Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Sany11 (St, 10. 6. 2020 - 12:06)

Tos napsala moc hezky, Lallo. :)

Andrea (St, 10. 6. 2020 - 10:06)

Aleši, žiješ si život, který ti vyhovuje a jsi spokojený a to je důležité.Ja si to nedokážu představit být sama,holt mě vyhovuje žít ve smečce, každý to máme nastavené jinak,ale myslím, že život bez dětí není ono,jsem holt máma kvočna

-Aleš- (St, 10. 6. 2020 - 10:06)

Je to tak, každej jsme jinej. Člověk je nějakým způsobem nastavenej od přírody a težko s tím něco udělá. Kdybych si chtěl založit rodinu, tak bych šel proti své přirozenosti a jsem si vědom, že i ti lidi vedle mě by trpěli. Takhle jak žiju je to lepší pro všechny. Možná můj život vypadá jako znouzectnost a pro většinu lidí nepochopitelnej, ale já jsem spokojenej jak jsem si ho zařídil a neměnil bych.

Anonym (St, 10. 6. 2020 - 09:06)

Aleši,to nejseš schopnej si najít normální ženskou a mít normální vztah? Máš nějakou úchylku?

-Aleš- (St, 10. 6. 2020 - 09:06)

Když mě by to člověče nebavilo. To není nic pro mě, já mám rád samotu. Možná je to i geneticky daný, někteří příbuzní z matčiny i otcovy strany jsou taky sami. Včera jsem se té holky ptal, jestli dělá anál. A ona odpověděla, že to jednou zkusila a pak ji dva dny bolela prdel. Tak jsme dali jenom orál, ten mám stejně nejradši. Pěkně si sedím, holka kmitá a mně v hlavě běží různý fantazie. Holka je fakt pěkná, 18let, má jedno dítě a můžu s ní blbnout jako s tou zabáslou feťačkou. Ale stejně mi chybí, sice není tak hezká jako tahle nová a je jí už přes 30, ale vytvořil jsem si k ní určitej vztah. Jestli ji odsoudí, tak ji pár let neuvidím, možná už nikdy. Holt roky letí. Úchylky mám, to je jasný, někteří lidi žádný nemají a pak žijou hroznej život :-)

Návštěvník (Út, 9. 6. 2020 - 22:06)

áááá Katcha řádí .))))))

Návštěvník (Út, 9. 6. 2020 - 22:06)

Ee, Džudit řádi, ty pannenská chuděro.

Džudit (Út, 9. 6. 2020 - 23:06)

Copa copa? S tebou je sranda, ty vůbec nevíš která bije.

bianka (Út, 9. 6. 2020 - 21:06)

Ono se jména půjčují?
:-) Teda já nevím lidi, co máte pořád se Sommerovou, ale myslím si, že tady nepíše. A když ano, tak se asi baví na váš účet. Jsou to plky o ničem.

Návštěvník (Út, 9. 6. 2020 - 21:06)

Neni to tak davno, co se bavila na tvuj ucet a vubec se ti to nelibilo

Miluna (Út, 9. 6. 2020 - 09:06)

Pils taky si říkam kde se tady najednou vždy veme tolik lidí naráz.Připadá mi to nedůvěryhodný.Tak mě napadá jestli to nepíše jen nějaká ta bába a někdo s ní nebo nevim ale jestli mi to ještě nějaký anonym bude psát že si jen stěžuju tak už mě to nezajímá.Doma si stěžovat nemůžu protože se to Sergejovi nelíbí ale jak píšeš Pils že každej může psát co chce a já souhlasim.A jak to Pils co se stalo že si ukrajince nakonec vyhodila? Mě se vrací Sergej dneska tak musim navázat nějak na to jako když odjel,tak nám to fungovalo a odjel v dobrym tak musim zase na to navázat aby to zas bylo dobrý.V garáži už sem nebyla dlouho tak doufam že to tak ještě vydrží.Ale nějak nadšená nejsem že se vrací a je to právě paradoksně kvuli sexu protože on ho chce pomalu denně když neni ještě v práci a mě už to pak přijde že se toho přejim.Po pravdě nemam na něj chuť moc ani teď,sem před MS a večer dřív usínam a tak z toho nadšená nejsem.Vytknout se mu to bojim aby zase nebylo doma peklo.Bianko máš pravdu,ono to nepozná člověk ani kolikrát osobně natož ve psaní.Já už právě vůbec ani s nikym jinym nepíšu.Vždy je z toho jen něco takovýho.Na normální obyčejný psaní mam jen tady vás,jinak nemam nikoho,přesně jak si nedávno psala.

