Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Po, 15. 6. 2020 - 12:06)

To si napsal hustě.Ale je to tak teď že se za to stydim že sem je chtěla.Už na nich nevidim vůbec nic a i ta hnědá kůže se mi přestala líbit.Tim chci říct že i když je to cizinec a je hnědej už se mi to prostě nelíbí.Nevim jak se člověk může takhle změnit, sama tomu nerozumim.Teď čekam jak dětem dopadli výsledky na přijímačky ale na webech školy ještě nic nevidim.

.. (Ne, 14. 6. 2020 - 21:06)

Protože Milunka je trošičku cvok,je jiná.Ale někdo jí tu nedávno napsal že už tady jejím stěžováním lidi nudí.Tak tebe nejspíš ne.A máš pravdu ale zase nadruhou stranu Milča sama takhle po čase se za to stydí jak chtěla cikány.

jděte (Ne, 14. 6. 2020 - 19:06)

do hajzlu se svejma Ježkovejma, nekažte jim to tady. Teď se řeší Milunino Velký Hovno

jasnačka (Ne, 14. 6. 2020 - 19:06)

tady se řeší Miluna, Milunka, Milu a její sexuální praktiky, polohy, nálady, nenálady a všichni potencionální šukálisti, co je dobrý, co stojí za hovno, jestli se při análau připosrala nebo nééé a nějaký jiný ženský máme na háku.

Návštěvník (Ne, 14. 6. 2020 - 20:06)

Správně, jedna kráva už vypadla a pudou i další

Kačena (Ne, 14. 6. 2020 - 18:06)

prozatím odešla, protože ne všichni ji žrali ty její kecy. Ale zklidníme se, ona se brzy zase zjeví aby něčím oslnila.

Jo (Ne, 14. 6. 2020 - 18:06)

Velký Hovno!

jojo (Ne, 14. 6. 2020 - 18:06)

Miluna náčelník Velký hovno.

bisexual (Ne, 14. 6. 2020 - 14:06)

Alesi,ja bych te vykouril a spolykal te. dobrej slintavej oralek,pekne do krku,jezdit ti pusou po klade a pak si nechat strikat v puse.cmuk

Miluna (Ne, 14. 6. 2020 - 15:06)

To by bylo dobrý kdyby se tu Alešek taky seznámil jako tenkrát já.A Andy a Di díky za přání.Pátek a sobota se fakt povedli.Pak že si furt stěžuju jak mi tu někdo nedávno psal! Velký hovno! Když se vše povede pro mojí spokojenost tak to umim pochválit a vážit si toho.

Kača (Po, 15. 6. 2020 - 14:06)

Milu, já odešla ve špatný den. Chci ti dodatečně popřát k narozeninám, ať se ti vše vyplní co si přeješ. A přeji ti hlavně zdraví...objímám tě + pusu. Samozřejmě, že se sem čas od času kouknu, ale spíš ze zvědavosti, jak se máte :D. Milu, by se mi po tobě stýskalo. Pils, Andy a Lalla mi budou chybět...má krevní skupina...každá v něčem jiném, ale měly mé vyložené sympatie. Sany, ač jsme se kvůli něčemu nepohodly, byla jsem ráda, když psala. Aspoň jsem viděla, že je v pořádku. Bianka...taková moje skrytá "láska". Mám ráda i starší kamarádky, ráda si s nimi sednu a popovídám. Di...moc jsme se neznaly, ale ráda jsem jí četla. Fernando...má mé sympatie. Luboše moc neznám, ale psal normálně, hezky. Otík...100x mě naštval :), ale přeji mu práci která ho baví a nějaký ten byt. Otí, ty máš štěstí, že mě osobně neznáš a že nejsi z Hradce. Našla bych ti ve Fakultce práci hned i s ubytováním, a třetí měsíc už bys sis zaplatil kauci za svou garsonku. A nějaká pěkná sestřička by se taky našla...Jak vidím, tak stejně sem čas od času přispěju, asi mi to nedá...mějte se krásně. K večeři dělám kapustový "prejt" s mletým masem + br.kaše a nějaký salát. Ještě nevím. Jak je krásně, hned je lepší nálada...:)). PS: Alešovi se omlouvám za toho vola. Promiň.

hahaha (Po, 15. 6. 2020 - 19:06)

ty se zde budeš držet jako ho.vno košile, to bylo hned jasný.

Miluna (Po, 15. 6. 2020 - 19:06)

Díky Kači,už bys mi tu chyběla tak to nevzdávej.Máš tu víc lidí oblíbených a na anonymi kašli.Tak Zdenu mi na střední vzali.Sem hotová že sem zjistila že byla ze všech dětí nejlepší,je uplně s bodama na prvnim místě:-O .. tak mam radost ale zároveň se bojim co kluk ten ještě výsledky nemá.

Návštěvník (Po, 15. 6. 2020 - 19:06)

Miluno a ty si vůbec nepamatuješ s kým jsi se tehdy spala? Kdo může být jejím otcem?

Miluna (Po, 15. 6. 2020 - 20:06)

Vůbec nevim,byl v mém věku a byl to českej kluk.Bylo to na diskárně a vim že tam byl tenkrát na prázdninách.Tak to mam z něho šikovnou holku.Dětí tam bylo přes sto a ona hned na prvnim místě.Člověk by jí až záviděl,jako fakt čumim jak jí to myslí.Já sem sotva prolejzala,v devítce sem dělala reparát a tenhle člověk ze mě je na tom takhle.

Návštěvník (Út, 16. 6. 2020 - 17:06)

Díky za odpověď. Ještě se zeptám, tehdy muselo být prvnímu synovi několik týdnů a ty jsi otěhotněla s jiným. Co na to tvůj manžel? Jak jste tehdy žili?

ááááá (Ne, 14. 6. 2020 - 12:06)

Kača řádí, to jste si dovolili moc ji vyštípat, teď se těšte

Martina (Ne, 14. 6. 2020 - 16:06)

Kača odešla sama i kvůli tobě. Já ji chápu. Tak své zvrhlé příspěvky neházej na ni, Markéto.

chtělo (Ne, 14. 6. 2020 - 18:06)

by to zaléčit. Vidíš Markétu úplně všude.

Návštěvník (Ne, 14. 6. 2020 - 19:06)

Ty zase Květu a Ježkovou

Reklama

Přidat komentář