Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

Kikina (St, 4. 3. 2020 - 12:03)

Jo ty seš moje krevní skupina :0) žádný kecy okolo a prostě jdeš do toho to se mi líbí. Já jsem schválně čekala až se ozveš abych se ti pochlubila že taky dělám pokroky a baví mě hlavně čůrat do plínky na veřejnosti mezi lidmi. Už jsem se počůrala i ve vlaku kde bylo spoustu cestujících okolo a byl to velmi vzrušující pocit když jsem si představovala jestli by někoho z těch lidí napadlo co právě dělám :0) akorát teda já to musím mít pod kontrolou a nesmí se mi to vymknout. Počůravat se v noci v postýlce je určitě luxus ale já holt spím se svým přítelem a nevím co by na to řekl :0) samozřejmě že když jsem počůrana v soukromí tak se i pokakám ale to jsem zatím neměla odvahu udělat mezi lidmi :0) každopádně díky že jsi mě před časem inspirovala a já v tom taky celkem našla zalíbení. Taky uvažuji že prubnu ty zalepovaci plenky mám zrovna na mailu tu holku co nosí plínky prakticky pořád tak se jí zeptám. Tak si to užívej ale fakt bacha ať nad tím úplně neztratíš kontrolu. To by pak pro tebe mohl být problém kdyby jsi chtěla třeba navázat nový vztah. Leda si najít kluka kterého to taky bere a před kterým by ses nemusela stydět ale kde ho hledat že jo. Já zatím před tím svým plínky a své záliby úzkostlivě tajím a tak to asi radši i zůstane :0)

Evka (St, 4. 3. 2020 - 09:03)

X: nemyslela jsem kalhotky ale kalhoty, jak to v praxi řeší mlade plenkařka, jak kdy kde co mužou nosit, nosí, ... sukně asi jasně, ale i kalhoty? jake kdy kde? Přece jen my mlade to musime tajit tak nějak i doma asi chápeš.

mirek a lenka (St, 11. 3. 2020 - 14:03)

tady máš meilík [email protected]

Návštěvník (Čt, 5. 3. 2020 - 10:03)

Evko, jsi docela složitý případ. Pro začátek Ti opravdu nikdo neporadí ideální řešení; je třeba trochu experimentovat. Nevím, jak jsi m!adá, ale jestli nebydlíš sama, pak asi těžko plenky doma utajíš. Dříve či později to praskne. Ale jestli chceš, můžu Ti zprostředkovat kontakt na zkušenou plenkařku, která nosí plenky už asi devět let, má už svou oblíbenou značku a něco ví i o maskování a nenápadnosti, když si bere plenky na cesty nebo na ven. Ale i ona zezačátku zkoušela různé druhy plenek a oblečení, než přišla na nějaké vhodné kombinace. Když tak mi napiš na adresu [email protected]. Rád se seznámím i s jinými plenkařkami.

X (St, 4. 3. 2020 - 07:03)

Tak jako kalhotky v praxi je to úplně jedno tanga drží ale nemaskují, brazilky také drží ale nemaskují, normální kalhotky trochu maskují a drží, a tak dál no. Když jdeš za kamarády na kafé nebo tak, tak jsou určitě lepší good nites v kombinaci s delším trikem a delší sukní po kolena třeba, když jdeš na procházku jen tak se projít třeba po lese nebo po městě můžeš zvolit teny nebo good nites záleží jak dlouho hodláš být venku tam je to na tobě jestli delší sukně nebo volnější gatě ale určitě v kombinaci s kabátem nebo delší mikinou aby jsi zamaskovala třeba u teny vrch plenky u good nites je maskování jednoduché, na doma si můžeš pořídit teny protože toho vydrží víc ale jestli se ti líbí obrázky tak můžeš zase good nites ty ale dlouho nevydrží a nebo kdyby jsi chtěla nějaké barevné tak můžeš kouknout na https://www.inkopleny.cz/ ale ty teny bohatě stačí a kdyby jsi chtěl aby ti plenka vydržela co nejdéle můžeš si koupit i boostery ("vložné plenky") ty dáš do plenky a zvyšují kapacitu plenky že toho pojmou víc. Doma je ti jedno jestli to budeš zakrývat legínama nebo tak je to úplně jedno protože doma jsi sama nebo ne ? Ale delší sukně po kolena je ideál jen si musíš dávat pozor v obchodech na jezdících schodech prosklených výtazích ze spodu a tak ale to u nás moc není prostě aby neměl někdo přímí pohled pod tebe ale jinak je to úplně v klidu ono stáčí mít i jen o něco delší bundu ale teď v zimě to máš ideální můžeš jít ven klidně i s víc plenkami na sobě třeba ty teny a krásně to schováš pod kabát to si nemuší lámat hlavu ani s gatěmi nebo tak můžeš si vzít takřka cokoliv no a v praxi si můžeš vzít třeba dvě plenky jedna drží druhou můžou se použít jako kalhotky prostě na sychr dáš si dvě třeba good nites a jsi v klidu plenka když se naplní a bude těžší tak ji druhá podrží a když by měla první protékat tak druhá to vezme to se využívá když jdeš na delší dobu a nechceš aby to šlo vidět třeba s přáteli kamarády nebo do klubu ale zase jen s kombinací delší sukně po kolena nebo na ples no prostě když tam budeš delší dobu ale jinak obecně stačí good nites a kalhotky nebo jen samotné good nites teny by byly lepší spíš mimo společnost třeba procházky v lese venku ale i ve městě když je dobře zamaskuješ třeba na výlety a tak good nites spíš na společenské události kafíčka a tak prostě kde budeš "chvíli tak na dvě použití když na víc tak radši si dát dvě good nites" když tak napiš na [email protected] tam jsem častěji než tady a klidně poradím kdyby ještě něco.

