Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Maťa (St, 17. 6. 2020 - 15:06)

Držím palce, aby si ju našiel. Pred chlapom, by som to nikdy neurobila. Akcia ktorú som popísala, bola nádherná hlavne preto, že súčasťou boli milé dievčatá. Chlapa si dokážem nekonečne užiť, ale musím ho milovať. Normálne som k chlapom slušná, milá, ale rozumne odmeraná. Neznášam tie vyzliekavé pohľady a väčšina chlapov si ich neodpustí.

pavel (St, 17. 6. 2020 - 19:06)

Já se pokak

Scatter (St, 17. 6. 2020 - 15:06)

Mít pořádnou pokakandu je můj poslední životní cíl, touha a přání. Je to vše co chci, potřebuju a co mi chybí k naprosté životní spokojenosti :)

Scatter (St, 17. 6. 2020 - 14:06)

Zrovna jsem chtěl napsat a postěžovat si, že holky žádná akce a že už ani nehoním skoro a Maťa to tak nádherně zachránila! Boží akce, fakt boží, chtěl bych někdy něco takového zažít a přímo se toho účastnit, takové úžasné hvězdičce bych kupoval nové nohavice klidně každý den! WOW, ty se toho teda opravdu nebojíš, obdivujem tě za to že si do toho šla, zážitek k nezaplacení, škoda, že jsem nemohl být na místě těch uklízeček. Takhle úžasný zážitek kdyby se mi stal tak patrně bych ho už nikdy nedostal z hlavy :) BRAVO!! Excelentní akce! Si senzační Maťo, hned pohoním!

Maťa (St, 17. 6. 2020 - 12:06)

Stále sa snažím využiť situáciu ktorú mi prinesie život a raz mi priniesol takúto. Bola som na služobnej ceste, potrebovala som si niečo nakúpiť, tak som išla do obchodného centra. Pri nákupoch som začala pociťovať tlaky v podbrušku a musela som sa rozhodnúť či vydržím do hotela, alebo pôjdem na WéCko v nákupaku. Do hotela sa mi veľmi nechcelo, preto som sa rozhodla, že ak tlaky neprestanú, tak pôjdem na toaletu tam. Chvíľu som sa ešte motala, no nutkanie neprestávalo, tak bolo rozhodnuté, idem na wc. Prichádzala som k toaletám a všimla som si, že práve tam idú dievčatá z upratovacej firmy. Hneď mi preblesklo predstavami, čo by sa asi dialo, ako by reagovali, keby sa mi pred nimi stala nehoda. Vyskúšať, nevyskúšať? Vkročila som dnu a môžete hádať ako to dopadlo. Presne tak, totálne som sa pokakala. Keď si dievčatá uvedomili čo sa stalo, pozerali s otvorenými ústami, jedna sa trochu pousmiala a ja už s husou kožou po celom tele, som sa s nešťastným tónom v hlase opýtala, či môžem aj takto do kabínky. Vraj jasné. Tak som tam vbehla a rozmýšľala čo teraz. Keďže som až priveľmi komunikatívna a dievčatá sa zdali milé, hneď, bez dlhého rozmýšľania som sa rozhodla, že ich poprosím o pomoc. Bolo to v nákupaku, tak celkom logicky, som ich poprosila, či by mi nemohli ísť kúpiť nejaké nohavice. Súhlasili. Dala som im peniažky, ony odišli a ja som sa celá vzrušená dávala do poriadku a čakala či mi ozaj pomôžu, alebo len zarobili a už sa niekde smejú. Mohli to urobiť, lebo určite, by som sa nešla na nich sťažovať, že mi nekúpili nohavice po tom, čo som sa posr... Po chvíli sa vrátili aj s nohavicami. Poďakovala som im a dievčatá tiež komunikatívne a asi aj spokojné, že zarobili, ma začali utešovať, že je to v pohode, že sa to môže stať každému. Dokonca mi ponúkli, že ak chcem, tak ma vezmú do sprchy, ktorú využívajú kamionisti, ktorí ich zásobujú. Že pred chvíľou ju upratali, vydezinfikovali, takže bez obáv sa v nej môžem osprchovať. Rada som ponuku prijala, lebo v kabínke som nemala šancu sa dať do úplného poriadku a hlavne, užívala som si husinu a príjemné chvenie na istých miestach. Bola som krásne vzrušená a chcela som ten pocit ešte predĺžiť. Nakoniec som sa dala do úplného poriadku, sprcha bola vzrušujúca, dokonca nohavice mi takmer dokonale sadli a baby mali vkus, čiže ani neviem ako, prišla som k novým nohaviciam, ktoré sú fakt super a mám ich veľmi rada. S babami sme sa potom milo rozlúčili a ja som im bola veľmi vďačná za ten krásny zážitok. Rada chodievam do toho obchodného centra a odvtedy som ich tam už párkrát stretla a vždy sme sa s úsmevom pozdravili. Často na tento zážitok myslím a akciu podľa tohto scenára čoskoro zopakujem a dúfam, že bude rovnako úžasná aj v inom nákupáku a s inými babami.

