Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

! (Pá, 21. 12. 2012 - 08:12)

Spolek idiotů!

! (Pá, 21. 12. 2012 - 08:12)

Spolek idiotů!

! (Pá, 21. 12. 2012 - 08:12)

Spolek idiotů!

anonym (Pá, 21. 12. 2012 - 01:12)

tato diskuze je zaplevelená dementama, je pravda že v SM komunitě znám pár lidí kteří z různých důvodů podstoupily tento, či jiný obdobně destruktivní proces... proces, protože je to obvykle dlouhá cesta a když to chce někdo ve 25 letech, kdo ještě ani nemá rodinu a teprve objevuje SM se všemy aspekty, je to pako kterej si u psaní o tomto chce akorát tak... víte co. Stejně tak neni moc rozumné do toho někoho přemlouvat, život to změní zásadně... nějaké samo domo si nechte zdát, rizika jsou značná, jedno u jakého způsobu provedení, v ČR se dá najít pár domin které s tím mají zkušenosti, lepší se seznámit s nimi, ale je jasné že po internetu vám o tom těžko budou psát a rozhodně Vám něco takového neprovedou po dvou třech návštěvách :D To možná tak nějaká fetna na karláku.

Co se kastrátů týče, pár jich znám a neřekl bych že to jsou dementi, paka a podobně co se tu psalo, možná byste se i divili co je to za lidi a nedá se taky říct že by to všechno byly sub.

Spíš bych řekl že pacienti jsou polovina zde přispívajících, vidím vlákno o kastraci, tak tam musim vlízt a nadávat lidem, psát o tom jak já jsem normální a oni ne ? Kastruje tu někdo Vás ? To Vás zabaví o večerech psát takový sračky do diskuze, která je Vám cizí či nechutná ? Pokud má někdo zájem o informace, klidně se podělím se znalostmi, ale tahle diskuze se mi zdá být marná.

Podotýkám že nejsem kastrát, nemám o to zájem, ale pohybuju se mezi lidmy kterým to cizí není a něco málo o problematice vím.

Nikoho bych do toho nikdy nepřemlouval, spíš naopak a nevím proč bych kvůli tomu měl kohokoliv odsuzovat, Vás do toho nikdo nenutí, nikdo Vám to dělat nechce, tak proč tu plivete, většiny Vás se to netýká, jen si tu léčíte asi nějaký mindrák jak jste normálnější...

mea (Pá, 14. 12. 2012 - 00:12)

René má takové stálé...Kdyby se za něj nevydávala, tak by si tě nevšímal, ale ty pořád provokuješ.
Měla sem tě za lepšího člověka a né takové, promiň, prase. A proč by se měl navážet do chlapů, když mu nic nedělají? A když dělali tak se nenechal, co si pamatuji. Měla by ses raději doma zajímat o svého teplouše, uděláš líp. Hlavně že máš plnou hubu - prasat a vařící vody.

Markéto (Čt, 13. 12. 2012 - 21:12)

René má takové stálé...Kurvu nelze urazit!

!!!!!!!!!!!!!!! (Čt, 13. 12. 2012 - 21:12)

13.12.2012 21:00 - Nona

http://fotoalba.centrum.cz/original.php?pid=4896061&psize=1

Kdo se mi vysere na hlavu. mám ráda skoro všechny úchylky. Najdete mě na Existuje bůh?
Moje fotečka.... jak se vám líbím.

Markéto (Čt, 13. 12. 2012 - 20:12)

René má takové stálé...Ty fuj baba hihihi, jak ti chutnaly ty smažené držky krasavice?

nona (Čt, 13. 12. 2012 - 20:12)

A teď se také někdo...René má takové stálé pnutí urážet ženy. Je to zvláštní, v poslední době jsou to opravdu jen ženy, na chlapy si asi netroufá. I když kdo ví, jak to má v reálu:)

Nona (Čt, 13. 12. 2012 - 19:12)

A teď se také někdo...Starej se o sebe krávo, moje svědomí mi říkala, přiznej se. Neboť mi hrozí horká voda. Neboj i na tebe se vaří voda prase.

hihihihihihi (Čt, 13. 12. 2012 - 19:12)

Za ni se netřeba vydávat, ta na sebe vše vykecá sama, krasavice jedna.
Fuj, to je ale ošklivá baba.

Nona (Čt, 13. 12. 2012 - 19:12)

Promiň Nono. Musím se Ti...Promiň René.
OMLOUVÁM SE TI, ŽE SE ZA TEBE VYDÁVÁM.

Jsem závistivá, ženská bez práce a v přechodu, která si nevidí do huby. Chtěla bych být jako Ty. Jsi moudrý, krásný, milá. Jenže jsem jen osamocená. Mám jen teplouše manžela, jeho tanga a moje tanga. Partner to táhne s muslimem (buzna jedna). A mám velice natrženou prdel, jak mi tam furt strká nějaký klacek, rohlík, auuu.
Jsem nešťastná, že si mě nevšímáš. Pak se nediv, že tak reaguji. Moc mě to bolí, ještě víc, než ta prdel, a partner teplouš.

mé krásné foto:
http://fotoalba.centrum.cz/original.php?pid=4896061&psize=1

zkus to (Čt, 13. 12. 2012 - 18:12)

zkontaktuji jí ?třeba ji...Ona je úchylná a perverzní, tak se ti to možná povede ji přemluvit.

Pavel (Čt, 13. 12. 2012 - 14:12)

Super přivídělek =-)
http://www.penizezaemail.cz/?ref=38935

rené (Čt, 13. 12. 2012 - 09:12)

Promiň Nono. Musím se Ti omluvit, nemohl jsem dnes spát a ani nešel do práce, kde vydělávám. Já vím, že jsi krásná, jak hvězda jasná a to myslím vážně. Jsem závistivec, chtěl bych být jako ty. Moudrá, krásná, milá..Jenže jsem osamocený, mám jen tanga, muslima buznu a natrženou prˇdel.Vždycky když přijdu z práce, tak už to nemůžu vydržet a jdu na Doktorku a ty si mě nevšímáš. To se pak nediv. Moc mě to bolí, ještě víc než ta prˇel

OK (Čt, 13. 12. 2012 - 09:12)

Kontakt na babu...zkontaktuji jí ?třeba ji přemluvím i k té kastraci ...

pro jeníčka (Čt, 13. 12. 2012 - 00:12)

Kontakt na babu...Jinak si říká taky Nona, na Existuje bůh?

pro jeníčka (St, 12. 12. 2012 - 23:12)

Kontakt na babu Jagu
Markéta Sommerová, Praha 5 Stodůlky
Kastrovat sice ještě neumí, ale za to dobře kouří čuráky a má kozy jak vozy!!

:) (St, 12. 12. 2012 - 23:12)

Perníková chalopka les...děkuji

:/ (St, 12. 12. 2012 - 12:12)

Zajdi k babě Jaze ta...to bych rád ale nemám adresu

Reklama

Přidat komentář