Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Scatter (Pá, 28. 2. 2020 - 11:02)

Tak to je pecka Niki, wow, děkuji ti za spoustu krásných orgasmů!

Nikola (Pá, 28. 2. 2020 - 09:02)

To co tu psala Radka, je teda dost drsný. To bych zažít nechtěla. Ani já to nebudu okecávat a podělávám se, protože se mi to líbí a činím tak zcela úmyslně. Někdy to schválně zadržuji co nejdéle, abych to pak jako nestihla. Někdy nic neřeším a nechám tomu volný průběh. Záleží i na momentální náladě. No můj přítel by se snad se mnou nerozešel, kdybych se před ním pokadila, ale zároveň jsem si jistá, že tohle ho určitě nebere, tak si to užívám sama, když je k tomu příležitost. Teď jsem skoro tři týdny nic nespáchala, ale včera se mi podařilo taky zahvězdit. Věděla jsem, že až k večeru dorazím domů, tak budu mít prostor, tak jsem už od rána tak nějak počítala s tím, že to udělám. No jak už to bývá, tak den se nekonečně vlekl. Musela jsem se zúčastnit hromady přednášek, přičemž ta poslední byla přímo nekonečná. Myslela jsem si, že už se snad podělám v sále plným lidí, ale vydržela jsem. Jak jsem vypadla ven na ulici, tak už to bylo fakt akutní. Domů zhruba dva kiláky pěšky. Už se stmívalo a tak jsem si řekla : co už, nějak už to dojdu a pustila jsem to. Chvíli jsem si užívala ten pocit, že stojím venku na ulici mezi lidmi ve svém drahém kalhotovém kostýmku a v silonkách a spoďárech pod ním mám pěkně naděláno, ale pak jsem se přeci jenom vydala na zpáteční cestu. Snažila jsem se jít pokud možno normálně a nedat na sobě nic znát. Prostě jako pravá dáma, neztratit glanc ani tehdy, když mám nakaděno v kalhotkách. Akorát teda v půlce cesty jsem toho rozhodnutí trochu zalitovala, protože jsem si uvědomila, že jsem se po cestě potřebovala stavit ve večerce u Vietnamce a koupit pár věcí. Teď jsem stála před tím krámem a bojovala se svou vnitřní nejistotou, jestli mám jít nakoupit posraná, což byla sama o sobě vzrušující představa, nebo radši zamířit domů. Ty věci jsem, ale koupit potřebovala, navíc jsem nemínila jít doma po návratu hned pod sprchu. Tak jsem si zapálila na kuráž a čekala jsem, až z toho krámku vypadnou nějací lidé, co tam nakupovali a bude tam jenom prodavač. Když se tak stalo, tak jsem sebrala veškerou odvahu a vstoupila dovnitř. Jak jsem se venku ani moc necítila, tak tady mě hned při vstupu ovanul brutální smrad, což mi na klidu moc nepřidalo a měla jsem chuť udělat čelem vzad, ale nakonec jsem se hecla. Potřebovala jsem fakt jenom pár věcí a tak jsem se to snažila vybavit co nejrychleji. Při placení jsem teda byla poněkud nejistá a asi i rudá jak rajče, ale Vietnamec nic neříkal, dokonce uctivě poděkoval. Moc lidí mu tam asi nakupovat nechodí, tak je rád za každýho zákazníka i když je to podělaná holka. Domů už jsem došla v pohodě a vstřebala jsem ten vzrušující zážitek. Pro jistotu jsem se tedy hned vysvlékla ze svého kostýmku, který byl naštěstí bez barevné poskvrny i když načichnul tím smrádkem a tak šel pro jistotu do pračky. Z té úlevy, že už jsem v bezpečí svého bytu se mi ještě chtělo, tak jsem přes kalhotky a silonky natáhla legíny, zatlačila jsem a k té hlavní a relativně pevné první vlně jsem přidala pořádný průjem. Totálně jsem se zesrala a pak si v tom ještě užila mnoho hodin...