Iva2000 (Po, 15. 6. 2020 - 06:06)

Báro máš pravdu že to není nic příjemnýho

Návštěvník (Čt, 11. 6. 2020 - 12:06)

Jo může se to stát. Takzvaný vlhký úprd, když je průjem. Buď ráda, že jsi většinu zvládla do záchoda. Když se zadaří, tak taky s tím prdem může jít ven úplně všechno.

Rony (Pá, 12. 6. 2020 - 18:06)

Ahoj pokakánci, náhodou je to příjemné, když je to ve vhodnou chvilku a pěkně to vyběhne...., není na to když mám plné kalhotky a mokré pl.kalhotky, kdo mě zná tak ví jak to myslím...Konečně se mi zdařilo a mohu si tak užívat tak jak to my máme rádi, plným kalhotkám zdar...,Rony

Iva2000 (St, 10. 6. 2020 - 19:06)

mě se dnes taky stalá malá nehoda šla jsem od kamarádky a cestou mě bolelo břicho a hrozně to ve mě bublalo došla jsem domů a záchod byl obsazenej tak jsem tam asi 5 min čekala a najednou takovej tlak v podbříšku a já si chtěla trochu prdnout a místo jenom prdnu mi to čvachtlo i do kalhotek když sem mamce řekla co se mi stalo tak mi řekla at sem ráda že to ze mě nešlo všechno myslíte že to je normální pustit si do kalhotek při prdu

Barča (So, 13. 6. 2020 - 14:06)

Jo to se může stát a nemusí to být jen při průjmu. Každopádně to není nic příjemného, když se to stane nečekaně.

Maťa (Út, 9. 6. 2020 - 10:06)

Nie, do postele som sa ešte nepokakala. Raz keď som mala črevné potiaže, skúsila som si dať liečik na spanie, ale nestala sa mi nehoda. Zobudila som sa na to a išla som pekne na WC, lebo to by už nebola nehoda. Do postele to schválne nikdy nerobím, stále je to nehoda i keď si k nej trochu dopomôžem. Keď si liečik dám a nalejem sa čajom, už je to v rukách osudu, buď sa nehoda stane, alebo nestane. Už párkrát sa mi stalo, že som si dala liečik s čajom a potom som si nadávala, že som blbá, lebo teraz sa to nehodí a nemala som to urobiť, no potom už nie je cesty späť a už len bezmocne čakám či ráno bude mokré, alebo suché.

Kikina (Út, 9. 6. 2020 - 08:06)

Já se taky právě probouzím. Podařilo se mi ještě na dvě hodiny zaspat v těch pokakaných kalhotkách a teď jsem se právě vzbudila. V pokoji už mám sice docela slušný smrádek ale na to už jsem zvyklá :0) tak sprcha ještě počká. Je mi v tom fajn a musím uctít že jsem zase o rok starší ostuda :0) ještě se mi trochu chce tak asi doplním munici v kalhotkách a zřejmě se to zvrtne v hnědé dopoledne.

Scatter (Út, 9. 6. 2020 - 07:06)

Ooo to je překrásný probuzení Kiki, to je nádhera, celou noc jsem myslel na tu senzační Slovenku a byl z ní celý tvrdý a jen se probudím jsem hned zase. Jinak registrace se neboj chce to jen přezdívku a ověření přes mail který může být smyšlený takže pohoda a Nick ti nepokradou, ikdyž v tvém případě jde o velmi specifické psaní a my už to pozname, že jsi to ty. Zajímalo by mě, jestli Maťu někdy napadlo se do postýlky i pokakat, když už do ní tak krásně čůrá, já bych jí to umožnil a dovolil hned!

