Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Tomáš (Út, 12. 5. 2020 - 12:05)

Kiki Ty jsi best hvězda. Těším se, registrace tam žádná není, jen to tam nahraješ. Já se asi uhoním blahem.

Kikina (Út, 12. 5. 2020 - 13:05)

Ok tak já na to zkusím během dneška mrknout. Teď jdu uvařit něco dobrého k obědu :0)

Jana (Út, 12. 5. 2020 - 12:05)

Scatíku mám dvě informace. První,že budu 22.června v Olomouci kvůli škole a jestli chceš můžeme se vidět (ale nevím,jestli budu schopna kadit hned na první schůzce ikdyž mně to láká),spíše bych tě ráda poznala blíže a uvidíme. Druhá je ta ,že jsem už vykakaná a natočila jsem si to na mobil,ale špatně .ale trochu to vidět je, nastavila jsem blbě zadeček proti objektivu. Chtělo se mi hned po snídani a tak jsem si dala na zem igelit a nastavila mobil a vystrčila zadeček a hned to šlo a celkem rychle a pak jsem i začala čůrat ale ne mnoho. Když jsem se pak podívala na video jak jsem kadila, tak to bylo zvláštní. Nekadila jsem dlouhý pevný hovínko ale ze zadečku začaly jít rychle za sebou takový řidší šišky a dost dlouho jedna za druhou a hodně rychle až se pode mnou vytvořila velká řídká kašovitá hromádka a když už to mělo být jako hotový, najednou ještě ze mně vyběhlo několik dalších a až pak už to bylo hotový. Nepokakala jsem se,ale tak jsem poprvé viděla sebe jak mi kadím ze zadečku a tohle si natočím vícekrát. Líbilo by se mi to i natočit venku a mám představy i kakat s jinou holkou (jsem příšerná),ale tyhle myšlenky mi tam jdou a až takový, že bych si od ní to nechala vykakat do ruky a já se jí vykakala do ruky taky a hodně mně to vzrušuje. Snad mně za to neodsoudíš,ale tohle přichází samo a já si říkám jestli jsem vůbec normální. Kdyby to o mně někdo věděl z okolí nepřežila bych to,ale je to ve mně. Stydím se,že jsem to i napsala,ale jsi asi ten jediný,komu bych to byla schopna napsat. Snad to neřekneš našim až se poznáme.

Scatter (Út, 12. 5. 2020 - 15:05)

Odsoudím? Lásko já tě za to miluji!!!! A chválím!!! To by bylo hustý kdybyste mi s kamarádkou předvedli něco takového. Já bych samozřejmě taky moc chtěl aby ses mi vykakala do dlaní nebo i jinam. Vždyť je to úžasné a skvěle si spolu vše můžeme užít, napiš na té mail mě [email protected] a domluvíme se určitě a na čemkoli, na mě je spolehnutí, ale bylo by lepší se trochu poznat přes net než se potkáme, abychom alespoň měli představu kdo jsme a nebyli pak překvapení. Ach lásko chci si s tebou šíleně užívat a hlavně vše spojené s touto tematikou čůrání a kakání, semnou si vyzkoušíš cokoli budeš chtít jsem připraven a naťěšen splnit ti každé přání. Vše se to ubírá tím nejlepším směrem. Nestyď se napsat o čemkoli všechny své touhy a představy, hrátky s hovínky, od toho tu jsme, zde žádné hranice nejsou. Já bych tě zase chtěl mít v postýlce pořádně pokakanou a pěkně si s tebou užívat, je to tak, mám takové představy jako ty zlato :*

Kikina (Út, 12. 5. 2020 - 13:05)

Buď v klidu normálnost je relativní. Někteří jedinci v naší společnosti jsou tak normální až bych z toho zvracela. Prostě to máš v sobě a v tom věku mezi patnáctým a dvacátým rokem dochází nejčastěji k rozvoji této záliby. Jestli tě láká kakat s jinou holkou tak si zkus vytipovat nějakou kámošku ke které máš stoprocentní důvěru že o tom nebude nikde mluvit a zkus před ní sehrát nehodu jako že jsi to nestihla. Já se takhle pokakala před jednou kamarádkou kterou jsem si byla jistá a opravdu si to nechala pro sebe je to vzrušující pocit pustit to do kalhotek před jinou holkou hrát jak seš z toho špatná a tak. Jinak s jednou raději nejmenovanou pokakandou jsem dělala věci na které nejsem úplně hrdá ale prostě jsme to tak cítily a tak jsme to udělaly. Jenomže ona je na holky a to já nejsem. Já to chtěla jenom zkusit ona by to se mnou chtěla dělat pořád. Jsme spolu i nadále v kontaktu ale vzhledem k mému příteli by bylo blbý v těch hrátkách pokračovat a ani už mě to neláká takže tak.

