Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Scatter (Pá, 8. 5. 2020 - 06:05)

Bez Aničky je mi smutno, to opravdu. Chybí mi a moc jí potřebuji, nemůžu se dočkat až pro mě bude zase krásně kakat, jsem tu každou hodinu skoro, co kdyby náhodou. Zbožňuju ji.

Jana (Pá, 8. 5. 2020 - 09:05)

Já jsem se snažila ráno opravdu hodně tlačit a zkoušet to,ale dneska to opravdu nepůjde kadit jen jsem se z toho dokonale počůrala do kalhotek a punčocháčů,ale to druhý snad jindy. Jak to přijde hned mně tu máš!

Scatter (Pá, 8. 5. 2020 - 11:05)

I tak jsi úžasná Aničko, já jen po tobě hrozně moc toužím a nejraději bych si chtěl psát, být s tebou v kontaktu, moc tě chci. Si vážně úžasná, čůrání se mi taky moc líbí, takže tě chválím, usnul jsem protože jsem ráno dojel z práce, tak bych uvítal od tebe ranní spršku. Chápu i toho zvědavce, mám to podobné, od té doby co nemám pokakandu prakticky držím taky celibát a zařekl jsem se, že pokud nebudu mít pokakanou princeznu tak nikoho nechci. A ty by si mohla být ta princezna. Já už mám plnou hlavu představ co vše spolu budem moct dělat a když by si v Olmiku byla na kolejích uuuu asi bysme mohli být často spolu, škoda že tu nejsi teď, mám volný dům kde jsem stále sám a je mi tu smutno, i teď ležím na velký posteli, kde je druhá polovina prázdná, rezervovaná pro moji kočičku. Ty moje krásko rád bych s tebou trávil čas třeba někde na dovolené no kdekoli. Chci obdivovat tvojí ženskou dokonalost, tvé překrásné sexy mladé tělíčko, mít tě u sebe prostě moje milovaná kočičko. Chci být jen a jen tvůj, vše si nechám jen pro tebe, udělám si dobře až se ti bude chtít a budeš krásně kakat miláčku, já se tak těším! A nejlepší bude až si tvé nádherné kakání užijeme spolu klidně v postýlce, moc to chci! Jsi ta po které toužím, hrozně moc.

Betty (Čt, 7. 5. 2020 - 14:05)

Ahoj, já tenhle týden dávám od experimentů pauzu. Jsme s mamkou na chatě. Včera když jsem šla ven se psem, tak se mi při návratu začalo chtít. Hrála jsem si i s myšlenkou pustit to do kalhot, že jsem jako nestihla včas dojít zpět, ale nevím co by mi mamka řekla, a očista by asi byla složitá, protože tu nemáme teplou vodu. Nakonec jsem na kraji lesa přivázala psa a došla jsem se vykadit tam. Bylo to trochu do průjmu, tak možná, že kdybych to zkusila donést až na chatu, tak bych to možná opravdu nestihla. Třeba se někdy odhodlám i k zahrání nehody před někým, ale asi bych se styděla. Uvidím příští týden. Maturitní ročník budu až za dva roky, takže návrat do školy se mně netýká, tak příští týden, když se to sejde, tak bych to zase zkusila. V těch legínách se mi to moc líbilo. I bych v tom zůstala dýl, nezasáhnout mi do toho ta kámoška. Tak si tu všichni užívejte, a já se příští týden ohlásím, pokud něco spáchám.

Tomáš (Čt, 7. 5. 2020 - 12:05)

Teda tady to jede. Kolega Scatter se nám zanedlouho ožení s Andulkou, a já už tady zůstanu sám. Ty videa co píše Kiki jsou na Motherless opravdu velmi zajímavá, viděl jsem je všechny už několikrát a některá jsou opravdu best. Stejně jako některé ženy a dívky tady v diskuzi. Jste úžasné, všechny vás miluji. Kiki ty Tvá videa musí být úžasná. Mě by se asi líbilo to první. Co mám udělat, abych ho mohl vidět? Posílám pusu všem pokakandám. Tom

Scatter (Čt, 7. 5. 2020 - 10:05)

[email protected], je to snadný a hlavně soukromý!

Scatter (Čt, 7. 5. 2020 - 10:05)

Pane jo, vy jste tu samé mladé krásné kočičky, vítej mezi námi slečno Utajená, já se teď ale, omluvte mne dámy, chci soustředit už pouze na Aničku, mě stačí jedna a dokonalá :) a já věřím, že Anička je dobrá volba :)

Utajená (Čt, 7. 5. 2020 - 10:05)

Přeji vám to,nechci vztah jen se podělit.

