Reklama

15 ti-létá prohlídka - před rodiči trenky nesundám

Vojta (So, 28. 3. 2020 - 00:03)

Zkoušela mi stáhnout kůžičku na pindikovi až dolů ale moc to nešlo, tak říkala ať ho stahuju večer při sprchování

Kuba (Ne, 29. 3. 2020 - 12:03)

už to máš v pořádku?

Vojta (Pá, 27. 3. 2020 - 10:03)

Mně chlupy začali v 13 a stříkal jsem už taky v 13

Stydím se (Pá, 27. 3. 2020 - 08:03)

Je normální že v15 ještě nestříkám? Mám ho jen 8 cm a chloupky hodně málo.

luci (Pá, 27. 3. 2020 - 22:03)

Normální to není , jsi zřejmě sexuálně přibrzděný . Možná se nedokážeš patřičně vzrušit a moc pospícháš .

Steve (Pá, 27. 3. 2020 - 16:03)

Dej tomu čas ... každé tělo dozrává jinak pozdě.

A (Pá, 27. 3. 2020 - 12:03)

noční poluci taky nemáš?

Stydím se (So, 28. 3. 2020 - 19:03)

Poluci taky ne

Tady (So, 28. 3. 2020 - 20:03)

je nějaký 40 let starý, asi americký, výzkum puberťáků, který sledoval věk jejich první vědomé ejakulace. Vychází z něj, že i kluci s opožděnou pubertou, zařazení do některého ze vzorků daného výzkumu, měli první vědomou ejakulaci nejpozději ve věku 15 a půl roku. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/6106006 Pokud je ti už přes 15 a půl, a ještě jsi neměl ani noční poluci, ani první bdělý výron ejakulátu, pak bych se asi být tebou už obrátil na dorostového lékaře. Hlavně se nestyď - ber to jako jakýkoli jiný problém.

Stydím se (So, 28. 3. 2020 - 23:03)

Bude mi teprve 15 v červnu. Chlupy mi začínejí růst dole v podpaží ne.

Tak (So, 28. 3. 2020 - 23:03)

zvaž situaci. Pokud ti už dole rostou chlupy, možná na sebe první výron nedá dlouho čekat. Můžeš si i čas od času zkoušet si ho vyhonit a vystříknout (samozřejmě nejlíp jen v nejpřísnějším soukromí). Dorostového lékaře bych za takových okolností možná nechal přes léto být, a kontaktoval bych ho až na podzim, nebo se mu o tom problému zmínil právě až při patnáctileté prohlídce. Snad už bude na podzim fungovat zdravotnictví jakž takž normálně, a - pokud to ještě vůbec budeš potřebovat - někdo se ti bude i náležitě věnovat. (V úvahu by pak mohla přicházet nějaká hormonální terapie - například depotní testosteronový preparát.)

Stydím se (Po, 30. 3. 2020 - 18:03)

Chlupy mi rostou jen krátký a světlý. Nejsou moc vidět. Honit ho zkouším, normálně mi stojí, je ale pořád malej a nestříká. Ve škole jsem se strašně styděl a i před rodiči se stydím aby mě neviděli a nechci se před mamkou u doktora svlíkat.

Za (Po, 30. 3. 2020 - 21:03)

své tělo by se nikdo stydět neměl. Vypadáš nicméně jako komplexní uzlíček anatomicko-fyziologických a psychických problémů. Neznáš nějaké starší osoby, ke kterým máš důvěru? Nebo nemůžeš si vyhledat nějakou důvěrnou telefonní linku nebo chat pro mládež?

Vojta (Čt, 26. 3. 2020 - 22:03)

Mně na 13 ti lety nešel přetáhnout

Kuba (Pá, 27. 3. 2020 - 10:03)

co ti s ním dělala?

Kuba (Čt, 26. 3. 2020 - 15:03)

Zjistila někomu doktorka problém s přetahováním na prohlídce?

Abe (Čt, 26. 3. 2020 - 00:03)

Na patnáctiletou prohlídku vzpomínám se smíšenými pocity. Doprovázela mne matka. V pěti letech jsem prodělal nepříjemnou operaci přirostlé předkožky. Z toho důvodu byl o můj penis u dětské lékařky zvýšený zájem. Musel jsem se svléknout do naha. Přirozeně jsem měl kvalitní erekci. Maminka to hned komentovala, že takhle mi stojí skoro pořád. Lékařka na to, že to je normální. Když mi byl prohlížen a předkožka přetahována, matka upozornila, že se pořád honím. Bylo řečeno, že to je jen dobře. Pak se řešilo, že hodně stříkám. Sperma doktorku vůbec nezajímalo. Plodnost nehodlala řešit. Pak matka zveřejnila, že ho mám malýho. Doktorka jej přeměřila a konstatovala, že je zcela normální, a dostačující pro většinu žen. Prostě příliš starostlivá maminka narazila. Po odchodu z ordinace jsem se v nejbližším křoví pořádně vyhonil a maminka hlídala aby mne nikdo nevyrušoval. Až doma jsem to schytal, za ostudu, kterou jsem jí udělal.

Hana (Út, 24. 3. 2020 - 09:03)

Rybí vůně

Blanka (Po, 23. 3. 2020 - 20:03)

Nevím protože nejsem doktor ale myslím si že očistit použitou roužku by mohlo jit ozářit do mikrovlné trouby nebo jí ozářit horským sluncem.

Návštěvník (Ne, 22. 3. 2020 - 22:03)

Včera mi bylo 14 a mám malého pindika kdy se mi má zvětšit ani nejde celý přetáhnout jde jen půlka bojím se co mi řekne doktorka na t o že je tak malej a nejde přetáhnout

Reklama

Přidat komentář