Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

Evka (Pá, 28. 2. 2020 - 13:02)

No zajimá mě o nošeni, praxe a tak, oblečeni s tím... Od někoho kdo to zná.

Jirka (So, 29. 2. 2020 - 00:02)

Napiš mi a ná Ti zprostředkuji kontakt na zkušenou plenkařku. Ale ràd bych si dopisoval taky.

Bojácná (Pá, 28. 2. 2020 - 11:02)

Já jsem chtěla vždycky plenky zkusit, ale asi k tomu nenajdu odvahu. Vůbec se nevyznám ve všech těch velikostech a savosti.
Přitahuje mě to už od základky a jsem na sebe dost naštvaná, že jsem nikdy nezkusila žádnou akci, obzvlášť když jsem znala spolužačku, která plenky nosila do třetí třídy, protože se v noci počurávala. Je to hloupě to přiznat, ale v koutku duše jsem jí záviděla i tu ostudu před spolužáky.

Jirka (Pá, 28. 2. 2020 - 11:02)

Velikost jednorázových plenek se určuje podle váhy člověka. U látkových je to jedno. Nicméně tu odvahu je potřeba najít a nějakou plenku si koupit nebo objednat přes internet. Pro začátek bych Ti doporučoval nějakou navlékací, která se obléká jako kalhotky a pod oblečením téměř není vidět. Jestli pak najdeš odvahu se do ní počůrat, je už jiná věc. Ale i kdyby ne, nošení plenek je i tak moc příjemné. Já oksím látkové na noc a je to moc fajn. Dopisuji si i s jednou zkkušenou plenkařkou, která by Ti mohla s ledasčím poradit. Jestli chceš, napiš mi na adresu [email protected].
Dopisoval jsem si i s Evkou z tohoto fóra, ale ta se mi přestala ozývat.

Bojácná (Pá, 28. 2. 2020 - 11:02)

Já vím, jen je těch druhů takové množství, že se v tom vůbec neorientuju. Látkové mě moc nelákají, spíš nějaké zalepovací. Navíc bych v nich ze začátku určitě nechodila ven.

Jirka (Ne, 1. 3. 2020 - 10:03)

Zkus tedy dát na Vojtovu radu a objednat si jakékoliv zalepovací, pro začátek můžeš zkusit třeba vzorek zdarma, abys nekupovala hned celý balík. A pak už stačí si plenku jenom nasadit a projít se v ní, abys zjistila, jestli Ti nepadá, nedře apod. Pamatuj taky na ochranu před opruzeninami (mast, pudr) a na to, že plenka po počůrání ztěžkne. Možná by bylo dobré obléknout přes ni třeba body nebo stahovací kalhotky. Ale čůrání bys mohla zkusit až později, nejprve si plenku důkladně vyzkoušej a zkus, jak dlouho v ní vydržíš. Pokud Ti nebude vyhovovat, zkus jinou značku. Nakonec se (i přes množství druhů) dostaneš k té pravé.

omu (Pá, 28. 2. 2020 - 21:02)

Ahoj, tech druhu je fakt hodne, to je fakt, ale pro zacatek urcite neudelas chybu kdyz si poridis treba nejake stredne save od Teny, funguji dobre a jsou pohodlny. Objednat jdou z internetu, nemusis se nervovat s chozenim do obchodu nez si zvyknes. U natahovacich je vyber taky velky kdybys chtela zkouset, akorat toho neudrzi tolik.

Mimochodem, jak jsi tenkrat zjistila ze ta spoluzacka porad nosi plenky?

Bojácná (So, 29. 2. 2020 - 14:02)

Díky za tip. No ve druhé třídě na škole v přírodě se v noci pomočovala a přiznala, že doma nosí plenky a ve třetí je ještě měla, kdy se mi svěřila, když jsme byly spolu venku.

Vojta (So, 29. 2. 2020 - 17:02)

Já se pomocoval ještě ve 14 upřímně nelzu:D a nějak to prelezlo na zálibu

x (Čt, 27. 2. 2020 - 23:02)

Já plenky nenosím jen se mi líbí na holkách mám kámošku která nosí občas plenky a s kterou se občas vidím i osobně když je má na sobě co by tě zajímalo ?

Evka (Čt, 27. 2. 2020 - 07:02)

Jen samý kluci co nosej? Holky nebo někdo kdo to zná u holek ne?

Jirka (Pá, 28. 2. 2020 - 11:02)

Nevím, proč ses mi přestala ozývat, ale mohl bych Tě seznámit se zkušenou plenkařkou, s níž by sis mohla vyměňovat zkušenosti. Když tak napiš, adresu znáš.

Vojta (Čt, 27. 2. 2020 - 16:02)

U holek si myslím že to bude snazší:) se pocuravat :3

Pampers (Čt, 20. 2. 2020 - 11:02)

197kč 1 baleni

Anežka (Po, 17. 2. 2020 - 15:02)

Ahoj, dlouho jsem sem zase nenapsala, protože jsem moc ve svém plánu nepokročila. Opravdu hodně mě láká nosit plenky i přes den, ale pořád se toho bojím. Beru si je každou noc, ještě jsem se teda nezačala počůrávat pravidelně ve spánku, ale dělám pokroky. Už se v pohodě počůrám, aniž bych musela vstávat a ani o tom nemusím moc přemýšet, ale ve spánku se mi to zatím moc nedaří :) Teda dneska to zrovna vyšlo a opravdu jsem se probudila počůraná, ale to bylo teprve podruhý. Jinak se vždycky předtím vzbudím. Když jsem na koleji tak nosím plínku i přes den, ale ven se nějak bojím. Když jsem je nosila předtím, tak jsem se hecnula a šla jsem s plenkou několikrát ven. Ale teď jak bych je chtěla nosit pořád, tak se toho prostě bojím. Navíc pořád nevím jaké bych si měla pořídit ty zalepovací plenky. Dneska večer půjdeme s holkama do restaurace, a už jsem docela pevně rozhodnutá, že to hecnu a půjdu v plínce. Jako asi se před nima nepočůrám, jednak na to asi nebudu mít odvahu a taky by s těma natahovacíma plenkama nebylo lehký se přebalit. To bych se musela na záchodech svlékat a to se mi fakt nechce.

Monča (So, 22. 2. 2020 - 13:02)

Jak dlouho ti trvalo než si to začala pouštět do plenky bez soustředění a přemýšlení? Myslíš že to noční počůrávání se opravdu dá naučit?

Vojta (So, 22. 2. 2020 - 20:02)

Dá se naučit úplně v pohodě ber si je každou noc a za měsíc to půjde samo :) teď jedu nonstop 2 týdny a občas se večer ani nevzbudim

Vojta (St, 19. 2. 2020 - 23:02)

Jsme na tom v noci nastejno :) vztah nemám tak mi to v noci neva:) musím říct že i když mám zalepovaci plenky (tena super ) tak jako ochrana matrace je potřeba protože občas mám jak mokré body tak leginy tak i postel :/

Orsej (Čt, 20. 2. 2020 - 10:02)

Ha@

x (Út, 18. 2. 2020 - 23:02)

Máš dobré příběhy líbí se mi, ono záleží také jak ti sednou a na postavě ale doporučil bych ti pampers 6 nebo 8 a nebo Libero 7 obojí můžeš koupit až na ty 6tky třeba na inkoplenky.cz kámoška s nimi má dobré zkušenosti ale používá nejradši pampers 8.

Reklama

Přidat komentář