Jana (Út, 12. 5. 2020 - 13:05)

Teda ani s nejlepší kámoškou bych to nedokázala,ale mám příbuznou ,která je o dva roky víc a mám ji moc ráda a tam bych to dokázala. Tys to trefila a opět mně to nabíjí vzrušením. Jen nevím ještě jak to udělat ale zinscenuju setkání co nejdřív.

Kikina (St, 13. 5. 2020 - 08:05)

Jestli to dáš tak to klidně zkus ale chce to promyslet aby to vypadalo uvěřitelně a nebylo z toho cítit předem připravené divadlo takže když se pokakáš někde v lese nebo v přírodě kde si můžeš odskočit tak to bude vypadat divně. Já to sehrála tak že když jsme se vracely ze společného výletu tak jsem v autobuse začala hrát že to na mě přišlo ani jsem moc hrát nemusela už se mi fakt chtělo. Po výstupu z něj jsme to měly ještě kousek do mého bytu uprostřed sídliště na ulici se vykakat fakt nedalo takže jsem to jakože musela donést až domů což jsem samozřejmě nedonesla a pustila to asi sto metrů před mým panelákem. Kámoška byla nejdřív překvapená ale pak mě začala utěšovat ať si z toho nic nedělám že se to může stát každému ale bacha může to skončit i velkým trapasem. Já v té době žila sama. Doma jsem se mohla dát v klidu dohromady a mimo kámošky o tom nikdo nevěděl. Ty sama nebydlís a až se pokakáš budeš se muset dát taky dohromady a to nevím jak provést aby to nezjistil někdo další leda teda přijít pokakaná domů a to budou asi tvoji rodiče překvapeni takže na tohle pozor. Zase nerada bych tě navezla do nějakého trapasu to bych si vyčítala takže hlavně opatrně plánovat.

Scatter (Út, 12. 5. 2020 - 12:05)

Teda Kiki, ty si se dost rozjela s tím počůráváním, člověk by za normálních okolností řekl, že je to už jen krůček k mému milovanému BEDWettingu, narážím na svou oblíbenou povídku z webu ,pocuravanieapokakavanie, jinak v klidu, muži nekontrolují ženské šatníky, alespoň já to teda nikdy nedělal a ani mě to nenapadlo, muži jen svým princeznám hadry kupují.

Kikina (Út, 12. 5. 2020 - 12:05)

Ahojky už jsem čistá a v kalhotkách. Čůrat se mi nějak furt nechtělo tak jsem čůrala až ve sprše v plínce je to ok ale mokrou postýlku mít nemusím. Sice v létě ráda praktikuji že se počůrám a pak se v tom oblečení koupu ale jak vylezu z vody tak mokré oblečení musí pryč. Jinak jasně u nás panuje vzájemná důvěra a do svých věcí si nelezeme takže se třeba ani nemusím bát že by našel plínky i když je mám stejně radši dobře schované ale tyhle legíny nosím dost často a tak by bylo divné kdyby zničehonic zmizely nemluvě o tom že je mám ráda a byla by jich škoda. Zítra vyrazím na nákup mám poslední dvě plínky a další si zatím objednávat nebudu a dochází mi i pokakávací kalhotky takže zítra poctim zase Vietnamce svým nákupem a snad seženu i nějaké vhodné světlé legíny. Jinak dneska jsem se teda hecla a vyfotila ten svůj výtvor v plínce. Musela jsem jí rozstřihnout aby bylo dobře vidět co je v ní ale nevím jak moc se to povedlo je to trochu rozmazané jak jsem si v tom užívala a matlalo se mi to po zadečku ale klidně to tam dám. Je tam potřeba nějaká registrace nebo tam lze ty fotky dávat zcela anonymně?

