Reklama

Trestání kluků

Márty (So, 22. 2. 2020 - 21:02)

Myslím, že jste začal v čas. Jistě si vzal ponaučení ..

Marty (Čt, 13. 2. 2020 - 19:02)

Souhlasím s Pedrem. Pokud domluva není účinná, tak výprask.

Zbyněk (Út, 11. 2. 2020 - 16:02)

Myslíte, že když dítě krade sousedovi ovoce, oházelo sousedovi stěnu bahnem a zvonilo na lidi a pak se schovalo (tzv. zvonkohra), tak se dá nazvat uličníkem? Jaký trest by ste mu dali?

Pedro (Čt, 13. 2. 2020 - 19:02)

Určitě domluva, když nepomůže, tak třeba zarach a když ani to né, tak výprask ..

Návštěvník (Čt, 13. 2. 2020 - 16:02)

Pochválit, jak je dneska trend.

XxX (Út, 11. 2. 2020 - 17:02)

Přátelskou domluvu a vysvětlení.

Zbyněk (Pá, 14. 2. 2020 - 19:02)

No tak domluva moc nepomohla :/
Dal sem jí zarach, no podle mně by si zasloužila výprask co myslíte? Jenomže nikdy sem ještě netrestal výpraskem, tak jak na to? Na holou nebo ne? Vařečka nebo řemen? Kolik ran?

Marty (So, 15. 2. 2020 - 08:02)

Pokud jsou to jen lumpárny typu zvonkohra, tak asi ok, ale pokud už páchá finanční škody na majetku,jak jste psal, tak si myslím, že je výprask na místě .. Jen se mi to tady nechce rozepisovat a navíc píšeme do špatné diskuse o trestání kluků ..

Zbyněk (So, 15. 2. 2020 - 17:02)

Hups.. až teď sem si toho všiml :)
Jenom mě zajímá jesli tý uličnici dát vařečkou nebo čím.. jak by jste to řešil vy??

Marty (So, 15. 2. 2020 - 21:02)

Bylo něco?? A jak to dopadlo ??

Zbyněk (So, 15. 2. 2020 - 23:02)

No nesla to překvapivě statečně, ani moc nebrečela jenom ji trochu tekly slzy ale myslím, že do budoucna si to zapamatuje...

Marty (Ne, 16. 2. 2020 - 08:02)

Tak snad si vzala ponaučení a když né, tak pár na holou ji zase na chvíli sklidní..

Marty (So, 15. 2. 2020 - 17:02)

V pohodě ono to tady není vidět hned, že jsem psal ..
Tak bude to její první výprask a bude vám utíká, tak bych volil vařečku a pěkně si ji ohnul přes jednu nohu a druhou si ji přidržel..
Levou rukou trup a pravačkou můžete v klidu vyplácet.. nebo naopak ..

Marty (Pá, 14. 2. 2020 - 19:02)

Zdravím napište mi raději na email : [email protected]. tady je to takové neosobní ..

Zbyněk (Čt, 13. 2. 2020 - 15:02)

A myslíš si, že je to uličnictví? Protože holce je 13

Vládík (Ne, 5. 1. 2020 - 15:01)

