Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

kulator (St, 25. 2. 2009 - 15:02)

tohle tema nema hlavy ani paty nic takoveho NEEXISTUJE chlap bez kouli to je jako žena bez vlasu no nesmysl :)

Návštěvník (St, 25. 2. 2009 - 14:02)

odstranenim varlat prece neprichazi muz o orgasmus omg!!! erekce je rizena z prodlouzene michy a nasledna ejakulace je jejim dusledkem a ne, ze je zpusobena vystrikem..

Richard (Pá, 20. 2. 2009 - 22:02)

Olouvám se Marcele a jejímu manželovi a všem ostatním !!! Blíže jsem se seznámil s touto tématikou na netu a po celém světě je opravdu velké množství chlapců a mužů kteří se chtějí nechat vykastrovat.V USA jak jsem třeba četl někteří lékaři tuto operaci provádějí.V nejbližším okolí klinika v Belgii v Antverpách www.o-r-r. nebo jak to bylo ale ta je prý už zavřená jak psal nějaký Němec....viděl jsem pár fotek z té kliniky a čuměl jsem s otevřenou hubou...pokud to nebyla fotomontáž,ale asi ne- doktorka drží na peanu obnažené varle,nebo provádějí zavedení mikrosondy nebo co to bylo přes močovou trubici do varlete....já se tím Marcelo nevzrušuji..ale nemá to pro mě logiku sex bez koulí= MINIMÁLNÍ PROŽITEK...ale možná se pletu po tom všem co jsem na netu viděl ,stejně si myslím ,že 99% mužů po kastraci toho lituje !Z žen Marcelo a vy ostatní by jedna známa ráda vykastrovala muže ,ale jedině pokud by to nechtěl,třeba jako já a jde jí o to ponížení muže (ale to jsou pouze její představy )...TAK TO MI MARCELO DÁVÁ NĚJAKÝ SMYSL JINAK NE !...No tak napište něco holky ,ženy...Já se tím vzrušovat nebudu určitě, jako téma pro mě po seznámení spíše zajímavé třeba jako UFO

:-D (Pá, 20. 2. 2009 - 22:02)

SAMO ,JESTLI NEZMODRALY.

Žena (Pá, 20. 2. 2009 - 19:02)

:-D Jo jasně a bude se na ně chodit pravidelně koukat jak se jeho kulkám vede,jestli něco nepotřebují,jak se jim v mražáku vede!

:-D (Pá, 20. 2. 2009 - 17:02)

A jak se řeší situace,když nějaký chlap své kastrace začne po pár letech litovat a chce svoje koule?nebylo by lepší je jen nechat v depozitu někde na klinice v mrazáku?

:-D,:-D (Pá, 20. 2. 2009 - 17:02)

:D,tady je totální šílenství!

Žena (Pá, 20. 2. 2009 - 16:02)

Víš Marcelo,kdyby šlo obrátit role jako že to nejde,vzdala by jsi se sexu?Tak že by jsi už nikdy neměla orgasmus?To uděláš chlapovi ale tím ho taky odsoudíš o velkou krásu života,jakou radost máš v životě když by jsi si neužívala ani toho užasnýho sexu?Mě nic nenapadá,promiň.

Marcela (Pá, 20. 2. 2009 - 15:02)

Richarde, proč bych ti měla něco psát. Snad jedině, že jsi si spletl rubriku. tady by měly být ženy, které mají, nebo se jim líbí vykastrovaní muži. Ty máš koule, tak se jdi vzrušovat jinam. Nikdy nemůžeš pochopi eunucha, kterému testosteron právě úplně chybí a je spíše žena.

Richard (Po, 9. 2. 2009 - 13:02)

Dlouho jsem se tak nezasmál ! Hlavně příspěvek Marcely je super.Já nemít koule,první co udělám vyperu starou z kvartýru a budu mít svatý pokoj!Budu se v klidu věnovat koníčkům z dětství modelařině a teraristice.Starého od Marcely musely jako děcko asi koupat v testosteronu,že jako eunuch ještě poskakuje kolem postele,když si to jeho stará rozdává s amantem .Ta moje by na to mohla jenom pomyslet a bylo by točo.Jinak vám závidím,že jste všichni v tak skvělé sexuální kondici....pokud to všechno nejsou jen báchorky...Marcelo napiš ještě jak jsi ho ukecala a jak na to poprvé zareagoval...tvůj čtenář Richard

milan (Čt, 5. 2. 2009 - 09:02)

ahoj Jaruško,prosím tě, máš kontakt na někoho kdo by provedl kastraci? děkuji odpověď na mAbcd"seznam.cz

blonďák (Pá, 30. 1. 2009 - 18:01)

Je mi 20 a koule už nemám, museli mi je vzít...ale je to docela fajn, holky to vzrušuje. Jen ty prášky...

Martin (Ne, 11. 1. 2009 - 16:01)

nabízím svoje kulky ke kastraci. Najde se žena, která mi ti zařídí?

Martin (Ne, 11. 1. 2009 - 16:01)

Toužím po ženě, která mne nechá vykastrovat. Myslím to doopravdy.

Jirka (Pá, 9. 1. 2009 - 21:01)

Já vím,že už je to nezvratné a jsem rád! Proč bych měl vyhledávat lékaře?

Návštěvník (Pá, 9. 1. 2009 - 19:01)

Jirko, scvrkávat by se Ti neměly. Hlavně to udržuj v čistotě. Jinak, pokud jsi to vydržel takhle dlouho, tak už jsi eunuch i kdybys to teďka povolil. Počítej s tím, že budeš muset vyhledat lékaře.

Jirka (St, 7. 1. 2009 - 19:01)

Ještě ne, už jsou tmavý a zcvrkávaji se...

Návštěvník (St, 7. 1. 2009 - 11:01)

Tak co Jirko, už ti upadly koule?

andula (Út, 6. 10. 2020 - 17:10)

Pravda a proto jsem svedla bratra mého přítele a pěkně mě při mých 21 narozeninách ošukal. Stejně jsme byli už všichni celkem dobře rozjetí, tak proč by ne. Svému příteli jsem nastrčila moji nejlepší kamarádku a řekla jí, že si ho může půjčit a zašukat si s ním, protože se chci nechat ošukat od jeho bráchy. Moc jsem po tom toužila. Nakonec bylo stejně vše jedno a každý to dělal s každou. Pokud vím, tak nikdo nešel spát s tou svojí a byla docela zajímavá probuzení. Každý radši ovšem ani nehlesl na to co bylo. Tak jsem si řekla a do nich a na rovinu se zeptala jak se jim akce líbila a že by se mohla zopakovat. Ti koukali a každý se bál něco říct. Až můj přítel s kamarádkou je rozmluvili a přiznali konečně, že akce se sexem byla perfektní a mohla by se zopakovat. Jasně, že se už nikdy nic nezopakovalo a to jsem už mezi tím měla další narozeniny, protože po rozchodu bylo asi "veselo" a dokonce se dva páry rozešly. Nemůžu je nazvat jinak než hlupáky, však o nic nešlo jen o sex. A tak jen já s kamarádkou a přítel s jeho bráchou se nijak neomezujeme.

Adam (Út, 6. 1. 2009 - 23:01)

Hledam slecnu nebo pani ktera by me vykastrovala.Myslim to vazne.Jsem kratko spinavej blond,25 roku z Pardubic.tel:773486902 tak se ozvi a domluvime se

Reklama

Přidat komentář