Reklama

Tresty v práci

Petronius (St, 12. 8. 2020 - 18:08)

Tak já to samozřejmě nikomu neříkám, samozřejmě že tady se to nepočítá, když je to anonymní. Jestli to moje žena někomu řekla nevím, ale myslím že spíš ne.
A ví někdo že v práci dostáváš na zadek?

Lily (Po, 10. 8. 2020 - 11:08)

Doma? Jak kdy. Určuje to vždy máma. Někdy mi jenom vynadá a někdy i naplácá. Kouření, pozdní příchody a tak.
Na holou bych to nesnesla od nikoho kromě mámy. A že pár plácnutí neuškodí, to většinou říká ten, kdo je dává a ne ten kdo je dostává.

Petronius (Po, 10. 8. 2020 - 13:08)

Ti mamka dávala i na holou?
Třeba za poslední 3 roky?
Se ti vůbec nedivím že bys to nesnesla.
Mi to přijde hodně za hranou stáhnout brigádnici kalhotky nebo plavky a naplâcat jí.

Lily (Ne, 9. 8. 2020 - 23:08)

Pokladní je starší paní, tak asi ne. Byla jsem překvapena ale moc to neřeším. Já jsem naposled od mámy na zadek dostala ne tak moc dávno a myslím, že kdyby jsem jí pořádně něčím naštvala tak možná veme vařečku i teď. Kamarádka doma nedostává už dlouho tak byla naštvaná. Uvažovala dokonce o odchodu, ale přemluvila jsem ji.

Zdenda (Po, 10. 8. 2020 - 08:08)

No nech být i starší se mohla nechat ukecat, když jde o peníze, třeba to jen nevíte ..
Jo táák ty jsi odolná z domu to je pak jiná. Kolik jsi tak doma schytávala ran a za co ?
No odcházet .. brigád je málo a těch prár týdnů se to určitě vydržet dá..

Zdenda (Ne, 9. 8. 2020 - 13:08)

Jo ták, takže celkem frmol .. Měl sem za to, že to jen malej krámek, kde se s kámoškou střídate. Asi joo asi by jste schytaly na holou .. A pokladní taky dostává, když má mamko?

Zdenda (Ne, 9. 8. 2020 - 11:08)

Zajímavé myslel jsem, že s penězi mužeš dělat až od 18, ale asi se to změnilo..
No právě zajímalo by mě, jestli by si troufnul..

Lily (Ne, 9. 8. 2020 - 12:08)

Neděláme s penězi, je tam ještě pokladní. My připravujeme hotdogy, hranolky, vaříme kafe, čepujeme kofolu, uklízíme a tak.
A asi by si troufnul, je to hulvát.

Petronius (Ne, 9. 8. 2020 - 13:08)

Není určitě byste šéfovi udělali radost kdyby Vám mohl naplácát na holou :-D
Jen mě tak zajímá jak to berete?
Asi celkem jo že?

Petr (Út, 4. 8. 2020 - 15:08)

No jo plán a povinnosti se plnit musí a zákony ctít, to jsme jednou jeli a řidič autobusu měl nehodu, nepovažoval to nějak za důležité, nenahlásil to PČR nezavolal. Divili by jste se s takové celkem nepatrné záležitosti, měl dost velké problémy. Teď si dává velký pozor.

Lily (Út, 4. 8. 2020 - 15:08)

Už druhé prázdniny jsem v létě na brigádě, spolu s kamarádkou prodáváme v stánku na koupališti. Majitel je prchlivý a dost nepříjemný chlap a když se dost nesnažíme nebo něco zvoráme tak si zvykl naplácat nám na zadek. Dělá to narychlo, čtyři, pět plácnutí a hotovo. Trochu to zaštípne no dá se to vydržet, ale protože prodávám v plavkách tak mám někdy obtisk jeho ruky na zadku i pár hodin. Byl by to pěkný trapas, kdyby si to někdo všiml.

Lenka (Po, 10. 8. 2020 - 09:08)

Můžete být rády, že je to aspoň přes ty plavky. Ono dostávat v tomto věku na úplně holou to by jste se holky jinak styděly... ale myslím, že pár plácnutí vám neuškodí

Petronius (Pá, 7. 8. 2020 - 10:08)

Tak dokud Vám nestáhne kalhotky tak se to celkem dá snést ne?
Naplácá Vám ve stoje nebo si Vás ohne?

Lily (Pá, 7. 8. 2020 - 12:08)

No to už by bylo přespříliš. I takhle je to dost trapný. Ty plavky moc neochrání ani neskryjou. Jo a většinou je to ve stoje. Jenom někdy si nás jako trochu přidrží jednou rukou a částečně ohne.

Petronius (Pá, 7. 8. 2020 - 12:08)

Jo by asi bylo, ale co tady čtu tak se to také děje.
A to Vám poprvé naplácal z ničeho nic nebo to bylo po nějaké dohodě?

Lily (Pá, 7. 8. 2020 - 13:08)

Žádná dohoda, jenom tak. Zapomněla jsem dát nějaké jídlo do ledničky a v tom teple se to zkazilo. To bylo poprvé a byla jsem tak překvapena, že jsem ani neprotestovala, jenom držela jak káča. Když skončil tak se zeptal, jestli s tím mám problém nebo to chci zaplatit. Já jsem jenom mrdla rameny, no a to bylo všechno.

Petronius (Pá, 7. 8. 2020 - 16:08)

To ti jen tak z ničeho nic naplácal na zadek? Tak to jo, ale lepší než to platit.
A dostáváte často?

Lily (Ne, 9. 8. 2020 - 09:08)

Jo, no když se stala ta věc s jídlem. A není to často. Tak jednou týdně, možná dvakrát.

Zdenda (Ne, 9. 8. 2020 - 11:08)

To máte celkem velkou chybovost, když tak dostáváte.. Zkoušely jste si dát někdy z hecu třeba tanga plavky ? A kolik vám vlastně je ? Můj odhad 19 ..

Lily (Ne, 9. 8. 2020 - 11:08)

Tanga? Ne díky. I když jemu by se to asi líbilo. Je mi 17 a půl.

Reklama

Přidat komentář