Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Tal (Po, 6. 7. 2020 - 23:07)

E2-E4

Scatter (Po, 6. 7. 2020 - 17:07)

Logicky bych tě nenazýval buznou, když vím že si měl přítelkyni, buzna je Choze a Milan taky, teď už to víme, takže pokud nejsi Choze (pěkně teplá přezdívka mimochodem), tak to nejsi ty koho jsem myslel.

Scatter (Po, 6. 7. 2020 - 08:07)

No je to ubožák, s nima jinak jednat nejde, navíc je ten člověk regulérně na palici jak vidno :) on by to jinak nepochopil...

Scatter (Ne, 5. 7. 2020 - 22:07)

Do Přerova, ty si cikán? To jsem si mohl myslet :D jelikož v Přerově nikdo jiný nežije, takže buzna, cikán k tomu, a ještě ti zkazím zbytky radosti tím, že ti řeknu, že mám všechny kočičky odtud s kterými něco mám dávno v soukromých kontaktech, takže tu nakonec zůstaneš jen ty se s vou incestní retardací a mužeš si tu honit svýho zakrslíka jednou levou podruhé pravou rukou, to je asi tak všechno ty ubohej kriple :D a nejsi z Přerova ale z Kroměříže, dokonce už i vím který oddělení a pokoj ty jelito Milane.

Milan (Po, 6. 7. 2020 - 13:07)

Hele uklidni se a vůbec mě sem netahej. Můj poslední příspěvek tu je z minulý neděle a od tý doby jsem sem nelezl, ale byl jsem informován, že se tu mluví o mě, beze mně. No nevím kde se vzala tvoje zcvoklá paranoia, asi nebudeš tak v pohodě jak se prezentuješ, ale můžu tě ujistit, že ty fake příspěvky za tebe a za některý ty údajný holky fakt nejsou ode mě. problém máš ty, já ne. Jasně jsem tu napsal, že jsem na holky pět let jsem s pokakandou žil. kupodivu jí nevadilo, že jsem se rád posral taky a neměla mě za ubožáčka, tady ti to nějak hapruje :) jinak jsem stopro hetero orientovanej na kadění holek jenom už žádnou nemám, ani nehledám a to že se tu a tam poseru sám ze mě nedělá buznu ty hlavo :) Aspoň si nehraju na něco víc. Jsem to co jsem. Nechtěl bych narozdíl od tebe píchat posranou holku. To by jsme se s tou holkou sami sobě navzájem zhnusili, ale tvoje věc, ale nehraj si na kdovíjakou fajnovku. Těm falešným holkám jsme myslím nalítli voba, jenom si to přiznej ty taky si nad tou Nikolou a jejími příspěvky honil. Takže v tomhle jsme oba blbci a jsme si v tom zcela kvit :) Takže tu laskavě nespojuj se mnou něco co jsem vůbec nepsal, ať nejsi za ještě víc omezenýho idiota ju? Díky a jinak mír, já už sem fakt nepolezu, když mě tu nebude někdo propírat za mými zády.

Jitka D (Pá, 10. 7. 2020 - 14:07)

