Reklama

Holky a nahota doma

Monca (Po, 18. 5. 2020 - 07:05)

U nas doma chodime bezne nahy.Hlavne kdyz jsou tropy.Nikdo se pred nikym nestidy.Nekdy se stane ze se tatovy postavy a ja vydim ten obnazeni zalud.Mamce to nevadi ze ho vydim.Priznam se ze ji mam trochu mokrou.Nekdy se k mamce pritiskne a tre ptaka o jeji zadecek.Kdyz jsme vsichni v obyvaku.Pak mi mamka rekne jesti bych nechtela jit na chvilku do pokoje.Je mi jasni ze chce tatkovy ulevit.Odejdu ale pak je nenapadne sleduji.Nekdy mu ho jen vykouri a nekdy tatka rovnou zasune a uz soustaj.Oba nahlas vzdychaj,tak ze i kdybych byla v pokoji krasne je uslisim.Zacnu se prstit a pritom sleduji nase.Kdyz jsou hotovy tak zabehnu do pokoje.Mamka mi pak rekne ze us muzu prijit.Pak vydim jak ma tata rudyho ptaka a jak mu pomalu vadne.A mama si ubrousky otira pipku od semene.Nekdy ji to ukapne na podlahu.Mamka mi rikala ze chlapovy je nekdy zapotreby pomoc,od toho stoporeni.A pak jsme spolu jako by se nic nestalo

Návštěvník (Po, 18. 5. 2020 - 07:05)

Monco,jasný.Chlap občas potřebuje odstříknout semeno.

Návštěvník (Po, 18. 5. 2020 - 07:05)

Nejlépe denně.

Anonym (St, 13. 5. 2020 - 16:05)

Rád chodím nahý, i na zahradě

Zuzka (Út, 12. 5. 2020 - 15:05)

Ahoj, holky mám asi 3 měsíce kluka zrovna včera u mě spal a šel se koupat my máme do koupelny takový ty skoro průhledný dveře a viděla jsem že má asi 3cm pindíka hned po něm jsem se šla koupat já když jsemnm vyšla v ručníku z koupelny a šla do pokoje kde byl on v trenkách tak jsem řekla ať se otočí převlíkla jsem se a otočila na něj a měl v těch trenkách bouli jak hrom asi tak 20cm měla jsem co dělat abych se nezačala smát. Chápete to? Je nám 16

Návštěvník (Čt, 14. 5. 2020 - 08:05)

Co je divnýho,že mněl v trenkách bouli?Každýmu mladýmu se pták v týhle situaci postaví.Mnělas mu pindu ukázat.Určitě se těšil.

Jenda (Čt, 14. 5. 2020 - 17:05)

Taky si myslím, ale třeba dodržují celibát a až někdy po svatbě se uvidí a hupsnou na to. Je mi 27, ale takový telata jsme v 16 snad nebyli. To mi ho už dávno holka honila kdy to jen šlo a první sex jsem měl už dávno za sebou. Ale dnes se to asi dělá přes mobilní aplikaci, tak proto jsou tak zamrzlí.

Jirka. (Út, 12. 5. 2020 - 17:05)

A to se před sebou stydíte a chodíte se koupat samostatně? To nechápu.

Darja (Pá, 8. 5. 2020 - 14:05)

Je mi 17 a bráchovi 15 tak pořád čumí když se koupu nebo jen tak ležím na posteli v létě nahá.Jednou mi říká jestli mi může sáhnout na prsa že se sadil se spolužákem že mu dám sáhnout Tak jsem mu to umožnila on si ten detail vyfotil s mým svolením a vyhrál určítý finanční obnos a kamarádsky se s mnou rozdělil. Tady máš za ty pomacané kozy a dal mi prachy.Jsem zvědavá s čím přijde příště.

Petr (Po, 11. 5. 2020 - 13:05)

Docela tvému bráchovi závidím. :)

Michaela (Po, 4. 5. 2020 - 09:05)

Mi je 17 a bráchovi 15 taky s nahotou nemáme žádný problém .Jen v pubertě když bráchovi se honily hormovy tak přede mnou schovával stojící penis a snažil se mi pořád dívat na pipinu stejně nic neviděl protože ji mám chlupatou.Až jednou jsem už byla vytočená když jsem přišla z koupelny tak zase čuměl na můj klín.Tak jsem si lehla na postel roztáhla nohy a prsty i pipku a říkám mu tak se podívej jak to vypadá z blízka přišel a hleděl jak z jara a na trenkach bouli jak říp, pak šel na záchod si ho vyhonit. Od té doby mám klid už nečumí a dál si užíváme nahoty.

Návštěvník (Pá, 8. 5. 2020 - 09:05)

Mnělas ho nechat zasunout,nebo alespoň sáhnout.

Anna (Pá, 8. 5. 2020 - 10:05)

To nikdy neudělám protože mě vyfotil nahou a poslal to kamarádovi a ti fotku už má celá bejvalá škola tak ať s zasunutím nebo šáhnutím jde do prdele

Anna (Po, 4. 5. 2020 - 21:05)

Je mi 16 a bráchovi 13 taky mi tam pořád čumí nejlepší je si nic neholit ať nic nevidí. Jen ve škole po tělocviku se musím zakrývat.

Abe (Út, 28. 4. 2020 - 22:04)

Kluci, nebo muži jsou často ženskou nahotou provokováni a ponižováni. Například mi to dělala matka, buďto mne kvůli erekci zbila, nebo nutila k onanii, nebo obojí. V životě jsem takových situací "zneužívání" zažil habaděj. Dnes i manželka se přede mnou svlékne a pak se pohoršuje, že mám erekci. Ženy jsou prostě rozkošně "vykutálené".

Laura (Pá, 17. 4. 2020 - 08:04)

Mi je 17 brácha má 15 Před ním chodím nahá jen když nemám periodu jinak v kalhotkách a nahoře bez to pořád ráno v koupelně a večerpřed spaním .On to taky tak bere šulína taky přede mnou nijak neschovává i když se mu občas postaví .

Default User Image
Milan (Po, 20. 11. 2023 - 17:11)

A jak ho brácha má velkého?

Adéla (Út, 14. 4. 2020 - 23:04)

Je mi 17 a chodím nahá hlavně v létě. Brácha taky tomu je 18 a vůbec nahotu neřešíme .Mu se někdy postaví když mě vidí nahou ale to přehlížím i já mám někdy vlhko v pipi když mu ho vidím v pozoru. Jednou jsem mu po něm pleskla rukou když mu stál , v zápěti jsem dostala po holé řiti až jsem tam měla všech pět prstů a čtípala mě celá půlka

Návštěvník (Čt, 16. 4. 2020 - 15:04)

Se ségrou se taky před sebou nestydíme, někdy se vyloženě předvádí.

Simona (Ne, 12. 4. 2020 - 08:04)

Teď jsem vstala , spím nahá a pospíchala na záchod,skoro jsem se pochcala (ruka na buchtičce poslední záchrana). Někdy mně vidí ségra a pohoda. Taky chodí nahá normálně.

Reklama

Přidat komentář