Reklama

Ženám známé trable při cestování-hledání WC

Tomasino (Út, 10. 4. 2018 - 06:04)

No do rána zbývaly asi 3...Ty jsi fakt uzasna. Tva historka jasne ukazuje,ze jsi takova mal? ,posrana pussy!!

Tomasino (Út, 10. 4. 2018 - 06:04)

No do rána zbývaly asi 3...Ty jsi fakt uzasna. Tva historka jasne ukazuje,ze jsi takova mal? ,posrana pussy!!

Lucy (Út, 27. 3. 2018 - 17:03)

Takže včera jsme s tou...Teda tak to měla kamarádka drsný, ale vyřešily jste to dobře. Jinak výbornej příběh. Moc jsem se nasmála. I když je mi jasný, že tý kamarádce asi moc do smíchu nebylo :-)

Markéta (Út, 27. 3. 2018 - 16:03)

Já jsem se po****a když jsem měla 14 15
Bylo to ve škole
Mali sme telák
A tam se můj oběd tak trochu pomychal a začalo mne bolet břicho myslela jsem si že to bylo kvůli tomu že jsem měla zácpu
No jenže nebylo to kvůli tomu (no to jsem ješte nevědela)
Tak jsem to neřešila
No pak jsemi chetelo jít neskutečne na velkou
Tak jsem se zeptala učitelky a ta mi řekla ne
Všechno jsem jí vysvětlila a pak mě pustila běžela jsem rychlosti blesku jak se jen dalo když jsem tam prišla tak to bili jen prdy
no pak jsem šla spátky a tam mě to chytilo znovu tak jsem šla na wc
A tam zas nic
Když jsem šla spátky tak jsem se cestou po****a
Běžela jsem na wc a tam to byl obrovskí náklad
Akurát tam byla moje nejlepši kamarátka a ptala se na mne tak jsem ji všechno řekla
Pak šla za učitelkou a ona mi řekla abych jse šla přezlict
No a ja dostala průjem ta jsem se po****a (na záchode)
Domů jsem se dostala MHD
A doma jsem kidla na záchode
A pak když jsem si vyhaladávala neco na internetu tak jsem zistila že to bylo kvůli zápce

Dotaznikyonline (Út, 27. 3. 2018 - 16:03)

Dobrý den, nabízím jednoduchý přivýdělek z domu - vyplňování online dotazníku. Nabízím spolupráci s 9 českými firmami! Veškeré informace o firmách , vyplácení, registraci atd. najdete na webu https://vyplnovani-online-dotazniku.webnode.cz/ Zde najdete všechny české firmy, které tento přivýdělek nabízí. Nemusíte se samozřejmě registrovat u všech

Maria (Út, 27. 3. 2018 - 16:03)

Nebojte ja se pokadila asi kdyz jsem mela 12 13 jela jsem ze školy domů a nedavala jsem to moc dobrě chtelo se mi prdnout no přitom jsem se pokadila tak jsem se ponáhla domu že mě to chitilo zase tak jsem se pokadila znovu a potom jsemi neco delalo ve břichu tak jsem to nechala bejt jenze pak jsem dostala takovou křeč do břicha že jsem se pokadila znovu aspoň že na ulici nikdo nebyl takže v poho jak jsem se ponáhlala domů tak jsem vysmedla tak jsem se napila no a to byla osudova chyba pokadila jsem se tak ze jsem se ani skoro nedostala domů když jsem přišla domů tak jsem išla hned do sprchy no to jsem nevědela že jsem dostala průjem tak jsem stravila skoro celej den na záchode.

Waco (Ne, 11. 3. 2018 - 12:03)

Pokračování) Uplynulo dalších asi půl hodiny a došli jsme do nějakého parku k nějakýmu chrámu a už to byla fakt krize. Chudák holka si se zkroušeným výrazem sedla na lavičku s tím, že dál už nedojde. Docela blbá situace, tak jí a kámošovi povídám : vydržte jdu na obhlídku. Udělal jsem průzkum okolí, hajzl tam zrovna nebyl, ale byl tam plácek ze všech stran obklopenej hustým křovím, kam nebylo vidět, tak jsem se vítězně vrátil se svým řešením. Ona se zdráhala, že se hrozně stydí, tak jsme jí na to řekli a to budeš radši chodit celý den po Vídni posraná? Tohle jako motivace zafungovalo a ona se odebrala do toho křoví. Zatím co kámoš a já jsme stáli opodál a hlídali její soukromí. Všechno dobře dopadla a ona to sama komentovala slovy : fuj já jsem hrozný prase a celý jsem to tam zesrala. Prý to byla hrozná hromada a nechápala kde se to v ní vzalo, když právě v rámci prevence den předtím na velké byla a to hned 2x. Každopádně pak už zbytek výletu proběhl bez problému. Cestou zpátky jsme se ve vlaku trochu vypily v jídelním voze a s chutí jsme se tomu zasmáli. Je mi jasný, že pro ní to příjemný nebylo a já si to dokážu z vlastní zkušenosti představit, ale konec dobrý, všechno dobré ne? Takže nezoufejte, záchrana se dá najít v každý situaci a když to jinak nejde, tak zahoďte stud a předsudky. Holt jak se říká : když musíš, tak musíš :-)

Waco (Ne, 11. 3. 2018 - 12:03)

