Reklama

Holky a nahota doma

Návštěvník (Ne, 24. 5. 2020 - 17:05)

ja lízal píču sestře slavila dva roky :) a pak jsem ji nacakal do držky

Z (Po, 25. 5. 2020 - 05:05)

Z

Honza (Po, 25. 5. 2020 - 04:05)

Jak to ta dvouletá přijala,líbilo se jí to lízání a semeno ?

Z (Po, 25. 5. 2020 - 05:05)

Z

Petra (Ne, 24. 5. 2020 - 14:05)

Je mi 15 a sestřenici 14 . Jednou přišel btácha 16 let na navštěvu za námi do pokoje a bylo mu jasné že si něco mezi sebou špitáme. Chtěli jsme vidět jak mu stříká semeno. Sestřenice mu to řekla že když nám to ukáže taže se mu taky předvedeme nahé .Brácha neváhal a vytáhl už skoro stojícího ptáka a pohonil ho za chvilku mu v něm zaškubalo a obě nas postříkal pořádným výstřikem v několika rázech . My jsme taky splnily slib a ukázal jsme mu prsty roztažené naše již už pěkně vhlupaté pičky a taky jsme mu daly i sáhnout si na ně,

Monca (Po, 25. 5. 2020 - 04:05)

Uplne ti zavidim ze vas bracha postrikal semenem.Jsem jedinacek a bracha by se mi libyl.Vcera vecer jsem zas tajne sledovala nase .Mamka mu ho kouryla a tatka ji lizal pipku.Uplne jsem byla mokra.Pak tu celou davku semene vystrikal do mamincini pusy.Stava mi tekla po stehnech.A pak se mamka udelala nad jeho oblicejem.Kdyby miji take tatka olizal a ja jeho vykourila.Asi bych byla vdecna i od mamky,ze by jsme si ji vylizali.

Z (Po, 25. 5. 2020 - 05:05)

Z

Z (Ne, 24. 5. 2020 - 14:05)

Z

Andrea (Pá, 22. 5. 2020 - 08:05)

Mončo to tě přejde uvidíš .Taky jsem mela tu touhu tátovi honit lulina ale v patnáci jsem si našla kluka a s ním jsem si užívala každý den ale jen s gumou . Když máš velkou touhu tak si ji pohoň a udělej se a jsi v klidu

Monca (So, 23. 5. 2020 - 14:05)

Prstim si ji kazdy den.Ale jak si to delam,tak ta touha po otcovy ptaku a jeho semenu je cim dal vetsi..Do 15 dlouha doba ale ja bych muho chtele honyt a kourit tet a citit to jeho teple semeno.Nakeho kluka v mim veku,nejsou moc zkuseni a jde jim oto byt prvni a vystrikat ji.Tatka je dost zkuseni.Samozrejme ho chci zatim uspokojovat rucne a pusou a citit jeho vyvrcholeni.A hlavne bych si moc prala aby on byl
prvni kteri do me vnikne a udela mi to.Kdybych ho zatim honila tak bych mu pak sama v 15 nabydla svoji dirku na soustani.Nevim jesli me to prejde

Anonym (Pá, 29. 5. 2020 - 20:05)

Sweet home Alabama...

Z (Ne, 24. 5. 2020 - 14:05)

Z

Monca (St, 20. 5. 2020 - 07:05)

To jsem zkousela.Jestli bych nemohla zusta,ale reknou ze to neni vhodne.Jinak nechci aby me zatim soustal je me teprve 13 a jsem panna.Ale chtela bych si osahat tatuv penis.Citit ho v ruce a pomoc muho vyhonit a treba mu ho i vykourit.A pak ucitit na sobe jeho semeno jak mu strika.A treba aby mi to nastrikal i do pusy,abych ho ochutnala jak to chutna.

Z (Ne, 24. 5. 2020 - 14:05)

Z

Anonym (Pá, 22. 5. 2020 - 07:05)

To by byl ale perverzní chlap.Počkej až ti bude 15 a najdi si kluka ve svém věku.Nabidku na sex žádný neodmítne :-)

Rcursj (St, 20. 5. 2020 - 23:05)

Zkusíš se zeptat podruhé, potřetí, nakoukneš. Poradíš si. Věřím ti.

Rcursj (Út, 19. 5. 2020 - 23:05)

Jen řekni: ráda bych tu byla s vámi. Za zkoušku to stojí.

Monca (Út, 19. 5. 2020 - 08:05)

Jsem moc rada ze se u nas stou nahotou netajime.Chapu kdyz tatkovy stoji pero dil ze je zapotreby mu od toho pomoc.Nekdy kdyz jsem s otcem sama a stoji mu tak odejde treba na zachod ci do koupelni.Klicovou dirkou sleduji jak si ho honi.Rada bych aby si to udelal predemnou nebo ze bych mu pomohla sama.A prizmam se kdyz je mamka doma a chtej abych nachvily odesla a oni pak spolu soustaj,chtela bych tam byt snima a divat se na ne.Jak mu ho kouri,nebo jak ho strci do mamky a soustaj.A vydet zbliska jak otec strika semeno.Ale oni me vzdi vyzenou,tak je musim tajne sledovat.Ale to neni ono.

Pedro (So, 3. 10. 2020 - 12:10)

Moniko, rodiče jsou rozumní. Jsi nezletilá a navíc jakékoliv sexuální aktivity mezi rodiči a dětmi jsou trestné. Možná by ses někdy aněkde prořekla, a problém je na světě. Mně se mladá děvčata líbí, ale nikdy bych neriskoval sex s dívkou pod 15, i kdyby se mi sebevíc líbila. Zkus si vystačit do 15ti sama. Pak bych ti doporučil o něco staršího přítele 20 - 25 let. Mladí kluci se rychle uspokojí a nemají zájem pokračovat. Starší většinou chce, aby i partnerka byla spokojená. Je to i můj případ, když jsem měl první dívku. Já jsem si udělal dobře a poslal ji domů. Později byla pro mne důležité i uspokojení partnerky.

Návštěvník (Út, 19. 5. 2020 - 23:05)

Pokud si ho honí otec nad dcerou za zavřenými dveřmi do koupelny měl by se jít léčit , a je jedno jestl jí je 5 nebo 15, to že ty bys chtěla se dívat na to jak to dělají je v pořádku, i to že by jsi si to se chtěla na něm naučit ale tvůj vrstevník by byl lepší otcův penis by tě v tobě jen bolel a nic bys z toho krom bolesti neměla

Reklama

Přidat komentář