Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

mor (Út, 24. 3. 2020 - 11:03)

Ale ještě silnější než Šiva je nadrcený jelení penis! Ten vyléčí i z rakoviny slinivky za týden dva

Jirka (Út, 24. 3. 2020 - 15:03)

Zákeřnost nádoru slinivky je způsobena hlavně její bezpříznakovou dobou, kdy si klidně roste, a obvykle se projeví první příznakové až když je nádor v pokročilé fázi a neoperabilní, vytváří vzdálené metastáze do jiných orgánů. Řečnická otázka je, jestli toho pacienta v Havířově tahle přidružená nemoc nezbavila většího utrpení, když byl nádor jak uvádějí, rozsáhlejší. Medicínou nevyléčitelně nemocní potřebují zmírnit bolesti a někoho, kdo by jim v posledních chvílích četl Boží slovo.

mor (Út, 24. 3. 2020 - 11:03)

Ježíš platí za dva erdomedy, je to slabý bůžek, Šiva je silnější!

mor (Út, 24. 3. 2020 - 11:03)

Šiva platí za 10 azitromycínů!

mor (Út, 24. 3. 2020 - 11:03)

do našeho městečka už také dorazil ten mor, já se bojím, nechci šířit paniku, ale všichni umřeme!! všichni tady umřeme!!! pomooooc!! Alláhu pomoooc!! Šivo ochraňuj naše duše!

Barbína (Út, 24. 3. 2020 - 11:03)

ročník 1975, to nebyl tak starý, ale byl nemocný na rakovinu navíc, takže...

Barbína (Út, 24. 3. 2020 - 11:03)

Ken co vede ministerstvo zdravotnictví: "Je mi moc líto, že musím oznámit druhé úmrtí pacienta nakaženého koronavirem. Zpráva přišla z nemocnice v Havířově. Pacient roč. 1975 prohrál boj s rozsáhlým selháním orgánů kvůli pokročilému nádorovému onemocnění. Koronavirus jeho stav zhoršil."

primář Sova (Út, 24. 3. 2020 - 10:03)

Zde víc: https://www.youtube.com/watch?v=wIex-tNJErY

primář Sova (Út, 24. 3. 2020 - 10:03)

A ty obyč prášky na kašel z lekárny na hovno

primář Sova (Út, 24. 3. 2020 - 10:03)

No mně dají erdomed a ten vůbec nepomáhá na kašel, pak se to táhne...

Jirka (Út, 24. 3. 2020 - 10:03)

Tato virová nebo bakteriální epizoda mi začala nenápadným, ale nepříjemným pocitem, že jsem vdechl nějaký drobek z jídla nebo něco podobného. Za pár dní se z toho vyklubal natolik bolestivý, převážně suchý kašel, jaký jsem v životě snad ještě neměl, aspoň kam moje paměť dosáhne. Mohlo jít klidně o nějaký slabší zápal plic. Nevím proč mi brali krev (jehlou do prstu), když to normálně nedělají, ale už se tady o tom zřejmě dobře vědělo. Šlo o druhou půlku prosince 2019.

Jirka (Út, 24. 3. 2020 - 10:03)

Já měl koncem roku tak bolestivý kašel, že jsem nemohl v noci ani usnout a v krku mě bolelo natolik, že sem nemohl ani mluvit. Řekla mi abych si koupil mucosolvan a orofar. Trvalo to několik dní, kdyby to bylo dneska, myslel bych si že sem chytil tohle. Tehdy to ale bylo jenom v Číně a tady se tomu moc nevěnovala pozornost.

Touha (Út, 24. 3. 2020 - 10:03)

Přesně tak. Já měla v polovině prosince horečky, bolesti břicha, kloubů svalů, šílený kašel...

Jasně (Út, 24. 3. 2020 - 09:03)

I všichni další co znám poslední dobou říkají, že jim na kašel obyčejné prášky nestačí

Jasně (Út, 24. 3. 2020 - 09:03)

"Většině stačí kapky na kašel a vitaminy, říká primář, který vyléčil koronavirus" mně nestačí kapky na kašel ani na obyč. kašel, všechny jsou na hovno, potřebuju min. azitromycin na 3-6 dnů, abych byl ready, jinak mi kašel zůstává i několik měsíců...

Zdroj: htt.....ps://www.idnes.cz/usti/zpravy/pavel-dlouhy-masarykova-nemocnice-koronavirus.A200320_195317_usti-zpravy_cern?zdroj=vybava_idnes

Jasně (Út, 24. 3. 2020 - 09:03)

Jasně, většině stačí nám kapky na kašel a vitamíny (to mi nepomáhá ani při obyčejné chřipce a mam pak kašel 3 měsíce až do jara), takhle nás odbydou, místo aby hledali vakcínu pořádně. Nebo nám dali azitromycin na kašel, protože že je to virové neznamená, že se nepřidají bakterie do plic. Teď se zjistilo, že azitromycin + hydrochlorochin pomáhají: „Hydrochlorochin a (antibiotikum) azithromycin mají reálnou šanci být jedním z největších zvratů v historii medicíny". Ale nám dají vitamíny a kapky na kašel, které jsou na hovno i když má člověk jen obyč kašel...

Jirka (Út, 24. 3. 2020 - 00:03)

http://m.youtube.com/watch?v=Uy6LHGLJBjo

Jirka (Út, 24. 3. 2020 - 00:03)

Zaujala mě ta písnička, zpěvačka i její projev. To je v hebrejštině zpívaný Žalm 146. Je to krásné.

Jirka (Po, 23. 3. 2020 - 23:03)

Že nemám rád sluníčkáře a někomu jsem to tu napsal je pravda, ale mimě jsem tento komentář nepsal já. To že píšeš, že je jediné dobré co jsem napsal, je proto, žes to psal ty, a tohle už asi pod mým nickem. Tohle jsem nemusel omlouvat, když jim bylo jasné, že jsem to nepsal. Každý tvůj další komentář tě usvědčuje ze tvé přítomnosti a neetického používání cizích přezdívek.

Rakato (Út, 24. 3. 2020 - 00:03)

Který vzkaz? Nikde ho nemůžu najít.

Reklama

Přidat komentář