Reklama

Ženám známé trable při cestování-hledání WC

Jitka (So, 16. 9. 2017 - 15:09)

Nejhorší jsou malá městěčka, kde vůbec žádná veřejná WC nejsou .

(Pá, 15. 9. 2017 - 15:09)

Mne sa to tiez stalo . Mam 19...NOSÍM NA DLOUHÝ CESTY PLENY , PRO JISTOTU

Pipi (Pá, 15. 9. 2017 - 15:09)

Mne sa to tiez stalo . Mam 19 a stalo sa mi to pred 2 tyzdnami . Boli sme v supermarketu a mne se hrozne chcelo a ked sme uz odchadzali tak som to pustila

Pipi (Pá, 15. 9. 2017 - 15:09)

Mne sa to tiez stalo . Mam 19 a stalo sa mi to pred 2 tyzdnami . Boli sme v supermarketu a mne se hrozne chcelo a ked sme uz odchadzali tak som to pustila

Josef Šelsrát (Út, 29. 8. 2017 - 15:08)

Mě už je 40 let a plenky nosím stále, nejen v autobuse. Já se do nich vždycky i vyseru. Jenom mě je divné, že když si je v autobuse za jízdy přebaluju, tak všichni blejou. To nechápu proč.

Lenka (Pá, 11. 8. 2017 - 11:08)

ahoj zdravim, tak pdobný...Ja se takhle pocurala nedavno cestou na dovolenou kdyz jsme stali cca 5 hodin v zacpe;(chtelo se mi neskutecne hodne curat cca 2hodiny jenze nebylo kde a stale.jsme museli popokozdet po dvou hodinach snahy jsem to bohuzel nevydrzela;(

Roman (Po, 24. 7. 2017 - 18:07)

ahoj zdravim, tak pdobný príbeh sa stal aj mne a nie len ženam sa to stava,
pracoval som v mladej boleslave v automobilke Skoda, a cez vikend bolo volno, tak som šiel pozriet do prahy vaclavak, karlov most a tak, spravil som si taký malý výlet bol som sam.
cestoval som naobed s tým že vecer budem cestovať už domou, tak som cca 21:30 prisiel metrom na Černý most a stamadiat autobusom do mladej boleslavi po dialnici.
Potreboval som cikať nevravim že nie, ale na prestup z metra na autobus som mal niečo cca 10 minut a kedže to bol posledný autobus, ktorý šiel do mladdej boleslavi, tak bolo vhodne ho stihnut a navyse cesta trva iba 45 minut na jicinsku zastavku do mladej boleslavi
AKnahle sa autobus pohol vpred tak som zacitil mierne nutkani na močneie, ale nič hrozne to nebolo akurat som si vsimol jedno dievca ktore sedelo vedla mna v ulicke, že sa hrozne vrti a kmita s nohou nahor a nadol, vedel som že jej treba čurať, snažila sa to maskovať ale proste to nešlo si nevšimnut.
po chvili asi po 20 mnutach ma obliall normlane studený pot zacal som nohami kmitat hore a nadol aj ja a držal som si rozkrok to nešlo si nevšimnuť. Takisto bola v zufalej situacii aj slečna vedľa mňa a príšla ku mne a a sa ma opýtala, či by nam šofer nezastavil, tak som jej vralvel že ieme po dialnici a tu sofer autobusu stať nemôže aj keby neviem ako chcel, tak smutne si sa dla zasa na sedačku, a tíško mi povedala že asi to do mladej boleslai nevydrži, tak som jej odpovedal že som na to podobne.
Obaja sme trpli až pokial neprisla cielova zastavka mlada boleslav a ked som videl že autobus o chvilu zastavi na zastavke Jicinska, obaja sme stali už pri zadných dverach a na zastavku bolo potrebnýh asi tak 150-200 m, tak mi povoli zierače, všetko to tieklo na zem, cural som riadne pred dievcatom do rifli, pokial sa otvorili dvere tak podo mnou bola už riadna mlačka, komplet prečurane rifle, pozrel som sa na slečnu a videla čo sa mi stalo že už som to viacej nevedel vydržať na viacej som sa nezmohol,
Ona si este v zufalstve stlacala rozkrok, ale akonahle sa otovrili dvere videl som mokru flak na jej rifliach, a prameinok ktorý jej steklal po stehnach, vedla zastavky boli same budovy nebolo proste kde sa vicikat, tak utekala vedľa do baru asi 50-70 metorv je od zastavky vzdialneý ale nestihla to. uplne sa pocikala cestou ked tam utekala. *Ja som siel za nou našiel som ju iba opertu o stenu, za nou zostala iba asi tak 70 metorv dlha mokra stopa. uplne bola počurana, tak ako ja a stala tam opreta o stenu a plakala, že ona to nestihla ona to nestihla. tak som jjej navrhol že ja byvam asi cca 200 metrov nedaleko necch ide so mnou domou a že jej niečo pozciam na prezlečenie.
NOa či verite alebo dnes, takto sme sa spoznali a dnes sme štastný par 5 ročnej dcerky