Luboš (Út, 9. 6. 2020 - 12:06)

A jak často tak sex potřebuješ ty?

Mav (Út, 9. 6. 2020 - 21:06)

Luboši, proč tu Aleš neodpovídá kde Kačena psala? Já jí věřím,ale chci vědět proč Aleš ne

blbej dotaz (Út, 9. 6. 2020 - 21:06)

jak může Luboš vědět, proč Aleš neodpovídá. A proč by měl? Vždycky se zde objeví někdo nový, nemá páru o co jde a vyptává se. Zde není žádná informační kancelář, chceš-li být v obraze, musíš toho přečíst mnohem víc, víc do historie. Nikdo ti zde nebude nic vyhledávat, vždyt tato diskuze funguje už mnoho let a nováček se tím musí prokousat sám.

Fernando (Út, 9. 6. 2020 - 22:06)

Podat stručnou informaci někomu novému je slušnost, jako když se někdo ptá na cestu. Zdejší historie je příliš rozsáhlá, starší příběhy a vztahy taky neznám.

Pils (Po, 8. 6. 2020 - 22:06)

To jsem blázen - kde se tu vzalo tolik lidí? Milu, nevím, jestli ti udělám radost tím, že budu psát o sobě, ale mám novinu - vyrazila jsem s Ukáčkem dveře, takže tak. A jinak nechápu, co si tady navzájem vyčítáte, každý přece může psát co chce a každý může věřit tomu, čemu chce. Já teda s Kačou žádný problém nemám, naopak. Nemám problém s nikým a reaguju na každého, kdo je mi něčím blízký. A když mi třeba Aleš omlátí hlavu tuňákem, zasměju se tomu. A Kačo - taky mám nové šaty!! :)

bianka (Po, 8. 6. 2020 - 20:06)

Milu, tak pozor. Fandovi jste s Jirkou věřili oba dva, a co se z něj vyklubalo?
Dostal tě tam, kde chtěl. A pak nechal u benzinky a bez pomoci. Těch případů, co jsi naletěla, je více. Dobře, že UKáčka odjeli, jinak by to nedopadlo možná taky dobře. Nevěř všemu, co se tady píše. Tím nechci nějak ukazovat směrem ke Káči. Teď mi vypadlo jméno té ženy, co tě chtěla také využít. Měla doma rozpory s manželem a chtěla si užít. Měla syna a strašně tě "milovala". Hodně věříš lidem a největší smůla je, že těm nepravým.

Miluna (Po, 8. 6. 2020 - 21:06)

Bianko já teď třeba nerozumim vůbec těm anonymum.Teď co napsala Martina a ukončila to jinym podpisem to už mi hlava nepobírá ten příspěvek.To jak sem hodněkrát naletěla je bohužel pravda ale nevim jak to poznat kdo je v pohodě a kdo lže.S Fandou sem to nakonec pak ukončila sama protože se mi pak nezdál.Jinak si to pamatuješ dobře jak mě tam nechal.Nelíbilo se mi že mi chtěl fotit nebo natáčet a pak to někam posílat.A z ženských myslíš Radku?

bianka (Út, 9. 6. 2020 - 07:06)

Milu, já jim také nerozumím:-), tak je ani nečtu. A nereaguji. Jak poznat, kdo je v pohodě a kdo lže?
To nepoznáš. Nevěř ničemu a nikomu. Hlavně na různých diskusích. Možná, že se to mnohým nebude líbit, ale taková je doba. Vlastně bylo, je, a bude. Vidíš Fandu, chtěl na tobě vydělávat.:-) Jo a myslela jsem Radku, jen jsem si nemohla vzpomenout.

tak (Út, 9. 6. 2020 - 15:06)

Radka byla docela čitelná, zamilovala se do Miluny, ale když bylo třeba Miluně pomoci, byla zticha. Kamarádky se tak nechovají. Ale na nic si nehrála, chtěla si jen užívat

Reklama

Přidat komentář