Reklama

Ženám známé trable při cestování-hledání WC

Miki v plenkach (St, 13. 6. 2018 - 13:06)

Dojíždím do práce...Mas bohuzel nejakou ,zatim lehkou formu inkontinence, pravdepodobne urgentni. Ja mam to same a odmitl jsem jakekoliv prasky, operaci a chranim se pred ostudou jen pomoci latkovych plen a plastikovych kalhotek. Zacalo se mi to stavat uz pred hodne davnymi roky, kdy jeste nebyl internet a tak se mi informace ziskavaly pomalu. Ale problem byl jasny a casto jsem nervozne preslapoval ve vytahu, abych se potom pocural na rohozce pri odemykani dveri od bytu, pritom wc bylo 2metry ode mne.Ale tim,ze jsem si ze zoufalstvi zacal davat pliny, jenom tenkrat sehnat gumove kalhotky pro dospeleho byl velky problem, ale moc mi to pomohlo, ze jsem nemusel resit nejake nuceni a nechal tomu volny prubeh. A ejhle, kdyz jsem to nuceni na curani neresil a nechal byt, tak se nestalo vubec nic! A tak jsem prestal byt otrokem sveho blazniveho mocoveho mechyre a dosel si na wc jak to jen bylo mozne,ale v pohode. Zadny stres, zadna urgence. Jenom je s temi plinami vic prace a starosti. Ale za ten klid a pohodu se to vyplati. Ano obcas se pocuram, tak se pliny vyperou,ususi a pouziju je zase priste. Porizeni plenkove vybavy pro dospeleho je celkem financne narocne, ale kdyz vite, ze si pliny budete davat uz naporad, tak v tomhle ohledu na sobe nebudete urcite setrit.Jednorazovky se mi neosvedcily, ikdyz se jejich vyrobci snazi je maximalne upravit anatomicky pro dospele,ale to se jim zatim nedari a v dlouhodobem horizontu pouzivani je to hrozna penez, ac mate predepsane lekarem. Coz vetsinou nestaci.Nevim jak Vam vice, nebo lepe poradit. Zdravotni porucha-nemoc je jasne danna, ale mela byste navstivit urologii. Ale ta vysetreni najsou moc prijemna. Dopisuji si s jednou znamou, kter ma ten samy problem, ale navic se jeste pocurava i v noci. A take-zadne ucurnuti, ale vsechno najednou. Ona ma predepsane jednorazovky a ja ji ted budu posilat balicek s gumovymi kalhotkami, aby si mohla davat i latkove pliny. No kazdopadne Vam drzim palce, at Vam to dobre dopadne

ivana (St, 13. 6. 2018 - 12:06)

Dojíždím do práce autobusem asi hodinu a stává se mi že na mě přije při cestě čůrací potřeba. v autobuse to vydržím, ale jak jdu domů tak je to tak silné, že už se mi několikrát stalo, že než dojdu domů tak jsem se počůrala. Stejně tak včera, než jem z kabelky vyndala klíče, tak jsem to pustila. Měla jsem naštěstí sukni bez silonek, a páskové botičky, takže škody nebyly velké, stačilo přede dveřmi vytřít mopem, nikdo to neviděl. Můžu potvrdit že nejhorší je si v zimě načůrat do kozaček, což se mi stalo vloni. Jak je možné, že to vydržím třeba hodinu a v poslední chvíli přede dveřmi to pustím? Nejde o nějaké učůrnutí, normálně vyteče všechno, nejde to zastavit. Nemáte nějakou radu, jak to tu minutu udržet?

petr (Ne, 10. 6. 2018 - 08:06)

Kultůra některých...Mě se stalo to samé , malý motoráček a jediné WC , bylo to v zimě , ale ten ,,ozon" byl pořádně silnej , musel jsem vystoupit a asi 40-45 minut pěšky přes různé výmoly , závěje , kořeny a pařezy . Došel jsem zesranej , jak se říká , až za ušima. Dneska se tomu už jen smějeme.

