Reklama

Tresty v práci

Default User Image
Výpověď bez udání důvodu (St, 8. 5. 2024 - 10:05)

na nás chystá vláda. 

Jednou za mnou přišel nadřízený a sdělil mi, že mne přeřazuje na jinou, hůře placenou práci. Vědělo se, že chce na mé místo umístit známého. Zeptal jsem se ho na důvod. Nevěděl. Byl jsem vzorný pracovník, tak jsem odmítl.. Dal mi okamžitou výpověď. Pak jsem mu sdělil, že se sejdeme u pracovně právního soudu, který prohraje. Potvrdili mu to z personálního i odbory. Protože už měl těch vroubků víc, tak toto byla poslední kapka. Padáka dostal on. 

Pokud parlament přijme výpověď bez udání důvodu a prezident to určitě podepíše, tak už se snámi nikdo bavit nebude a jsme na dlažbě.

Anonym (St, 8. 5. 2024 - 11:05)

Jako vzorný pracovník se nemusíš ničeho obávat 🤫. Pokud by k výpovědi sáhli jistě máš do měsíce jinou a díky odstupnému na tom ještě vyděláš.

Anonym (St, 8. 5. 2024 - 13:05)

Otrokářské zákony z nás dělají otrokářský stát. Odstupné se dává jen z organizačních důvodů, kdy funkce zaniká a nebo je v pracoovní smouvě jako "zlatý padák". Výpovědi bez udání důvodů povedou k masovým propouštěním, kdy zaměstnavatel nebude mít vůči propuštěným žádné povinnosti. Každý je nahraditelný, třeba levnějšími Ukrajinci. Už dříve nahražovali schopné, bezcenná paka.

Anonym (St, 8. 5. 2024 - 13:05)

Lžeš !!!

Právě ty výpovědi bez udání důvodu budou kompenzovány vyšším odstupným než je dosud .

Bude to hlavně bič na ty, co léta jsou zašití ve svém nicnedělání a ještě se tím drze chlubí a zaměstnavatel má problém se takových celoživotních lemplů zbavit.

Anonym (St, 8. 5. 2024 - 15:05)

Jestli někdo lže, tak zcela notoricky vláda. Dá se jí po zkušenostech věřit? Pokud jsem měl podřízené netáhla, tak jsem s nimi rozvázoval pracovní poměr dohodou.  Zpravidla jsme se pochopili a bylo to bez problémů. I já jsem odcházel na dohodu, protože jsem měl zajištěno zaměstnání jinde.. Většinou jsem šel na lepší. Nebyl jsem nezaměstnaný ani den.

Anonym (St, 8. 5. 2024 - 16:05)

Ty jsi boží 🤣. Důvěra ve vládu... Nevíš o tom nic a tak píšeš bludy. Taky je jasné, že když si dával výpověď ty druhým tak šli oni pro neschopnost a když si šel ty tak to bylo za lepším.... No a právě ty výpovědi kde,jak píšeš ty,bylo třeba pochopení je potřeba aby bylo potřeba to řešit bez chápání, protože drtivá většina chápat nechce či neumí. Jsou to přesně ti vyžírkové co chápou akorát svoje a chápat zaměstnavatele je jaksi pod jejich rozlišovací schopnosti. A když si tu kopneš do vlády, tak je to po dlouhé době vláda , která jde proti lemplům a vyžírkům  co stát dlouhodobě vysávají a mají se lépe jak ti co dělají. A to je prostě potřeba změnit. Čím dřív, tím líp. Pro lidi i pro stát.

Anonym (St, 8. 5. 2024 - 17:05)

Promiň, ale pracoval jsem léta v oboru pracovního práva, tak vím o čem je řeč. Bylo to sice v dobách, kdy Zákoník práce byl "svatý", ale stejně se obcházel a musela zasahovat soudní moc. Dnes už nejsem zcela v obraze, ale vím, že její další omezení může mít dalekosáhlé následky. Rozpad tripartity je počátkem krize na trhu práce. Pořád máme málo nepřizpůsobivých "houmlesáků"? Už dnes je problém např. se zdravotnickým personálem, nebo v obchodních řetězcích, protože si nerozumíme a až přijdou ti z Afriky, tak co bude? Každý je nahraditelný. I ti nahoře.

Anonym (St, 8. 5. 2024 - 17:05)

Právě že nejsi zcela v obraze... současný systém chrání lemply,vyžírky nebo notorické absentéry co mají ještě tu drzost se schovávat za odbory a ti jim že" staré známosti" dají za pravdu a chrání je. Proto dnes mladí na nějaké odbory serou protože vidí ten shnilý bolševický systém chránící nemakačenka.

Anonym (St, 8. 5. 2024 - 17:05)

AHA!! No coment.

Anonym (St, 8. 5. 2024 - 17:05)

Ale co jsem si všiml, tak se tady řeší hlavně fyzické tresty v práci které jsou z 99% co jsem četl, jen vlhkými sny honimírů. Tak je tady nechám dál halucinovat. Těm je nějaký zákoník práce, ať starý či nový , u prdele. 

Anonym (St, 8. 5. 2024 - 16:05)

Přesně. Koneckonců dnes není problém kohokoliv vyhodit a dát za tím reorganizaci a max. 2-3 platy. Nově by šel bez " výmyslů" a dostane 6-7 platů. A to si trochou schopný a pracovitý najde do 1-2 měsíců práci novou. 

Default User Image
manžel (Út, 7. 5. 2024 - 21:05)

Také vám chodí manželka domů se seřezanou zadnicí? Ta moje tak přijde jednou nebo dvakrát do měsíce. Když se jí na to zeptám, tak jen řekne, že šéfku zase chytl rapl. Více z ní nedostanu. Jen jednou mi řekla, že dostává pravítkem nebo kartáčem na vlasy. A ani nevím jestli je to na holou. Tak jen doufám, že mluví pravdu a v práci ji nevyplácí nějaký kolega při sexu na kancelářském stole.

Default User Image
:-))) (Po, 22. 4. 2024 - 13:04)

Taky se stalo, že jsem šéfce naplácala na holou zadnici.

Anonym (St, 8. 5. 2024 - 10:05)

Tak ji ty blbe vytahej taky. .Třeba za kozy jestli ještě nějaký ta stará krůta má

 

Anonym (Po, 22. 4. 2024 - 14:04)

Tak asi si to zasloužila. Dostává pravidelně?

Default User Image
Marcela (Čt, 4. 4. 2024 - 11:04)

Tak u nás proběhli Velikonoce v práci...mazec

Anonym (Čt, 4. 4. 2024 - 13:04)

Šéf se na tobě vyřádil?

Default User Image
Marcela (Čt, 4. 4. 2024 - 15:04)

Nejen šéf a ne jen na mě 

Anonym (Čt, 4. 4. 2024 - 15:04)

Já jsem dostala od kolegy už v úterý. Zvykne mi naplácat i jindy, ale v úterý si dal zvlášť záležet.

Default User Image
Marcela (Pá, 5. 4. 2024 - 10:04)

A co na červený zadek doma?

Reklama

Přidat komentář