Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (Pá, 10. 4. 2020 - 22:04)

To dělají všichni Rusáci, kteří vyhráli válku, mají napoleonský komplex. Ještě ho měli před II. světovou Francouzi. Pak rychle otočili. Podepsali dvojsmlouvu s Británii, že pokud nezaútočí jedna země, nezaútočí ani Francouzi a tím zrušili smlouvu s ČSR o pomoci v případě napadení.

Návštěvník (Pá, 10. 4. 2020 - 22:04)

Protože Německo je v počátku přezbrojilo a pak si začlo diktovat směrem Československu, Britové pak také mohutně nazbrojili, tím se zadlužili a Francouzi si tak museli počkat, až rozhodnou Britové.Pak už je Němci napadli a obsadili, prootže ti nedali na generála, který tvrdil, že Němci zaútočí právě přes neprostupné Ardeny a oni tam tudy opravdu prošli.

ShabbaTot-Jahoda (Pá, 10. 4. 2020 - 22:04)

já ale nejsem pozotivně koronavirák---já ne!....A jestli jsem to dodržující karanténu a jezdím pouze do z práce a do o supermárketů ve městě a dostanu to,potom budu na 90 % vědět kde asi!

Hele (Pá, 10. 4. 2020 - 21:04)

Tady ti návštěvníku pšenka nepokvete! Na takový jako jsi ty máme své stávkokazy.

Hanba (Pá, 10. 4. 2020 - 21:04)

Takhle si vážíte toho, kdo chtěl vstoupit do nově zakládaného l Krajanského sudetské sdružení v ČR ? Podlý nestoudný návštěvník !

PanKrákora (Pá, 10. 4. 2020 - 21:04)

Toto není diskuse, toto je pěkný úlet modrých ptáků do Bohnic.

Mohamed (Pá, 10. 4. 2020 - 21:04)

bin Rashid Al Maktoum jméno mé. Jak si dovoluješ komulit mé jméno ubohý sprostý pse ! Chudino nemajíc na nájem. Pros ihned mojí excelenci o odpuštění a plaz se k desetkrát po čtyřech směrem k východu a zpět a pak napiš.

Návštěvník (Pá, 10. 4. 2020 - 21:04)

Leze ti to na mozek. Jestli tedy nějaký máš

Návštěvník (Pá, 10. 4. 2020 - 21:04)

Můj život je pustý a prázdný tak tu diskutuji Mahdoune!

Mohamed (Pá, 10. 4. 2020 - 21:04)

bin Rashid Al Maktoum jméno mé. Hele otevři si dveře a pust průvan a odkráčej tím směrem kde máš lišej v těch jedněch spodkách, už sou jistě suché.

Návštěvník (Pá, 10. 4. 2020 - 21:04)

Hlavně že tu nediskutují i všichni tvoje koně, konkubíny a děti, to by jsme tu byli dlouho.

Mohammed (Pá, 10. 4. 2020 - 21:04)

bin Rashid Al Maktoum jméno mé.
Takže jistě chápeš, že jsem měl v diskusi přednost a nemusel jsem tě dnes ani nikdy do budoucna vůbec pustit do diskuse...Protože ty jsi holá dvojpůle protože nosíš jen jedny slipy a vždy je doma přepereš a sušíš na druhý den.

Mohammed (Pá, 10. 4. 2020 - 21:04)

bin Rashid Al Maktoum jméno mé.
Takže jistě chápeš, že jsem měl v diskusi přednost a nemusel jsem tě dnes ani nikdy do budoucna vůbec pustit do diskuse...Protože ty jsi holá dvojpůle protože nosíš jen jedny slipy a vždy je doma přepereš a sušíš na druhý den.

Návštěvník (Pá, 10. 4. 2020 - 21:04)

Dobrý den, jsem se rozhodl napsat kdo se skrývá za návštěvníkem. Jsem Mohammed bin Rashid Al Maktoum a ukážu vám svůj lifestile.Mám rád koně, golf, jachtaření, auta. Všechno vlastním.

Návštěvník (Pá, 10. 4. 2020 - 21:04)

neplácej tu, nemáš skoro ani na nájem

Mohamed (Pá, 10. 4. 2020 - 21:04)

bin Rashid Al Maktoum jméno mé. Posloužíš-li mi jako stolička na hygienu kopyt mích koní, tak ti zaplatím byt na Vinohradech po deseti letech služby. Mám stáj 100 arabských koní, někdy hodně divokých. Poslední stolička to vzda po 9ti letech. Prý se nenechá déle ponižovat a jeho zadek prý připomíná varhany.

Návštěvník (Pá, 10. 4. 2020 - 21:04)

Ty máš akorát tak špinavého vrabce. A to ještě kdo ví jestli....

Návštěvník (Pá, 10. 4. 2020 - 21:04)

Opravdu píšeš jak cizinec z hodně veliké dálky. Podle způsobu vyjadřování a neznalosti češtiny

Návštěvník (Pá, 10. 4. 2020 - 21:04)

Závidíš ty husičko. Tam u šejka mají velké platy ne jako ty tady invalidní důchod na tu tvoji nemoc co si pipláš aby si nemusel pracovat a nic dělat jen tu sedíš a kibicuješ nádhero.

Návštěvník (Pá, 10. 4. 2020 - 21:04)

U šejka možná mají. Ovšem tebe se to netýká. Za měsíc tu bude lépe. To už nebudeš mít ani na internet

Reklama

Přidat komentář