Kikina (Út, 12. 5. 2020 - 09:05)

Já jsem se dneska pokakala opět do plínky už jsem si udělala dobře a tak můžu napsat. Po probuzení to ve mě podezřele zabublalo a cítila jsem že je to ten typ potřeby která za pár minut vyjede ze zadečku a bude toho asi docela dost a tak honem pro plínku jak jsem jí natáhla mohla jsem si hned ulevit i jsem se počůrala ale jenom trochu protože jsem byla čůrat někdy okolo páté ráno teď tu mám litr vody vedle postýlky a poctivě piju abych se ještě pořádně počůrala. Jinak co se těch fotek týče tak esteticky mě pohled na pokakanou plínku moc netankuje já ráda dělám jiné typy fotek scatik ví jaké :0) každopádně pokud tam lze nahrát i něco takového tak proč ne ale to budu muset vyrazit na nákup a pořídit k tomu účelu nějaké světlé legíny na kterých se ta hnědá bude dobře vyjímat. Mám ve svém šatníku dvoje takové ale ty mám ráda a nechci je pokakat. Navíc je hodně nosím před Tomášem a ten by se pak třeba divil kam zmizely protože já nemám moc žaludek na praní pokakaneho oblečení takže ho použiji dokud jsem v tom tak pohoda ale jak se z toho vysvobodím tak už s tou spouští nechci mít nic společného maximálně tak vyfotit a vyhodit :0)

Tomáš (Út, 12. 5. 2020 - 07:05)

Napadlo mě, že bychom mohli naše pokakané oblečení a plenky nahrát na hovno.sk je to zcela anonymní a aspoň se můžeme vzájemně pochlubit. Co vy na to?

Tomáš (Po, 11. 5. 2020 - 19:05)

Zapomněla... :-(

Kikina (Po, 11. 5. 2020 - 10:05)

Já jsem se aspoň počůrala a plínka to pobrala tak se ještě povaluju v postýlce a zkusím se v krátkosti vyjádřit k vám ostatním. Utajená slečno jak ti už napsala Andrea tak poprvé je to vždycky nejtěžší. No většina z nás ostatních už tu měla před tím než jsme to zkusili schválně zkušenost i s nedobrovolným pokakáním které to u nás celé odstartovalo. Pokud tuhle zkušenost nemáš tak chápu že není lehké zahodit ty předsudky a jít do toho. Nikdo tě k ničemu nenutí je to na tobě jestli se k tomu odhodlás ale určitě nejsi slaboch nebo tak něco to je blbost. Andrejko taky už se mi povedlo se zkakat takovým stylem až jsem to měla na zádech a na bříšku no počítám že včera u vás zvýšená spotřeba teplé vody :0) ty tvoje problémy ti nezávidím. Já poslední dobou kakám krásně pravidelně a bez větších problémů. Škoda že sis to nemohla užít do kalhotek ale třeba se zadaři příště. Rony třeba na mě ta medicína působila až moc. Nepotřebovala jsem jí jako Andrea vykakala bych se i bez ní ale vzala jsem si vždycky večer po tom co jsem pustila tu hlavní várku a šla pokakaná do postýlky pár kapek na ranní vylepšení efektu protože se mi zalíbily ty průjmikove exploze kdy mi po ránu vleže na bříšku doslova vybouchnul zadeček :0) ale nechala jsem toho protože ta medicína docela kurví střeva měla jsem po ní občas dojezdy a sem tam se dostala i do prekérní situace jako když jsem spala první noc u svého miláčka v neznámém domě kde jsem ještě neměla úplně zmaknutou cestu na záchod a ve dvě hodiny ráno mě vzbudil akutní průjmik jestli jsem se mu nechtěla hned první noc zkakat v postýlce i když scatik by asi takový výkon ocenil :0) tak mi nezbylo nic jiného než ho vzbudit a poprosit ho aby mě nasměroval na záchod jinak se pokakám no docela trapas a tak se snažím těmhle situacím předcházet. Kačko taky si myslím že by bylo lepší si o tom se ségrou zkusit promluvit mezi čtyřma očima. Tím nic neriskujes maximálně se ti vysměje ale třeba ne a řekne ti co jí k tomu vedlo. Nevím jak by se tohle mohlo otočit proti tobě. Ségra určitě nepůjde za tvými rodiči s tím že jsi jí obvinila z toho že je pokakanda :0) protože ti by si mohli položit logickou otázku proč by sis něco takového vymýšlela a tudíž jestli na tom přeci jenom nebude něco pravdy. No a Anna alias Jana tu sice psala, že má starší sestru ale ta už je vdaná a odstěhovana takže to asi určitě nebudeš ty. Navíc pravděpodobnost že by jsi se na tomhle fóru potkala se svou ségrou není moc velká. Určitě se pokakává víc holek než kolik jich je na tomhle fóru ale myslím si že většina z nich si to umí užít i bez toho aby o tom vypisovaly na diskuzi tohoto typu. No a Milane já vím že Pavlínka tě hodně mrzí ostatně řešili jsme to spolu i v mailu ale řečeno slovy klasika čo bolo to bolo terazky jsi svobodný kluk a nejsi žádný stařec nad hrobem a tak nevidím důvod proč rezignovat na snahu najít si k sobě nějakou tu slečnu které jak jsi trefně podotknul nevadí si občas umazat zadeček. Uff je to vyčerpávající a už mě bolí ruka tak budu už končit snad jsem na nikoho z vás nezapomněla :0)