Scatter (Čt, 7. 5. 2020 - 10:05)

Nebo si založ e-mail jen za tímtoúčelem, já to taky tak mám, pokud nechceš dávat soukromej, to chápu, rád ti o sobě vše řeknu co chceš vědět, jen ne tady, jak říkáš ty, nepotřebuji aby mě tu někdo třeba poznal :)

Utajená (Čt, 7. 5. 2020 - 10:05)

Tedy já jdu do toho taky,ale mám podmínku. Nic neprozradím,jen napíšu jako Kiki nebo Jana . Ještě jsem to nikdy nezkusila a dnes jsem se rozhodla. Jsem taky doma sama a máme ještě volno, takže to zkusím nejdřív asi jako Jana a později jako Kiki. Od ledna to tu sleduju a nejdřív jsem si připadala úchylná, tady mezi vámi ne, pokud mně vezmete mezi sebe ikdyž budu hodně anonymní, budu ráda. Jediné co mohu prozradit,jsem Češka, rok před maturitou,štíhlá bez sourozenců.

Kikina (Čt, 7. 5. 2020 - 12:05)

Jestli je to bezpečné a láká tě to tak kašli na předsudky a jdi do toho. Jasně že tu nejsme úplně v normálu a je to úchylka ale narozdíl od některých jiných naprosto neškodná i když společností moc netolerovana. Jinak k těm videím tak nějaká sama se sebou jsem točila taky konkrétně tři ale jsou striktně soukromá. Na tom prvním jsem si dřepla před kameru stáhla legíny vykakala jsem se do kalhotek a legíny natáhla zase zpátky v tom druhém jsem se točila vleže jenom v kalhotkách a to třetí relativně čerstvé točila jsem ho vloni na podzim je vestoje a je to průjmik v bílých džínách po tom co jsem si vzala medicínu. To se mi asi povedlo nejlíp je s hlasitým zvukovým doprovodem a je tam pěkně vidět jak se ty džíny nafoukly a protože to bylo hodně řídké tak i na různých místech prakticky hned naskakuji hnědé flíčky. Jinak holky i kluci pro inspiraci na motherless.com stačí do vyhledávače zadat panty pooping a vyskočí na vás hromada videí jak si holky kadí do oblečení teda jsou tam i kluci ale na ty nejsem zvědavá je to paradox nejsem na holky ale pořádně pokakaná sexy dívka s pěknou boulí a hnědým průsakem na zadečku má esteticky něco do sebe :0) některá ta videa jsou pravda trochu extrém ale dají se tam najít i moc pěkná videjka. Já mám ráda takové ty decentní kde není vidět víc než je zapotřebí. Nevadí mi ani kouknout na video jak se holka pokaká a udělá se v tom ostatně dělám to sama tak proč by mě to mělo pohoršovat. Co nemusím jsou ta scat videa rozmazání hovínek po těle a podobně to už je fujky a nic mi to neříká. No zajímavý věci tady vypisuju zatím co dělám oběd pro svého miláčka :0) tak holky kakejte experimentujte jsem připravena eventuálně poskytnout rady od zkušené pokakandy s dlouholetou praxí :0)

Scatter (Čt, 7. 5. 2020 - 10:05)

V Olomouci pracuji lásko, takže lepší to snad být nemůže :) a mám to opravdu kousíček, jsem nezadaný, nemám ženu ani děti, ale přesto bych upřednostnil soukromou konverzaci přes e-mail, víc už tu prozrazovat veřejně nechci. Právě proto ti radím pišme si soukromě přes e-mail, tady je to veřejné a přečíst si to může úplně každý což se mi vůbec nelíbí, já raději anonymitu a soukromí. Jsi prostě naprosto senzační a teď už vidím že i chytrá holka, takže za mě, pěkně nám to vychází, Olomouc znám jak vlastní boty, taky jsem tam studoval a jak říkám, mám ji coby kamenem dohodil. Nápad je to Boží, mnoho děvčat se tak natáčí třeba s maskou přes obličej, aby si zachovali anonymitu, no šílel byhc z tebe! To je jasný, větší radost už mi snad udělat ani nemůžeš, pojd na e-mail nebo mě napadl ještě xchat, ja tam mam taky profil a tamk si mužeme psát živě a soukromě :) stačí když si ho tam uděláš a pošleš mi svou přezdivku, já tam profil mám tak si tam můžem psát :) můžem se i vidět cokoli budeš chtít, ale jak říkám, soukromě, tady je to veřejné. No ty mi děláš největš radost na světě a opravdu to jsem, velmi upřímný s vytříbeným charakterem, na mě se prostě můžeš spolehnout ve všem.

