Reklama

velká hlava

Meredith (Čt, 21. 6. 2012 - 22:06)

Zdravím, jsem dívka a je mi třináct, už dlouho mě trápí větší hlava -> její obvod činí 57-58 cm. Zajímalo by mne jestli je to tak abnormální, aby mohlo jít o jakousi poruchu, a jak bych to měla v tomto případě řešit. Děkuji.

Hříbek (Čt, 14. 6. 2012 - 14:06)

Znáte tu vod Kabátů ???Láďa má velkou hlavu, jak pytel vod banánůLáďa se v davu neztratí...Když se mu holky smějou PRACHY HO V KAPSE HŘEJOU JEDNOU SI VŠECHNY ZAPLATÍ !!!Pepo Vojtku máš pravdu: ...Radši velkou hlavu a prachy, než malou hlavu a holou prdel...

momo (St, 6. 6. 2012 - 15:06)

já mam hlavu 64cm a pičo...ty vole a voblečeš nejakou kšiltovku? já se totiž nevejdu ani do tech největších a to mám asi tak 59 cm no a nebo je t vobchod pro pidilidi nechápu

holba (So, 12. 5. 2012 - 09:05)

já mam hlavu 64cm a pičo když někomu dam hlavu tak ho namistě uzemnim

dickhead (So, 21. 4. 2012 - 11:04)

Zdravim, je mi 24, 184cm, 71kg a hlavu mam 59cm a prijde mi fakt velka...spis nechapu, ze napr 2-3cm hraji takovou roli v tom jak hlava velce vypada..mozna je to vyraznejsi tim, ze jsem hubeny, proto myslim, ze jedine reseni je poradne cvicit a jist aby se to opticky mene zvyraznilo, ta hlava :DD

Hříbek (Út, 3. 4. 2012 - 13:04)

A 59 cm obvod hlavy,15 let,55...Ahoj anonymko....V naší republice ani na Slovensku není nic normální takže si z toho nic nedělej....Podívej se nas Janouška, ten problémy s hlavou neřeší ! Ten řeší jak se vyhnout kriminálu a nechá za sebe pracovat milionky...

Anonymka (So, 14. 1. 2012 - 12:01)

A 59 cm obvod hlavy,15 let,55 kg a 166cm???je to normální??? :D

Mara (Pá, 18. 11. 2011 - 18:11)

dobry den prajem vsetkym som...To citron Sory chlape ale ty si takovej kokotXDmas normalni palici ty idiote, na tvou vysku to je super pomer vole!

:) (Út, 15. 11. 2011 - 22:11)

A jéje, hlavofil :)

dsds (Út, 15. 11. 2011 - 21:11)

Tvé problémy bych chtěl...65 ?? To bys musel mit makrocefalii ci jak se tomu nadava. Ja mam 58 a i tak mi pripada strasne velka. Nechces hodit foto ? Docela by me to zajimalo :-)

King Head (Út, 15. 11. 2011 - 05:11)

Jeden chcete menší hlavu a...Tvé problémy bych chtěl mít, projíždím internet a narazil jsem na tuto diskuzi. Zrovna sháním čepici na zimu. Obvod hlavy mám okolo 65cm a nemůžu nic sehnat. :-) Ani to skoro nikomu nepříjde, měřím 193cm a 98kg.

Citrone (Po, 7. 11. 2011 - 21:11)

Možná máš velkou hlavu, ale asi se ti toho do ní dost vejde... pěkně napsáno.

citron (Po, 7. 11. 2011 - 21:11)

Zdravim, je mi 14 let, merim 183 cm a palici mam 59 cm v obvodu. Je to to nejhorsi, co me mohlo v zivote potkat. Uz asi 2 roky mam takove psychicke problemy, ze uz to je opravdu k nevydrzeni. Ze vzhled neni podstatny ? V tom pripade chci zit jako ostatni. Jenze to nejde. Jdete po ulici a lidi na vas cumi jako na debila. Chcete uhnout jejich pohledu a sjedete ocima na trolejbus stojici na zastavce vedle. Jenze to je jeste horsi, cely trolejbus na vas ma upreny pohled a kdyz se opravdu na nekoho dlouze zadivate, sice sjede pohledem, ale vite, ze kdyz se na nej znovu podivate za 3 sekundy, bude civet zase. Nejdrive sem to nechapal, proc tolik cumi, proc se mi lide ve skole smeji.... Az pozdeji jsem zjistil, ze metrove rozpazovani jejich hnat nema znacit delku meho penisu, ale me hlavy. Koukl sem se na fotky z detstvi a opravdu na nich vypadam jak kuzelka. Mel sem kebuli vetsi v 8 letech nez muj fotr a na svet sem prisel cisaakem. Takze, posmesky neprestavali asi pul roku, po tomhle uz to moje psychika nevydrzela a vylozila si to po svem, mel sem pocit ze se proti me vsichni na svete spikli, ze oni vi neco co ja ne a proto se mi smeji. Byl to horor, kazdodenni cesta cesta autobusem, to vam povidam. Rikal sem si, ze se na to vykaslu a proste to ukoncim. Na internetu jsem zacal shanet rivotril. Po dalsim pulroce neuspesneho shaneni rivotrilu sem si ten stav okolo vylozil zase trochu jinak, ze zivot je jen o pocitech, ze vlastne je jedno jestli budu zit tak jak ziju ja nebo jako nejvetsi hrebec, pac oba dva stejne skoncime jako stary dedkove po kterych nestekne pes. To trvalo chvilku, ale bylo to hezke obdobi, protoze sem se tolik netrapil. Nasledne se to zmenilo v absoutni nenavist proti vsemu a vsem, mel sem chut vsechny postavit ke zdi. Inu, asi cekate happy end, ze reknu ano ano damy a panove, nakonec sem zjistil ze velka hlava neni dulezita a zil sem staste az do smrti. Bohuzel, sem na tom furt stejne.Vzpomente si na me ale, az se budete nekomu posmivat. bye

Návrh (Ne, 6. 11. 2011 - 18:11)

Jeden chcete menší hlavu a druhý zase větší... Nechcete si ty hlavy vyměnit? U nás na klinice je to nenáročná operace, jen se uříznou hlavy a souběžně přidají na nová těla. Napojí se krevní a nervové dráhy, kosti chvilku srůstají... a za pár dní se můžete koukat na svět z hlavy svých snů!

RETARD (Ne, 6. 11. 2011 - 18:11)

zdravim,je mi 14 let měřím...lavaty

REPO (Ne, 6. 11. 2011 - 18:11)

zdravim,je mi 14 let měřím...ty hlava osrata*

Michaela (Út, 4. 10. 2011 - 19:10)

Buďte radi, že máte veľké hlavy, to je aké pekné. Veď aj terajšie novodobé barbinky robia s veľkými hlavami. Ja mám malú hlavu, a neviem čo by som dala za veľkú!!

.. (Ne, 12. 6. 2011 - 19:06)

mam 15 rokov 175 cm a v...začni športovať, rob cviky na ramená, začni plávať... to sa vyrovná

lucia (Ne, 12. 6. 2011 - 13:06)

Ahojky všem, před rokem...hlavy? :D

DTTO (St, 8. 6. 2011 - 10:06)

mam 15 rokov 175 cm a v...Čeho dlžka ???

Reklama

Přidat komentář