Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Dragonia (So, 11. 4. 2009 - 15:04)

Yossko ty dementní tlustoprdko stará, ty jseš snad rozlezlá na všech diskuzích. Závidíš Marcele oddannost manžela, který se pro ni nechal vykastrovat?? Bodejt by ne, pro tebe by si žádný ani neuprdnul...natož aby se nechal vykastrovat.

s (So, 11. 4. 2009 - 09:04)

kde sou ty ženy co vykastrovali sve muze

Yossarian (So, 11. 4. 2009 - 08:04)

MARCELA JE NADRŽENÝ HONIČ , nevěřte mu ani slovo:

29. 9. 2008 13:43:26, Marcela
Manžel mi ukázal tuhle rubriku a příspěvky, co v ní jsou. Myslela jsem, že příspěvky píší ty ženy, kterým se kastrovaní muži líbí. Ty ostatní nechápu. Je spousta jiných rubrik. Já jsem manžela ke kastraci přemluvila a dokonce ji zařídila. Byl to krásný, vzrušující zážitek, který se líbil i jemu. Teď mám doma 100% věrného manžela, který bohužel po nějakém čase přestal fungovat jako muž a nemůže souložit. Řeším to milenci se kterými se ve většině případů miluji doma před ním a on je smířen s tím, že složí jako eunuch svojí paní. Milé dámy, je to fakt úžasné. Neznám lepší orgasmy, než když do mě milenec stříká semeno a manžel mmě při tom líbá, nebo masíruje třeba ňadra. Jsem určitě potvora, ale pomyšlení, že on si již nikdy nezašuká a já to mám skoro každý den mě přivádí do extáze. Jinak se ale milujeme a jsme v pohodě. Ostatně i dříve jsme provozovali skupinový sex. To byl manžel velmi aktivní, protože se mu líbila manželka mého milence. Ten byl ostatně jediným odborníkem při kastraci. Dámy, pokud vám nevadí kapka krve, přesvědčete své protějšky, aby to pro vás udělali. Kdo o nezažil, neumí si představit tu vlnu rozkoše, když před vámi leží manžel s roztaženýma nohama a z postranních řezů na šourku mu visí dvě nádherná varlátka a čekají, až vezmete nůžky a svojí ručkou přestřihnete tu tenkou tkáň, která je spojuje s jeho tělem. Já nic neuspěchala a protože jsem mrška, nastavila jsem milenci buchtičku a zatímco mě ze zadu souložil, studovala jsem ta narůžovělá zakrvácená vajíčka. byla teplá a kupodivu i dost tvrdá. Manžel to aninecítil, měl umrtvený rozkrok a stejně se věnoval kamarádce, která mu předváděla masturbaci. Byl urtvený dokonale, protože se mu penis přilepuný náplastí k břichu ani nepostavil a to je co říci. Jen lituji, že mu již žádné nenarostou. Udělala bych to znovu. Je pravda, že mi někdy šeptá, jak tomu chlapovi závidí, že mě může šukat a stříkat. Určutě si to pamatuje. Kastrací nepřišel o mozek ale jen o kulky. Stejně si ale myslí, že to říká jen pro zvětšení mojí vášně, jeho sex nezajímá a penis mu nestojí. Dokonce se viditelně zmenšil. Tak milé holky, takhle si představuji příspěvek do diskuse: líbí se mi kastrovaní muži.Já toho svého zbožňuji.Budu se těšit, že brzy některá napíšete, jak ten váš podlehl a budete mít podobné zážitky. A hlavně nemějte výčitky, jim se to bude líbit a nakonec jim ani nic neschází. Žijí normální život, pracují, starají se o rodinu, plánují dovolené (zde si musíte prosadit i milence) a jejich rozkoší bude pozorovat jak se oddáváte svému milenci a máte jistotu, že manžel je 100% věrný. Není to krása?

Yossarian (So, 11. 4. 2009 - 08:04)

Marcela kecá.........je to jen další honič .....dal si pár panáků a šel na zákrok ...to víš že jo........a ted tu o Sněhurce honiči :)))))
Nějakej chlap ze sebe dobrovolně udělá nechutnou ženskou a ještě pro marcelu, která má několik milenců....zlatý voči...akorát honíš sám a sám:))))

pavel (So, 11. 4. 2009 - 08:04)

moježena mě chce vykastrovat podle filmu v pasti asi ji to splnim moc ji miluju

Návštěvník (Pá, 10. 4. 2009 - 17:04)

Susan a Kamčo, tak se ozvete ja vam je dam, tý co to opravdu udělá a já budu rád.Z.---

Dastyness (Pá, 10. 4. 2009 - 14:04)

Marcelo já tu tvoji diskuzi určitej čas sleduji a když všechno pominu kolem sexu atd co bych já nepřežil tak mě jen vysvětli ale ty mě stejně neodpovíš,jak to budeš řešit až budete řešit otázku dalšího přírůstku do rodiny,to řekneš jednomu z milenců???Miluješ přeci manžela jak vím.Ono je to hezký ale nemáš to dotáhnutý do konce.A nepiš mi že děcko-ka nechcete,ted ne třeba ale časem...tvůj manžel ti nepomůže.

Zdena (Pá, 10. 4. 2009 - 10:04)

Marcelko ,Evo ,
ráda bych nechala svého manžela také vykastrovat.Jak čtu má to samé výhody hlavně neobtěžuje sexem .Dovolená v Thajsku není problém ,jsem schopná se i anglicky domluvit.Jen nedokážu manžela přesvědčit.Jak jse na to šly a jak jste je přesvědčily.
Děkuji za radu .

