Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Iva2000 (Po, 25. 5. 2020 - 22:05)

já na discotéku moc nejsem jinak když jdu plavat tak mam normálně plavky a když mi trochu unikne stejně to nikdo nepozná když jsem tak jako tak mokrá ale samozřejmě nejsem uzavřená celej den doma se šimonem jsme jezdili často do kina nebo třeba na nějakou vesnickou zábavu si zablbnout ale na disco mě to nikdy netáhlo protože se ten blbej rap nedá poslouchat ... Všem dobrou noc

zan (Po, 25. 5. 2020 - 23:05)

ahoj to sem zas já. už píšu přes pc. Jak to řešíš na šatnách a na cestu s plenkama? jedeš bez nebo máš jen vložku, či v kabince se v klidu převlékneš?

Iva2000 (Po, 25. 5. 2020 - 19:05)

zane nechtěla jsem tě urazit ale to patřilo scattrovi a návštěvníkovi jinak hraju volejbal a tam je nenosim stačí nějaká vložka do kalhotek a tmavý obečení jinak přes den když je mam tak natahovací protože skvěle formulujou tělo a v noci ty zalepovací protože na spaní je to praktičtější používám 8kapkový a když se stane že se opravdu hodně počůrám tak to skvěle pochytily ... tak samozřejmě se našlo pár lidí ve škole co se mi smály na ten lyžák nikdy nezapomenu ale na zš jsem se s nikým moc nekamarádila a vůbec mě nezajímaly a na SŠ jsem měla naopak super kolektiv se kterejma právě hrajeme ten volejbal a nebo atletiku a začínám uvažovat že bych se jí věnovala závodně protože mě to chytlo a 2 kluci z party skáčou do dálky a jedna holčina zase hází oštěpem

zan (Po, 25. 5. 2020 - 20:05)

V pohode ja to pochopil. Jen pisu ted pres mobil proto pisu bez diakritiky. A je pravda ze ten kolektiv dela hodne. Jak treba resis kdyz jdes plavat? Diskoteky a ruzne akce asi nechodis nebo jo?

Iva2000 (Po, 25. 5. 2020 - 16:05)

já se nepotřebuju seznamovat s klukem když už ho mám jen je na 2 roky kvůli hokeji ode mě přes pulku kraje takže se nevidíme každej den a tím seznamováním jsem to myslela obecně nebylo to tak že bych hledala kluka

zan (Po, 25. 5. 2020 - 18:05)

v pohodě a co jinak ráda třeba děláš ve volném čase? Jak si se s tám naučila žít a sportuješ nějak nebo máš strach že by se ti to při sportu mohlo vymstít? stalo se ti někdy že se ti za to někdo vysmíval? pokud jo je to blbec. Co nosís natahovací plenkové kalhotky nebo na lepítka a stalo se ti někdy že to plenky prostě nevydrželi a protekla si? Nosís volné kalhoty a sukně když ju máš?Jen aby si toho někdo nevšiml

Scatter (Po, 25. 5. 2020 - 12:05)

Ty jo, co bych dal za počůranou holku a vy si tu stěžujete že nemůžete se seznámit, nechápu!

Iva2000 (Po, 25. 5. 2020 - 12:05)

já měla vždy sen že čůrám na záchodě a ráno počůraná postel mamka nad tím mávla rukou a řekla ať nebrečim jdu se vysprchovat a pak to spolu převlíknem a jednou to bylo v nemocnici když jsem měla nastydlý ledviny ... jinak doma je nenosím pokud jsem opravdu doma a ne někde venku u sousedů je to velkej rozdíl mít mokrej koláč na legínách doma kde to hodim do koše na prádlo a mamka to vypere než učůrnout před lidma a každej to vidí jinak jsem ráda že se s tebou dá o tom psát a můžu se svěřit jinýmu než šimonovi nebo mamce

Návštěvník (Po, 25. 5. 2020 - 13:05)

Můj sen, mít takovou počůrandu - to nemyslím ve zlém. Světle modré nebo šedé džíny a je to radostná pastva pro oči. Ber vše v klidu a pohodě a nevšímej si těch blbů, co kritizují a pomlouvají.

zan (Po, 25. 5. 2020 - 06:05)

to mě taky se to stalo v noci holt stává se no. to já si je beru i do vlaku protože je to přece jenom pohodlnější než ty vlakové wc. a doma chodíš bez plenky nebo doma ju máš taky někdy? a jinak nosís jaké kalhotky obyčejné bavlněne?

