Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

Evka (Po, 2. 3. 2020 - 08:03)

Nikdo? nepopíše, neporadí?
Jirka - a proč mi nenapíšeš víc?

Jirka (Po, 2. 3. 2020 - 14:03)

To je na dlouhý komentář, ale obecně lze zatím uvést, že při nošení plenek venku je dobrá např. širší sukně nebo volné kalhoty. Je taky dobré si vyzkoušet, jaké naplnění plenka vydrží, neboť po použití vždycky ztěžkne a pak může začít padat. V tom případě je možné přes plenku obléci ještě stahovací kalhotky, nebo, ještě lépe, body.
Pokud vím, tak jsme si už jednou začali dopisovat mailem. Mohli bychom v tom pokračovat. Ale jestli nechceš, můžeme si dopisovat tady. Máš-li ještě nějaké další otázky, tak se ptej, a co nebudu vědět, na to se zeptám zkušené plenkařky, s níž si dopisuji.
Z mailů už vím, že jsi v nošení plenek udělala rychlý pokrok, a bylo by dobré v tom zdárně pokračovat. Bohužel jsi mi na maily přestala odpovídat.

Evka (Pá, 28. 2. 2020 - 13:02)

No zajimá mě o nošeni, praxe a tak, oblečeni s tím... Od někoho kdo to zná.

Jirka (So, 29. 2. 2020 - 00:02)

Napiš mi a ná Ti zprostředkuji kontakt na zkušenou plenkařku. Ale ràd bych si dopisoval taky.

Bojácná (Pá, 28. 2. 2020 - 11:02)

Já jsem chtěla vždycky plenky zkusit, ale asi k tomu nenajdu odvahu. Vůbec se nevyznám ve všech těch velikostech a savosti.
Přitahuje mě to už od základky a jsem na sebe dost naštvaná, že jsem nikdy nezkusila žádnou akci, obzvlášť když jsem znala spolužačku, která plenky nosila do třetí třídy, protože se v noci počurávala. Je to hloupě to přiznat, ale v koutku duše jsem jí záviděla i tu ostudu před spolužáky.

Jirka (Pá, 28. 2. 2020 - 11:02)

Velikost jednorázových plenek se určuje podle váhy člověka. U látkových je to jedno. Nicméně tu odvahu je potřeba najít a nějakou plenku si koupit nebo objednat přes internet. Pro začátek bych Ti doporučoval nějakou navlékací, která se obléká jako kalhotky a pod oblečením téměř není vidět. Jestli pak najdeš odvahu se do ní počůrat, je už jiná věc. Ale i kdyby ne, nošení plenek je i tak moc příjemné. Já oksím látkové na noc a je to moc fajn. Dopisuji si i s jednou zkkušenou plenkařkou, která by Ti mohla s ledasčím poradit. Jestli chceš, napiš mi na adresu [email protected].
Dopisoval jsem si i s Evkou z tohoto fóra, ale ta se mi přestala ozývat.

Bojácná (Pá, 28. 2. 2020 - 11:02)

Já vím, jen je těch druhů takové množství, že se v tom vůbec neorientuju. Látkové mě moc nelákají, spíš nějaké zalepovací. Navíc bych v nich ze začátku určitě nechodila ven.

Jirka (Ne, 1. 3. 2020 - 10:03)

Zkus tedy dát na Vojtovu radu a objednat si jakékoliv zalepovací, pro začátek můžeš zkusit třeba vzorek zdarma, abys nekupovala hned celý balík. A pak už stačí si plenku jenom nasadit a projít se v ní, abys zjistila, jestli Ti nepadá, nedře apod. Pamatuj taky na ochranu před opruzeninami (mast, pudr) a na to, že plenka po počůrání ztěžkne. Možná by bylo dobré obléknout přes ni třeba body nebo stahovací kalhotky. Ale čůrání bys mohla zkusit až později, nejprve si plenku důkladně vyzkoušej a zkus, jak dlouho v ní vydržíš. Pokud Ti nebude vyhovovat, zkus jinou značku. Nakonec se (i přes množství druhů) dostaneš k té pravé.

omu (Pá, 28. 2. 2020 - 21:02)

Ahoj, tech druhu je fakt hodne, to je fakt, ale pro zacatek urcite neudelas chybu kdyz si poridis treba nejake stredne save od Teny, funguji dobre a jsou pohodlny. Objednat jdou z internetu, nemusis se nervovat s chozenim do obchodu nez si zvyknes. U natahovacich je vyber taky velky kdybys chtela zkouset, akorat toho neudrzi tolik.

