Reklama

Holky a nahota doma

Z (Ne, 24. 5. 2020 - 14:05)

Z

Monca (St, 20. 5. 2020 - 07:05)

To jsem zkousela.Jestli bych nemohla zusta,ale reknou ze to neni vhodne.Jinak nechci aby me zatim soustal je me teprve 13 a jsem panna.Ale chtela bych si osahat tatuv penis.Citit ho v ruce a pomoc muho vyhonit a treba mu ho i vykourit.A pak ucitit na sobe jeho semeno jak mu strika.A treba aby mi to nastrikal i do pusy,abych ho ochutnala jak to chutna.

Z (Ne, 24. 5. 2020 - 14:05)

Z

Anonym (Pá, 22. 5. 2020 - 07:05)

To by byl ale perverzní chlap.Počkej až ti bude 15 a najdi si kluka ve svém věku.Nabidku na sex žádný neodmítne :-)

Rcursj (St, 20. 5. 2020 - 23:05)

Zkusíš se zeptat podruhé, potřetí, nakoukneš. Poradíš si. Věřím ti.

Rcursj (Út, 19. 5. 2020 - 23:05)

Jen řekni: ráda bych tu byla s vámi. Za zkoušku to stojí.

Monca (Út, 19. 5. 2020 - 08:05)

Jsem moc rada ze se u nas stou nahotou netajime.Chapu kdyz tatkovy stoji pero dil ze je zapotreby mu od toho pomoc.Nekdy kdyz jsem s otcem sama a stoji mu tak odejde treba na zachod ci do koupelni.Klicovou dirkou sleduji jak si ho honi.Rada bych aby si to udelal predemnou nebo ze bych mu pomohla sama.A prizmam se kdyz je mamka doma a chtej abych nachvily odesla a oni pak spolu soustaj,chtela bych tam byt snima a divat se na ne.Jak mu ho kouri,nebo jak ho strci do mamky a soustaj.A vydet zbliska jak otec strika semeno.Ale oni me vzdi vyzenou,tak je musim tajne sledovat.Ale to neni ono.

Pedro (So, 3. 10. 2020 - 12:10)

Moniko, rodiče jsou rozumní. Jsi nezletilá a navíc jakékoliv sexuální aktivity mezi rodiči a dětmi jsou trestné. Možná by ses někdy aněkde prořekla, a problém je na světě. Mně se mladá děvčata líbí, ale nikdy bych neriskoval sex s dívkou pod 15, i kdyby se mi sebevíc líbila. Zkus si vystačit do 15ti sama. Pak bych ti doporučil o něco staršího přítele 20 - 25 let. Mladí kluci se rychle uspokojí a nemají zájem pokračovat. Starší většinou chce, aby i partnerka byla spokojená. Je to i můj případ, když jsem měl první dívku. Já jsem si udělal dobře a poslal ji domů. Později byla pro mne důležité i uspokojení partnerky.

Návštěvník (Út, 19. 5. 2020 - 23:05)

Pokud si ho honí otec nad dcerou za zavřenými dveřmi do koupelny měl by se jít léčit , a je jedno jestl jí je 5 nebo 15, to že ty bys chtěla se dívat na to jak to dělají je v pořádku, i to že by jsi si to se chtěla na něm naučit ale tvůj vrstevník by byl lepší otcův penis by tě v tobě jen bolel a nic bys z toho krom bolesti neměla

Monca (Po, 18. 5. 2020 - 07:05)