Iva2000 (Ne, 24. 5. 2020 - 18:05)

já si o sobě myslim že jsem docela hezká ale nemam ráda samochválu ...
jinak při cestování je to v pohodě ono záleží jestli jedu s mamkou v autě kdy si plenku vezmu abych přìpadně nepočůrala sedačku ale když jedu vlakem tak ji nepotřebuju jinak když jdu s holkama na hřiště tak ji mám protože to o mě vědí a vůbec se mi nesmějí. na tělocvik jsem si ji na záchodě svékla a oblíkla si tmavé legíny které jsem si právě kvůli tomu koupila protože jak byly tmavé a já si učůrla tak to nebylo vidět a doma to mamka vyprala jinak stalo se ti někdy že by ses počůral v noci ve spaní mě jo a to celkem 4. jenže to jsem ještě nenosila ty kalhotky tak to byly hodně probrečený rána

Iva2000 (Ne, 24. 5. 2020 - 12:05)

mě to psaní stačí tady mě to asi nejvíc omezuje tím způsobem že musim furt řešit abych měla na sobě ty inko kalhotky když budu někde dlouho jako když někam jedem s mamkou nebo ve škole ale jinak na sport jsou ty inko kalhotky suprový jinak mam ráda cestování kreslení a ruční práce

zan (Ne, 24. 5. 2020 - 16:05)

taky rád cestuju a jakou máš postavu? a jak se to bereš při cestování jako vyhodu nebo nevýhodu? pro mě je to výhoda

Iva2000 (So, 23. 5. 2020 - 16:05)

když mi bylo 8 a začala jsem se počůrávat tak to mamka neřešila protože se rozvedla tak na mě byla hodná pomohla s očistou a oblečení vyprala jenže po 2 měsících nehod začlo přibejvat tak mě vzala k paní doktorce na vyšetření a zjistili 2.stupeň inkontinence a začala nosit inkontinenční pleny a pokaždý když jsme na základce někam jeli školou a přespávali tak jsem bydlela s paní učitelkou která byla hodná a nechtěla aby se mi smáli kdybych se počůrala v noci od 7. do pulky 9.třídy jsem měla relativně klid potkala jsem super kluka a pár let jsme byli spolu ted jsme od sebe skoro 40km a už spolu nemůžem být každý den jinak jestli někdo používáte nějaké inko pomůcky tak by mě zajímalo co komu vyhovuje já používám jenom TENA výrobky a podle mě jsou nejlepší

zan (So, 23. 5. 2020 - 17:05)

ahoj dobře chápu tě ale chtěl sem si tak popovídat. jinak já použivám molicare a sedí mě.

Iva2000 (So, 23. 5. 2020 - 17:05)

a co by tě zajímalo

zan (Ne, 24. 5. 2020 - 10:05)

tak nějak všechno rád bych te poznal a psal si i jinde pokud by si chtěla. určite neodsuzuju holky za to že to nosí naopka sem rád když o tom napíšeš. co jinak ráda děláš ve volném čase a jak tě to moc omezuje?

Iva2000 (So, 23. 5. 2020 - 14:05)

radši jsem se zaregistrovala aby se tady za mě nikdo nemoh vydávat ... jinak je tady někdo kdo se taky počůrává a má s tím problémy

Miroslav (Út, 26. 5. 2020 - 06:05)

Ahoj Ivo 2000. Taky se počuravam. od narození jsem odkázán na plenkové kalhotky. Dřív jsem se pocuraval jen v noci pak to začalo i přes den. Používám plenkové kalhotky s lepitky. Doktoři mě nepomohou. Prý to nejde.

Majo (So, 23. 5. 2020 - 14:05)

Ahoj,taky mam podobny problem,ale spis uchylku,miluju kdyz curame pred sebou,nebo muzu sahat na pipinku kdyz cura,vzdy se udelam.

Reklama

Přidat komentář