Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Luboš (Út, 9. 6. 2020 - 12:06)

A jak často tak sex potřebuješ ty?

Mav (Út, 9. 6. 2020 - 21:06)

Luboši, proč tu Aleš neodpovídá kde Kačena psala? Já jí věřím,ale chci vědět proč Aleš ne

blbej dotaz (Út, 9. 6. 2020 - 21:06)

jak může Luboš vědět, proč Aleš neodpovídá. A proč by měl? Vždycky se zde objeví někdo nový, nemá páru o co jde a vyptává se. Zde není žádná informační kancelář, chceš-li být v obraze, musíš toho přečíst mnohem víc, víc do historie. Nikdo ti zde nebude nic vyhledávat, vždyt tato diskuze funguje už mnoho let a nováček se tím musí prokousat sám.

Fernando (Út, 9. 6. 2020 - 22:06)

Podat stručnou informaci někomu novému je slušnost, jako když se někdo ptá na cestu. Zdejší historie je příliš rozsáhlá, starší příběhy a vztahy taky neznám.

Pils (Po, 8. 6. 2020 - 22:06)

To jsem blázen - kde se tu vzalo tolik lidí? Milu, nevím, jestli ti udělám radost tím, že budu psát o sobě, ale mám novinu - vyrazila jsem s Ukáčkem dveře, takže tak. A jinak nechápu, co si tady navzájem vyčítáte, každý přece může psát co chce a každý může věřit tomu, čemu chce. Já teda s Kačou žádný problém nemám, naopak. Nemám problém s nikým a reaguju na každého, kdo je mi něčím blízký. A když mi třeba Aleš omlátí hlavu tuňákem, zasměju se tomu. A Kačo - taky mám nové šaty!! :)

bianka (Po, 8. 6. 2020 - 20:06)

Milu, tak pozor. Fandovi jste s Jirkou věřili oba dva, a co se z něj vyklubalo?
Dostal tě tam, kde chtěl. A pak nechal u benzinky a bez pomoci. Těch případů, co jsi naletěla, je více. Dobře, že UKáčka odjeli, jinak by to nedopadlo možná taky dobře. Nevěř všemu, co se tady píše. Tím nechci nějak ukazovat směrem ke Káči. Teď mi vypadlo jméno té ženy, co tě chtěla také využít. Měla doma rozpory s manželem a chtěla si užít. Měla syna a strašně tě "milovala". Hodně věříš lidem a největší smůla je, že těm nepravým.

Miluna (Po, 8. 6. 2020 - 21:06)

Bianko já teď třeba nerozumim vůbec těm anonymum.Teď co napsala Martina a ukončila to jinym podpisem to už mi hlava nepobírá ten příspěvek.To jak sem hodněkrát naletěla je bohužel pravda ale nevim jak to poznat kdo je v pohodě a kdo lže.S Fandou sem to nakonec pak ukončila sama protože se mi pak nezdál.Jinak si to pamatuješ dobře jak mě tam nechal.Nelíbilo se mi že mi chtěl fotit nebo natáčet a pak to někam posílat.A z ženských myslíš Radku?

bianka (Út, 9. 6. 2020 - 07:06)

Milu, já jim také nerozumím:-), tak je ani nečtu. A nereaguji. Jak poznat, kdo je v pohodě a kdo lže?
To nepoznáš. Nevěř ničemu a nikomu. Hlavně na různých diskusích. Možná, že se to mnohým nebude líbit, ale taková je doba. Vlastně bylo, je, a bude. Vidíš Fandu, chtěl na tobě vydělávat.:-) Jo a myslela jsem Radku, jen jsem si nemohla vzpomenout.

tak (Út, 9. 6. 2020 - 15:06)

Radka byla docela čitelná, zamilovala se do Miluny, ale když bylo třeba Miluně pomoci, byla zticha. Kamarádky se tak nechovají. Ale na nic si nehrála, chtěla si jen užívat

Martina (Po, 8. 6. 2020 - 21:06)

To bylo pro Sommerku. Ona ví.

Miluna (Po, 8. 6. 2020 - 21:06)

Tak to jo.Ono tomu rozumět nejde.Nevim jestli si Martina nebo chlap.Jen vim že nedávno semnou Martina psala hezky.A psala že si váží toho co má.

Návštěvník (Út, 9. 6. 2020 - 20:06)

Milu, promin nejsem ani jedno. Jen jsem si pujcil jména lidí co jsem psali. To bylo pro pindu Sommerovou.

pinda (Út, 9. 6. 2020 - 21:06)

jsi spíš ty, jen zde děláš z lidí voly.

Návštěvník (Út, 9. 6. 2020 - 22:06)

Máš dobry jméno, to sedí.

Martina (Po, 8. 6. 2020 - 20:06)

Když sem začala Kača psát, nějak na podzim, anonmni diskutující jí napadla, že nemá ráda starý lidi. Začala akce duchny vs puchny. Přitom je to blbost a dohledatelná.Že podporuje Milunu v nic nedělání. Já čet pravej opak. Aleš to vyšperkoval tím že psal to co tady dnes Kača zmínila, že psala někam na další diskusi pod nějakým nickem. Ale už nebyl schopnej napsat kde. Takový chlapácký jednání. To je pak těžký. Mimochodem Aleš není na holky fetky, ale nechává se přeblafnout fetkama, ale klukama. Jinak má ve všem pravdu. Jen to pohlaví zaměnil. Váš Judit.

Návštěvník (Po, 8. 6. 2020 - 20:06)

Co to plácáš? Ty odkazy na diskuze, kam kdysi KaČa psala, tady několikrát byly. Vůbec nevíš, co je to za magora.

Návštěvník (Po, 8. 6. 2020 - 20:06)

Josábo, Ariana nic nového nepíše, že strašíš tady?Nech Milču na pokoji.Jak ty nenávidíš mladý holky a ty co rády sex, to je na psychiatra.

Návštěvník (Po, 8. 6. 2020 - 20:06)

Je sem hoď. Pak ti uvěřím.

Návštěvník (Po, 8. 6. 2020 - 20:06)

jo tak to si musíš dohledat, někdy na podzim když sem přišla.

Judita (Po, 8. 6. 2020 - 21:06)

Já mám pamatováka dobrýho.Ty jen chceš,aby sem Kača nepsala,nejlíp nikdo,pěkně je tady naštvat,ať je tu Milča sama a ty ji můžeš deptat.Pamatuješ jak ses nasírala do Bianky a Lally?Už odpal.

Reklama

Přidat komentář