Kikina (Út, 9. 6. 2020 - 06:06)

Ivo plachta je prostěradlo po slovensky :0) Viky co jsem si tak všimla tak u vás na Slovensku jste byli z tý korony pokakaný tak nějak celkově aspoň podle toho co vím od sestřenice která se tam provdala a žije tam. Z fejku si nic nedělej taky jsem tu měla plagiátory. Registrace by tohle možná vyřešila ale jak už jsem tu psala tak už jenom z titulu toho co sem píšu se tu registrovat opravdu nehodlám. Jinak to že jsem se pokakala a pak v tom spala celou noc jsem praktikovala celkem běžně když jsem ještě žila sama. Teď už to z pochopitelných důvodů jaksi nejde :0) díky všem co jste mi popřáli jsem zase o rok starší ostuda a dneska jsem si i nadělila hnědý dárek :0) můj miláček odjel dneska do práce už po šesté hodině což jsem teda docela kvitovala protože to držím už od včera a už mě to tlačilo v zadečku. Natáhla jsem připravené kalhotky a silonky a pořádně jsem se pokakala. Úleva k nezaplacení. Zalezla jsem si jako tradičně do postýlky a mám teda zase pro jistotu podklad pod zadečkem právě abych neušpinila plachtu :0) tak plným kalhotkám zdar a nějaký fejky tu neřešte. Kiki.

Scatter (Po, 8. 6. 2020 - 20:06)

Bože Maťo si žena mých snů!!! Předemnou to můžeš dělat každý den! Pozvy mě na nějakou akci, tohle musím a chci vidět!!!! A pocikání do postele!! Bože můj!!! To umím hrát i tak že z toho budu překvapený, ale po ničem jiném netoužím! Semnou by si tohle mohla robit každý den a aj já bych si to na max užil! Ale na max! To snad není možný že muže existovat tak užasné děvče! Okamžitě si to musím udělat, teď hned! Kdyby si se chtěla podělit o své zážitky napiš na [email protected] a já se zase rád podělím o svoje taky jich mám dost ještě aj z ex priatelkou, ona byla taky taká, často sem se zobudil vedne nej v uplnej kaluži a taky sa často davala sušit matrace, kde sou ty časy, jednou jsme spolem uplně prochcali jeden pokoj na navštěvě :D :D si super, potrebujem taku pocikanů mačku pro svoj život! Chcem ta poznat, somnou si toto možeš robit každy den! WOW WOW, no ty si mi dala, je to vubec možné taková užasná slečna, že važně existuješ?

Maťa (Po, 8. 6. 2020 - 16:06)