Rony (Po, 11. 5. 2020 - 20:05)

Nevím jak ty, ale když se vypadám do záchodu, tak mi to přijde docela líto, ale ve finále jsem se teď v několika upravených kalhotkách skrze punčošky s kapsou vy ubral do kalhotek molicare ,ze zadečku mi také trošku vylezlo,ale to nestojí ani za řeč, chtěl bych zažít ty exploze, to je u mě vzácnost. Chci se zase někdy brutálně pokadit.....

Scatter (Po, 11. 5. 2020 - 09:05)

Včera jsem byl u věštkyně a říkala, že mě čeká následující nesmírně šťastné a bohaté období, chci věřit, že tím jistě myslela tebe, protože co jiného by mi mohlo přinést větší štěstí než ty? Vše ostatní už asi mám, jen tohle mi chybí :-* doufám že měla pravdu. Dosud jí to vycházelo.

Scatter (Po, 11. 5. 2020 - 09:05)

Slibuji Aničko, že u tveho krásného videa si to budu dělat každý den, přísahám! Si mě tak moc navnadila! Neumíš si představit jak hrozně moc tě chci už teď a potom? Potom se samou radostí asi zblázním :-***

Kikina (Po, 11. 5. 2020 - 08:05)

Teda tady je zase nakakano :0) no já bych se přidala ale v sobotu jsem se vykakala tak důkladně že dneska se mi ještě tak moc nechce tak když nedojde k náhlé změně konzistence tak ještě v pohodě vydržím a pokakám se zítra aby to mělo patřičný efekt. V sobotu jsem se aspoň zase vykakala venku jako vykakala bych se i do kalhotek kdybych byla sama bylo krásné počasí a tak venkovní očistu někde v potůčku už bych bez problému zvládla ale Tomáš byl se mnou a tak holt musely jít kalhotky a legíny dolů a nakonec jsem to na okraji lesa hodila do mechu tentokrát stačilo jen jemně zatlačit a už mi jela pěkná dlouhá šiška ze zadečku a za ní ještě trochu průjmiku v kalhotkách by to bylo úplně super ale nemám v plánu žádnou sehranou nehodu před svým miláčkem asi bych se fakt brutálně styděla i když vím že on je v pohodě a nedělal by z toho vědu ale jeden nikdy neví kdy se to opravdu může stát nechtěně. Vloni se mi to takhle povedlo hned dvakrát tak proč to pokoušet. Občas se mi stane že mi něco nesedne a jak nejsem do pěti minut na záchodě tak je pozdě. Pravda je že v Košicích mě pokakanou viděli bez nadsázky stovky lidí ale tam jsem byla anonymní i tak jsem se brutálně styděla a už bych do podobnýho úletu nešla. No stejně mám dneska po ránu zase nějaký choutky tak si vezmu plínku a aspoň se počůrám mám tu i nějaké postřehy k vám ostatním ale to je na dlouho a můj močák už se dožaduje vyprázdnění tak jdu rychle natáhnout plenku abych to nehodila do postýlky a pak ještě napíšu.

Scatter (Po, 11. 5. 2020 - 08:05)

Hnědé Košice byla největší akce na tomto fóru ever! Tím si vstoupila defakto do Síně Slávy pokakaných děvčat Kiki :)

Jana (Po, 11. 5. 2020 - 07:05)

Jsem pokakaná. Naši odjeli a mně se chtělo a tak jsem si natáhla silonky na kalhotky, příště si pořídím i legíny a začala jsem kadit. šlo to tužší a musela jsem přitlačit občas ale hovínko pomaličku začalo plnit zadek a já do toho i čůrat. Teď mám prdelku napěchovanou do plná a užívám si to. Je to zvláštní krásný pocit svobody.

Scatter (Po, 11. 5. 2020 - 08:05)

Aničko miláčku, musím si to hned udělat! Ty si dokonalá! Chci si to užívat s tebou, pořád čekám až mi napíšeš :-*

Reklama

Přidat komentář