Reklama

Obřízka

Návštěvník (Ne, 1. 3. 2020 - 13:03)

Po operacích část pacientů zemře, bez operace by zemřeli všichni - u určitých úrazů nebo jiných urgentních stavů. Přesto se operuje. Ten kontroverzní profesor mohl rozumět oboru, to nevím. Ale byl kontroverzní, proto např. odmítl testy na HIV a zemřela holčička, posuzovala to lékařská komise, dále směl léčit za stanovených podmínek (dohled). Já si lékařskou kapacitu představuji jinak. Potom o jeho dceři se píše jako o Madam, už snad od 22 let provozovala síť prostituce ... Její jméno je uvedeno v jeho nekrologu, který se mi nepodařil vložit (odkaz). Někdo chytrý může sice napsat vědeckou práci, ale zároveň může být silně ujetý. Názory na obřízku, to je mimo specializaci pediatra, to řeší urologové, dětští urologové, dětští chirurgové. On takový doc. Měšťák je taky skvělý chirurg. Ale jeho názory na pitný režim (stačí litr denně, víc nepít), tak většina odborníků z oboru s tím nesouhlasí. Prostě to je mimo jeho chirurgickou specializaci, kontroverzní názor jinak skvělého lékaře, kterému nejedna žena vděčí za krásně zvětšená nebo modelovaná prsa. Jinak i v ČR je a hlavně bylo více profesorů, kteří mají sice titul, ale nebyli zas tak vynikajícími operatéry. Po nich leckdy to "opravovali" lékaři bez tolika titulů, co ovšem uměli operovat. Samozřejmě u nás je většina profesorů vynikajícími odborníky. Mimo medicínu, o tom vůbec nemluvím. Takový prof. Keller, to je prostě marxistický aktivista, svůj titul má a má to hodnotu doktorátu genderových odbornic. Nakonec profesory jsou i takové kapacity jako Václav Klaus st., Milan Knížák (co ho vyhodili po roce z každé ze čtyř vš, kde se pokoušel studovat) nebo Radim Pulec - sesazený pravoslavný metropolita. A bylo by takových víc.

Tonda Vlas (Ne, 1. 3. 2020 - 14:03)

Dle těch camců na závěr, které jsou tu stejně off topic to vypadá na pokryteckého evangelikála----------------já se tu nebavím o nutných operacích ale o operacích zbytečných, což vopižlávání z rozmaru rodičů je.

Návštěvník (Ne, 1. 3. 2020 - 14:03)

Ty sis zkrátka naběhl. Na položené otázky nemáš odpovědi, prostě tvoje "autorita" je leda pro ostudu, ne se na ni dovolávat. Ono stačí otevřít Wikipedii, ten doktor je nedůvěryhodný jak medicínsky (jak léčil)m, tak i z hlediska názorů, co prosazoval. Ty jsi myslel, že vytáhneš nějaké jméno a ostatní padnou na zadek. Teď dostáváš sežrat, co jsi si sám navařil. Tak místo argumentů leda hledáš únik. A jako obvykle, napadáš a říkáš, kdo že to píše. O to se nestarej, kdo to píše. Odpovídej na fakta, která tu někdo sděluje. Pak začni křičet, jak tě ostatní napadají. Tohle děláš leda ty sám. Já tu psal jen fakta, podíval jsem se na neznámé jméno, co jsi tu vysolil. Je to fakt lahůdka, ta tvoje autorita. Říkám, že tvoje argumentace a celá diskuze není o ničem jiném. Pochybné autority, kterým by se soudný člověk vyhnul. Odradily by každého nepoučeného laika, o lékařích ani nemluvím.

Tonda Vlas (Ne, 1. 3. 2020 - 14:03)

Za prvé, wikipedie není relevantním zdrojem, zvláště, když je v rukou cirkumfetišistů--------------------Za druhé nechápu ty camcy off opic na závěr o Kellerovi, Knížákovi a Pulcovi. To nasvědčuje autorství pokryteckého evangelikála. Nejsem levičák ale pořád je mi milejší starolevičák Keller než nějaký sluníčkářský neomarxista.

Návštěvník (Ne, 1. 3. 2020 - 14:03)

to je typické, dojdou argumenty, tak přejdeme na osobní napadání. Ale wikipedie nelže. Před ní jsem četl jeho nekrolog, wiki má navíc odkazy, kde jde ty věci ověřit. Rozhodně je wikipedie spolehlivější než nějaké aktivistické stránky, kde diskutuje kdekdo a nijak to nedokládá zdroji. Máš snad stránky, které o tom pediatrovi uvádějí "věci na pravou míru". Já se nebráním tomu, že třeba zpráva o úmrtí tříleté holčičky kvůli HIV není pravdivá. Wiki uvádí i její jméno, jestli se pamatuji. Jenže totéž uváděla i zpráva na stránkách univerzity, vlastně jeho nekrolog.