Eva (Pá, 10. 4. 2009 - 09:04)

Pracovala jsem v Thajsku jako zástupce cestovní kanceláře ,prostředí dobře znám a tak nebyl problém ziskat kontakt na soukromou ordinaci.Odstranění varlat proběhlo během necelé hod.Dítě mám jiné nechceme a tak nic nebránilo zákroku.Manžel navrhoval ,že si nechá udělat sterilizaci se kterou souhlasil ale já po něm chtěla pouze kastraci aby již nemohl šukat jinde.Po delším přesvědčováni souhlasil a tak jsme odjeli na dovolenou.V Thajsku když se bližila doba zákroku si to chtěl rozmyslet ale já jsem mu již nedala šanci.Dnes je s kastrací spokojen a sex mu nechybí Já jsem z předešlého manželství obřezaná nemám klitoris a tak potřebu sexu taky nemám ,sex jsem dělala jen kvůli manželovi.Změny ,které na něm probíhají Vám již popsala Marcela.
Eva.

Návštěvník (Čt, 9. 4. 2009 - 19:04)

Tak to je určitě šťastný člověk,že tě má.Je svéprávnej?

Marcela (Čt, 9. 4. 2009 - 18:04)

Pro chudáčka anonyma
Mám několik milenců se ktreými provozuji sex ale svého manžela miluji.

Pro Marcelu (Čt, 9. 4. 2009 - 17:04)

a ty si co?Lesba, nebo máš milence,či co?

Marcela (Čt, 9. 4. 2009 - 16:04)

Ještě Richardovi, víš, Eva má pravdu. Od známých vím, že v Thajsku to není žádný problém. Prakticky všude se můžeš setkat s eunuchem nebo tzv.shemale. Kdekoli v baru dostaneš kontakt na soukromou ordinaci. Spíš bych se bála komplikací. Eva píše, že si nechala manžela vykastrovat. Možná ho ale jen přesvědčila. Myslím,že nakonec musel souhlasit. Bez jeho vůle si to opravdu představit nedovedu.

Marcela (Čt, 9. 4. 2009 - 16:04)

Jak tak čtu, alespoň trochu ubylo "honičů" a občas je tu příspěvek k věci. Skoro všechny mají ale jedno společné. Chlapi s varlaty se snaží a nebo nesnaží pochopit eunucha a to prostě nejde. Já ho znám velice dobře, protože ho mám doma. Zpočátku se skoro nic nezmění (až na ten rozdíl mezi nohama) ale po čase dojde k proměnám. Kastrát ztratí chuť na sex. některý je sice schopen ale netouží po tom. Můj manžel asi po roce ztratil i schopnost erekce. Nijak tím však netrpí. Jeho penis se výrazně zmenšil. Pokud mu jej stimuluji ústy, prakticky se neztopoří ale dojde k jakési ejakulaci. Ne však výstřik, jen mu z penisu vytéká lepkavá tekutina. On cítí i jakési psychické vzrušení. Je to však z mojí iniciativy. On mi jenom vyhoví. Jeho milování, spíše mazlení se mnou je podobné lesbickému. Je něžný ochotný a poslušný. Mám pro něho samozřejmě i připínací penis, takže může naoko souložit jako muž. Po určté době se však hodně podobá ženě,má prsa, kulatější zadeček, poměrně útlejší pas a oblá stehna. Největší změna, která však není napohled viditelná ovšem proběhla v jeho psychice. Důvodů zda a kdy ke kastraci přistoupit je nespočet. Prakticky co chlap, to jiný důvod a názor. U nás prostě po nějaké době převážily důvody pro kastraci, manžel s ní souhlasil a dokonce mohu říci, že ho ten zákrok vzrušoval.Kterému muži se poštěstí vidět svoje varlata mimo tělo, když ještě před několika okamžiky vypouštěla svůj poslední obsah do vagíny partnerky. Je ale pravda, že když přišel ten večer (on nevěděl kdy, to jsem znala jen já a naši přátelé)musel si dát pár panáčků na kuráž. Pak to ale bylo super.

Richard (Po, 23. 3. 2009 - 22:03)

Jo ???? Tak to trochu prosím tě ostatním a mně popiš,kde mu to dělali a jak a kolik to stálo...a hlavně jak jsi je nakontaktovala Evčo !

Eva (Po, 23. 3. 2009 - 06:03)

Na dovolené v Thajsku jsem si manžela nechala vykastrovat ,měl to za hodinu za sebou.Je klidný nešoustá jinde ,pohoda .

Zvědavý (St, 4. 11. 2020 - 18:11)

Ahoj Evo,

Tvůj manžel už nešoustá jinde a bez kulek asi ani s Tebou. A Ty šoustáš jinde nebo jsi mu věrná a jsi také bez sexu? A můžu se zeptat na věk Tvůj a Tvého manžela, když jsi ho nechala vykastrovat?

Návštěvník (So, 21. 3. 2009 - 21:03)

Kamčo, tak si mne tak udělej, dam ti je, nech vzkaz jesi to bereš vážně

Návštěvník (So, 21. 3. 2009 - 21:03)

Susan, nechceš si to zopakovat? Jesi ano ozvyse a nech kontakt,Z.

Návštěvník (So, 21. 3. 2009 - 20:03)

Mendy a mně bys to udělala, já bych ti neubližoval, já bych ti poděkoval, jak bys je vyndala

Reklama

Přidat komentář