Evka (Út, 3. 3. 2020 - 13:03)

Jak sem psala pro začátek nějaky rady a info trochu to probrat abych začla no. Dik

Evka (Út, 3. 3. 2020 - 12:03)

No jo ale jake třeba kalhoty s plenkou se daji? co holky v praxi nosily, noseji s jakou plenkou - jakym typem? Já bych ráda začala a nošeni když už tak pořád. Nějaký věci z praxe jakej typ na kdy na co, jaky oblečení, kalhoty se daji? doma? ven? vím že se to stejně musí doladit dozkoušet ale prvotní info...

Jirka (Út, 3. 3. 2020 - 13:03)

Já se zkusím zeptat té zkušené plenkařky, s níž si dopisuji, jestli si ještě vzpomene na své začátky. Ale i ona nejdříve hledala vhodný druh plenek a kombinaci s oblečením, než našla to pravé. Ale co vyhovovalo jí, nemusí vyhovovat Tobě. Ona je nenosí pořád, ale podle nálady, nejvíce na cesty a na noc. Někdy si taky bere vložnou plenu a na ni ještě natahovací plenkové kalhotky, aby měla jistotu před protečením.

x (Út, 3. 3. 2020 - 12:03)

Já bych ti pro začátek doporučil ty Dry nites protože jsou takové univerzální a když budeš zkoušet a chceš jít třeba s ní i ven tak ji nemusíš použít sundávají se jako kalhotky to je první plus. Doma si je můžeš vyzkoušet kolik toho udrží nebo jestli ti vůbec sedí ale jsou takové univerzální že by ti měli sedět. A kapacita se odvíjí i od toho jak moc piješ nebo jak často se ti chce na záchod Dry nites vydrží sice né jak některé plenky ale dostatečně tak jedno až dvě použití ale spíš ty dvě teda když nevypiješ litr a půl hned na ex to pak bude mít problém. S oblékáním je lepší jak říká jirka volnější oblečení třeba sukni ale ani Body není od věci do jistoty ale ony stačí i trochu menší kalhotky které jen do jistoty udrží plenku můžeš si vzít plenku sukni a na plenku kalhotky, kalhotky mají dvě věci maskují plenku a drží plenku do jistoty když by byla těžká po použití ale je to na volbě a pohodlnosti. Ale nejlepší by bylo vyzkoušet doma jak se v ní cítíš a vybrat si oblečení v kterém se cítíš pohodlně a bezpečně že nikdo nic nepozná když je zima tak to můžeš zamaskovat dobře volnější gatě a kabát třeba v létě zase sukně/šaty a jde dokonce a je to asi nejideálnější plenka legíny a sukně nebo takové ty legínové kraťase. Prostě musíš si zjistit sama co je pro tebe pohodlnější ale asi pro začátek by jsi měla vybrat takový styl maskování který k tobě sedí a bude ti příjemný.

Evka (Út, 3. 3. 2020 - 09:03)

Jirko no o začátcích... nošení.. Jake jak kdy na co se hoději... co oblikaní, jak to třeba holky ky kde řešeji a tak. Ráda bych začla.