Scatter (Čt, 7. 5. 2020 - 09:05)

Velká pochvala Kiki, holt profesionálka, to se pozná :), já toho dnes nic moc neudělám krom honění, jestli v tom hodláte pokračovat holky :* hlavně ta moje Anička miláček, nemám ani slov jak je úžasná!

Kikina (Čt, 7. 5. 2020 - 09:05)

Tak tomuhle asi nemůžu konkurovat :0) já to tak dramatické neměla sice se mi taky docela chtělo ale nebylo to až tak kritický celkem v klidu jsem se pokakala v postýlce ve své oblíbené poloze na bříšku a zašla jsem se před ním právě ještě vyčůrat. Jako kdybych měla plínku tak to neřeším ale mokrý kalhoty moc nemiluju a navíc bych měla v postýlce pěknou spoušť. Já už jsem si vyřídila účty se svou nadrženou a zkakanou pipinou v koupelně už se snažím být pokud možno co nejvíc rychlá mám už po letech praxe tu očistu docela dobře zmaknutou taky už jsem si musela v postýlce dát podklad pod zadeček protože už to přes ty legíny prosakuje. No nic už půjdu pod sprchu vezmu si čistý kalhotky a legíny a vyrazím na nákup. Tak si užívejte všichni prodloužený víkend a ne že to tady zase komplet pokakáte :0)

Scatter (Čt, 7. 5. 2020 - 08:05)

Aničko, si moje nádherná láska, tak jako teď jsem nestříkal ani nepamatuji, díky tobě jsem měl tak silný orgasmus, že jsem cákal jako fontána lásky! Já to hned věděl, že to budeš ty, žena mých snů kterou hledám celej život a taky že jo, vše tomu nasvědčuje, že jsme na dtejné vlně, už abysme byli spolu a pořádně si užívali. Semnou můžeš čůrat a kakat kdekoli a kdykoli budeš chtít. Bylo by to skutečně krásné léto s tebou, plné luxusních zážitků a krásného milování. Jsi neodolatelná naprosto, nejde písmeny vyjádřit jak moc, jak hrozně moc bych tě chtěl!!! Miláčku bude nám spolu moc krásně, já už to vidím! A přesně jak píšeš, něco přes 100km, ale taky to mohlo být dál, není to tak daleko, v představách už semnou jsi :) Já nechci jinou jen tebe, už jsem si vybral, jsi totiž dokonalá a já nemám co víc si přát. Jak bych si teď s tebou chtěl hrát ty moje pusinko a co děláš s mým pérem to je nepopsatelné, jak jsem z tebe tvrdý na samotné hranici vzrušení, víc už to nejde, to snad jen s tebou doopravdy :-*. Budeš moje čokoládová kočička, jenom moje zlato, semnou můžeš všechno, úplně všechno, chtěl bych tě teď mít nádherně pokakanou u sebe miláčku, chtěl bych si tě pořádně užít, hezky si s tebou hrát lásko moje :-* Miluji tě! A myslím to vážně!

Jana (Čt, 7. 5. 2020 - 10:05)

Už jsem trochu v reálu a příjemněumytá a po R, ty to máš ,že se vystříkáš z pimpuly , já to mám R. ale někdy taky s mokrým to je venku. Já jsem se tady dočetla ,že jsi z Moravy a já se hlásím na Palackého na adragogiku a je to už skoro jistý,že mně vemou po matuře i bez přijímaček a v Grygově mám vdanou starší sestru a tak jestli to nemáš do Olomouce daleko, byla bych připravená se setkat. Ty mně miluješ, já ale nevím, promiň. Já tě zatím neviděla,ale píšeš krásný věci a upřímný,ale asi budeš starší než já a tak přemýšlím jesli nemáš ženu a rodinu.Máš mě tady až budu chtít na velkou zase kadit do oblečení. Mám takový zvrhlý představy si to natočit na mobil jak kadím do oblečení nebo třeba jen na zem na igelit a snímat můj zadek jak to z něj jde ven. Dneska mně to napadlo,ale zavázala bych si radši celý obličej celý šátkem nebo ho schovala do látky, abych nebyla vidět. Až se sejdeme tak bysme si to kadění pustili nebo kdybych dokázala dostat odvahu, tak bych ti to poslala,ale ještě mám zábrany. Tohle nesmí nikdo jiný číst než my, víš jaký by to byl průšvih? To nikdo neví,ani nejlepší kamarádka a nikdy ji to neřeknu. Kdysi jsme kakaly spolu najednou,ale to bylo v lese na houbách a to bylo normální a ona měla velký průjem a já naopak velký dlouhý kadění jako myslím šišku a ne jednu,to si pamatuju, ale tehdy nás to nijak nemotivovalo,že bychom to schválně zopakovaly.