V deseti letech jsem byl ve škole od dětí potrestán za žalování, stalo se to začátkem 90. let. Nejdřív si mě připravili – o přestávce před poslední hodinou mě děti obklopily a donutily mě vypít dvoulitrovou coca colu. Pak během té poslední hodiny se mi chtělo strašně čůrat. Po vyučování začalo mé utrpení. Kluci i holky mě odtáhly na záchod, srazili mě na zem a položili mě na dlaždičky. Už se to nedalo vydržet, trochu jsem si ucvrkl do kalhot. Znehybnili mě, roztáhli mi ruce, klekli mi na ně. Pevně mi drželi i nohy. Pak mě začali dva kluci rozvazovat tkaničky u tenisek. Bylo mi jasné, že mě budou trápit, abych se počůral… Boty byly za chvíli dole a když mi kluci sundávali ponožky, tak jsem znovu čůrnul do kalhot, tentokrát víc. Mezitím mi dvě holky vyhrnuli svetr a košili. Kluci mi pak zatím trochu pošimrali holé paty. Už jsem myslel, že pustím všechnu moč naplno. Usykával jsem a zatínal prsty u nohou. A pak mě začali mučit naplno. Kluci mi důkladně vylechtávali bosý chodidla, holky mě lechtaly na žebrech a na břiše a taky mě po holém břichu plácaly, trochu mi stáhly kalhoty a plácaly mě i na podbřišek a tlačily mi na něj. Vřískal jsem smíchem, tekly mi slzy, byl jsem rudý v obličeji a tekl ze mě pot. Házel jsem sebou a pak to přišlo – zařval jsem a pustil naplno moč do kalhot. Teplá moč mi tekla po nohách, bylo jí hodně, kalhoty byly celé mokré a zemi se tvořila velká louže. Holky mi rozeply pochcaný kalhoty a stáhly mi je ke kolenům. Pak mi stáhly i pochcaný trenky. Stále jsem ještě čůral, všichni se dívali, jak mi z holého pindíku vytéká moč a ti dva kluci mi stále lechtali bosý nohy. Vzlykal jsem, zmučený, ponížený, počůraný.

Jirka (Ne, 5. 4. 2020 - 10:04)

Ahoj .To ti nikdo nepomohl,proč jsi nevolal o pomoc .Kdybis křičel ,tak by tě někdo slyšel

Vládík (Ne, 5. 4. 2020 - 17:04)

Nenechali mě křičet. To řvaní, jak popisuji, bylo tlumené. Nejdříve mi pusu zakrývaly rukama, ale kousal jsem, tak mi do pusy narvaly mojí vysvlečenou ponožku.

Abe (So, 28. 12. 2019 - 21:12)

Byl jsem trestán často a krutě, většinou nezaslouženě. Ale, když jsou zde excesy. Přidám též vlastní zážitek. Bylo mi asi 13 let. Byl jsem na rybách a najenou výskot. Opodál se koupaly čtyři "víly", které jsem dobře znal. Nejstarší bylo 16, pak 14 dvěma a nejmladší bylo deset let. Byly na "Evu" a pěkně si to užívaly. Líbaly se a osahávaly. Nejstarší byla velmi vnadná, jinak už pěkná holky. Vzrušil jsem se a schoval jim svršky, a plaval k nim. Když mne spatřily vypískly a honem na břeh. Když zjistily, že se nemají do čeho obléci, došlo jim to. Vytáhly mne z vody, roztrhaly mi trenky na pruhy a jimi mne přivázaly rukama vzhůru k větvi. Původně chtěly vědět kde mají oblečení, ale pak se to zvrhlo. Kousaly, štípaly, bily mne kopřivami. Pak je napadlo, že mne budou honit. Po prvním výronu jsem úkryt prozradil. Nejstarší , která se mučení neúčastnila, se oblékla a snažila se mne vysvobodit. Odehnaly jí a odešla. Holky pokračovaly v masturbaci dál. Nepamatuji se ani kolik jsem měl výronů. Nejvíc mne trápila ta nejmladší, protože to dělala poprvé a nejdéle. Penis jsem měl do krve odřený. Asi po hodině a půl holky zahnala stará sousedka, s kterou přišla ta nejstarší. Odvázaly mne, omyly, k přirození přivázaly hojivý jitrocel. Babka sundala si kalhotky, kterými zakryla mou nahotu a odvedla si mne domů. Umyla mi penis v heřmánku a vmasírovala mast. Představte si, že její laskavé ruce mne opět přivedly k orgasmu. Když jsem dostříkal, došla pro mou mámu. Moc jí prosila a by mne netrestala, že jsem již vytrestán dost. Nic platné. Doma opět do naha a krutý nářez. Jenom odřenému penisu se vyhýbala. Měla obavy, že nebudu moci delší dobu masturbovat. Nakonec jsem musel stejně předvést, že je pyj stále funkční. Přes bolest jsem to dokázal. Nelíbilo se jí, že mám málo sperma.

pan M (Ne, 29. 12. 2019 - 14:12)

Tak takové vyhoneni bych si nechal taky líbit. Já to zažil pouze od kluků a občas par zvedavych holek se zúčastnilo ale pouze přihlíželo samotnému aktu.

Reklama

Přidat komentář