Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Roland (Út, 26. 5. 2020 - 17:05)

Ivo, ty neumíš česky? Dost tě to společensky degraduje .

Iva2000 (Út, 26. 5. 2020 - 17:05)

jestli jsem si zvykla na plenky tak samozřejmě že ano mě ty od TENA v ničem neomezujou a máte pocit bezpečí a nemusíte sebou nosit náhradní oblečení kdy náhodou ale na druhou stranu bych byla ráda kdybych je nepotřebovala mamka má taky v šatníku svůj balík plenek na dlouhé cesty nebo na služební cesty ale na rozdíl o de mě je využila zatím jen jednou v obchodě kde byla fronta tak se mohla bezstresu vyčůrat jinak si je doma sundá a zase uloží na další použití

zan (Út, 26. 5. 2020 - 18:05)

to máš horší že si ju nedokážeš dát pořádně sama. já se to naučil a je to super. Jinak souhlasím s tím že než riskovat hnusné wc nebo nehodu tak jsou plenky super. Jezdíš na lyže nebo ne? já ne ale prej na lyže jsou super

Iva2000 (Út, 26. 5. 2020 - 17:05)

kdyby byli lidi normální tak by lidem jako já ubylo stresu v nevýdané míře jako třeba ve škole je přestávka před tělocvikem víte že ve veši šatně jsou 4 třídy dohromady a chcete se převlíct ve třídě v tom tam příjde pár žáků a vidí vás tam v té plence tak si vás prohlídnou přeci jen v pubertě a výš je to normální a věnují se svým činnostem a vy se nemusíte styďet a bát se kdo to na vás prásknec jenže realita je taková že by to ty lidi vyřvali na celou školu a vy abyste se do té školy báli chodit a upřímně je hodně lidí co by plenky nebo jiné pomůcky potřebovali jenže se to kvůli lidem co uměj bejt zlý bojej přiznat ... když s naší partou chodíme do tělocvični si zacvičit tak nikomu to nevadí že si trénuju pánevní dno a naopak to zkoušej s vámi a zase realita je taková že by se vám každej smál že to potřebujete cvičit bojim se že lidi nikdy nebudou takový aby byly všichni štastni

Iva2000 (Út, 26. 5. 2020 - 16:05)

já jsem ráda že je mam možnost mít a nechápu ty lidi který se povyšujou nad ty který je nosí já v nich normálně chodim po městě a jestli to někdo pozná tak mi to je jedno hlavně když se neposmívaj a máš pravdu je mi to jedno ale na noc potřebuju ty lepítka jenže s nima mi namka pomáhá protože já to sama nedokážu

Iva2000 (Út, 26. 5. 2020 - 06:05)

Dobré ranko když jsem ty kalhotky začala nosit tak s tim převlíkáním byl problem od tý doby se převlíknu ve třídě kamarádka vždy počká u dveří než se převlíknu ... samozřejmě že na cestu si vemu kalhotky protože nechci abych někomu počůrala sedačku tyhle kalhotky mají tu výhodu že nepropouštějí vlhkost ani zápach takže ani na delší výlety nepotřebuju rezervní ... když jsme s mamkou jeli autobusem do francie tak jsem měla batůžek speciálně s ochranou na cestu a večer když byla zastávka tak mi mamka na wc dala ty lepící protože já to sama nezvládnu

zan (Út, 26. 5. 2020 - 11:05)

Jj to chapu. Podle toho co pises tak je ti vlastne pomale jedno zda mas klasicke kalhotky nebo natahovaci plenkove ci na lepitka? A rikas si nekdy ze te ty plenky hodne stvou nebo sis na to tak zvykla a beres to jako vyhodu?

Iva2000 (Po, 25. 5. 2020 - 22:05)

já na discotéku moc nejsem jinak když jdu plavat tak mam normálně plavky a když mi trochu unikne stejně to nikdo nepozná když jsem tak jako tak mokrá ale samozřejmě nejsem uzavřená celej den doma se šimonem jsme jezdili často do kina nebo třeba na nějakou vesnickou zábavu si zablbnout ale na disco mě to nikdy netáhlo protože se ten blbej rap nedá poslouchat ... Všem dobrou noc

zan (Po, 25. 5. 2020 - 23:05)

ahoj to sem zas já. už píšu přes pc. Jak to řešíš na šatnách a na cestu s plenkama? jedeš bez nebo máš jen vložku, či v kabince se v klidu převlékneš?