Tonda Vlas (Ne, 1. 3. 2020 - 13:03)

Profesoru Bodnerovi co operoval Havla také zemřel pacoš vyloženě jeho vinou. To se prostě stává. I mistr tesař se občas utne. Mnohdy se utne při vopižlávání.

Návštěvník (Ne, 1. 3. 2020 - 13:03)

mnohdy - bylo by pár odkazů, nemyslím na infekci po zákroku, kde to prováděl šaman v africe apod., ale po lékařském zákroku?

Návštěvník (Ne, 1. 3. 2020 - 12:03)

česky stručně - zemřela mu tříletá holčička, na zápal plic způsobený HIV, na což nebyla testovaná. Podařilo se mu udržel licenci (oprávnění dále léčit) jen pod podmínkou, že jeho praxe bude monitorované, bude zlepšené vedení dokumentace a další opatření... Skvělá vědecká kapacita, pan profesor.

Tonda Vlas (Ne, 1. 3. 2020 - 12:03)

Zajímavé je, že byl žid.

Návštěvník (Ne, 1. 3. 2020 - 12:03)

In 2006, the MedicalBoard of CaliforniaaccusedFleiss of“grossnegligence”inhistreatmentofa3yearoldgirlwhodiedfromAIDS-relatedpneumonia,sayingthatFleissdidnotensurethat the girl was tested for HIV or note in his recordsthat herparentshad refusedtesting.5The medicalboard eventuallyallowedFleiss to keep his licenceafter he agreedto allowmonitoringof his practice,improverecord keeping,and othermeasures.6

Návštěvník (Ne, 1. 3. 2020 - 12:03)

V nadpisu článku se ten pediatr též označuje za kontroverzního. Měl své obdivovatele, ale jiní se mu posmívali (lékařští kolegové). Tak skvělé, že někdo má o co opřít svoje bláboly. Stejným způsobem jde najít "odborníky" na cokoli, třeba pediatry, které odmítají dětské očkování i další zhovadilosti.

Návštěvník (Ne, 1. 3. 2020 - 12:03)

Paul Fleiss was a man of many contrasts.As a paediatrician he was both scorned and revered. Parents of hispatients appreciated his gentle bedsidemanner. Medicalcolleagues sometimes ridiculedhis controversialviews, includinghis outspokenoppositionto male circumcision,which he felt was barbaric.

Zkoumal (Ne, 1. 3. 2020 - 12:03)

Jak jinak....

Tonda Vlas (Pá, 28. 2. 2020 - 12:02)

Ano, kritizuju lékaře ale ne jen tak jako nějaký lékařský laik ale odvolávám se na jiné lékařské kapacity, zahraniční, takže jsi těžce naládoval kanón a vystřelil jsi zcela vedle. --------------------------Dle stylu mám zase co do činění s pokryteckým evangelikálem--------s Joem, teď vidím, že měl Hvězdoun pravdu, když ho na KD napadl z utajené homosexuality, dle toho, na jaké stránky chodí. ---------------Ten "Jirka" mohl by být náš multinick Zkoumal, který tam má dle všeho několik falešných profilů.

Zkoumal (Ne, 1. 3. 2020 - 09:03)

Zase se pasuješ do role lékařského odborníka, kterým nejsi a nikdy nebudeš, zbaběle tvrdíš že nejsi lékařský laik ? Pomateně vyčmucháváš na netu spoustu nepravd, polopravd a výmyslů stejně nebo i hůře mentálně postižených individuí a přitom víš že: " U nás je ta obřízka spíše raritní, jak píše profesor Weiss ". Ty víš sám moc dobře, kdo je Jirka a proč ti napsal ti co ti napsal, že jsi šílený .

Tonda Vlas (Ne, 1. 3. 2020 - 12:03)

Nejen žes překroutil, co jsem tu načmáral ale kolovrátkuješ a tak musím antikolovrátkovat. Kolikrát jsem tu psal, že se máš obrátil na odborníky s profesorským titulem, z nichž čerpám. Jen u profesora Fleisse z Los Angeles to půjde stěží, protože je už 6 let posmrti. Pochybuju, že by ti odpověděl, kdybys mu vlezl do hrobky.

