Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Jana J. (Ne, 7. 6. 2020 - 08:06)

Ny učňáku jsme se nechaly holky jednou vyhecovat klukama, která se před nimi pokadí tak vyhraje a dostane šest stovek.Byly jsme dvě, kterým se chtělo a já blbka jsem to ve vidině peněz udělala pod sukní do kalhotek a punčocháčů. Druhá se hned opičila a začala tlačit,ale já byla rychlejší a měla jsem to měkký. Úlet jako kláda! Utekly jsme do sprchy se totálně umýt a zbytek jsme byly jen v sukních naostro . Nakonec jsme prachy s klukama prochlastaly, šíleně se opily a vyšukaly. Pařba. Vzpomínky na minulost.

Kačka_j (Ne, 7. 6. 2020 - 08:06)

Jinak už sem asi moc psát nebudu. Kdyby mi někdo chtěl ještě pomoct s tou mojí ségrou tak napište.
[email protected]

Kikina (Ne, 7. 6. 2020 - 09:06)

Ahojky to máš teda odvahu dát sem svůj mail to ti budou psát nadržení kluci :0) já ti písnu někdy příští týden. Momentálně taky trochu slavím protože mám narozky ale jako Denisa jsem naštěstí nedopadla :0)

Filip25 (Ne, 7. 6. 2020 - 09:06)

Tak vše nejlepší ty čokoládové blíženecké princátko. A mohutné marketingové narozeninové kakáničko přeju.

Kikina (Ne, 7. 6. 2020 - 11:06)

Díky moc! To já si určitě dodatečně nějaký ten dárek do kalhotek určitě nadělím :0) ale až příští týden. Teď tu mám kamarády a před nimi a před přítelem se takhle určitě předvádět nehodlám.

Denisa (Ne, 7. 6. 2020 - 08:06)

Já jsem včera na jedný akci asi vypila víc než jsem zvládla nevím jak jsem se dostala domů ale mám šílenou kocovinu a navrch jsem pokaděná tak nevím jestli jsem se posrala cestou domů nebo až v noci mám totální okno

pavel (Ne, 7. 6. 2020 - 07:06)

Ahojte , hezké ráno všem pokakaným ! Jenom trošičku jsem zatlačil a opět plenku naplnil , mám i vyčůráno a dost naplněno . Ještě 1-2 hodiny a hurá do sprchy ,,,, no a o tom to je !!!! Ještě přidám do plenky trošku spermií .

Scatter (So, 6. 6. 2020 - 06:06)

Taky odpočítávám dny a někdo mi tu moc chybí, probudil sem se jak jinak s pořádnou erekcí a mé myšlenky hned směřovali k pokakaným holkám. Říkám si, jestli na nás nezapomněla naše milovaná Andrejka, vždyť už určitě musí být krásně a pořádně plná a mě její kakání hrozně chybí, fakt strašně moc, jde jí to a potřebuji aby se nádherně pokakala zase, doopravdy to moc potřebuji a těším se

Scatter (So, 6. 6. 2020 - 06:06)

Jo Káčko, pokakej se prosím! Pěkně si naplň kalhotky a staň se snem všech mužů. Ani na vteřinu nepochybuji o tom že si to hned zamiluješ, staneš se jednou z nás a budete ty nejúžasnější ségry na světě. Tak jsme se konečně dočkali, každý z nás si tu ve skrytu duše přál ať se osmělíš a uděláš to taky. Nezapomeň se pak s námi podělit o své poprvé a užij si to :)

Nikola (So, 6. 6. 2020 - 08:06)

Nechápeš podstatu věci. Ona se nechce pokadit, aby se stala snem všech mužů, ale spíš aby blíž pronikla k ségře a dozvěděla se co jí k tomu vede. Kdyby to chtěla dělat pro svoje potěšení, tak už by s tím začala po té svojí nehodě, ale ty vidíš všechno jenom z toho svýho pohledu. Jinak omlouvám se tam za to. Nebyla jsem v nejlepším rozpoložení, když jsem to psala, a měla jsem se na to radši vykašlat. Holt ministerstvo školství se asi rozhodlo, že nás všechny přivede do blázince. Asi se z toho brzo poseru :-)

Kačka_j (Ne, 7. 6. 2020 - 08:06)

Jo přesně tak potěšení v tom rozhodně nehledám naopak to pro mně bude hrozně těžký se vůbec odhodlat k tomu to udělat. A jinak v pohodě, já vím že jsem na vás asi zezačátku nepůsobila úplně dobrým dojmem.

