Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Majo (Po, 11. 5. 2020 - 14:05)

To myslis ktere"seriozni",ja kdyz to ctu tak se musim smat a pro tebe jsou seriozni?

Majo (Po, 11. 5. 2020 - 13:05)

Dement jsi asi ty,co se sem seres kdyz te to nezajima,a jestli te to treba pohorsuje tak jdi treba do pi..ci,nikdo nerika ze to musis cist,kretene.

tobě (Po, 11. 5. 2020 - 13:05)

demente úchylnej nedošlo, že tady v posledních příspěvcích začala seriozní diskuze. Ale jo, plácej si svoje blbiny, máš volné pole

Majo (Ne, 10. 5. 2020 - 18:05)

Nikdy bych neudal mamku,jenom mi vysvetlila a pomohla kdyz jsem zacinal v sexu a zustalo nam to,je bozi a potrebujeme se navzajem,divame se do oci kdyz ja ji prstim a ona me honi a verime si,je to vzajemne.

Návštěvník (Ne, 10. 5. 2020 - 19:05)

Můžeš na chvíli vypadnout demente?

Návštěvník (Ne, 10. 5. 2020 - 12:05)

Z příběhu milující matky. Žila sama se synem, syn v pubertě začal nevhodně obtěžovat ženy, začalo to jeho obnažování se před ženami, později se dopustil i pokusu o znásilnění za což byl odsouzen k podmíněnému trestu. Jeho matka kterou také sexuálně obtěžoval, ve snaze aby syna uchránila před kriminálem a v domnění že bude mít jeho sexualitu pod kontrolou, mu začala s jeho sexuálním uspokojováním pomáhat. Napřed masturbací, později a na jeho věčné žadonění, že už mu jen masturbace a osahávání jejího těla nestačí, se mu raději než by provedl zase nějakou hloupost k sexu podvolila. Jeho sexuální nároky vůči ní se postupem času stupňovali a byla nucena s ním souložit i několikrát denně. Vše skončilo s jeho nástupem na vojnu, během vycházek znásilnil několik žen a byl odsouzen k deseti letům kriminálu. Ona se pokusila o sebevraždu a při hospitalizaci na psychiatrii se že všeho vyzpovídala. Nebylo to pro ni lehké, ale dělala to z mateřské lásky k němu, stále doufala že syn dospěje a změní se a také nechtěla dopustit aby syna zavřeli do kriminálu. Druhý pokus o sebevraždu již nepřežila.

Návštěvník (Ne, 10. 5. 2020 - 15:05)

Ono je i otázkou zda by matka udala syna kdyby ji třeba syn znásilnil. Nebo by syn obvinil a udal matku za znásilnění.

Jana (Ne, 10. 5. 2020 - 12:05)

Už je hezky a teplo a tak jsme vcera vyrazily do přírody. Zastavily jsme na odpočívadle u lesa. Zrovna tam nikdo nebyl. Honzik stal vedle auta a poslušně čekal. Lucka vyndala z kabelky obojek a vodítko. Usmala jsem se a zeptala se jestli vyvencime pejska. Přikyvla a Honzík se hned začal svlekat. Když byl nahý klekl si na zem. Lucka mu upevnila obojek kolem krku a pripnula vodítko. Tak pojď Azore ,zavelela a vyrazily jsme do lesa. Jeho nadržený ocásek se okamžitě postavil. Po chvilce se mi chtělo čůrat. Řekla jsem at jdou napřed ze je doženu. Stáhla jsem kalhotky čupla na bokek a čůrala. Vzala jsem papírový kapesníček a pořádně si utřela pipinu. Došla jsem ty dva a natahla ruku s kapesnickem k Honzikovim ústům. Voní Azore ? Zeptala se ho Lucka. Honzik z hluboka nasal nosem a řekl ano ma paní voní. Tak ho pěkně zpapej at tu nedelame bordel. Poslušně ho vzal do pusy a začal pomalu žvýkat. Když dojedl poděkoval. Tak co chutnalo dal by sis ještě ? Ano má paní. Lucka se zasmala a vyndala z kapsy cely balíček kapesnicku. Jeden po druhem rozložila na jehličí. Byl to docela velký obdélník. Stáhla si kalhotky a začala čůrat . Měla nejspíš úplně plný měchýř protože se jí podařilo počůrat všech deset kapesničků. Spokojeně se podívala na svoji práci. Ukázala prstem na zem a řekla. Tak prosím je to tvoje Azore. Žer ! Honzík se do toho hned pustil . Snědl jich pět a prosil že už nemůže. Lucka se zlobila a dala mu na výběr. Bud to dojí a bude si smět za odměnu vyhonit piňďoura nebo nedojí , dostane deset kopanců do koulí a bude další měsíc bez výstřiku. No hádejte co si vybral.

