Reklama

Péřové bundy,kombinézy,zimní oblečení ,nabalování se

KM (Ne, 8. 3. 2020 - 18:03)

To je cena za raritni kus, vsimni si, ze ma i maskacova ramena. Normalni kus za normalni cenu kolem 4-7000 podle novosti a stavu ma ramena bohuzel cerna.

Jinak ty retro TNF jsou i pomerne leskle. Ja koupil jeste 2002 ve velike sleve posledni TNF nuptse 1 pred velikou mezerou pred znovuvyrobou te co se prodava posledni 2 roky a ta je ze vsech TNF nejlepe udelana, je videt, ze je to vrchol evoluce, ale bohuzel je tak sametove matna. Od te doby jsem si koupil i dost lesklych, tak jsem za ni nakonec rad, ale tenkrat jsem byl zklamany, ze jsem uz leskle nestihl.

BP. (Po, 9. 3. 2020 - 11:03)

Za lesklou považuješ tuhle: https://www.amazon.com/North-Face-Retro-Nuptse-Jacket/dp/B07GC8T377

KM (Út, 10. 3. 2020 - 19:03)

Mate pravdu oba. Ta bunda samotna je leskla (matna ramena jsou tradicni vlastnost TNF, az na par raritnich kusu). Na pani je jina, matna. Ale protoze z obchodu a z lidi vim, jak vypada soucasna cerna znovuobnovena serie, mohu zodpovedne potvrdit, ze je to ta leskla. Neni tedy megaleskla jako byly znacky typu Rivaldi, Nickelson, ani jako nektere monclery, ale na slunci se leskne pekne a porad je "normalni".

BP. (Po, 9. 3. 2020 - 00:03)

Je mi to jasné a i když maskáče nemusím, tak uznávám, že vypadá parádně. 33 000 komplet je masakr cena, to asi nebude na lítání po venku a hraní airsoftu nebo paintballu. I když by to byl dobrý úlet :-)) Mám matné, a 3 bych řekl pololesklé v porovnání s opravdu lesklými. A Nuptse 1 je opravdu jednička. 2 ještě ušla, ale už nebyla tak teplá, to asi začal trend ztenčování, až to došlo k těm dnešním pro jaro, léto, podzim a na zimu aspoň 2 nebo 3 navrstvit, pokud je opravdu zima.

Leoš J (Po, 9. 3. 2020 - 11:03)

Po paintballu by byla pěkně vylepšená a barevnější. A ty prachy zas tak moc nejsou, za tu zábavu by to stálo je do toho pustit a nechat ji tak, zas, kdo by ji takovou barevnou měl.

KM (Ne, 8. 3. 2020 - 18:03)

Opravuji na 2012. Samozrejme. 2008 byla jeste velka vyprodej lesklych vsech moznych barev a mi se to zdalo tenkrat za 6000 z 8000 drahe :'( I kdyz je fakt, ze tenkrat to byly mnohem vetsi penize a sam se divim, ze ta retro se ted prodava tesne pod 7000, kdyz neni nijak osizena.

Account suspended (Čt, 5. 3. 2020 - 16:03)

Cena nesmyslná, o tom žádná.

BP. (Čt, 5. 3. 2020 - 17:03)

Jo je to magor, už to tam má dlouho a nic. A chtělo by to spíš XL, aby to bylo dost velké i přes mikinu. L je pro mě tak do města. V ní by se dalo už v kde čem "vyválet" a nebylo by to moc vidět. Sice nejsem na army, ale do sbírky by se hodila.

Tahle (So, 29. 2. 2020 - 17:02)

tahle je taky sexy, co vy na ní dámy? www.postazdarma.cz/bundy-a-kabaty/damska-zimni-bunda-marlony-modra?utm_source=rtbhouse&utm_medium=retargeting&utm_campaign=rtbhouse-retargeting

Lukáš (Pá, 28. 2. 2020 - 08:02)

Na vinted člověk může prodávat kupovat diskutovat ale co na plat když se tam objeví nějaká pomatená udavačka které vadilo že jsem chlap a že si od dotyčné chci koupit její lesklou péřovku jednal jsem s ní slušně jako každý normální kupujicí a ona mě za odměnu nahlásila adminum údajně jsem ji měl sprostě nadávat sexuálně obtěžovat a posílat fotky svého čuráka což nebyla žádná pravda prostě si to vymyslela chtěl jsem důkazy nic mě nepředložili a tak mě admini zablokovali nic je nezajimá bohužel jsem narazil na psychopatku a notorickou lhářku bohužel takových psychopatek tam je víc a jsou asi u adminu oblíbené jinak by už dávno byly také zablokované.

MMSK (Pá, 21. 2. 2020 - 20:02)

postimg.cc/ zmazte aby 9 bola za lomitkom 94ZqdM5F tak druhy pokus, kombina dosla super leskla, na foto to tak nevidno, vraj bavlna s potahom polyuretan, pochybujem, je super vzruso, a ako klze po snehu sankovacka bez sankov

BP. (Pá, 21. 2. 2020 - 23:02)

Hm, ta ta musí fakt jezdit pěkně i sama.

Návštěvník (Čt, 20. 2. 2020 - 16:02)

Tak to nejde a neustále to otravuje s tou blbou hláškou a pamatuje si mě ještě druhý den.

MMSK (Po, 17. 2. 2020 - 22:02)

super nejde pridat komentar s foto, vyhodi chybu

Anonym (Út, 18. 2. 2020 - 10:02)

Fotku přiložit sem nešlo snad nikdy...

MMSK (St, 19. 2. 2020 - 16:02)

myslel som s odkazom na fotku

Návštěvník (Pá, 14. 2. 2020 - 11:02)

Tak už ho nechte, aspoň sem někdo něco píše, vždyť to tady málem umřelo.

Anonym (Pá, 14. 2. 2020 - 12:02)

Jo, zdechlo to tu. Lenák balenák je kluk, to se ví dávno...

Návštěvník (Pá, 14. 2. 2020 - 15:02)

Tak zase která holka nebo žena by sem psala? Asi určitě žádná, protože je to spíš fetiš, ale hezký. Jo, mít takovou babu s touto zálibou, bože, to ba bylo štěstí.

Láďa (Ne, 9. 2. 2020 - 17:02)

Měl bych dotaz na velikost bundy retro nuptse. Nemohu se rozhodnout jestli hodně volnou, jen trochu volnou a nebo tak akurátní na tělo. Bylo by to pro mě a přítelkyni. Vypadá to dost volně a tak nevím a jak ji nosit. Dík.

Reklama

Přidat komentář