Reklama

Trestání kluků

Venmar (St, 26. 2. 2020 - 11:02)

Syna vyplácím často a jen důtkami. Vždy ve stoje v předklonu s nataženýma rukama zapřenýma za opěradlo židle a s nohama cca 60cm od sebe (kvůli stabilitě). Je už hodně vyspělý (8. tř.) s varlaty 9 cm od těla. Ochranou jeho šourku a varlat se ale nikdy nezabývám. Pokud drží určenou polohu a nevrtí se nebo neuhýbá tak zásah do nich nehrozí. Takže to je na jeho výpraskové ukázněnosti.
Spíše by doporučoval nechat syna před potrestání vymočit, aby se v průběhu nepočural. Před výpraskem hadicí nebo el. kabelem je na místě i vyprázdnění tlustého střeva.

luci (St, 26. 2. 2020 - 12:02)

Hadicí a elektrickým kabelem , to je fakt síla . Ale ještě k tomu nechat ochranu jeho varlat na jeho výpraskové ukázněnosti , je nezodpovědné . Když se pootočí a pořádně se trefíš , tak z něho můžeš udělat eunucha .

Venmar (St, 26. 2. 2020 - 12:02)

Já vyplácím jenom důtkami střední výrpask. Tedy žádný el. kabel ani hadice.

Alena (St, 26. 2. 2020 - 00:02)

Dobrý den.
Zajímalo by mě jak by jste převychovali kluka co ve třinácti letech utíká z domova a okrádá staré lidi. a ty peníze utrácí za cigarety a kamarády.
děkuji za tipy.

Tomáš (St, 26. 2. 2020 - 19:02)

Rozhodně bych pořídil již zmíněný GPS tracker, díky němu budete nonstop vědět kde kluk je a co dělá. Potom stanovte velmi přísná pravidla, jak se bude chovat. Kudy bude chodit, kdy bude doma atd. Buďte opravdu hodně přísná, nesmí mít téměř žádnou volnost. Pokud se jeho chovaní zlepší, tak můžete po chvíli režim trochu zmírnit. Tyhle pravidla se dají nastavit i v GPS trackeru a když je poruší, tak vás aplikace upozorní. Za každé porušení pravidel ho trestejte. Ideálně pořádně zbít zadek, takovéhle dítě si nic mírnějšího nezaslouží a výprask je neúčinnější. Když by to bylo jen něco menšího a nechtěla by jste ho za to bít, tak minimálně nechat klečet. Pokud by utíkal z domu v noci, tak mu zamkněte šatník a hlavně boty, aby musel jít v pyžamu a bos, což nebude chtít.

Návštěvník (St, 26. 2. 2020 - 09:02)

v první řadě bych ho eliminoval od těch kamarádů , sebrat mu telefon a zakazovat počítač nemá cenu, většinou to tyto děcka nezajímá,zamykat dveře nemá cenu , stejně uteče, buď bych ho oblékl do oblečení v kterém by si nedovolil vyjít ven,( nechat ho jen v tangách, pleny a body nebo pyžamo holčičí barvy). v případě odporování poslušnosti klečení v koutě a v každém případě GPS lokátor na kotník .

luci (St, 26. 2. 2020 - 01:02)

Takový hošan je opravdu zralý na ten zavrhovaný fyzický trest . Jak říkaly naši : když to nejde po dobrém , tak to půjde po zlém .

Návštěvník (Po, 24. 2. 2020 - 00:02)

výprask nepoužíváme, je to pravěký trest, u nás používáme klečení v koutě ,30minut a pak do postele a aby z ní neutekla seberu jí oblečení a nahá z pod duchny do večera nevyleze.

David (So, 22. 2. 2020 - 14:02)

Já jsem potrestal dnes poprvé výpraskem svého synka Petra, chodí do první třídy. Už delší dobu se nechtěl učit, pořád hrál hry a začal být hodně drzý. Mé varování, že bude opravdu bit, nebral vůbec vážně. A tak jsem se s ním dnes dopoledne zavřel u něj v pokoji. Přinesl jsem si řemen a oznámil mu, že dostane výprask na holý zadeček. Klučík zrudnul a hned zase zblednul. Pak se roztřásl a začal plakat. To na mě ale neplatilo. Začala příprava na bití. Nejdřív si musel Péťa sundat brýle a pak si musel svléknout kalhoty. Třásly se mu ručky a vzlykal. Pak musel sundat ponožky, málem při tom upadl. No a pak šly dolů spoďáry… Tričko jsem mu nechal. Vzlykající, polonahý klučík si musel lehnout na postel na břicho. Řekl jsem mu, že dostane 25 ran na zadek. A jestli bude kopat, tak mu přidám 5 – 10 ran. Začal jsem ho bít do nahého zadečku. Křičel, řval, strašně brečel. Celý se zmítal a samozřejmě kopal bosýma nohama. Tak dostal třicet ran. Nebyly vší silou a taky jsem sledoval jeho zadek, byl pokryt červenými pruhy, ale nebylo to tak zlé. Nepočůral se, ale po bití hned běžel na záchod. Když se vrátil, stále vzlykal a brečel. Musel si ale ještě kleknout na patnáct minut v koupelně na dlaždičky. Doufám, že se polepší…

Márty (So, 22. 2. 2020 - 21:02)

Myslím, že jste začal v čas. Jistě si vzal ponaučení ..

Marty (Čt, 13. 2. 2020 - 19:02)

Souhlasím s Pedrem. Pokud domluva není účinná, tak výprask.

Zbyněk (Út, 11. 2. 2020 - 16:02)

Myslíte, že když dítě krade sousedovi ovoce, oházelo sousedovi stěnu bahnem a zvonilo na lidi a pak se schovalo (tzv. zvonkohra), tak se dá nazvat uličníkem? Jaký trest by ste mu dali?

Pedro (Čt, 13. 2. 2020 - 19:02)

Určitě domluva, když nepomůže, tak třeba zarach a když ani to né, tak výprask ..

Návštěvník (Čt, 13. 2. 2020 - 16:02)

Pochválit, jak je dneska trend.

XxX (Út, 11. 2. 2020 - 17:02)

Přátelskou domluvu a vysvětlení.

Zbyněk (Pá, 14. 2. 2020 - 19:02)

No tak domluva moc nepomohla :/
Dal sem jí zarach, no podle mně by si zasloužila výprask co myslíte? Jenomže nikdy sem ještě netrestal výpraskem, tak jak na to? Na holou nebo ne? Vařečka nebo řemen? Kolik ran?

Marty (So, 15. 2. 2020 - 08:02)

Pokud jsou to jen lumpárny typu zvonkohra, tak asi ok, ale pokud už páchá finanční škody na majetku,jak jste psal, tak si myslím, že je výprask na místě .. Jen se mi to tady nechce rozepisovat a navíc píšeme do špatné diskuse o trestání kluků ..

Zbyněk (So, 15. 2. 2020 - 17:02)

Hups.. až teď sem si toho všiml :)
Jenom mě zajímá jesli tý uličnici dát vařečkou nebo čím.. jak by jste to řešil vy??

Marty (So, 15. 2. 2020 - 21:02)

Bylo něco?? A jak to dopadlo ??

Zbyněk (So, 15. 2. 2020 - 23:02)

No nesla to překvapivě statečně, ani moc nebrečela jenom ji trochu tekly slzy ale myslím, že do budoucna si to zapamatuje...

Reklama

Přidat komentář