Tak se už nehádejte. Vždycky se tu chvíli tu chvíli rozjede docela slušná diskuse a pak to zase musí někdo rozvrátit. Přitom zrovna ty tvoje komentáře patřily mezi ty, které měly hlavu a patu a bylo by škoda, kdybys zmizel. Tedy pokud si to byl ty, s nímž jsem si vyměnila pár příspěvků na téma tvého soužití s pokakandou. Podle vyznění příspěvku soudím, že ano, i když je psaný v naštvání. Ale i tak souhlas s tím, co píšeš.
Naprosto nechápu, proč by tě tvoje holka, sama pokakanda, měla mít za ubožáka, když sis taky nadělal do kalhot. Neznám jí, ale dovolila bych si hádat, že se jí to nejspíš náramně líbilo. Na pokakanýho chlapa je pěkný kouknutí. A hlavně pokud to pořádně proleze mezi nohama dopředu. To je potom mnohem zajímavější než u nás holek. Někdy v době, kdy jsem začínala chodit na tuhle diskusi, tu Kikča trefně poznamenala, že kolikrát měla mezi nohama takový nános, že jí ani nebylo vidět pipinu. To znám ze své zkušenosti. Taky nebyl problém se zřídit tak, že pod tou vrstvou, co jsem měla skrz rozkrok až na spodek břicha ani nešlo poznat, že tam někde v tom hnědém blátíčku je schovaná pička. Naproti tomu u vás chlapů je to v takové chvíli nejkrásnější pohled, když je celé vaše nádobíčko pěkně zamatlané. A když se to chlapovi líbí a má ho navíc ještě postavenýho, tak to už vůbec. Myslím, že tvoje holka mohla být jedině spokojená. Hlavně pokud ses nebránil tomu, aby se mohla podívat, když ses vysvlékal a dával do pořádku.
Stejně tak je nesmysl z toho vyvozovat homosexuální orientaci. To spíš u nás holek je častější, že tyhle hrátky provozují holky ve dvojici, zatímco vy chlapi si zpravidla vystačíte sami. Přitom u ženských to kolikrát ani není o lesbické orientaci, ale prostě mají někde blok být pokakané před chlapem. A samy mezi sebou jsou přitom kolikrát úplně bez zábran. Bez obav to jedna před druhou pustí do kalhot. Klidně se i navzájem umývají, přebalují, pokud je to spojeno s plenkami, a tak podobně. Těžko říct, čím to je. Proto se bohužel tak obtížně hledají holky, co jsou ochotné tohle provozovat hetero. Já už teď snad konečně budu mít klid, abych napsala scaterovi a navázala spojení nezávislé na tomhle diskusfóru.

Návštěvník (Pá, 10. 7. 2020 - 16:07)

Stačí se podívat, kdo tady vlastně všechny ty nesmyslný hádky rozjel.

Scatter (Po, 6. 7. 2020 - 17:07)

Vůbec jsem nemyslel tebe, nebo jsi jediný Milan na světě?

Ale (Po, 6. 7. 2020 - 13:07)

polezeš,chudáčku. Ty bez této diskuze totiž nemůžeš být.

pavel (Po, 6. 7. 2020 - 04:07)

pěkně ses do něj obul .

Choze (Ne, 5. 7. 2020 - 22:07)

Tak za mnou přijeď do Přerova,kolego.

Scatter (Ne, 5. 7. 2020 - 06:07)

idiotům s hovnem místo mozku stále nedochází, že reg. profil vypadá jinak pinďouři.

Pozorovatel (Ne, 5. 7. 2020 - 21:07)

Máš cos chtěl.

Scatter (So, 4. 7. 2020 - 17:07)

Jdi se léčit buzno

Scatter (So, 4. 7. 2020 - 18:07)

Už se stalo

Návštěvník (So, 4. 7. 2020 - 18:07)

Tak pokakal ses, nebo seš buzna, co se šla léčit?

Co.mysliš? (So, 4. 7. 2020 - 19:07)

Obojí

Návštěvník (So, 4. 7. 2020 - 18:07)

Aby ses nepokakal.

Choze (So, 4. 7. 2020 - 14:07)

Sc....r.....67 545 89 88 752 356

Týnka (So, 4. 7. 2020 - 12:07)

Mám kámoškou a velmi mně vzrušuje její kakání,ale ona to asi od včera tuší. Šly jsme domů z koupáku a jí se chtělo . Malou potřebu neřeším,normálně se vychčijeme,ale tohle musela na to druhý,až už nemohla a musela na záchod za nejbližší stromy. Já to chtěla vidět a jen jako že srandy jsem řekla, ukaž jak ti to jde. Seděla na bobku, hodně začala tlačit,zadek se jí pomalu rozevřel a z ní rychle vyběhlo tlustý a hned řídký hovno až se zadýchala jak že začátku zatlačila. Ještě než jsme došly chtěla znovu a já zase čuměla jak hodně bude srát. Našla si místo za dřevěným ochozem,jen se trochu přikrčila a já viděla na její zadek suprově. Okamžitě z něho srala velmi rychle za sebou krátké řídké šišky a pak už to z ní jen hrozně teklo jako velkej průjem čtyřikrát po chvilkách sobě . Pak už musela být úplně vysraná a prázdná a došly jsme domů. Byla jsem tak vlhkà z ní, že jsem se doma schovala do postele a rukou se dodělala do děsně krásných orgasmů.

Reklama

Přidat komentář