Takže včera jsme s tou kamarádkou a jejím přítelem byli na jednorázové návštěvě Vídně. Přes noc vlakem tam, celý den ve Vídni a večer zase zpátky do Prahy. Problém tý kámošky je , že ona je celkem zácpistka má s tím dlouhodobý problémy a bojí se cestovat, když se před tou cestou nic nekoná. No a včera ráno nám asi po hodinovém chození oznámila, že jí začíná něco vařit v břiše a asi se bude muset někde vykadit. Říkáme si jasně no problema nějakej veřejnej hajzl se určitě někde najde. Prošli jsme mezitím nějakým zámeckým parkem uplynulo půl hodiny a začalo jít do tuhový. WC jsme objevili, ale víte jak to je. Všechny hajzly jsou placený v tomto případě chtějí 50 centů a když je nemáte (a my zrovna neměli) tak jste víte kde... Kámoš povídá, že má jedno euro a hodí ho tam, šak je to podobná mince a ten stroj to nepozná. Pochopitelně to poznal a hajzl se neotevřel, tak jsem naproti do Billy a rozměnil jsem tak, abych dostal přesně těch 50 centů. Hodili se tam a ejhle dveře se otvírali dovnitř a nikoliv ven, takže jak za ně zatáhla a neotvírali se, tak to zkusila obráceně, ale asi nervy pracovali, tak to zase zabouchla. Co teď? Euro padesát fuč a WC pořád zavřený, tak jsem navrhnul, že holt půjdu rozměnit ještě jednou a ona na to kluci neblbněte jenom vyhazujeme prachy, já to ještě vydržím, tak jsme šli dál a to jsme ještě netušili co nás čeká...

Waco (Ne, 11. 3. 2018 - 12:03)

Koukám, že různý tématicky podobný diskuze tu v poslední době jedou a tady to nějak umřelo, tak to tady zkusím trochu oživit a napíšu sem čerstvý a pravdivý příběh ze včerejšího dne. Nepotkalo to mně, ale jednu moji kamarádku. Uveřejňuji to zde s jejím souhlasem s tím, že nebudu nikoho jmenovat.

Nela (Ne, 18. 2. 2018 - 07:02)

Ahoj, mne sa ro raz stalo tiež. Išli sme s kamaratom k nemu domov a zrazu som ucítila hrozný tlak. Povedala som mu, že si musím odskočiť. On mi povedal ze ma počka pred reštauráciou, kde som šla na wc. Vošla som a čo krok, to prd. Prišla som k wc, no platilo sa tam, ja som nemala drobné a tá paní ma nechema pustiť. Zo slzami slm vybehla na ulicu za kamaratom, nech mi dá drobné. Dal mi a bezala som naspäť. Pri behu som si prda a v tom to prislo. Pokakala sm sa. So slzami a ponížením som bezala za kanarátom. Povedal, že mám ísť od neho preč. POŇÍŽENIE.
Ďakujem za odpovede.

,,, (Čt, 5. 1. 2017 - 13:01)

Já si odkádám vše zbytečné do plínek a nikde se nemusím kroutit bolestí.

Jan (Po, 21. 11. 2016 - 16:11)

Já pamatuji jednu paní, která si v autobuse za doprovodu hlasitého dávení a říhání odložila svůj zvratek do igelitového sáčku. Tento sáček pak přivázala za madlo sousedního sedadla. Ovšem, když vystupovala, tak tam ten sáček s těmi blity zapomněla. Našel jej pak řidič. A protože neznal adresu té paní, odevzdal jej do kanceláře ztrát a nálezů.

Mol (Pá, 18. 11. 2016 - 19:11)

No hlavně je to málo pravděpodobné. Zdravý člověk se vyprazdňuje ráno doma a čurání si taky vyřeší .

M (Pá, 18. 11. 2016 - 16:11)

Zajímalo by mne, jaké máte...Obávam se, že to nikdo dopředu neplánuje a má u prdele kde je wc. Šavli si odloží kamkoliv.

Flóra (Pá, 18. 11. 2016 - 15:11)

Zajímalo by mne, jaké máte zkušenosti s hledáním toalety, když se potřebujete vyblejt?

Lenka (St, 9. 11. 2016 - 12:11)

Už teď se děsím?O...Já právě cestují vlakem na nádraží jsem chtěla vykonat malou potřebu jenže výdejna klíčů na dámské toalety uzavřena

Lenka (St, 9. 11. 2016 - 12:11)

Už teď se děsím?O...Já právě cestují vlakem na nádraží jsem chtěla vykonat malou potřebu jenže výdejna klíčů na dámské toalety uzavřena

Jana (Po, 7. 11. 2016 - 13:11)

Ahoj, mě se tahle nehoda...kuřecí s bramborem a k tomu jogurtový nápoj?Já tohle sníst asi ani nestačím doběhnout na záchod.Raději bych dala černý čaj místo jogurtového nápoje.Ale púo nočním průjmu je nejlepší hladovka-pouze doplňovat tekutiny.Jeden den by jste to o hladu snad vydržela.Pak housky,rýže apodobně.Mám vyzkoušený recept našich babiček.Kousek muškátového ořechu,kousek hořké čokolády nastrouhat.Množství na lžičku.Hodně zapít čajem.Chuť není dobrá,ale pomůže to.

Rama (Ne, 6. 11. 2016 - 19:11)

Maléry, které popiszjete se nejspíš stanou po nějakém večírku, rautu a jiném hodování. Slané, sladké, tučné, víno, bublinky, pivo.... slinivka se vzbouří. Dávejte si trochu bacha a po hostině si vezměte Pancreolan, trávící enzym.

Ráma (Ne, 6. 11. 2016 - 19:11)

Když máte prujem, tak vás to chytne raz-dva, ale většinou hned brzy ráno, než jdete do práce. Tonejhorší si odbudete doma a pak užijte Imodium a máte na čas pokoj, než dojedete někam k WC. Nic nejezte ani sladkou sušenku ani čokoladu nebo kávu. Píjte vodu nebo hořký čaj. Vemte si následně po Imodiu ještě endiaron, ten zahubí případné salmonely. Berte ho 3 krát denné po 3 dny .

Reklama

Přidat komentář