Keď som našla túto diskusiu, usmiala som sa, lebo patrím medzi vás i keď moja úchylka je trošičku iná, ako vaša. Zbožňujem pokakanie, pocikanie, ale mňa na tom všetkom vzrušuje práve tá hanba, práve tá mi spôsobuje neuveriteľnú rozkoš. No mám to ťažké, lebo ak nechcem vyzerať ako postihnutá, tak to nemôžem robiť tak často, ako by som chcela, ako by som potrebovala k dokonalému šťastiu v tomto smere. Okrem toho, anonymita ulice mi moju rozkoš, vzrušenie a potešenie z nehody veľmi znižuje, takže je to ten najhorší variant. Ak si to chcem užiť, musím to urobiť pred ľuďmi, ktorých dobre poznám, no musím ich striedať, lebo chcem, aby to každý vnímal len ako náhodnú nehodu. Každú akciu plánujem, kedy, kde a pred kým to urobím a robím tak, aby bola čo najmenej silená. Robievam to tak, že keď plánujeme so segrou, s mamou, alebo s kámoškami niekam ísť, tak si vezmem preháňadlo a čakám kde to na mňa príde a keď to príde, tak to zahrám na nehodu a potom si užívam ten slastný pocit. Najradšej to mám, keď to urobím niekde, kde nemám možnosť sa hneď dať do poriadku a aspoň chvíľu si musím užívať ten pocit, keď už je každému jasné, čo sa stalo. Trpím však tým, že to nemôžem robiť do sýtosti, lebo keby ma už začali vnímať ako postihnutú, ktorej sa takéto nehody stávajú bežne, to by už nebolo ono, to by mi už nespôsobovalo tú šialenú rozkoš, to neuveriteľné vzrušenie. Inak, mňa na tom vzrušuje aj to pranie pokakaných nohavičiek a nohavíc, a keď ma pri tom náhodou niekto pozoruje, proste keď mi pri tom chtiac, alebo nechtiac robí niekto spoločnosť, tak je to pre mňa šialene vzrušujúci bonus. No to už ja neviem ovplyvniť, lebo nikoho neťahám do kúpeľne, keď to idem robiť, no už sa stalo, že kámošky pri mne stáli keď som to prala a aj mama so ségrou ma už videli, ako periem pokakané veci a veľmi som si užívala aj to. Rovnako zbožňujem aj pocikávanie do postele, ale tiež len vtedy, keď si tým pred niekým urobím hanbu. Robím to tak, že keď je vhodná príležitosť na hanbu, tak si dám večer jeden liečik na spanie a nalejem sa čajom. Ani po liečiku a čaji sa mi to nestane stále, ale väčšinou sa to stane a vzrušujúce je na tom to, že keď si liečik dám, už niet cesty späť, už to neviem ovplyvniť, už potom je to naozajstná nehoda. Do postele už idem neuveriteľne vzrušená a myslím len na to, či sa to stane, alebo nie. Keď sa to stane a spôsobí mi to hanbu, je to pre mňa dokonale slastný pocit. Keď sa po takejto nočnej nehode sprchujem, tak si to po každej stránke dokonale užívam. A keď viem, že vyjdem z kúpeľne a mám sa pred kým hanbiť, je to ozaj dokonalé. Zbožňujem aj to, keď to potom so mnou niekto rozoberá a vypytuje sa, či som mala nejaký sen, alebo či sa niečo dialo, že som sa pocikala a pod.. Krásne sa pri tom hanbím a prináša mi to nádherné pocity. Kámošky si už zvykli, že keď niekde prespávame, tak si (pre istotu) dávam nepremokavú podložku pod plachtu, no nerobím to často a ešte to neberú ako normálnu vec, a tak je to pre mňa stále krásne vzrušujúce. Doma to občas dovediem do dokonalosti a urobím to tak, že si dám liečik, nalejem sa čajom, ale nedám si podložku pod plachtu a nechám na osud, či sa nehoda stane, alebo nie. Ak sa stane a potom musím sušiť a čistiť matrac, čo samozrejme vidí aj mama so ségrou, tak si to nesmierne užívam. Zvyknú mi aj pomôcť a to je krásny bonus. Už len to, že chodia okolo môjho matraca, ktorý sa suší, na ktorom je pekne viditeľný fľak, ma dostáva do varu. Tie nočné nehody si užívam častejšie, lebo párkrát ročne to urobím mimo domu a doma asi 4x ročne. Môžem si to dovoliť, lebo mama aj sestra to berú tak, že je to pozostatok z pocikávania v detstve, keďže v detstve som sa na to liečila a pocikávala som sa hádam až do desiatich rokov. Dnes už viac písať nemôžem, mám ešte nejaké povinností, ale som rada, že som vás našla a snáď ešte niekedy prispejem. Majte sa pekne, ahojte.

Scatter (Ne, 7. 6. 2020 - 16:06)

WOW VIKY :o umřel jsem, takhle jsem nepohonil ani nepamatuju, si dokonalá :o Mám ocelovýho ptáka a mrdku úplně všude, pane Bože ty si mi dala!
To je nádhera, tebe chci!!!
Jinak Kiki, teď jsem si všimnul že slavíš narozeniny, takže i já ti gratuluji a přeji spoustu štěstí a lásky v životě :), jen skromné přáníčko, jelikož vím, že ten nejhezčí dárek si nadělíš do kalhotek sama :)

Viki (Ne, 7. 6. 2020 - 17:06)

No já som chlap. Teraz už to vieš.

Nikola (Ne, 7. 6. 2020 - 19:06)

Dobrej pokus trapnej fejku. Příště se zkus aspoň podepsat jako ta dotyčná pisatelka. Jinak já bych ráda něco spáchala, ale tenhle víkend k tomu holt nebyla příležitost. Tak snad ten příští :) A přidávám se ke gratulantům. Všechno nejlepší k narozeninám, Kiki!

Viky (Po, 8. 6. 2020 - 16:06)

a toto je dôvod prečo nerada prispievam do diskusie.

Reklama

Přidat komentář