(Čt, 20. 7. 2017 - 04:07)

Ta cévka mě nepřijde jako...Moje řeč , plíny jsou bezva , mojí drahý polovičce se povedlo počůrat 2x do plen a neprotekly . Já to vydržel . nemusím tolik pít

Dana (St, 19. 7. 2017 - 13:07)

Zavedení cévky se vůbec...Ta cévka mě nepřijde jako řešení, vždyť to z toho stejně musí někam téct na zem. To už jsou lepší ty plíny. Dojdu domů, nebo v cizině do hotelu, sundám to, osprchuju se a v pohodě.

Jaruška (Pá, 7. 7. 2017 - 11:07)

Asi bych měla z cevky ...Zavedení cévky se vůbec nemusíš bát,jenom je potřeba zachovat čistotu a sterilitu.Po zavedení,než si zvykneš trochu dráždí,ale mě je to docela příjemné a při pohybu se mi líbí,jak se drážděné šíří až dovnitř. Myslím,že není se čeho bát,v klidu vyzkoušej a uvidíš. Hlavně si musíš koupit silikonové,permanentní s nafukovacím balónkem na konci aby ti nevyklouzla.

Olina (Ne, 2. 7. 2017 - 16:07)

Existujou trubičky z tvrdého papíru které si přitiskneš k pičce a čůráš vestoje.Ještě se mi nestalo že bych se netrefila nebo že bych se počůrla.

Lada (Ne, 2. 7. 2017 - 15:07)

Milé děvčata,to že jsem se posrala to by nebylo tak hrozné protože sem zrovna byla na houbách a předchozí den jsem měla mimo jiné taky v jídle feferonky.Jenom že když jsem se po...la tak to začalo tak pálit a samozřejmě i pí ča a tak jsem se musela svlíknout.Když jsem se svlíkla tak šel kolem myslivec a viděl jak tancuju ve školce malých smrčků ,délal že mě nevidí ale byl to soused z vesnice.Od té doby se snažím když nemusím tak nevycházím z chalupy a raději bych se neviděla.

Plenkar (Út, 27. 6. 2017 - 13:06)

Asi bych měla z cevky ...Dnes jsou asi nejlepsi latexove potazene teflonem. Musi se samozrejme dostatecne lubrikovat. Me ten lubrikant prelila pritelkyne-zdravotni sestricka do mensi nadobky, takze nevim, jak se jmenuje a zdali je sterilni,nebo ne, ale urcite je lehce znecitlivujici. Pri zavadeni je to takovy pocit,jako ze to v mocove trubici trochu tlaci,ale to rychle prejde a pak uz se jen hlida,aby se nepreplnila plinka a nepretekla. Proto si pro jistotu nasazuji ty tesnejsi gumove kalhotky. Jinak tenhle typ cevky muze zustat bez problemu zavedeny nekolik dnu. Takze ja ji mam podle potreby a po jejim vyjmuti nechavam nekolik dnu vsechno odpocinout a davam si jen pliny s gumovyma kalhotkama. Urcite to chce jeste lepe poradit se s nekym pres urologii a hlavne zvolit spravnou velikost cevky-ani malou,ani velkou a ja osobne nemam rad ty s balonkem,co se nafukuji injekcni strikackou a nejdou vytahnout. Je to ale super pocit-nechce se vam vubec curat. Je to takovy relax od toho vecneho nuceni na moc, jen se zpocatku fakt musi hlidat pliny, nez si clovek zvykne, jak dlouho je asi muze mit. No ale pro Vas, protoze jste na plinach to bude jednoduche. Proste si je budete menit zhruba v intervalech, jak jste byla zvykla. Navic jednorazovky maji indikaci plnosti plen, ale ja musim kontrolovat stupen promoceni/ztmavnuti/ latkovek jen pres pruhledny igelit gumovych kalhotek, coz jde nekdy i mimo wc. Pleny si zvladnu vymenit i v kabince, ale nejlepe si je nasadim vleze, davam si je totiz jeste s jednou velkou igelitovou plinou. Takze drzim palce!

Zdena (Út, 27. 6. 2017 - 09:06)

Na delší...Asi bych měla z cevky strach,nebolí to nebo nějak netlačí či nedráždí? Plenky musím nosit z důvodu,že mám od narození malý moč.měchýř a najednou to přijde jako blesk.