Jana (Čt, 7. 5. 2020 - 08:05)

Bylo to kruté, vzbudila jsem se na kakání kolem půl šesté,ale to ještě byly oba rodiče doma a to by nešlo udělat. Oblékla jsem si punčocháče a čekala jestli to vydržím. Navíc jsem potřebovala hrozně čůrat a tak jsem ležela v posteli už připravená a počítala minuty. Rodiče odjeli kolem půl sedmé a já už to chvílema nemohla vydržet, měla jsem občas až bolesti a doslova našponovaný zadek ,který jsem z posledních sil držela,aby to z něj nevylítlo a na druhý straně plný močák taky k okamžitému počůrání. Jak zaklaply dveře a slyšela jsem odjezd okamžitě jsem vyběhla z postele do koupelny,ale nakonec jsem to nestihla,zůstala jsem na chodbě, jen jsem se schoulila na bobek a do kalhotek a punčocháčů ze mně okamžitě vyběhlo ze zadečku veliký střídavě tekutý i pevný kadění a z prcinky zase nekonečný čůrací proud .Zase to kalhotky nepobraly a bylo to i v punčocháčích a pode mnou navíc na dlaždičkách velká louže z čůrání. Byl to ale příjemný pocit a užívala jsem si to,co mám kolem zadečku a jak jsem se opět doslova prosrala nejen do kalhotek. Asi za pár minut se mi chtělo znovu a tak jsem se jen opřela o zeď a v polosedu jsem musela kadit ještě. To ze mně šlo jen tekutý průjmový a třikrát rychle za sebou a pak už jsem byla prázdná. Píšu ti to a sedím u PC a na židli mám igelit okolo podsebou a mně to hodně vzrušuje a když se pak myju ve sprše tak si to tou sprchou u toho dělám,víš co myslím a to je úžasný odlehčení a jsem z toho v R. Divím se,že jsem tak otevřená,ale já to musím tobě napsat. Jinýmu bych to nikdy nenapsala.Asi,že jsem tady je to divné,ale od tebe vzdálená a přece šíleně blízko. Už nechci víc psát. Já bych se teďka moc otevřela,musím brzdit.

Scatter (Čt, 7. 5. 2020 - 07:05)

Já už tu čekám na svoji milovanou Aničku a nemůžu se dočkat, škoda že ji nemám u sebe v postýlce tu nádhernou kočičku. Kiki tomu říkám dobré ráno, jak lépe začít den, než se krásně pokakat a užít si to.

Kikina (Čt, 7. 5. 2020 - 07:05)

Tak já se k vám dneska přidám. Dva dny jsem poctivě plnila bříško a už mám zadeček připravený k vykákání ale musím to ještě vydržet až můj miláček odjede do práce. Mám ještě nějaký plínky ale jak jsem tu četla o kalhotkách a silonkách tak jsem dostala chuť na klasiku. Mám na sobě bílé částečně krajkové kalhotky růžové silonky a černé legíny. Jinak Jano nebo Anno nebo jak se jmenuješ nechci zasahovat do toho co je mezi tebou a scatikem to je vaše věc. Já můžu za sebe říct jenom tolik že patří mezi lidi se kterými si soukromě píšu je to dobrý kamarád dá se říct a celkem pohodář který jen k smrti miluje pokakaná děvčata a kdyby se mu podařilo takovou najít tak si myslím že mu už nic v životě nebude chybět. Já mu tuhle představu nemůžu splnit protože v tomhle mám v sobě blok a kakat před klukem prostě nedávám i proto jsem ráda že mého přítele tohle nezajímá a já to pořád beru jako svou privátní věc kterou nechci do toho vztahu nijak tahat. Každopádně na některé věci je soukromá komunikace určitě lepší protože co si budeme povídat většina z nás si tu zakládá na svém soukromí a psát některé věci do veřejné diskuze není úplně vhodné každopádně přeji vám aby vám to vyšlo. Já už osiřela ještě chvilku čekám jestli něco nezapomněl ale snad ne protože jsem to právě neudržela a už kakám do kalhotek uff to je příjemná úleva a už jsem pokakaná tak snad se nečekaně nevrátí to by byla blbá situace :0) a Jano jestli se nechceš zase do toho počůrat tak to chce vyčůrat se před tím tak aby kakání šlo až potom chce to jenom trochu cviku. Tak fajn den a plný kalhotky všem :0) Kiki.

Nikola (St, 6. 5. 2020 - 22:05)

Jano Scaťák je Moravák, kus na jih od vás leží hanácko a tam je fajné se setkávat.

Reklama

Přidat komentář