdo uvidí?
Jsem tady nový mám i tak obavy něco napsat o sobě, protože mám strach aby tady nebyl někdo známí. Tak jen zkráceně. Jsem 26 letý mladík a právě jsem se přestěhoval od rodičů a začínám bydlet sám. Pokakávaní a plánky mě vždycky přitahovalo. Jenže jsem neměl moc odvahu to zkusit. Když jsem byl mladší, tak si vzpomínám, že jsem se i párkrát poslal, někdy úmyslně. Ale to už je nějaká doba a jelikož jsem byl doteďka u rodičů, tak tomu nebyla příležitost. Poslední dobou mě to láká zkusit, jak do plenky, tak i do kalhot. Jen z toho mám strach a hlavně, aby mě někdo neviděl a neudělal jsi hnedka ze začátku ostudu u sousedů.
Snad to někdy překonán a zkusím to.

Eliška (So, 27. 6. 2020 - 08:06)

Ahoj všem, po nějaké době mám zase čím přispět. S přítelem nás zaujalo co tady psala ta Slovenka Maťa a udělali jsme takový menší experiment. Včera jsem jako výbavu před spaním dostala prášek na spaní projimadlo a plínku. Byli jsme zvědaví jestli mě to v noci vzbudí nebo se mi povede se ve spánku pokakat aniž bych o tom věděla. No vzbudilo mě to v brzkých ranních hodinách zjistila jsem teda, že jsem se komplet počůrala a to se stalo opravdu samovolně, ale tlaky na kadění mě vzbudily. No nechtělo se mi vstávat z postele a chtěla jsem příteli udělat radost a tak jsem se uvolnila a pokadila do plínky. Spalo se v tom moc příjemně. Jinak teda, ale fakt nevím co by musel člověk udělat aby se ve spánku nevědomky pokadil. Čůrání jde asi ven po určité době samo, ale velká potřeba holt zdravého člověka asi vzbudí vždycky. Teď čekám na přebalení, ale přítel si mě chce ještě užít pokakanou. Má velkou radost z toho, že experiment vyšel. Co myslíte mám ho v tom nechat nebo mu přiznat, že to tak úplně samovolné nebylo? Říkám si aby pak takové experimenty nechtěl provádět pravidelně :-)

Návštěvník (So, 27. 6. 2020 - 17:06)

Aby si tvé tělo nezvyklo a nevyvolala si tím inkontinenci.

Eliška (So, 27. 6. 2020 - 19:06)

Když spím v noci v plínce neřeším to. Přes den to mám pod kontrolou. Jinak tohle byl jenom takový experiment. Kikina má pravdu v tom, že projimadlo rozhodí bříško. Musela jsem dneska nečekaně kakat venku a bylo to dost průjmové. Snad už je to v pohodě.

Maťa (So, 27. 6. 2020 - 12:06)

Asi ani po liečiku sa každý nepočúra. Ale som rada, že nielen mne sa to takto zvykne stať. Myslela som si, že mne sa to stáva hlavne preto, lebo som sa dlho pocikávala v noci a mám na to nejakú predispozíciu, a tak keď sa nalejem tekutinami a dám si liečik, tak vďaka tej predispozícii sa to stane. Ja to síce rada využívam, ale mala som zmiešané pocity z toho, že mimovoľne sa mi stáva niečo, čo by sa nemalo stávať. Rozmýšľam čo by sa stalo, keby som sa pripila, či by sa to tiež stalo. Myslím v ľahkej opilosti.

Reklama

Přidat komentář