Plenkar (Po, 26. 6. 2017 - 14:06)

Jsem s tím měl taky...Hele Petre ja z toho Tveho prispevku vyrozumnel, ze jsi zkousel ne se pocurat, ale vytlacit bobek. ale tady o to asi tolik nejde-jednak nejsi zena/ja tedy take ne,ikdyz podle podniho pradla....ze/. U te velke potreby to trochu dele trva, hlasi se, utikaji prdiky, takze je clovek vcas varovan. A to i treba na zajezde, kde spi nekolik noci po hotelich a ten casovy harmonogram mu uplne rozbije jeho ranni ritual, ke kteremu u vetsiny lidi patri krome jineho i defekace. Horsi situace je pred prichodem prujmu. Ten se nijak moc predem nehlasi. Spise je to takovy pocit plneho bricha, je nam tak divne tezko, jsme bez chuti, skrunda nam v brise. Ale pak to najednou prijde a v tom okamziku jsou si muzi i zeny rovni, protze to predpoklada obnazeni dolni poloviny tela, podrep a vlastni ukon. Bud to zachrani blizke wc, nebo husty porost.
Ale tady resime nuceni na moc. Ne pro divky, ale pro zeny pres 30, u terych se objevuje stresova, nebo urgentni inkontinence. No a tam je ten nastup nuceni velice rychly a sverac je asi v nejake kreci, protoze ten proud nejde zastavit, az do doby nez se vyprazdni cely mocovy mechyr. Takze i pri preventivnim nasazeni nejake - i treba vetsi anatomicke inkontinencni plenky predem- se stava, ze ona tak rychle neabsorbuje a dojde k pomoceni i dalsiho spodniho pradla a svrchniho obleceni. Takze pomohou jen inkontinecni kalhotky a prsty stlacit usti mocove trubice, aby moc zvolna odtekala a stihala se vsakovat do absorpcniho jadra plenkovych kalhotek. Podobne je to i u latkovych plen, at jsou z bavlny, nebo z bambusovych vlaken. Chvilku trva,nez se ta tekutina rozbehne a rovnomerne rozptyli v absorpcnim materialu. A protoze voda netece do kopce,tak o to dele trva nez je ten ssavy material rovnomerne provlhceny. Vyhody zavedene cevky znam, je to super pocit necit nuceni na moc, ale o to vic se musi hlidat pliny, aby nepretekly. Jedina jistota jsou kvalitni a tesne gumove plenkove kalhotky, ve kterych se vlivem premokreni plen udela rybnik, ale obleceni zustane suche. K latkovym plinam jsou tyhle kalhotky nutne a k jednorazovkam jsou neco jako zalozni padak pro parasutisty. Dulezite je,aby byly z hodne pruhledneho igelitu a dalo se snadno zjistit jen pohledem, jak jsou ty vlozene pliny jiz promocene. Pri pravidelnem noseni si ale kazdy stanovi svoji hranici do ktere jeste plenky ssaji. To je nejlepsi nacvicit doma. Delat si domaci prace, sedet u pocitace,TV jist a pit, jak je clovek zvykly a kdyz se mu zacne chtit na malou, tak nejde na wc, ale pomalu se pocura do plen. Pred tim je zkontroluje,zdali jsou spravne nasazene, coz je nezbytna podminka ucinnosti opatreni. Ale na to prijde kazdy sam.

(So, 24. 6. 2017 - 08:06)

Na delší...Jsem s tím měl taky problém , ale pak mě napadlo vyzkoušet to na záchodě. Nasadil jsem si plenu , sednul na mísu a zatlačil s tím , že se nemůže nic stát , vždyť jsem přeci na záchodě né . Myslím , že stačily 2-3 pokusy , teď to jde ,,normálně".Petr

Jaruška (Pá, 23. 6. 2017 - 12:06)

Na delší cestování,zvláště autobusem jsem se naučila používat plenkové kalhotky co se natahují úplně stejně jako normální a mají i dobrou savost.Jelikož jsem se tak nějak nebyla schopná naučit pustit to do plenky,kamarádka zdr.sestřička mě naučila si zavést permanentní cévku.Konec cévky nechám položený v plence,tak že postupně odkapávám do pleny aniž bych o tom věděla.Není to nic složitého a funguje to spolehlivě. Doporučuji vyzkoušet.

Blanka (Pá, 23. 6. 2017 - 11:06)

Ono je to proto, že u Tesca je většinou čínský fast food. U restaurace podle zákona musí být WC, u samotného supermarketu ne.

. (St, 21. 6. 2017 - 15:06)

U nás Albert záchody má, i Kaufl. Asi je to podle velikosti prodejny a všude jinak.

Dana (St, 21. 6. 2017 - 14:06)

To, co sem napíšu, není tak těžké vypozorovat.
Proč TESCO je jediný supermarket, při kterém jsou vždycky záchody ? A proč to u ostatních nejde? Billa, Penny, Lidl, Albert - ani náhodou. Jedině, když je třeba ta Billa součástí obchodního centra.

Reklama

Přidat komentář