Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Tomáš (Út, 14. 4. 2020 - 20:04)

Už jsem se lekl, že jsem něco promeškal. Děvčata teda vy mi dáváte zabrat..

Kikina (Út, 14. 4. 2020 - 19:04)

Ten příspěvek ve 14:50 není můj ale nevadí to mi připomíná že už dlouho se tu za mě nikdo nevydával :0) ne není to tajné každý si to může ověřit. Dnes to jsou přesně dva roky co jsem začala přispívat na tuhle diskuzi. Sledovala jsem to tu už dávno před tím prakticky od té mojí první nehody v roce 2012 (jak ten čas letí) původně jsem se chtěla jít dneska pokakat ven a umýt zadeček někde v přírodě v lese v potoce ale brutálně se ochladilo a nejsem úplná dylinka abych zbytečně riskovala zánět tam dole. Naštěstí se mi vyskytla lepší příležitost. Můj miláček musel pracovně odjet a nevrátí se dřív než zítra odpoledne. Takže si dneska asi po dvou měsících pořádně užiju zkakám se v postýlce a budu v tom spát až do rána. Jsem na to celá nadržená čekám jenom na zprávičku že Tomáš dorazil na místo které je téměř sto kilometrů daleko a pak si hned s chutí ulevím. Už to držím z posledních sil :0)

Kikina (Út, 14. 4. 2020 - 14:04)

Je to tajné.Sorry.

Nikola (Út, 14. 4. 2020 - 14:04)

Já teda včera, od toho svého dostala co proto, ale pokaděná jsem u toho nebyla :) Kiki, a prozradíš nám co máš za výročí? Teda jestli to není tajné :)

Scatter (Po, 13. 4. 2020 - 09:04)

Jo holky, jste úžasné, mám velkou radost, konečně se můžu udělat.

Scatter (Po, 13. 4. 2020 - 09:04)

Máš pravdu Tomáši, máme to stejně, včera jsem sbalil pěknou prcinu, doufám, že s tím nebude mít problém :)

Kikina (Po, 13. 4. 2020 - 09:04)

Tak to jí dáš dneska na zadeček až se z toho zkaká co? :0) já od svého miláčka dostanu určitě ale doufám že bude něžný a zvládnu to bez nehody :0)

Nikola (Ne, 12. 4. 2020 - 09:04)

Zdravím vás. Říkala jsem si, že po nějaké době zase nakouknu do této diskuze, abych se přesvědčila, jak se vám všem daří a, že jste v pohodě i v této blbé době. Napřed bych chtěla Kikině pogratulovat k jejímu objevu. A s kaděním to nehroť. Ona už se příležitost najde. Jasně, že toho nejde nechat. To vím nejlíp podle sebe :-) I když vztah s mým přítelem je plně uspokojující po všech stránkách, tak občas prostě potřebuji ten pocit, jak si svobodně ulevím do oblečení. Kalhotky se krásně naplní a nafouknou a pak to příjemně hřeje na zadku :-) Je to holt droga s kterou je snadný začít a těžký skončit. Já třeba střídám období kdy se pokadím třeba třikrát do týdne, pak zase třeba měsíc nic nespáchám. Záleží na okolnostech i momentální náladě. No a k mým posledním zážitkům. Od té doby, jak jsem tu psala, že jsem spáchala ten "pokaděný nákup", už jsem podobný úlet neopakovala. Poté co se po vypuknutí korona krize, zavřely školy a univerzity, tak nemám komu bych přednášela, tak pracuji z domova a dělám výuku online. Přiznám se, že už jsem vedla jednu video konferenci se svými studenty a byla jsem při tom pokaděná, o čemž pochopitelně oni neměli ani tušení :-) No a dneska můj přítel odjel něco vybavit ke svým rodičům. Odjel brzy ráno, když jsem ještě spala a nechal mi tu vzkaz, že dorazí na oběd. Docela se mi po probuzení chtělo, tak jsem si řekla : proč ne, udělám si "hnědou velikonoční neděli" natáhla jsem na sebe upnuté fialové legíny. Chvíli jsem se procházela po bytě, aby to přišlo samo. Po chvilce stačilo jenom jemně zatlačit a pořádně jsem se pokadila. Už jsem v tom skoro dvě hodiny, ale hned jak dopíšu tenhle příspěvek, tak už se půjdu radši dát dohromady, kdyby přeci jenom přítel dorazil nečekaně dřív. Už jsem to takhle jednou nevychytala a málem byla přistižena. Jasně vždycky se to dá svést na nechtěnou nehodu, ale co si budeme povídat, doma v bytě kde to mám na WC pár metrů taková nehoda vypadá dost divně :-) Tak já už si zalezu do sprchy. Tak se tu mějte všichni fajn. Buďte v pohodě a nenechte se současnou situací okolo nás zdeptat. Niki.

