Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Rakato (St, 25. 3. 2020 - 15:03)

Návštěvník je Návštěvník - kretén, který si nechce dát nick. A navíc - podle mě to je jen jeden trotl.

Jirka (St, 25. 3. 2020 - 15:03)

Není. A navíc to komplikuje skutečnost, že kdokoli nechá prázdnou kolonku "Vaše jméno", systém doktorky ho automaticky podepíše jako návštěvník. Kdybych byl žalovníček, napsal bych víc, ale to nechci, tak uvedu jenom to, že nejde o jednu osobu.

rohlik cz (St, 25. 3. 2020 - 09:03)

Dodržuje Makrela karanténu? Necourá někde po parku, když je podezřelá, že chytla vira od svého píchače vakcín? Kdo jí nakupuje? Croissant.de? Kipfel.de?

Návštěvník (St, 25. 3. 2020 - 08:03)

U nás i v dalších tzv západních zemích to je tak, že přijde o řidičák jen na dva roky, dostane podmínku nebo jen třeba tři roky vězení, po roce a půl je propuštěn a jezdí ožralý vesele dál.....

Návštěvník (St, 25. 3. 2020 - 08:03)

K čemu by bylo to, že by ho do smrti proklínali? ------------------------------------------------------------------------------------------------------ Ale to jsem nepsal. Mně taky někdo ublížil a já ačkoli nejsem pobožný, tak nežiju pomstou. Spíše se jen tomu člověku vyhýbám a věnuju se svým koníčkům, svému životu. Navíc člověk časem zapomíná, paměťové stopy v mozku postupně přirozeně vyhasínají. Není třeba k tomu boha. Je to fyziologický proces. Ale trest má přijít. Trest má být rychlý a silný. Nejhorší jsou soudy, které se táhnou. Pokud někdo v ožralosti nebo zfetovaný zabil někomu děcko, má doživotně přijít o řidičák, té rodině, které zabil děcko, by měl doživotně posílat polovinu toho, co vydělá a vydělávat by měl za mřížemi věznice. A trest by měl být nejméně 20 let. Všimni si, že to není msta podle bible oko za oko zub za zub. Nevolám po tom, aby byl dotyčný zabit. Říkám sebrat doživotně řidičák, 20 let platit pokutu té rodině a 20 let tvrdě pracovat ve vězení.

aha (St, 25. 3. 2020 - 08:03)

a podvádějí svoje muže, že? dvě frisca a jsou z domácích putěk najednou kurvičky

aha (St, 25. 3. 2020 - 08:03)

Holky jsou ožralé a píší nesmysly

Budou veliká z… (St, 25. 3. 2020 - 06:03)

Zemětřesení o síle 7,2 zasáhlo ve středu ráno v Tichém oceánu u Kurilských ostrovů na východě Ruská. Bylo vyhlášeno varování před vlnou tsunami.

mima (St, 25. 3. 2020 - 00:03)

Omlouvám se za překlepy, trochu jsem s holkama oslavovaly...

Mima (St, 25. 3. 2020 - 00:03)

Našal jsem to tady... https://diskuse.doktorka.cz/kdy-jste-naposledy-pokakali?page=191

Rakato (St, 25. 3. 2020 - 14:03)

Tak už víš skřete, proč ti říkám "jednoduchý"? Tohle je tvůj styl zábavy, krást nicky a psát pod nimi hovadiny. Pro nic za nic jsem ti nedal druhou přezdívku "Kakája".

Jirka (St, 25. 3. 2020 - 14:03)

Jenže ty si pleteš dva různé anonymy. Pokud ti nevadí, že oba dva nazýváš jednoduchými. Nerozpoznáš, kdo píše podle projevu - stejně tak jakože není mima jako mima, tak ani návštěvník není jako návštěvník.

mima (St, 25. 3. 2020 - 00:03)

Hmm....

Obrázek uživatele Návštěvník
Rakato (anonym)
Koblihu v gatích jsem měl naposledy asi před 14 lety v Londýně. Menší usrání nepočítám.

odpovědět

22. Březen 2020 - 3:09

Rakato (Út, 24. 3. 2020 - 23:03)

Křesťané a pokora? Nadutější lidi jsem neviděl. A tu svou pýchu schovávají za neupřímné úsměvy a vychcané řečičky o míru a lásce. Ale kostely si staví až do nebe, nekřesťany považují za chudáky, kteří oprávněně zemřou, jiné víry neuznávají, popírají vědu, i když se díky ní mají jak prasata v žitě. Pyšní a neupřímní. Jsou zralí na Sodomu a Gomoru. Sice vykládají, že si přejí návrat Ježíše, ale ten by je za jejich hříchy zavrhl všechny. A především toho nesmyslného papeže, který podporuje nekontrolované množení lidstva a tím zkázu planety.

Jirka (Út, 24. 3. 2020 - 23:03)

Jakého ježíše máš na mysli? My věříme v toho, co byl ukřížován za naše hříchy a pro naše spasení, a který řekl, že zdraví nikoli, ale nemocní potřebují lékaře. A taky řekl, že každý hřích může být lidem odpuštěn, ale rouhání proti Duchu svatému nebude lidem odpuštěno.

cože? (Út, 24. 3. 2020 - 23:03)

ty jich znáš víc??

Jirka (St, 25. 3. 2020 - 00:03)

Ne, ale napodobenin si lidé mohou vytvářet spousty, viz falešná evangelia.

Návštěvník (Út, 24. 3. 2020 - 23:03)

Já bych se s feťákem, co mi zabil děcko, nevybavoval. To je právě nemorální toto podporovat. Pokud sedl za volant zfetovaný, tak mu měli doživotně sebrat řidičák a měl dostat trest doživotí nebo aspon 20 let vězení. Tresty jsou vždycky i pro ostatní jako poučení, varování. Když se feťákovi vrahovi nic nestane, tak si z toho vezmou ostatní feťáci poučení, že si můžou taky sednout zfetovaní za volant. Z Jirky se stal sluníčkář. Asi proto, že má sám za sebou minulost smažky.

Jirka (Út, 24. 3. 2020 - 23:03)

V tom je ten rozdíl, nikdo nerozloruje ani nezpochybňuje trest, který za to dostal, to je něco jiného. Nepsal jsem, že ho pustili z vězení, takže řeči o podporování kriminálního jednání nejsou na místě, ne, trest si podle zákona odpyká, ale jde o něco jiného, o odpuštění, rodiče oběti, i odpuštění Boha. Myslím, že ho právě obrátili na víru. K čemu by bylo to, že by ho do smrti proklínali? Učinili sice to nejtěžší, ale zároveň to nejvhodnější řešení. Jde zde vidět i Boží dílo, protože bez toho by ti lidé tu situaci ztěží zvládli. Sluníčkář jsem najednou? No, tady bych řekl, že mám pověst spíš toho bubáka. Ale aspoň vidíš, že nic není černobílé. Jsou to i příběhy těchto lidí, co pomáhají jiným křesťanům a vírou dávají příklad obecně lidem, jak se dají překonávat různé životní peripetie.

Návštěvník (Út, 24. 3. 2020 - 22:03)

Jo, většina lidí je cca jako Ježíš. Tzn někdy mají světlé chvilky kdy pomáhají, někdy mají temné chvilky, kdy vyhrožují. Ježíš je takový mix dobra a zla. Ale jeho údajný fotr je skutečně lotr. Jehova je násilník, kriminálník, intrikán, prostě odpad. Takového člověka neznám. Leda z amerických filmů o psychopatech.

Reklama

Přidat komentář