Kikina (Pá, 28. 2. 2020 - 10:02)

Wow Niki to je vzrušující příspěvek a dobrá inspirace :0) i když teda nevím jestli bych měla odvahu jít nakoupit pokakaná. Každopádně na veřejnosti mezi lidmi to má úplně jiný rozměr a je to tak říkajíc vyšší level :0) no já jsem se dneska pokakala jenom tak decentně do růžových kalhotek a silonek. Ani jsem si nebrala legíny protože jsem cítila že toho moc nebude a že se to nevyplatí. Holt jsem nestihla dostatečně naplnit bříško ale to nevadí. Měla jsem k tomu příležitost tak proč jí nevyužit i tak je to fajn pocit. Tak si tu všichni užijte nadcházející víkend ke své spokojenosti. Kiki.

Kikina (Pá, 28. 2. 2020 - 08:02)

Pokakám se. Už brzy. Pak napíšu.

Scatter (Pá, 28. 2. 2020 - 08:02)

Ano , každý správný muž to má rád, tak pište pokakandy moje, stýská se mi po vás.

Renča (Pá, 28. 2. 2020 - 01:02)

Teda měla jsem na sobě původně bílé kalhotky a silonky včetně bodyčka a k tmavé kalhoty.Než jsem došla od zastávky domů tak mi to nateklo až do koláček, no ještě, že byla tma a nikoho nepotkala....Ty bíle věci se zbavily do hněda....,Renča

Standa (Pá, 28. 2. 2020 - 16:02)

Asi jsi chtěla říci do kozaček. Co s tím budeš dělat? Je dost riziko, že ti z nich budou cítit chodidla tak, že každému bude jasné, co v těch botách bylo a tudíž i co se ti stalo.

Scatter (Út, 25. 2. 2020 - 13:02)

Ano, potvrzuji a miluji! Pokakané holky jsou klenot!

Zadek4 (Ne, 23. 2. 2020 - 17:02)

Tak já se 2 krát pokakal teď nedávno do pleny. Můžete se podívat na www tečka hovno tečka sk. Dáte tam také svoje výtvory (po)kakání, ať už do kalhotek, pleny, či standardně do záchoda? Číst pouhý text už začíná být nuda, tak vás chci trochu inspirovat.

Kikina (Út, 25. 2. 2020 - 12:02)

Já náhodou svoje výtvory fotím moc ráda což určitě potvrdí někteří moji příznivci tady :0) zastávám ale názor že hovínko patří do plínky nebo do kalhotek kde se nejlépe vyjímá. Ráda si na sebe na kakání beru různé pestrobarevné legíny a pak na nich vyrábím různé hnědé obrazce které pak fotím. Takhle mě to baví nejvíc. Fotky typu hovno.sk mi bohužel nic neříkají.

Zadek4 (Út, 25. 2. 2020 - 22:02)

Tak můžeš svými výtvory trochu zpestřit to hovno sk, ať jsou tam více fotky i tohoto typu, který píšeš, že máš ráda. Jak jsem již psal, nedávno jsem tam dal 2 své hovínka v plínce, i když většinou je dávám v záchodě.

Scatter1 (Ne, 23. 2. 2020 - 08:02)

Bože můj ta příhoda s těma Němcema musela být super, zvlášť jestli tam byli i pěkný ženský,
je extremně snadné sbalit opilou holku, tak bych tam hned zaúřadoval a postupně všechny ty pokakandy němky ošukal, německy se naštěstí domluvím a je pravda, že němci všeobecně těmto hrátkám holdují mhohem víc než češi, možná za to můžou mé z části německé geny, že si do toho taky tolik ulítávám. Super hra Eliško, to je paráda, hned se mi z té super hry postavil.
Tvůj přítel má opravdu dobrý nápad, taky bych tě záměrně trošku potrápil a celý den si náramně užíval jak krásně si pokakaná.