Marta (So, 9. 6. 2018 - 17:06)

Kultůra některých veřejných WC není všude kvalitní, ale ve vlacích to taky někdy není v pořádku. Známá jela domů vlakem a dvouhodinová cesta byla pro ní dost drsnou zkušeností. Musela dost akutně na velkou, ale jedno WC bylo bez papíru a čistotou moc zrovna neoplývalo také. V dalším voze bylo zas obsazeno a než se dostala na další, tak už nemusela nikam spěchat. Celou cestu s nadílkou v kalhotách musela prostát v chodbičce a byla z toho úplně hotová

Karel (Pá, 27. 4. 2018 - 11:04)

Nevím, zda se za veřejné toalety dají považovat hajzly v naší hospodě. Právě tady často zažíváme to, že zde někdo bleje. Většinou je to někdo ze zdejších ožralů nebo alkoholiků. Většinou se nejprve ozve velice hlasitý dávivý zvuk. Pak následuje chlístnutí blitů do hajzlu. Do toho nějaké to chrochtání, chrchlání a kašlání. Když máme štěstí, někdy zaslechneme i pořádné krknutí. Když se u nás v hospodě někomu chce blejt, nikdo se s tím netají a všichni ostatní to hned ví. Takže víme, že minulý týden blila Janička Nováková a Josef Voipršálek. Věichni jsme rádi, že ten dotyčný nebleje u stolu. I když i to se občas stává.

Miki v plenkach (Čt, 26. 4. 2018 - 11:04)

Dobrý den. Rád bych se...Emane, ty jsi fakt Eman. Zvraceni/tedy bliti-jazykem 4 cenove skupiny/-vomiting, je casto ta nejrychlejsi telesna reakce proti necemu, co telu nesedlo, nechutnalo, nebo bylo nejakym zpusobem mene,ci vice zkazene. Alkohol zkazeny byt ze sve podstaty nemuze, ale pokud je ho mnoho, nevhodne se micha pri konzumaci a na ten alkohol se dotycny jeste napapa. Idealni jsou jidla se salaty, ktere uz mohou byt jete a diky alkoholu jsou i chutove poharky omezeny ve sve funkci, takze to prijde tak rychle, ze to tezko nekdo ponese na verejne WC, ale vyzvraci se nekde u zdi-na ulici, na navsteve, nebo v mistnosti se vyzvracim treba do tricka, jen abych neumazal sedaci soupravu, nebo koberec. A na verejnem WC muze nekdo blinkat, ale to muze byt clovek po nejakem lekarskem zakroku, jak mu to prichazi k sobe, nebo po chemoterapii a tomu bych se urcite nesmal a diskretne se ztratil do pryc. A to v tech zvratcich pocitas hrasek, nebo kosticky mrkve, ze te to tak zajima?

Eman (Út, 24. 4. 2018 - 14:04)

Dobrý den. Rád bych se zeptal, zda někdo z vás blil na veřejné toaletě, případně zažil někoho jiného, jak tam bleje, nebo jste našli poblitý hajzl?

Ne (Út, 17. 4. 2018 - 15:04)

Úroveň se zhoršuje, nikdo nechce dělat uklízečku. Zmenšuje se počet kabin a často je jen jedna společná. Hlavně u lékařů, kteří najít někde ordinaci mimo polikliniku.