Iva2000 (Po, 25. 5. 2020 - 19:05)

zane nechtěla jsem tě urazit ale to patřilo scattrovi a návštěvníkovi jinak hraju volejbal a tam je nenosim stačí nějaká vložka do kalhotek a tmavý obečení jinak přes den když je mam tak natahovací protože skvěle formulujou tělo a v noci ty zalepovací protože na spaní je to praktičtější používám 8kapkový a když se stane že se opravdu hodně počůrám tak to skvěle pochytily ... tak samozřejmě se našlo pár lidí ve škole co se mi smály na ten lyžák nikdy nezapomenu ale na zš jsem se s nikým moc nekamarádila a vůbec mě nezajímaly a na SŠ jsem měla naopak super kolektiv se kterejma právě hrajeme ten volejbal a nebo atletiku a začínám uvažovat že bych se jí věnovala závodně protože mě to chytlo a 2 kluci z party skáčou do dálky a jedna holčina zase hází oštěpem

zan (Po, 25. 5. 2020 - 20:05)

V pohode ja to pochopil. Jen pisu ted pres mobil proto pisu bez diakritiky. A je pravda ze ten kolektiv dela hodne. Jak treba resis kdyz jdes plavat? Diskoteky a ruzne akce asi nechodis nebo jo?

Iva2000 (Po, 25. 5. 2020 - 16:05)

já se nepotřebuju seznamovat s klukem když už ho mám jen je na 2 roky kvůli hokeji ode mě přes pulku kraje takže se nevidíme každej den a tím seznamováním jsem to myslela obecně nebylo to tak že bych hledala kluka

zan (Po, 25. 5. 2020 - 18:05)

v pohodě a co jinak ráda třeba děláš ve volném čase? Jak si se s tám naučila žít a sportuješ nějak nebo máš strach že by se ti to při sportu mohlo vymstít? stalo se ti někdy že se ti za to někdo vysmíval? pokud jo je to blbec. Co nosís natahovací plenkové kalhotky nebo na lepítka a stalo se ti někdy že to plenky prostě nevydrželi a protekla si? Nosís volné kalhoty a sukně když ju máš?Jen aby si toho někdo nevšiml

Scatter (Po, 25. 5. 2020 - 12:05)

Ty jo, co bych dal za počůranou holku a vy si tu stěžujete že nemůžete se seznámit, nechápu!

Iva2000 (Po, 25. 5. 2020 - 12:05)

já měla vždy sen že čůrám na záchodě a ráno počůraná postel mamka nad tím mávla rukou a řekla ať nebrečim jdu se vysprchovat a pak to spolu převlíknem a jednou to bylo v nemocnici když jsem měla nastydlý ledviny ... jinak doma je nenosím pokud jsem opravdu doma a ne někde venku u sousedů je to velkej rozdíl mít mokrej koláč na legínách doma kde to hodim do koše na prádlo a mamka to vypere než učůrnout před lidma a každej to vidí jinak jsem ráda že se s tebou dá o tom psát a můžu se svěřit jinýmu než šimonovi nebo mamce

Návštěvník (Po, 25. 5. 2020 - 13:05)

Můj sen, mít takovou počůrandu - to nemyslím ve zlém. Světle modré nebo šedé džíny a je to radostná pastva pro oči. Ber vše v klidu a pohodě a nevšímej si těch blbů, co kritizují a pomlouvají.

zan (Po, 25. 5. 2020 - 06:05)

to mě taky se to stalo v noci holt stává se no. to já si je beru i do vlaku protože je to přece jenom pohodlnější než ty vlakové wc. a doma chodíš bez plenky nebo doma ju máš taky někdy? a jinak nosís jaké kalhotky obyčejné bavlněne?

Iva2000 (Ne, 24. 5. 2020 - 18:05)

já si o sobě myslim že jsem docela hezká ale nemam ráda samochválu ...
jinak při cestování je to v pohodě ono záleží jestli jedu s mamkou v autě kdy si plenku vezmu abych přìpadně nepočůrala sedačku ale když jedu vlakem tak ji nepotřebuju jinak když jdu s holkama na hřiště tak ji mám protože to o mě vědí a vůbec se mi nesmějí. na tělocvik jsem si ji na záchodě svékla a oblíkla si tmavé legíny které jsem si právě kvůli tomu koupila protože jak byly tmavé a já si učůrla tak to nebylo vidět a doma to mamka vyprala jinak stalo se ti někdy že by ses počůral v noci ve spaní mě jo a to celkem 4. jenže to jsem ještě nenosila ty kalhotky tak to byly hodně probrečený rána

Iva2000 (Ne, 24. 5. 2020 - 12:05)

mě to psaní stačí tady mě to asi nejvíc omezuje tím způsobem že musim furt řešit abych měla na sobě ty inko kalhotky když budu někde dlouho jako když někam jedem s mamkou nebo ve škole ale jinak na sport jsou ty inko kalhotky suprový jinak mam ráda cestování kreslení a ruční práce

zan (Ne, 24. 5. 2020 - 16:05)

taky rád cestuju a jakou máš postavu? a jak se to bereš při cestování jako vyhodu nebo nevýhodu? pro mě je to výhoda

Reklama

Přidat komentář