Jirka (Út, 3. 3. 2020 - 10:03)

Pro úplný začátek bych Ti doporučil objednat či koupit vzorky několika druhů (některé firmy nabízejí v vzorky zdarma) a zkusit, jak Ti který druh vyhovuje. Tady asi nelze doporučit nějakou konkrétní značku, ale zkus prostě nějaký náhodně vybraný vzorek. Zkus si nasazení plenky, projdi se v ní, zkus, jak dlouho v ní vydržíš a jak moc je vidět pod oblečením atd. Taky si rozmysli, při jakých příležitostech, jak často a jak dlouho chceš mít plenky na sobě. S vykonáváním potřeb raději počkej, až si vybereš vyhovující druh. Velikost se určuje podle Tvé váhy. To je asi vše, co bych mohl poradit pro začátek.

Evka (Po, 2. 3. 2020 - 21:03)

Jirka - no já si s tebou určitě nepsala. Jinak myslela jsem že natrefím tady na někoho kdo to zná. Teda tím nemyslím kluky v plenkach. Ale zatím to vypadá tak, že se tu lidi jen napadaj. Škoda... Ani sji ale ty nenapsal, jestli a jak to u holek znáš a jaky s tim máš zkušenosti tak nevim.

Jirka (Po, 2. 3. 2020 - 23:03)

A co konkrétně by Tě zajímalo? Po několikaletém dopisování s plenkařkou toho znám dost i u holek. A co nevím, na to se jí můžu zeptat. Uveď tedy nějakou konkrétní otázku, která by Tě zajímala. Já jsem původně nosil jednorázové pleny, ale později jsem přešel na látkové. Zatím nevím, jestli už plenky nosíš nebo ne, jak jsi s nimi daleko, při jakých příležitostech bys je chtěla nosit atd. Podle toho Ti pak můžu poradit více.

Evka (Po, 2. 3. 2020 - 16:03)

To bylo na mě? nebo na koho

mirek a lenka (St, 11. 3. 2020 - 14:03)

evčo pokud máš zájem můžeš nám písnout.Mam dceru která je také nosí a počůrává se. můžeš se jí na vše zeptat,ale ve slušnosti. táta s dcerou

Jirka (Po, 2. 3. 2020 - 17:03)

Ano, na Tebe. Chtěla jsi napsat víc. Anebo jsi to nebyla Ty, s kým jsem si krátce dopisoval a kdo se mi přestal ozývat?

Kikina (Po, 2. 3. 2020 - 17:03)

Já bych řekla že si z tebe dělá srandu.

Jirka (Po, 2. 3. 2020 - 17:03)

V čem spočívá ona sranda? Já to myslím zcela vážně a záleží na Evce, jestli si se mnou bude chtít psát nebo ne. Evko, nevšímej si cvoků, já jsem připraven Ti zcela seriózně s čímkoliv poradit a můžu Tě seznámit i s tou zkušenou plenkařkou. Ona by si taky ráda dopisovala s nějakou ženou.

Kikina (Po, 2. 3. 2020 - 18:03)

Pardon jenom jsem aplikovala zdravý rozum. Tak dělej jako bych nic nenapsala :0)

x (Po, 2. 3. 2020 - 09:03)

Tož jak tady zaznělo tak bych ti určitě doporučil Huggies Dry Nites Large 8-15 let (27-57 kg) Girls 9 ks, jsou takové univerzální sice toho moc nevydrží ale vyzkoušíš si jaké to je a ani jich není tak moc takže ideální pro začátek na zkoušku a jsou víc neviditelnější pod oblečením než Teny. Co vím tak kámoška se do nich 2x vyčůrá a po 3 už protečou ale tak můžeš je mít celkem dlouho ono záleží jak moc piješ Teny toho absorbují víc ale také jsou větší a víc by to šlo třeba venku vidět než vychytáš všechny mouchy aby nikdo nepoznal že máš na sobě plenky tak bych ti fakt doporučil tady tyhle. A u zalepovacích je to tak že asi ty Teny no ale ono záleží u zalepovacích hlavně na postavě u těch Dry Nites moc ne mají takovou univerzální velikost že by jsi s nimi neměla problém jen u těch zalepovacích je to třeba dost zvážit třeba kámoška radši než Teny volí pampers sice toho tolik nevydrží ale jsou nenápadnější a nemusí se tolik namáhat aby nešli vidět.

Reklama

Přidat komentář