Scatter (So, 6. 6. 2020 - 18:06)

Ale Nikinko, ty naše nádherná kočičko, vždyť já to myslím stejně a moc dobře chápu o co GO. Jenže jsem jen prostý chlapec, který miluje pokakaná děvčata a využije každé i malé příležitosti k tomu, aby je k tomu popostrčil. Já si třeba myslím, že Kačka je určitě taky pohledná dívka a dost dobře si umím představit ten její mladý pevný a krásný zadeček a taky si dost dobře umím a chci představit :) že ho umí i správně používat a nedovedu se dočkat až to udělá, až pošle svoje nádherná horká a překrásná hovna z té její neodolatelné prdelky do kalhotek, tak jak to umíš i ty! Jsem jenom obyčejný chlapec, každý den sem několikrát nakouknu a na nic jiného nečekám, když se nějaká holka hezky pokaká beru ho do ruky a dobře pohoním. Tak jak věřím tobě, že se umíš nádherně pokakat, tak ty věř mě, že mám pěkný a večně nadržený péro, ale bohužel jen pro pokakandy, a dokud nebudu mít pokakané děvče, tak budu raději jen honit. Prostě vím co chci a máš pravdu Nikki, taky si se už dlouho nepokakala a měla by si to napravit ;) a kdyby si měla volno a nějaký termíny, tak bych se hlásil na doučování :) co může být víc vzrušujícího než doučování za trest pozdě odpoledno s Paní učitelkou, která má pořádnou nálož v kalhotkách, ale nikdo o tom neví...nádhera :) a risk :-*

Rony (Ne, 31. 5. 2020 - 22:05)

Je pravda, že si neumím představit se pročůrat natož pokadit do trenek max ve slapech, ale já mám nejraději kalhotky ,punčošky, bodyčka a elastáky či catsuity; je to takové příjemnější....Nevím proč by se chlap nemohl pokakat oč je to horší než u pokakandy, navíc mě je to tedy ukradené, mám to rád

Rony (Ne, 31. 5. 2020 - 22:05)

Nevím proč děvčata vyhazujete ty pokakané kalhotky a punčošky vyhazujete, vždyť jdou celkem lehce vyprat a použít opakovaně.A ve finále nějaký ten klíček, z toho snad nesejde...., já tedy završují akci ve vaně či rybníku.Vše se pak krásně uvnitř krásné rozpustí....

Milan (Ne, 31. 5. 2020 - 20:05)

Dobrá práce Andreo! Bezvadný, že jsi zase přispěla.

Andrea (Ne, 31. 5. 2020 - 15:05)

Tak já píšu jenom když mám něco k tématu. Bylo to fajn. Tepláky jsem vyprala, tak je můžu někdy zase použít. No období kdy jsem z toho byla vystresovana už je pryč, a teď si to umím i užít :)

Scatter (Ne, 31. 5. 2020 - 13:05)

Ach Andrejkoooo ty si mi tu tak chyběla!!!! Můj Božééé-ééé ty si prostě dokonalá!
:-* nádhera, moc děkuju za krásný orgasmus!

Andrea (Ne, 31. 5. 2020 - 09:05)

Tak mám za sebou nekonečný kadění. Trvalo to snad minutu a musím bejt zase aspoň o kilo lehčí. Zato kalhotky pořádně ztěžkly, ale jsou pevný a dost velký a udržely to. Úleva k nezaplacení. Jinak teda je to něco trochu jinýho, než v plence. Už jsem odvykla pokakáváni do kalhotek, ale není to špatnej pocit. Hlavně tentokrát nejsem zesraná úplně všude, ani to tolik nesmrdí jako s projimadlem. Nechci to zakřiknout, ale už tři týdny to zvládám bez chemie. Sice to nemění nic na tom, že nejdu častěji než dvakrát do týdne, ale i tak je to docela fajn. Tak já si v tom ještě chvíli pobudu a pak zamířím do koupelny.

Andrea (Ne, 31. 5. 2020 - 08:05)

Zdravím. Po nějaké době jsem zase zavítala mezi vás. Pokadím se, už brzy, ale dneska to bude bez plínky. Včera jsem to riskla a do medicíny a akce detoxikace jsem tentokrát nešla. Teď mám na sobě ty kalhotky a tepláky co minule a tentokrát to vyjde. Přítel není doma, takže mám prostor. Cítím, že už to na mě jde, asi toho bude hodně, protože jsem zase od středy nebyla, tak snad to ty kalhotky poberou. A už fakt potřebuju, tak jdu na to. Pak ještě napíšu.

pavel (Ne, 31. 5. 2020 - 07:05)

Ahojte všichni pokakánci , opět mám chuť něco napsat , ale nevím co , jsem zase v plný plence už od večera a vůbec se mi nechce převlíkat , ale musím nakoupit , ještě něco málo vytlačím a vyčůrám a potom sprcha , všechno je nějaký báječný a super , hlavně že někdo vymyslel plenky, tak se mějte.

Reklama

Přidat komentář