Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Scatter (Ne, 31. 5. 2020 - 13:05)

Ach Andrejkoooo ty si mi tu tak chyběla!!!! Můj Božééé-ééé ty si prostě dokonalá!
:-* nádhera, moc děkuju za krásný orgasmus!

Andrea (Ne, 31. 5. 2020 - 09:05)

Tak mám za sebou nekonečný kadění. Trvalo to snad minutu a musím bejt zase aspoň o kilo lehčí. Zato kalhotky pořádně ztěžkly, ale jsou pevný a dost velký a udržely to. Úleva k nezaplacení. Jinak teda je to něco trochu jinýho, než v plence. Už jsem odvykla pokakáváni do kalhotek, ale není to špatnej pocit. Hlavně tentokrát nejsem zesraná úplně všude, ani to tolik nesmrdí jako s projimadlem. Nechci to zakřiknout, ale už tři týdny to zvládám bez chemie. Sice to nemění nic na tom, že nejdu častěji než dvakrát do týdne, ale i tak je to docela fajn. Tak já si v tom ještě chvíli pobudu a pak zamířím do koupelny.

Andrea (Ne, 31. 5. 2020 - 08:05)

Zdravím. Po nějaké době jsem zase zavítala mezi vás. Pokadím se, už brzy, ale dneska to bude bez plínky. Včera jsem to riskla a do medicíny a akce detoxikace jsem tentokrát nešla. Teď mám na sobě ty kalhotky a tepláky co minule a tentokrát to vyjde. Přítel není doma, takže mám prostor. Cítím, že už to na mě jde, asi toho bude hodně, protože jsem zase od středy nebyla, tak snad to ty kalhotky poberou. A už fakt potřebuju, tak jdu na to. Pak ještě napíšu.

pavel (Ne, 31. 5. 2020 - 07:05)

Ahojte všichni pokakánci , opět mám chuť něco napsat , ale nevím co , jsem zase v plný plence už od večera a vůbec se mi nechce převlíkat , ale musím nakoupit , ještě něco málo vytlačím a vyčůrám a potom sprcha , všechno je nějaký báječný a super , hlavně že někdo vymyslel plenky, tak se mějte.

Scatter (So, 30. 5. 2020 - 13:05)

Jsi šikulka Ivo, mám z tebe radost

Brumlator (So, 30. 5. 2020 - 13:05)

Ty taky

Iva2000 (So, 30. 5. 2020 - 12:05)

to snad ne problémy s dýcháním ani teplotu nemam jen to tělo je celkově unavený

Iva2000 (So, 30. 5. 2020 - 10:05)

myslíš že nepoznám že nejsi zan když je tady zaregistrovanej ha jseš trapnej ale aspoň mě dokážeš pobavit jinak kiku co ty a tvůj přítel jak jste spolu dlouho a ví o tvojí zálibě

Iva2000 (So, 30. 5. 2020 - 09:05)

no já se pokakala před chvilkou protože se nemůžu zvednou z postele bolí mě celý tělo a sem pořád unavená

Milan (So, 30. 5. 2020 - 11:05)

Tak hlavně bacha, aby to nebyla korona! Ale na tu je nejlepší se posrat, protože ten smrad, co se kolem tebe vytvoří spolehlivě zabije všechny viry ve tvém okolí :D

zan (So, 30. 5. 2020 - 10:05)

A vyhonil sis ho,Tome?

Scatter (So, 30. 5. 2020 - 07:05)

Právě jsem viděl na live cam na chaturbate překrásnou kakající Kolumbijku, není nad šílený orgasmus hned po ránu!

Kikina (Pá, 29. 5. 2020 - 08:05)

Já už nemám co bych k tomu dodala. Co jsem chtěla napsat napsala jsem. Hezký víkend všem.

Rony (Ne, 31. 5. 2020 - 21:05)

Máš recht, dělá z toho vědu, přitom o nic nejde....., no škoda, že není aktivní to soukromé fórum, sem se mi nechce moc o našem hony rozepisovat, už mě tu jednou blokli a navíc......, určitě by jsi některé mé praktiky i vyzkoušela...., ale tady se nebudu rozepisovat, soukromně není problém,rád se podělím.....

Soudce (Pá, 29. 5. 2020 - 06:05)

Je pravda Kačko, že už jsi s tím tak nějak dlouhodobě trapná. Je to stejné jako brečet v komunitě leseb, že Tvá sestra je lesba. Vždyť jsi k smíchu, upaluj odtud!

Kačka_j (So, 30. 5. 2020 - 14:05)

Děkuji pane soudce za rozsudek a já teda mizím odsud, už vás nebudu otravovat. Nezbývá mi než si s tím poradit sama. Asi budu muset udělat to, čeho jsem se nejvíc bála a to přejít na tu poslední možnost co mi zbývá...

Návštěvník (Po, 1. 6. 2020 - 16:06)

Určitě ale sestru nešmíruj. Ale napadl mě takový humorný způsob: Co jí nachytat a říct jí něco jako: "No co to je?! Co to dělaáš?! No ty jsi se posrala!". :-) Jen že ten výraz se častokrát používá metaforicky , ale tentokrát to bude platit i doslova.

zan (So, 30. 5. 2020 - 18:05)

kačko pokud chceš napiš mě na [email protected]

Kačka_j (So, 30. 5. 2020 - 20:05)

Dobře, tady už asi nejsem moc vítána :/ Kdyby přece jen někdo chtěl mi s tím ještě pomoct napište a nějak se zkontaktujeme přes mail

Martin (Ne, 31. 5. 2020 - 08:05)

Ahoj, tak jestli chceš, napiš mi na martin.v45 zavináč seznam tečka cz Je to jen účelový e-mail, není můj pravý, ale můžeme si o tom soukromě napsat.

Reklama

Přidat komentář