Natálie (Út, 17. 4. 2018 - 08:04)

Jo ty veřejné záchody jsou někdy otřes. Já z nich měla jednoho času fóbii a z principu jsem se jim vyhýbala. Až jeden průšvih spojený s cestováním mě vyléčil. Byla jsem s rodiči u příbuzných a celý den před naším odjezdem jsem se snažila si dojít na velkou, aby to nepřišlo po cestě zpátky, ale nepovedlo se. Tak jsme na večer odjeli a samozřejmě se mi začalo chtít v autě. No s já husa si neřekla. Nebyla jsem už malá holka, tak jsem byla přesvědčená, že to vydržím než dojedeme domů. Jednak jsem nechtěla na to veřejné WC a taky jsem nechtěla, aby rodiče museli kvůli mojí potřebě někde zastavovat, ale byla to chyba. Jak jsme přijeli domů a já vystoupila z auta, tak to přišlo tak intenzivně, že už to nešlo vydržet a jenom jsem cítila, jak mi to jede do kalhotek. Ostuda šílená dostala jsem sprdnuto od mámy, že si ve svém věku neumím říct, že potřebuju na záchod. No hrůza od té doby už to radši neignoruji i když těch veřejných záchodů se štítim pořád, ale přeci jenom už se jejich úroveň zlepšuje.

Josef (Po, 16. 4. 2018 - 12:04)

Po dlouhé době jsem si...No já si vzpomínám na jedno WC v Benešově na nádraží. Ještě někdy v osmdesátých letech jsem toto WC navštívil. Šel jsem se tam vychcat. Když jsem tam vlezl, byl tam hrozný smrad a chcalo se tam na takovou černou zeď. Po celou dobu svého pobytu na tom hajzlu jsem tam strašně natahoval. Myslel jsem, že budu blejt. Bylo to slyšet až na perón, protože když jsem vylezl ven, moje matka, která na mne čekala venku, se tomu strašně smála.

Blanka (St, 11. 4. 2018 - 14:04)

Po dlouhé době jsem si otevřela tohle téma. Naposled jsem tady přispívala 22. 11., takže když se tam podíváte, uvidíte, že to nemám jednoduché. Vidím ale, že se diskuze úplně zhroutila. Nebylo by lepší vzájemně si poradit, kde se v kterém městě najdou WC (např. obchodní centra, metro, nebo třeba speciální budky jako v Paříži (tam je to nejlepší). Blanka H.

Na (Út, 10. 4. 2018 - 08:04)

Ty jsi fakt uzasna. Tva...Co přesně je to reakce?

PenisII (Út, 10. 4. 2018 - 07:04)

Ty jsi fakt uzasna. Tva...Chlíváku,čekal jsem,že toto téma bude normální.

Tomasino (Út, 10. 4. 2018 - 06:04)

No do rána zbývaly asi 3...Ty jsi fakt uzasna. Tva historka jasne ukazuje,ze jsi takova mal? ,posrana pussy!!

Tomasino (Út, 10. 4. 2018 - 06:04)

No do rána zbývaly asi 3...Ty jsi fakt uzasna. Tva historka jasne ukazuje,ze jsi takova mal? ,posrana pussy!!

Tomasino (Út, 10. 4. 2018 - 06:04)

No do rána zbývaly asi 3...Ty jsi fakt uzasna. Tva historka jasne ukazuje,ze jsi takova mal? ,posrana pussy!!

Tomasino (Út, 10. 4. 2018 - 06:04)

No do rána zbývaly asi 3...Ty jsi fakt uzasna. Tva historka jasne ukazuje,ze jsi takova mal? ,posrana pussy!!

Tomasino (Út, 10. 4. 2018 - 06:04)

No do rána zbývaly asi 3...Ty jsi fakt uzasna. Tva historka jasne ukazuje,ze jsi takova mal? ,posrana pussy!!

Tomasino (Út, 10. 4. 2018 - 06:04)

No do rána zbývaly asi 3...Ty jsi fakt uzasna. Tva historka jasne ukazuje,ze jsi takova mal? ,posrana pussy!!

Tomasino (Út, 10. 4. 2018 - 06:04)

No do rána zbývaly asi 3...Ty jsi fakt uzasna. Tva historka jasne ukazuje,ze jsi takova mal? ,posrana pussy!!

Reklama

Přidat komentář