Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

hahaha (Po, 15. 6. 2020 - 19:06)

ty se zde budeš držet jako ho.vno košile, to bylo hned jasný.

Miluna (Po, 15. 6. 2020 - 19:06)

Díky Kači,už bys mi tu chyběla tak to nevzdávej.Máš tu víc lidí oblíbených a na anonymi kašli.Tak Zdenu mi na střední vzali.Sem hotová že sem zjistila že byla ze všech dětí nejlepší,je uplně s bodama na prvnim místě:-O .. tak mam radost ale zároveň se bojim co kluk ten ještě výsledky nemá.

Návštěvník (Po, 15. 6. 2020 - 19:06)

Miluno a ty si vůbec nepamatuješ s kým jsi se tehdy spala? Kdo může být jejím otcem?

Miluna (Po, 15. 6. 2020 - 20:06)

Vůbec nevim,byl v mém věku a byl to českej kluk.Bylo to na diskárně a vim že tam byl tenkrát na prázdninách.Tak to mam z něho šikovnou holku.Dětí tam bylo přes sto a ona hned na prvnim místě.Člověk by jí až záviděl,jako fakt čumim jak jí to myslí.Já sem sotva prolejzala,v devítce sem dělala reparát a tenhle člověk ze mě je na tom takhle.

Návštěvník (Út, 16. 6. 2020 - 17:06)

Díky za odpověď. Ještě se zeptám, tehdy muselo být prvnímu synovi několik týdnů a ty jsi otěhotněla s jiným. Co na to tvůj manžel? Jak jste tehdy žili?

ááááá (Ne, 14. 6. 2020 - 12:06)

Kača řádí, to jste si dovolili moc ji vyštípat, teď se těšte

Martina (Ne, 14. 6. 2020 - 16:06)

Kača odešla sama i kvůli tobě. Já ji chápu. Tak své zvrhlé příspěvky neházej na ni, Markéto.

chtělo (Ne, 14. 6. 2020 - 18:06)

by to zaléčit. Vidíš Markétu úplně všude.

Návštěvník (Ne, 14. 6. 2020 - 19:06)

Ty zase Květu a Ježkovou

taky adept na dr. (Ne, 14. 6. 2020 - 19:06)

nemám páru o čem mluvíš.

di (Ne, 14. 6. 2020 - 09:06)

Miluno dodatečně přeji všechno nej hlavně hodně štěstí a lásky.

Andrea (So, 13. 6. 2020 - 21:06)

Milu, všechno nejlepší

Miluna (So, 13. 6. 2020 - 20:06)

15:32 většinou míchaný drinky a u nás je tu celkem barů dost.Já sem teď z toho počasí ve svém živlu a dnes mam narozeniny a akorát škoda že sem k nim dneska dostala MS. Ale včera byl se Sergejem v noci ještě sex a včera se mu to povedlo hodně, už je to s nim v posteli nějaký dobrý a mezi sebou to taky máme nějak teď sladěný,tak já nevim jak je možný že teď vše tak funguje a v dubnu to byla hrůza.Ale je to pěkný když pár krizí člověk překoná a pak víc ví jak se chovat.A u Kači je mi to líto.Ale myslela sem že má nějakou bábu na háku a u Aleška taky nevim že si nesedli že jí nevěří,nevim proč.Asi to nevysvětloval proč jí takhle bere.Já je mam ráda prostě oba dva.A chyběli by mi tu oba dva.A Pils škoda že si nenapsala kam jedeš na dovolenou.A nevíte v jakých zemí je tohle počasí co dnes celý rok? Já prostě vim že tohle mít pořád muj život by byl o hodně jiný.Takhle cítim radost,sem energická a z podzimu a zimy člověku jen hrabe.Podzim a zima je ohavný zlo co se líbí virum.

Pils (So, 13. 6. 2020 - 16:06)

Kačo, nevyšiluj! :) Přece bys kvůli jiným názorům neskončila. Já tě taky ráda čtu, i Andreu, ale taky Milu, Lallu, Aleše, Bianku, Miu…. a každý z nich má jiný názor a nikdo se se mnou neshoduje. A vadí to snad?? Prostě si odpočiň a pak se zase zapoj. Já se taky odmlčím, balím na dovču. Tak ahóóój !!

Anonym Kachňák (So, 13. 6. 2020 - 17:06)

nechte jí bejt.Nikoho by nebavilo,kdyby z jeho života udelali lež.Joska je psycho,ale Aleš to už přehnal.Nejde o jinej názor,ale o to že ji cpou,ze Kačka lže o svym životě.To by mně taky nasralo

hele (So, 13. 6. 2020 - 18:06)

Aleš má svá období. Kdysi se navážel do Pils a ta to ustála, proč by ne Kača. On je takový "studijní" typ :) zkoumá, kdo se jak zachová :) Nebrat vážně, prostě se tím baví

Ne (So, 13. 6. 2020 - 20:06)

pletes se.Aleš je namachrovanej vůl co se tady natřásá před hejnem slepic.Nikdo není povinej mu dělat materiál

di (Ne, 14. 6. 2020 - 09:06)

ty se přesuň na jinou diskuzi tady žádná zvířata nejsou.

Návštěvník (Ne, 14. 6. 2020 - 09:06)

Never tomu. Tuto diskusi cte dost lidi a az na par vzacnych vyjimek si mysli neco o slepicich.A uprimne,Ales si to mysli asi take

hele (Ne, 14. 6. 2020 - 13:06)

kdo si co myslí nechej na nich. Diskuze je zajímavá a o tom to je. Jinak bys sem asi nepřispíval, kdyby nuda :-)

Reklama

Přidat komentář