Eliška (So, 22. 2. 2020 - 18:02)

Už budu kakat. Jenom mi to jde zatím dost ztuha. Budu muset asi trochu víc zatlačit. Tak a už to jede a plínka se pěkně plní. Akorát mám teda jeden problém. Podle přítele jsem už spotřebovala stanovenou kvótu plenek na dnešní den a pokud se pokakám, tak prý nebudu přebalena dřív než dnes půjdeme spát. Tak si teď asi zahrajeme hru, že jsem se moc pokakala a dožaduji se přebalení, ale on o tom nechce ani slyšet. Uvidíme jak dlouho nás to bude bavit :-)

M (So, 22. 2. 2020 - 13:02)

Právě dnes. Tak po cca 25 letech. prostě sem šel chcát, zatlačil sem omylem a bylo po prdeli.

Eliška (So, 22. 2. 2020 - 09:02)

No teda! To by jsi je měl pořádně využít :-) Já jsem už na dnešek spala v plence. Po probuzení jsem se počůrala a přítel mně přebalil. Teď už mám čistou plenku. Jenom nevím, jak dlouho, zůstane suchá :-) Snad se mi podaří se dneska i pokakat. Zatím se mi nechce, ale dva dny jsem nebyla, tak snad se efekt dostaví.

pavel (So, 22. 2. 2020 - 12:02)

Jo , držím palce !!

pavel (So, 22. 2. 2020 - 07:02)

Ahojte všichni pokakánci !! Vyklízel jsem pokoj po zemřelém a zůstalo mi 27 balení plen ABRI FORM premium . To je klika co ??

Rinzler (Pá, 21. 2. 2020 - 08:02)

Seru

Rony (Čt, 20. 2. 2020 - 20:02)

Ahoj pokakánci, dnes brzy ráno jsem se už raději pojistil a vzal stroje spoďárky i tak punčošky, zajistil bodyčkem, přez pl.kalhotky a na to kalhoty.Kolem poledne dorazil na podnik, kde zaparkoval, sedl di do svého auta a to už na sebe volání přírody nedalo čekat a začaly se mi plnit kalhotky.Od pondělka se to snažil v sobě udržet a holt to už chtělo ven.Doma stáhl kalhoty a nahradil je popatnácti legin a bodyček a jedny dlouhé šaty přez.Rozvařil kg rýže na kaši a tu si nalil za výstřih,aby protéká do kalhotek,kde se promychala s nadílkou, no budu si to užívat do zítřka.Doufám, že si také užíváte plných kalhotek, Rony

Kikina (Čt, 20. 2. 2020 - 10:02)

Tak já jednou taky řešila dilema jestli jít na velkou na veřejné WC nebo do kalhot. Nakonec to byl vlastně můj první ofiko úmyslný panty pooping. Před tím jsem se dvakrát pokakala v postýlce do pyžama když jsem měla tu zlomenou nohu. A po prvé to šlo do kalhotek a legín poté co jsem se z té zlomeniny dávala dohromady. To jsem chodila na rehabky a jednou takhle po cestě z jedné z nich se mi začalo docela dost chtít. I když jsem věděla že je mamča doma tak jsem se rozhodla že to prostě pustím a svedu to na tu zdrbanou nohu kvůli které jsem to jako nestihla. No a paradoxně když jsem šla na bus tak jsem minula veřejné záchody s tím že až budu skoro doma tak to před barákem pustím do kalhot. No nakonec jsem měla co dělat abych se nepokakala už v buse a po vystoupení z něj už to šlo vesměs samovolně do kalhotek. Měla jsem upnuté světle šedé legíny a musela jsem v tom jít asi deset minut takže domů už jsem došla solidně zřízená ale aspoň to bylo věrohodné. Radko a prozradís nám proč máš fobii z veřejných záchodů? To mě docela zaujalo :0)

Reklama

Přidat komentář