Kikina (Po, 13. 4. 2020 - 09:04)

Niki díky že jsi se taky ozvala. Říkala jsem si že sem zase nějak nepíšeš. Teda s tou pokakanou výukou on line si mě teda dostala :0) kdyby tvoji studenti věděli jakou mají zlobivou paní profesorku tak by asi byli překvapeni :0) tak vidíš že má ten korona virus i svoje výhody. Tohle by asi v přednáškovém sále plném lidí zrealizovat nešlo :0)

Kikina (Ne, 12. 4. 2020 - 08:04)

Ahojte píšu vám zrovna ze záchoda :0) krásně jsem se vykakala a aspoň chvíli si tu posedim když už to nemůžu poslat do kalhotek. No já mám ten smrádek taky ráda. Když jsem se ještě pokakavala v postýlce a spala v tom celou noc tak to probuzení v plných kalhotkách a v tom voňavém smrádku bylo vždycky tak rajcovni že jsem si to musela hned udělat :0) no možná že vám tady příští týden udělám radost. Mám totiž jedno výročí které by si zasloužilo oslavit hnědým zadečkem ale zatím nebudu nic specifikovat a dovolím si zůstat zatím trochu tajemná. Nechte se překvapit :0) Kiki.

Tomáš (Ne, 12. 4. 2020 - 07:04)

Já teda nevím co ostatní, ale na mě zápach pokakané krásky působí jako feromony. Zabořím do její zadnice celý obličej a nasávám tu krásnou vůni, a můžu vám říct, že v té chvíli je míra mé erekce opravdu značná.

Renča (Po, 13. 4. 2020 - 16:04)

Tak to mě po ránu přítel naplácal přez pokakaný zadeček....

Kikina (Po, 13. 4. 2020 - 19:04)

Nepochybuji o tom že jste si to určitě oba dva užili :0)

Scatter1 (Pá, 10. 4. 2020 - 13:04)

https://motherless.com/B26C361 Která dívka ráda cvičí jako tato překrásná dívenka?

Rony (St, 8. 4. 2020 - 08:04)

Je škoda,že zrušili tu soukromou skupinku jak jsme si v ní psali, nevím komu to vadilo, Rony

Kikina (St, 8. 4. 2020 - 19:04)

Tak to soukromé fórum bych řekla že z důvodu malého zájmu zrušil admin sám ale to je pouze moje domněnka. S tím Radkem co to spravoval jsem si víc jak půl roku nepsala a nevím co s ním je ani tady na diskuzi se neobjevil. Bohužel to načasování nebylo úplně nejlepší. Kdyby s tím přišel někdy na podzim 2018 kdy tu vrcholily ty útoky na nás a na mou osobu především tak by jsme se asi s chutí do toho jeho fóra přesunuli. Takhle jsme šli do mailu. Já pak lidem se kterými si soukromě píšu o tom fóru napsala ale nikdo neměl zájem a navíc mi ten Radek psal že se mu tam přihlašují lidé s divnými maily a přezdívkami. Hlavně mě zarazilo že tam bylo registrováno přes dvacet lidí ale kromě tebe a mě tam vesměs nikdo nic nepsal. No co už tohle je zaběhlá diskuze kde je přes pět tisíc příspěvků a lidi přijdou spíš sem. Já po pravdě na českém internetu ani nevím o žádné jiné diskuzi s touto tématikou. To víš jsou lidi kterým to holt leží v žaludku co si budeme povídat...

Rony (So, 11. 4. 2020 - 20:04)

Máš pravdu,že jsme tam psali výceméně jen my dva,ale i tak je to škoda.Tady se zase tak důvěrně odpovídat nemůžeš.....Rony

Tomáš (Po, 6. 4. 2020 - 23:04)

Asi to tady definitivně zabalím. Kiki nám inklinuje k mému jmenovci, Scatter je na prášky a já tady na ty bukvatýry taky nemám náladu. Ach jo.

Rony (Út, 7. 4. 2020 - 07:04)

Máš pravdu, vytráceji se ty super články....

Kikina (Po, 6. 4. 2020 - 09:04)

No fujky asi budu blinkat :0(

Reklama

Přidat komentář