Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

jděte (Ne, 14. 6. 2020 - 19:06)

do hajzlu se svejma Ježkovejma, nekažte jim to tady. Teď se řeší Milunino Velký Hovno

jasnačka (Ne, 14. 6. 2020 - 19:06)

tady se řeší Miluna, Milunka, Milu a její sexuální praktiky, polohy, nálady, nenálady a všichni potencionální šukálisti, co je dobrý, co stojí za hovno, jestli se při análau připosrala nebo nééé a nějaký jiný ženský máme na háku.

Návštěvník (Ne, 14. 6. 2020 - 20:06)

Správně, jedna kráva už vypadla a pudou i další

Kačena (Ne, 14. 6. 2020 - 18:06)

prozatím odešla, protože ne všichni ji žrali ty její kecy. Ale zklidníme se, ona se brzy zase zjeví aby něčím oslnila.

Jo (Ne, 14. 6. 2020 - 18:06)

Velký Hovno!

jojo (Ne, 14. 6. 2020 - 18:06)

Miluna náčelník Velký hovno.

bisexual (Ne, 14. 6. 2020 - 14:06)

Alesi,ja bych te vykouril a spolykal te. dobrej slintavej oralek,pekne do krku,jezdit ti pusou po klade a pak si nechat strikat v puse.cmuk

Miluna (Ne, 14. 6. 2020 - 15:06)

To by bylo dobrý kdyby se tu Alešek taky seznámil jako tenkrát já.A Andy a Di díky za přání.Pátek a sobota se fakt povedli.Pak že si furt stěžuju jak mi tu někdo nedávno psal! Velký hovno! Když se vše povede pro mojí spokojenost tak to umim pochválit a vážit si toho.

Kača (Po, 15. 6. 2020 - 14:06)

Milu, já odešla ve špatný den. Chci ti dodatečně popřát k narozeninám, ať se ti vše vyplní co si přeješ. A přeji ti hlavně zdraví...objímám tě + pusu. Samozřejmě, že se sem čas od času kouknu, ale spíš ze zvědavosti, jak se máte :D. Milu, by se mi po tobě stýskalo. Pils, Andy a Lalla mi budou chybět...má krevní skupina...každá v něčem jiném, ale měly mé vyložené sympatie. Sany, ač jsme se kvůli něčemu nepohodly, byla jsem ráda, když psala. Aspoň jsem viděla, že je v pořádku. Bianka...taková moje skrytá "láska". Mám ráda i starší kamarádky, ráda si s nimi sednu a popovídám. Di...moc jsme se neznaly, ale ráda jsem jí četla. Fernando...má mé sympatie. Luboše moc neznám, ale psal normálně, hezky. Otík...100x mě naštval :), ale přeji mu práci která ho baví a nějaký ten byt. Otí, ty máš štěstí, že mě osobně neznáš a že nejsi z Hradce. Našla bych ti ve Fakultce práci hned i s ubytováním, a třetí měsíc už bys sis zaplatil kauci za svou garsonku. A nějaká pěkná sestřička by se taky našla...Jak vidím, tak stejně sem čas od času přispěju, asi mi to nedá...mějte se krásně. K večeři dělám kapustový "prejt" s mletým masem + br.kaše a nějaký salát. Ještě nevím. Jak je krásně, hned je lepší nálada...:)). PS: Alešovi se omlouvám za toho vola. Promiň.

hahaha (Po, 15. 6. 2020 - 19:06)

ty se zde budeš držet jako ho.vno košile, to bylo hned jasný.

Miluna (Po, 15. 6. 2020 - 19:06)

Díky Kači,už bys mi tu chyběla tak to nevzdávej.Máš tu víc lidí oblíbených a na anonymi kašli.Tak Zdenu mi na střední vzali.Sem hotová že sem zjistila že byla ze všech dětí nejlepší,je uplně s bodama na prvnim místě:-O .. tak mam radost ale zároveň se bojim co kluk ten ještě výsledky nemá.

Návštěvník (Po, 15. 6. 2020 - 19:06)

Miluno a ty si vůbec nepamatuješ s kým jsi se tehdy spala? Kdo může být jejím otcem?

Miluna (Po, 15. 6. 2020 - 20:06)

Vůbec nevim,byl v mém věku a byl to českej kluk.Bylo to na diskárně a vim že tam byl tenkrát na prázdninách.Tak to mam z něho šikovnou holku.Dětí tam bylo přes sto a ona hned na prvnim místě.Člověk by jí až záviděl,jako fakt čumim jak jí to myslí.Já sem sotva prolejzala,v devítce sem dělala reparát a tenhle člověk ze mě je na tom takhle.

Návštěvník (Út, 16. 6. 2020 - 17:06)

Díky za odpověď. Ještě se zeptám, tehdy muselo být prvnímu synovi několik týdnů a ty jsi otěhotněla s jiným. Co na to tvůj manžel? Jak jste tehdy žili?

ááááá (Ne, 14. 6. 2020 - 12:06)

Kača řádí, to jste si dovolili moc ji vyštípat, teď se těšte

Martina (Ne, 14. 6. 2020 - 16:06)

Kača odešla sama i kvůli tobě. Já ji chápu. Tak své zvrhlé příspěvky neházej na ni, Markéto.

chtělo (Ne, 14. 6. 2020 - 18:06)

by to zaléčit. Vidíš Markétu úplně všude.

Návštěvník (Ne, 14. 6. 2020 - 19:06)

Ty zase Květu a Ježkovou

taky adept na dr. (Ne, 14. 6. 2020 - 19:06)

nemám páru o čem mluvíš.

di (Ne, 14. 6. 2020 - 09:06)

Miluno dodatečně přeji všechno nej hlavně hodně štěstí a lásky.

Reklama

Přidat komentář