Mimochodem, jak jsi tenkrat zjistila ze ta spoluzacka porad nosi plenky?

Bojácná (So, 29. 2. 2020 - 14:02)

Díky za tip. No ve druhé třídě na škole v přírodě se v noci pomočovala a přiznala, že doma nosí plenky a ve třetí je ještě měla, kdy se mi svěřila, když jsme byly spolu venku.

Vojta (So, 29. 2. 2020 - 17:02)

Já se pomocoval ještě ve 14 upřímně nelzu:D a nějak to prelezlo na zálibu

x (Čt, 27. 2. 2020 - 23:02)

Já plenky nenosím jen se mi líbí na holkách mám kámošku která nosí občas plenky a s kterou se občas vidím i osobně když je má na sobě co by tě zajímalo ?

Evka (Čt, 27. 2. 2020 - 07:02)

Jen samý kluci co nosej? Holky nebo někdo kdo to zná u holek ne?

Jirka (Pá, 28. 2. 2020 - 11:02)

Nevím, proč ses mi přestala ozývat, ale mohl bych Tě seznámit se zkušenou plenkařkou, s níž by sis mohla vyměňovat zkušenosti. Když tak napiš, adresu znáš.

Vojta (Čt, 27. 2. 2020 - 16:02)

U holek si myslím že to bude snazší:) se pocuravat :3

Pampers (Čt, 20. 2. 2020 - 11:02)

197kč 1 baleni

Anežka (Po, 17. 2. 2020 - 15:02)

Ahoj, dlouho jsem sem zase nenapsala, protože jsem moc ve svém plánu nepokročila. Opravdu hodně mě láká nosit plenky i přes den, ale pořád se toho bojím. Beru si je každou noc, ještě jsem se teda nezačala počůrávat pravidelně ve spánku, ale dělám pokroky. Už se v pohodě počůrám, aniž bych musela vstávat a ani o tom nemusím moc přemýšet, ale ve spánku se mi to zatím moc nedaří :) Teda dneska to zrovna vyšlo a opravdu jsem se probudila počůraná, ale to bylo teprve podruhý. Jinak se vždycky předtím vzbudím. Když jsem na koleji tak nosím plínku i přes den, ale ven se nějak bojím. Když jsem je nosila předtím, tak jsem se hecnula a šla jsem s plenkou několikrát ven. Ale teď jak bych je chtěla nosit pořád, tak se toho prostě bojím. Navíc pořád nevím jaké bych si měla pořídit ty zalepovací plenky. Dneska večer půjdeme s holkama do restaurace, a už jsem docela pevně rozhodnutá, že to hecnu a půjdu v plínce. Jako asi se před nima nepočůrám, jednak na to asi nebudu mít odvahu a taky by s těma natahovacíma plenkama nebylo lehký se přebalit. To bych se musela na záchodech svlékat a to se mi fakt nechce.

Monča (So, 22. 2. 2020 - 13:02)

Jak dlouho ti trvalo než si to začala pouštět do plenky bez soustředění a přemýšlení? Myslíš že to noční počůrávání se opravdu dá naučit?

Vojta (So, 22. 2. 2020 - 20:02)

Dá se naučit úplně v pohodě ber si je každou noc a za měsíc to půjde samo :) teď jedu nonstop 2 týdny a občas se večer ani nevzbudim

Vojta (St, 19. 2. 2020 - 23:02)

Jsme na tom v noci nastejno :) vztah nemám tak mi to v noci neva:) musím říct že i když mám zalepovaci plenky (tena super ) tak jako ochrana matrace je potřeba protože občas mám jak mokré body tak leginy tak i postel :/

Reklama

Přidat komentář