U nas doma chodime bezne nahy.Hlavne kdyz jsou tropy.Nikdo se pred nikym nestidy.Nekdy se stane ze se tatovy postavy a ja vydim ten obnazeni zalud.Mamce to nevadi ze ho vydim.Priznam se ze ji mam trochu mokrou.Nekdy se k mamce pritiskne a tre ptaka o jeji zadecek.Kdyz jsme vsichni v obyvaku.Pak mi mamka rekne jesti bych nechtela jit na chvilku do pokoje.Je mi jasni ze chce tatkovy ulevit.Odejdu ale pak je nenapadne sleduji.Nekdy mu ho jen vykouri a nekdy tatka rovnou zasune a uz soustaj.Oba nahlas vzdychaj,tak ze i kdybych byla v pokoji krasne je uslisim.Zacnu se prstit a pritom sleduji nase.Kdyz jsou hotovy tak zabehnu do pokoje.Mamka mi pak rekne ze us muzu prijit.Pak vydim jak ma tata rudyho ptaka a jak mu pomalu vadne.A mama si ubrousky otira pipku od semene.Nekdy ji to ukapne na podlahu.Mamka mi rikala ze chlapovy je nekdy zapotreby pomoc,od toho stoporeni.A pak jsme spolu jako by se nic nestalo

Návštěvník (Po, 18. 5. 2020 - 07:05)

Monco,jasný.Chlap občas potřebuje odstříknout semeno.

Návštěvník (Po, 18. 5. 2020 - 07:05)

Nejlépe denně.

Anonym (St, 13. 5. 2020 - 16:05)

Rád chodím nahý, i na zahradě

Zuzka (Út, 12. 5. 2020 - 15:05)

Ahoj, holky mám asi 3 měsíce kluka zrovna včera u mě spal a šel se koupat my máme do koupelny takový ty skoro průhledný dveře a viděla jsem že má asi 3cm pindíka hned po něm jsem se šla koupat já když jsemnm vyšla v ručníku z koupelny a šla do pokoje kde byl on v trenkách tak jsem řekla ať se otočí převlíkla jsem se a otočila na něj a měl v těch trenkách bouli jak hrom asi tak 20cm měla jsem co dělat abych se nezačala smát. Chápete to? Je nám 16

Návštěvník (Čt, 14. 5. 2020 - 08:05)

Co je divnýho,že mněl v trenkách bouli?Každýmu mladýmu se pták v týhle situaci postaví.Mnělas mu pindu ukázat.Určitě se těšil.

Jenda (Čt, 14. 5. 2020 - 17:05)

Taky si myslím, ale třeba dodržují celibát a až někdy po svatbě se uvidí a hupsnou na to. Je mi 27, ale takový telata jsme v 16 snad nebyli. To mi ho už dávno holka honila kdy to jen šlo a první sex jsem měl už dávno za sebou. Ale dnes se to asi dělá přes mobilní aplikaci, tak proto jsou tak zamrzlí.

Jirka. (Út, 12. 5. 2020 - 17:05)

A to se před sebou stydíte a chodíte se koupat samostatně? To nechápu.

Darja (Pá, 8. 5. 2020 - 14:05)

Je mi 17 a bráchovi 15 tak pořád čumí když se koupu nebo jen tak ležím na posteli v létě nahá.Jednou mi říká jestli mi může sáhnout na prsa že se sadil se spolužákem že mu dám sáhnout Tak jsem mu to umožnila on si ten detail vyfotil s mým svolením a vyhrál určítý finanční obnos a kamarádsky se s mnou rozdělil. Tady máš za ty pomacané kozy a dal mi prachy.Jsem zvědavá s čím přijde příště.

Petr (Po, 11. 5. 2020 - 13:05)

Docela tvému bráchovi závidím. :)

Michaela (Po, 4. 5. 2020 - 09:05)

Mi je 17 a bráchovi 15 taky s nahotou nemáme žádný problém .Jen v pubertě když bráchovi se honily hormovy tak přede mnou schovával stojící penis a snažil se mi pořád dívat na pipinu stejně nic neviděl protože ji mám chlupatou.Až jednou jsem už byla vytočená když jsem přišla z koupelny tak zase čuměl na můj klín.Tak jsem si lehla na postel roztáhla nohy a prsty i pipku a říkám mu tak se podívej jak to vypadá z blízka přišel a hleděl jak z jara a na trenkach bouli jak říp, pak šel na záchod si ho vyhonit. Od té doby mám klid už nečumí a dál si užíváme nahoty.

Reklama

Přidat komentář