Tonda Vlas (Čt, 27. 2. 2020 - 23:02)

* Sám napsal, že si může cokoliv vymyslet, když ho to admin nechá. Takové příběhy se jiste mohly odehrát a on si je vyčetl ve viktorianské literatuře a napasoval do současnosti a teď tím tady straší.*--------------------------------------Tak toto je nehorázná lež, nic takového, že si to vymýšlím, jsem tu nepsal. To bych musel být padlý na hlavu, kdybych tu něco takového napsal.--------------------Jinak ta svědectví postižených nejsou žádné staré viktoriánské báchorky, jde o věci naprosto čerstvé. U nás je ta obřízka spíše raritní, jak píše profesor Weiss ale tam, kde je častá, existují dobročinné organizace, které se takto postiženým věnují, ve Velké Británii je to třeba NORM UK a též internetová fóra pro takto postižené, jedno takové fórum, lze na stránkách intaktivu, na nějž jsem tu link dal, rozkliknout.

Návštěvník (Čt, 27. 2. 2020 - 22:02)

je to divné, že někdo brojí proti obřízce, přitom donedávna prováděná praxe kastrace v jeho vlastní církvi mu nijak nevadí. Kastrace není jen o neschopnosti mít děti, znamená celé hormonální narušení organismu. Např. svalová síla, vývoj svalů, to vše závisí na množství testosteronu. Proto je při stejné velikosti mužský sval asi o čtvrtinu silnější než ženský. Obřízka žádnou takovou změnu neznamená. Dle článku MUDr Zvěřiny, který ostatně sám zdejší spammer citoval jako první, tak obřízka se na sexu projeví marginálně. Celkově nejsou pozorované žádné změny, u jednotlivých případů můžou být určité pocity, které daní lidé udávají - a lékaři je berou jako pocity pacienta, ne objektivní fakt. Doporučuji prostudovat, co psal Doc. Zvěřina. Ač pro rutinní obřízku není, tak rozhodně v ní nevidí nic nebezpečného (proto např. píše, že není třeba se jí obávat).

Tonda Vlas (Čt, 27. 2. 2020 - 23:02)

Za prvé, když jsem prováděla kastrace, tak jsem v žádné církvi nebyl. A s ŘKC jsem se vnitřně rozešel několik let předtím, než jsem se stal intaktivistou. Když jsem byl ještě náboženským fanatikem, tak jsem ještě vůbec ani netušil, jakým zlem je cirkumfetišismus. Za čtvrté, na zcela jiných stránkách jsem těžce zkritizoval zaostalost české urologie, sexuologie a andrologie v této oblasti, protože zcela ignorují nové vědecké poznatky. Na špici jsou v ní Dánové. Je naprostá hovadina, že orgastický prožitek je věcí svalu, ten je věcí erotogenních zakončení a při radikální obřízce jich muž na 5/7 nenávratně ztratí. Při takové logice by obřezané ženy neměly mít s dosahováním orgasmu potíže. Mé věcné příspěvky nejsou žádné spamy. Chápu, že pro agresivního cirkumfetišistu jsou jak červený hadr pro býka a tak v nich ve své rozzuřenosti spamy vidí.

Rada (Pá, 28. 2. 2020 - 09:02)

no vidíš, "luci" se z tebe přeci jen ozvala, když píšeš , kopčím tvé citáty: " za prvé když jsem prováděla kastrace"...." Když jsem byl náboženským fanatikem", takže teď ses posunul na jiný level od náboženského na intaktivistickeho fanatika" ! to sedí - fanatikem jsi byl a jsi dál , jinak proč jsi fanatikem u nás, když zde zároveň cituješ profesora Weisse?::: " U nás je ta obřízka spíše raritní, jak píše profesor Weiss " a zároveň "těžce" kritizuješ lékaře???
" na zcela jiných stránkách jsem těžce zkritizoval zaostalost české urologie, sexuologie a andrologie v této oblasti, protože zcela ignorují nové vědecké poznatky. """ Takže o co ti jde?? A ještě si říkášz že jsi "zavilý masožravec "v noci čilý jako rybička"--gine z tebe jde STRACH! Vůbec není už divu že na Klukách Jirka psal, že gin je šílený úchyl... Takový sláty zde může vyplodit jen totálně nemocné individuum , nebo nebezpečný a šílený člověk. Meleš páté přes deváté , vyhledej raději psychiatra nebo psychologa pro svoji nemocnou duši.

Reklama

Přidat komentář