Reklama

Vzrušení z vlastního syna

z (Ne, 10. 5. 2020 - 11:05)

z

S (Ne, 10. 5. 2020 - 10:05)

U matkek které jsi jsou vědomi toho že syn o ně projevuje sexuální zájem může k takovému sexu v některých případech dojít. Vše se pak asi musí odvíjet od dané situace a jejich rodinného soužití. Jesliže žena jen sama dlouhoobě masturbuje, většinou její potřeba po normálním a uspokojivém vztahu a sexu s mužem stále více vzrůstá. Nenaplnění této touhy a její emoční rozpoložení ji může později vést, zvláště když si je vědoma sexuálního zájmu o ni ze strany syna, nakonec k navázání citově milostného vztahu se synem, a může mezi nimi docházet k opravdovému sexu. Tento vztah v jejich běžném životě role matky a syna mezi nimi nemusí navenek měnit nic, jen ve chvíli samotného milostném aktu se k sobě nechovají jako syn a matka, ale jako muž a žena s touhou milostné citovové a sexuální potřeby.

Návštěvník (Čt, 24. 6. 2021 - 04:06)

Společný život s matkou vás privede na myšlenky o tom se sní vyspat

Návštěvník (Út, 29. 6. 2021 - 19:06)

Je to normální a vyplývá ze společného soužití muže a ženy kteří si vzájemně uvědomují svoji přirozenou sexualitu, ale z důvodu že jde o přímého příbuzného, se u normálních lidí tato přirozená sexualita přemění jen v nikdy neuskutečnitelné představy, touhy, a fantazie.

Návštěvník (So, 26. 6. 2021 - 10:06)

Někdy nezůstane jen u myšlenek .

Návštěvník (So, 26. 6. 2021 - 10:06)

Přesně tak to je a nelze se tomu ubránit a stejně tak to mohou prožívat i matky. Masturbace je fajn ale nikdy úplně nenahradí opravdový fyzický sex a s ním spojené milostné prožitky které si člověk při masturbaci může jen představovat.

Návštěvník (So, 26. 6. 2021 - 20:06)

Každý hetrosexulní jedinec i přes veškerou masturbaci občas potřebuje opravdový fyzický sexuální kontakt s druhým pohlavím. To znamená že když jeden z nich může jen tušit že je středem milostné a sexuální touhy toho druhého a je po dlouhou dobu nenaplňen opravdovým citově milostným a sexuálně fyzickým kontaktem tak tomu může samozřejmě s větší pravděpodobností i přes veškerá tabu podlehnout.

Tonda (St, 13. 5. 2020 - 23:05)

Zajimalo by mě jak se taková žena cítí...

Návštěvník (Pá, 15. 5. 2020 - 09:05)

Ono to bude asi mezi nimi, o tom poprvé. Asi se budou poprvé oba cítit všelijak, ale postupem času v tom mohou oba najít právě to uspokojení, které je bude nutit v tom pokračovat. On asi takový zakázaný sex může být velmi emociální. Zvláště zralá a citově vyprahlá žena, může vědomí toho, že jediný kdo o ni projevuje sexuální zájem, je syn, snadněji podlehnout, nebo sama takový vztah vyvolat. Pubertálního syna k tomu povede sexuální touha, která ho bude nutit už poznat sex se ženou, při nenaplnění skutečného sexuálnímu styku se ženou, nebo spíše s dívkou, se jeho touha obrátí k prožití skutečného sexu s matkou. Jisté je že takový sex umožní dobrovolně vždy jen matka a také za to tedy musí nést veškerou odpovědnost.

Majo (So, 9. 5. 2020 - 22:05)

Moje rec,kdyz se mi postavil poprve uz nevim ale pamatuju si ze jsem byl dost mali kdyz mi mamka rikala ze to bude dobre at si z toho nic nedelam a kdyz mi honila a ja poprve vystrikl tak jsem se radoval a mamka taky.

Z (So, 9. 5. 2020 - 22:05)

Z

Majo (St, 6. 5. 2020 - 13:05)

Taky mi furt stoji,jak se mamka (jako vdy)zacne promenadovat po byte polonaha tak mi stoji i kdybych nechtel,pod kosilkou je vzdy naha a kdyz si stoupne k lince a zacne cokoli delat tak uz stoji lehce rozkrocmo protoze vi ze budu celou dobu sedet pod ni o lizat a sat.

Alan (St, 6. 5. 2020 - 11:05)

Díky za tuto diskusi - je mi 18 a občas mi mamka podrží - prý když to se mnou není k vydržení . Tady se nemusím omlouvat

Majo (St, 6. 5. 2020 - 10:05)

Mamce se nehnusi nic stejne jako me,kdyz mela pasovy opar tak jsem ji prevlekal,myl,na zachod sni chodil a nevadilo mi to,delal jsem to rad,je to mamka a znam jeji telo dokonale,presne vim co si v dany okamzik bude prat a co se ji libi a ona vi ze ja miluju jeji mokry orgasmus tak vzdy nekolikrat za sebou ji vypiju a ze mi pusti trosku moči mi nevadi,je to vzrusujici.

Majo (Út, 5. 5. 2020 - 20:05)

Jo,i kdyz jsem jeste mamel vystrik tak jsem uz byl vevnitr a kdyz jsem zacal strikat tak byla prvni kdo videl moje prvni semeno a chvalila me .

pepo (Út, 5. 5. 2020 - 20:05)

Nehnusí se jí polknout sperma , nebo mi natřít pupíky.

Majo (Út, 5. 5. 2020 - 20:05)

Ano,presne tak a co reknu se snazi udelat abych vyskousel vsechno.

pepo (Út, 5. 5. 2020 - 20:05)

Když něco špatně udělám s hokou , směje se , ale máma ne, poradí.

Majo (Út, 5. 5. 2020 - 19:05)

Proste zadna nevoni a nechutna jak mama,je vonava a sladoucka a ma tolik huste stavy ze mam co delat kdyz na ni prijde orgasmus abych to stihl pochytat do pusi,nedokazu popsat chut toho orgasmu ale nikdy jsem to nezazil,huste jako smetana a chut zvlastni,nevim k cemu to prirovnat.

pepo (Út, 5. 5. 2020 - 20:05)

Mne se nejvíc líbí, že se nemusím předvádět , nemusím se stydět , když něco chci , přímo jí to řeknu, vím, že se nebude zlobit.

Reklama

Přidat komentář