Reklama

Péřové bundy,kombinézy,zimní oblečení ,nabalování se

KM (Ne, 8. 3. 2020 - 18:03)

Opravuji na 2012. Samozrejme. 2008 byla jeste velka vyprodej lesklych vsech moznych barev a mi se to zdalo tenkrat za 6000 z 8000 drahe :'( I kdyz je fakt, ze tenkrat to byly mnohem vetsi penize a sam se divim, ze ta retro se ted prodava tesne pod 7000, kdyz neni nijak osizena.

Account suspended (Čt, 5. 3. 2020 - 16:03)

Cena nesmyslná, o tom žádná.

BP. (Čt, 5. 3. 2020 - 17:03)

Jo je to magor, už to tam má dlouho a nic. A chtělo by to spíš XL, aby to bylo dost velké i přes mikinu. L je pro mě tak do města. V ní by se dalo už v kde čem "vyválet" a nebylo by to moc vidět. Sice nejsem na army, ale do sbírky by se hodila.

Tahle (So, 29. 2. 2020 - 17:02)

tahle je taky sexy, co vy na ní dámy? www.postazdarma.cz/bundy-a-kabaty/damska-zimni-bunda-marlony-modra?utm_source=rtbhouse&utm_medium=retargeting&utm_campaign=rtbhouse-retargeting

Lukáš (Pá, 28. 2. 2020 - 08:02)

Na vinted člověk může prodávat kupovat diskutovat ale co na plat když se tam objeví nějaká pomatená udavačka které vadilo že jsem chlap a že si od dotyčné chci koupit její lesklou péřovku jednal jsem s ní slušně jako každý normální kupujicí a ona mě za odměnu nahlásila adminum údajně jsem ji měl sprostě nadávat sexuálně obtěžovat a posílat fotky svého čuráka což nebyla žádná pravda prostě si to vymyslela chtěl jsem důkazy nic mě nepředložili a tak mě admini zablokovali nic je nezajimá bohužel jsem narazil na psychopatku a notorickou lhářku bohužel takových psychopatek tam je víc a jsou asi u adminu oblíbené jinak by už dávno byly také zablokované.

MMSK (Pá, 21. 2. 2020 - 20:02)

postimg.cc/ zmazte aby 9 bola za lomitkom 94ZqdM5F tak druhy pokus, kombina dosla super leskla, na foto to tak nevidno, vraj bavlna s potahom polyuretan, pochybujem, je super vzruso, a ako klze po snehu sankovacka bez sankov

BP. (Pá, 21. 2. 2020 - 23:02)

Hm, ta ta musí fakt jezdit pěkně i sama.

Návštěvník (Čt, 20. 2. 2020 - 16:02)

Tak to nejde a neustále to otravuje s tou blbou hláškou a pamatuje si mě ještě druhý den.

MMSK (Po, 17. 2. 2020 - 22:02)

super nejde pridat komentar s foto, vyhodi chybu

Anonym (Út, 18. 2. 2020 - 10:02)

Fotku přiložit sem nešlo snad nikdy...

MMSK (St, 19. 2. 2020 - 16:02)

myslel som s odkazom na fotku

Návštěvník (Pá, 14. 2. 2020 - 11:02)

Tak už ho nechte, aspoň sem někdo něco píše, vždyť to tady málem umřelo.

Anonym (Pá, 14. 2. 2020 - 12:02)

Jo, zdechlo to tu. Lenák balenák je kluk, to se ví dávno...

Návštěvník (Pá, 14. 2. 2020 - 15:02)

Tak zase která holka nebo žena by sem psala? Asi určitě žádná, protože je to spíš fetiš, ale hezký. Jo, mít takovou babu s touto zálibou, bože, to ba bylo štěstí.

Láďa (Ne, 9. 2. 2020 - 17:02)

Měl bych dotaz na velikost bundy retro nuptse. Nemohu se rozhodnout jestli hodně volnou, jen trochu volnou a nebo tak akurátní na tělo. Bylo by to pro mě a přítelkyni. Vypadá to dost volně a tak nevím a jak ji nosit. Dík.

Anonym (Čt, 6. 2. 2020 - 19:02)

Lukáš : Rozešli jsme se je to asi půl rok. Udělal jsem jednu velkou chybu, něco jí řekl a tím jí od sebe odehnal. Každý bohužel chybuje. :( celkově ale ten vztah už půl roku nebyl ono. Potřebovalo to restart, a být od sebe. Byl nedávno pokus dát se dohromady, bohužel jsem znejistil a ona couvla . Známe ženy..nicméně lásku k tomu co nosím a co se líbí mne už asi nesdílí. Kdo ví ale, co by bylo kdybychom byli spolu..
Tímto se omlouvám všem, které jsem pohoršil svým příběhem :D vím, že je to diskuze o nabalování

huhu (Čt, 6. 2. 2020 - 18:02)

to uz neumite skopirovat link ? :D :Dwww.vinted.cz/forum/krasa-and-wellness/1016449

Lenkanabalenka (Ne, 9. 2. 2020 - 13:02)

Pěkná kombinéza, na hory i do města, na delší procházku v mrazivém počasí určitě zahřeje. Klidně bych si přes ní vzala ještě vestu. A samozřejmě doplnit pořádným rolákem nebo nákrčníkem s kulichem,případně kukličkou.Na nohy pěkné teplé boty a jste nádherně zateplené.

Fanda (Ne, 9. 2. 2020 - 19:02)

Zateplená nebo přiteplená ??? Myslím že jsi dosti priteplená.

Lenkanabal... (St, 12. 2. 2020 - 11:02)

Tvoje starosti bych chtěl mít...,na vinted jsem viděla na prodej /bohužel už je prodaná/ pěknou kuklu "ed hardy" je z pleteniny a má dva otvory pro oči,jinak kryje celý obličej,vypadá pěkně.Nevíte kde bych jí koupila?

Reklama

Přidat komentář