Návštěvník (Út, 12. 5. 2020 - 14:05)

halooo, už je ráno, probud se

Majo (Ne, 10. 5. 2020 - 11:05)

Myslim si ze se neda nikdy nasytit te vune a chuti pipinky a mamka rika ze dokud mi chutna a voni je to dobre ale ze se stane ze to prejde,neexistuje jsem ji rekl,ja te nikdy neopustim a hned se prisaju na prso a hladim pipinku,je bozi.

z (Ne, 10. 5. 2020 - 11:05)

z

Majo (Ne, 10. 5. 2020 - 10:05)

To je predce jasne ze to nesmi nikdo poznat,dokud to nekdo z nas nevykeca tak je to ok a venku se chovame normalne jako mamka a syn ale kdyz jsme doma sami tak se okamzite meni situace a ja jsem od pasu dolu nahy a stoji mi a mamka si vezne jednu z kosilek a uz se proste neda nic jineho delat,je to dokonala zena s krasnym poprsim,malickym briskem,vyholenou pipinkou a couhajicim tvrdym klitakem ktery chce cucat.

z (Ne, 10. 5. 2020 - 11:05)

z

S (Ne, 10. 5. 2020 - 10:05)

U matkek které jsi jsou vědomi toho že syn o ně projevuje sexuální zájem může k takovému sexu v některých případech dojít. Vše se pak asi musí odvíjet od dané situace a jejich rodinného soužití. Jesliže žena jen sama dlouhoobě masturbuje, většinou její potřeba po normálním a uspokojivém vztahu a sexu s mužem stále více vzrůstá. Nenaplnění této touhy a její emoční rozpoložení ji může později vést, zvláště když si je vědoma sexuálního zájmu o ni ze strany syna, nakonec k navázání citově milostného vztahu se synem, a může mezi nimi docházet k opravdovému sexu. Tento vztah v jejich běžném životě role matky a syna mezi nimi nemusí navenek měnit nic, jen ve chvíli samotného milostném aktu se k sobě nechovají jako syn a matka, ale jako muž a žena s touhou milostné citovové a sexuální potřeby.

Návštěvník (Čt, 24. 6. 2021 - 04:06)

Společný život s matkou vás privede na myšlenky o tom se sní vyspat

Návštěvník (Út, 29. 6. 2021 - 19:06)

Je to normální a vyplývá ze společného soužití muže a ženy kteří si vzájemně uvědomují svoji přirozenou sexualitu, ale z důvodu že jde o přímého příbuzného, se u normálních lidí tato přirozená sexualita přemění jen v nikdy neuskutečnitelné představy, touhy, a fantazie.

Návštěvník (So, 26. 6. 2021 - 10:06)

Někdy nezůstane jen u myšlenek .

Návštěvník (So, 26. 6. 2021 - 10:06)

Přesně tak to je a nelze se tomu ubránit a stejně tak to mohou prožívat i matky. Masturbace je fajn ale nikdy úplně nenahradí opravdový fyzický sex a s ním spojené milostné prožitky které si člověk při masturbaci může jen představovat.

Návštěvník (So, 26. 6. 2021 - 20:06)

Každý hetrosexulní jedinec i přes veškerou masturbaci občas potřebuje opravdový fyzický sexuální kontakt s druhým pohlavím. To znamená že když jeden z nich může jen tušit že je středem milostné a sexuální touhy toho druhého a je po dlouhou dobu nenaplňen opravdovým citově milostným a sexuálně fyzickým kontaktem tak tomu může samozřejmě s větší pravděpodobností i přes veškerá tabu podlehnout.

Tonda (St, 13. 5. 2020 - 23:05)

Zajimalo by mě jak se taková žena cítí...

Reklama

Přidat komentář